Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
23. říj 2010

@mrkvicka28 no vidíš,tak aspon je vidět,že se nad sebou zamyslel 😀
Já nedostala kytku ani nepamatuju. Za porod taky nic.Prý mi ji chtěl koupit do porodnice,to jsem mu říkala,že tam kytky být nesmí a pak to vyšumělo a nedostala jsem ani kytku,ani nic za porod. 😒

lucifirek
23. říj 2010

Jinak tady je dneska nádherně. Svítí slunko. Malý měl noc docela v pohod,teda budil se,ale nebylo to zlé. Za to přez den je ted protivný. Tak jsem zvědavá,jak zvládneme to vítání občánků. Už se těším na nějakou baštu v restauraci. 😀

kveta
23. říj 2010

Holky s tým úplňkem máte pravdu.. U nás to samé: posledné dve noci rozmrzelý, nespí... a ešte než som sem šla ma napadlo, že to bude mesiacom..

betys
23. říj 2010

Tak snad ten úplněk přežijeme bez úhony a pak se uklidní děti i chlapi 😉
My jsme dneska měli poprvé matýska sebou v Olympii a docela se mu to líbilo.Měla jsem půjčenou sedačku s podvozkem takže mohl koukat.Jen je z toho přetažený protože spal jen po cestě do Brna což je asi půl hodiny.Tak šel teď dřív chrupat.Doufám že nebude zítra vstávat v 6 hodin 😒 .
Zítra nás přijede navštívit tchýně tak to abych něco upekla.Že bych jí pár kousků vylepšila nějakým projímadlem.... 😀

natalka28
autor
24. říj 2010

Ahoj všem. Nedávno jste tu některá psala o velmi šikovné rehabilitační v Tišnově. Mohly by jste mi prosím říct, o jakou paní se konkrétně jedná a jestli cvičí Vojtovku? Děkuji a přejeme s Adámkem hezkou neděli!🙂

betys
24. říj 2010

@natalka28 -to jsem psala já-ta paní cvičí Vojtovku,zjistím podrobnosti a písnu 😉

kveta
24. říj 2010

Nedávno tu niekto spomínal čaj, z ktorého nafukuje... ktorý čaj to bol? Bojím sa, či to nie je to, čo pijem, teda Bio čaj pro kojíci matky alebo Bio feniklový čaj. Ďakujem.

lucifirek
24. říj 2010

@kveta u někoho způsobuje fenykl nadýmání.Říkala to betys i jiné holčiny,že to bylo tím čajem pro kojící. Proto piju jenom kmínový.

kveta
24. říj 2010

@lucifirek Ďakujem.

betys
24. říj 2010

@kveta -pila jsem porcovaný čaj Pro kojící matky od Lerosu a od Teekane.Mmělo po něm problémy víc holek.Dětský Dr. mi jako první řekl-přestat pít čaj,když měl Matýsek bolení.
Dneska měl k obědu mrkvičku,bramboru a květák.Snad to ustojíme v pohodě.Květáku bylo jen malinko.

zlutas
24. říj 2010

Ahoj po dlouhé době se opět my holky hlásíme. Přidali jsme pár fotek. Malá už je šikovná směje se, povídá, pase koníky a zvedá hlavičku a nejraději už by asi seděla. 🙂 Reflux zvládáme, kojím a večer přikrmuju bebou AR, ta už je zahuštěná tak se jí to tolik nevrací a já se tolik nebojím.

betys
24. říj 2010

@zlutas -tak to je super že to takhle zvádátě 😉

lucifirek
24. říj 2010

@zlutas to je super,že to takhle zvládáte. Maličká je krásná. Koukám,že jste měli také vítání občánků a děti si přebírala zdravotní sestřička. My byli včera a byla tam taky. Přišlo mi to zvláštní,ale asi to tak musí být. Jste holky šikovný. 🙂 Malé už je přez dva měsíce,šíleně to letí.Nám budou čtyři měsíce,to snad není ani pravda.

betys
24. říj 2010

@lucifirek -teda to slyším poprvé že na vítání občánků je sestřička.To asi jen ve městech.My budeme mít už 5 měsíců.A včera měla 3 měsíce Barborka.Příští týden půjde na očkování a na naušničky.Asi s ní pljdu já nebo mamka,ségra by to nezvládla.Ví že bude strašně plakat. ☹

lucifirek
24. říj 2010

@betys teda to ti nezávidím,že budeš muset jít s Barborkou,já nevím,jestli bych to dala. Chuderka a nenastřelují u vás někde. Je to šetrnější a lépe se to hojí. Kdybych měla holčičku,asi bych to nechala radši nastřelit. To se nedivím,že by to ségra nezvládla,ještě jí určitě není uplně dobře. Porod,operace a péče o malou musí být dost náročná.
Ty děti rostou neskutečně vid. Přijde mi to chvilička,co jsme si ho dovezli dom-.
No u nás fakt byla zdrav.sestřička. Vždycky si miminko vzlala,aby ses mohla podepsat a přijmout dárečky a gratulaci. Mimochodem u nás jsme dostali knížku říkadel,písniček,pohádek..... a dostaneme dvd a já karafiát. 😀 A koukala jsem,že Zlutas tam mají na fotečce taky sestřičku.

lucifirek
24. říj 2010

@betys tak jsem zvědavá,kdy dneska bude malý spát,protože v šest usnul a pořád spinká. Normálně před sedmou už koupeme.

lucifirek
24. říj 2010

a mohla bych přihodit nějaké foto co?

