Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
3. říj 2010

Holky mrkněte sem http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=41309 .Objednala jsem tady miminkům pěkný legrační kalhoty.Moc hezký oblečky a originální 😉

elllenka
3. říj 2010

@betys : To je rozkošné 😀 Musím si to uložit a až bude mimčo větší tak mu koupím kalhotky s prasátkem 😀

luciiiie
3. říj 2010

@betys jééé Jity...to je vtipný 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
3. říj 2010

ähojky, holky jdu vás pozdravit, popřát pěkný zbytek víkendu.
Ty oblečky jsou nádherný, moc se mi líbí, ale!! ještě raději počkám. 🙂

luciiiie
3. říj 2010

@teckovanaorchidej ahoj 😉 jak je? už je ti trošku lépe?

teckovanaorchidej
3. říj 2010

@luciiiie ahojky, vysadila jsem už Estrofem a j e to čéče o dost lepší 🙂 🙂

luciiiie
3. říj 2010

@teckovanaorchidej tak to je dobře 😉 Co děti? Jak se těší na sourozence?

teckovanaorchidej
3. říj 2010

@luciiiie ještě jsem jim neřekla, že budou mít sourozence, počkám po 12 týdnu, aby neplakaly, kdyby náhodou se stalo něco zlého. Já vím, že to může nastat i později, ale to už se špatně tají 😀 😀 😀

betys
4. říj 2010

Tak ségra odjela do nemocnice.Nesla to těžce že tady nechává děti.A mě začíná služba,snad to zvládnu.Dneska musím vydržet do 15 hod.pak přijde mamka z práce.Zítra se mnou bude manža doma tak to bude lepší 😉

lucifirek
4. říj 2010

@betys teda to ti držím pěsti,at to dobře zvládneš. A at je ségra co nejdřív v pořádku doma. To se jí vůbec nedivím,že to nese těžce,obvzlášt,když Barborka je ještě maličkatá.Andulka už je velká bude pomáhat ne? 🙂

luciiiie
4. říj 2010

@teckovanaorchidej děláš dobře, ještě raději chvilku vyčkej...stejně jsi šikovná, že jste to tak utajili..injekce a tak 😉

@betys tak držím pěsti ať je ségra brzo v pořádku a může se vrátit domů...a Tobě, ať to všechno zvládneš 😉

elllenka
4. říj 2010

@betys : Moc na tebe myslím a držím palce, aby jsi to zvládla. Hlavně, aby sestra byla v pořádku, je hrozné jak si s námi život zahrává.

teckovanaorchidej
4. říj 2010

@betys ahoj betys, hodně sil a hlavně, aby děti neonemocněly a všechno jste zvládly bez větších potíží

kveta
4. říj 2010

@betys Drž sa... bude to záhul.

mrkvicka28
4. říj 2010

Betys neboj to zvládneš. budeš to mít skoro jako u nás Andulka ti bude určitě pomáhat hlavně musíš být psychicky v pohodě a mimisvci budou taky neboj.

lukza
4. říj 2010

holky chci opět poprosit kdo si udělá čásek a bude pro nás hlasovat toto je už bez registrace to minule bylo na prd že musela být registrace.takže vše předem moc díky
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=11775

pampeliska36
4. říj 2010

@lukza odhlasovano 😉

betys
4. říj 2010

@lukza -odhlasováno
Můj obdiv mají všechny maminky vícerčat.Já jsem po 1 dni unavená.Zítra už to snad bude lepší.Ségra jde hned ráno na operaci.Snad to půjde laparoskopicky a neřezáním.Děkuji za podporu 😉

lucifirek
4. říj 2010

@lukza taky odhlasováno. Lukášek je tam rozkošnej. 🙂

lukza
4. říj 2010

berušky všem moooc děkuji za hlasovaní jste zlatička

@betys jsi šikulka jak to zvládáš a ber že je určitě těžší se starat o jinak staré mimča přeji aby segra se brzo zotavila.

ivetule
4. říj 2010

@lukza odhlasováno. Luky je tam krásnej. 🙂
@betys jsi dobrá,že to tak zvládáš. Hlavně at je sestra brzy v pořádku doma. 😉
@kveta tak jak to jde? Co Martínek? a hlavně táta je v pořádku?

luciiiie
5. říj 2010

@lukza odhlasováno 😉

kveta
5. říj 2010

@ivetule Otec je v poriadku, ťuk ťuk ťuk... a mám novinku: podarilo sa nám rozkojiť sa z prsníka.. 🙂

kveta
5. říj 2010

Ako sa starať o hygienu úst miminka? Malý má troška kyslý dych asi zo zbytkov mlieka na jazyku..

ivetule
5. říj 2010

@kveta tak to je moc dobře. Jen tak dál s kojením. 🙂

lucifirek
5. říj 2010

@kveta to je super,že se vám podařilo rozkojit.Já se teda malému o pusinku nijak nestarám. Akorát nám dala dr. genciálká aměli jsme vytírat jednou týdně jako prevence proti moučnivce.ALe ted už to nedělám.

teckovanaorchidej
5. říj 2010

@lukza odhlasováno
kvetka - gratuluji ke kojení, za mě se nijaká hygiena dětem v ústech nedělala

lenceslava
5. říj 2010

Ahoj děvčata. Můžu se optat maminek co otěhotněli po předchozích nezdarech v ivf jak na tom byli jejich drahé polovičky se spg?

betys
5. říj 2010

Ahoj holky.Jsem tady na skok.Tak ségra má po operac-dnska ráno v 8.Dělali jí to laparoskopicky.Když to dobře půjde tak jí v pátek pustí.U nás je veselo.Trošku jsem vyměkla a poprosila mamku ať si zítra vezme volno.Hlavně noc byla náročná.Barborka je uplakánek-budila Matýska toho jsme pak nemohli uspat a pořád dokola.Ale už si na sebe přivykáme tak to bude čím dál lěpší 😉

jimmy1
5. říj 2010

@lenceslava náš spg byl děs a hrůza, málo, lenošný a morfologie taky naprd. Konkrétněji si to nepamatuju, bych musela kouknout do papírů z Unicy a to teď nemám čásek, priotože odsávám Martínkovi mlíčko, který mi posledních pár dní krutě bojkotuje... (jestli si zítra večer vzpomenu a najdu chvilku, tak se ti kouknu a napíšu přesně😉
Dneska jsem ze zoufalství rozdělala i Nutrilon a on ho nevzal stejně 😒

Zítra jedem po dlouhé době na rehabku, tak jsem zvědavá na toho našeho lenocha...

@betys musí to být pěknej záhul, fakt nezávidím, ale určo to zmákneš 😉

@kveta super, že jste se rozkojili 😉