betys
24. říj 2010

@lucifirek -to bys mohla.My koupeme až v 8.Jinak by malý ráno strašně brzo vstával.
U nás si na vítání přebírá mimčo tatínek nebo někdo z rodiny.Už se těším až taky budeme mít vítání.U nás dostávají děti přívěsek-zlatý klíček -jako klíček od obce.Maminky kytičku.A děti krásně vytištěný pamětní list a nějakým říkáním.Fotí to fotografka a pak z fotek sestavuje každé rodině pohledy a takový jakoby tablíčka.To bude super.Ještě nevíme datum.Čekali jsme jak dopadnou volby ale teď už si to datum můžeme se starostkou zvolit. 😉

lucifirek
24. říj 2010

no já koukám,že mi manža smazal prográmek na zmenšování fotek,co mi tady některá z vás kdysi doporučilaTiny pic a tak ho musím nedřív nějak nahrát. Ale určitě něco přihodím 🙂
No u nás to je tak,že maminka sedí s miminkem ,pak volají,předáš ho sestře,podepíšeš se dodstaneš kytku a pogratulují ti,pak jde manžel,ten dostal blahopřání a knížku a maminka si pak mimčo vezme. Tak to u vás dostávají děti hezký dáreček.Ono je to všude jinak,každá obec to má jinak,jinde dostávají zase peníze. Je totakový hezký,když nejsme věřící a nemáme křtiny.

betys
24. říj 2010

@lucifirek -my křtiny plánujeme ale nějak se nemůžu dostat do kostela.Možná časem.Asi už by to bylo lepší nechat na jaro než teď v zimě.
To se zmenšováním fotek je blbý.Třeba na facebooku je to dobrý že to tam můžeš dávat rovnou.

lucifirek
24. říj 2010

tak fotečky jsou přihozené. Z vítání nám nevyšla žádná pořádná ☹
No to asi bude lepší křtiny z jara. Máš facebook? Já taky. Už jsem prográmek našla,je super,strašně jednoduchý. některá z holek mi ho tady doporučila a mě vyhovuje,hlavně tím,že to není složité.

betys
24. říj 2010

@lucifirek -já ho mám taky.Ale přecejen to chvilku zabere než vyereš pěkný fotky,pak je přetáhnout na ten prográmek....Klidně si mě na faebooku najdi-Jitka Melkusová.
Matýsek je vykoupanej,zrovna baští a jdeme spinkat.Nějak je mi těžko,asi jsem se přejedla dobrot ze zabijačky.Zítra bude odlehčená strava.Možna.... 😀

lucifirek
24. říj 2010

@betys tak jsem si tě přidala 😀 No a u nás Kuba ještě chrní,tak asi koupat snad nebudu,jen ho převleču do pyžama. A nakojím. Ale měla bych mu namazat ten ekzem,ale tím se každopádně naprosto probudí. Teda vy jste měli zabijačku,hmmm taky bych si něco dobrého dala.A já si dala dobrotu včera,vzali jsme tchánovce na jídlo. A už delší dobu si říkám,že bych měla hubnout,ale nemám na to nějak vůli.
Tak at Matýsek brzy usne. 😉

betys
24. říj 2010

@lucifirek -přesně tak,ta vůle mi taky chybí.Mám 7 kilo nahoře a štve mě to,ale jsem strašně pohodlná. ☹

lucifirek
24. říj 2010

No snad ta vůle někdy přijde. 😀

lukza
24. říj 2010

ahojky holky
@zlutas supr jen tak dál 🙂)

u nás na vítání sestřička není ale je tam paní co kdyžtak podrží mimi a u nás se dostává 2000,-kč památníček,ruže

Holky počkejte až začnou ty naše ratolesti běhat tak váha pujde dolu sama já mám taky furt nehoře 4kg a prostě to vubec nejde dolu,ale já bych spíš potřebovala to břicho spevnit.

@betys tak co malý je to lepší po uplnku?jo mužu si tě taky přidat na FB?

těhulky a co vy jak se daří co prtata nezlobí už se to krásné krátí to bude fajn jak tu budou zase čerstvá miminka.

betys
25. říj 2010

@lukza -jasně budu ráda když si mě přidáš.Ty máš sice 4 kg nahoře ale viděla jsem Tě na fotkách s Lukym v bazénku a vypadáš moc dobře 😉
Řekla bych že se to po úplňku zlepšilo.Za to já jsem nějaká unavená.A ještě k tomu je dneska tak hnusně.

lucifirek
25. říj 2010

@lukza Luci taky jsemkoukala na fotky a vypadáš moc dobře. Jsi hubenoučká. Já už mám jed 1kg,ale ta nadváhy i před těhu. Chtěla bych zase chodit na tance,až se přestěhujeme a jesltimnaža bude moct být v čas doma.
Tak malý nakonec spal do desíti,převlíkla jsem ho a nakojila a spinkal dál. Akorát já jsem teda víc zmlácená a unavená ,než když jsem šla spát. ☹ Kubík usnul,tak jdu zase něco málo pobalit.

mrkvicka28
25. říj 2010

Ahoj holky tak jsem vás zasejc dočetla. Ve čtrvtek pojedeme porvé k našim na 4 dny bydlí od nás 200km tak to bude zajímavé už se děsím toho co vše budu muset zabalit a mám strach abych nezpomněla něco důležitého. Naši si tam pak Honzíka chcou na týden nechat tak si trochu odpočnem. Ted vám ještě hodím pár nových foteček.

lucifirek
25. říj 2010

@mrkvicka28 držím palečky,at výlet dopadne v klidu a odpočinete si. 🙂 Teda to bude balení vid.