Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
12. kvě 2010

Dobré ráno.U nás zase nic nového.Na 11.30 jedu do porodnice na pásy.
hanula-té mojí známé řekli že by musela celou dobu ležet a stejně je riziko.A když má doma 10. měsíční dvojčata tak se zrovna moc ležet nedá.Oni ji teď dost potřebují.
Nevím jak často nakukuješ,tak možná víš že mám kamarádku které při porodu praskla děloha a malý Honzík zůstal chvilku bez kyslíku a má poškozený mozeček.Takže tohle je asi fakt dobré zavžovat ☹
kveta-ty máš výhodu že byl problém u chlapa a je fakt že jsi kvůli němu riskovala hodně.U nás je problém z větší části u mě.Ale je klidně možné že se to po těhu aspoň trošku upraví samo... 😉

kveta
12. kvě 2010

Ahojte, je mi dosť hrozne. Môj psík je na tom veľmi zle, vyzerá to na niečo s mozgom. Chúďatko už dva dni nežerká, nepije, nevníma, nepoznáva ma, máva záchvaty... zle sa na neho pozerá... asi ho budem musieť dať utratiť, ak sa potvrdí, že je to najhoršia dg. ... Celé dni trávi u veterinára... Vylučujú iné ľahšie diagnózy... 😢

Je to jediný verný tvoreček, čo mi po rozvode ostal, môj jediný spolubývajúci a je mi z toho dosť smutno... 😢 😢

hanula83
12. kvě 2010

Betys, včera jsem nakoukla poprvé, já sem nepatřím, ani nevím, co je CAR 😉)... A to byla kamarádka po císaři? Proč jí neudělali znova císař? Každopádně moc děkuji za odpověď, jsem o něco chytřejší 😉...

lucifirek
12. kvě 2010

Lukzy to chápu,my máme v plánu to zkusit,ale člověk míní život....... Uvidíme,ještě nemáme ani jedno mimi.Možná,že na tom budu stejně jako ty po císaři. Měla jsem v plánu nic nebrat,ale pokud bude cisař...

lucifirek
12. kvě 2010

Jinak přeji dobré ránko.
Betys tak to uvidíme,co ti dneska řeknou,jestli se to už chystá.
Mě je dneska mizerně a zle. Jsem vzhůru od půl čtvrté,bylo mi blbě od žaludku a nemohla jsem spát. Pak jsem usnula v sedm do devíti. zkusila jsem si dát trošku těstovin. Takhle blbě mi už teda zase dlouho nebylo.
Jinak u nás je deštivo a pod mrakem.

betys
12. kvě 2010

Teda Luci-nějaký opožděný tehu nevolnosti 😀 .U nás taky stála noc za prd a ráno taky.Máme dneska s měnželem výročí tak jsem čekala od rána trošku víc pozornosti a ono nic.No třeba to ještě dožene. ☹
hanula-CAR-centrum asistované reprodukce-to je klinika pro nás co si za výrobu miminka musíme zaplatit protože se na nás příroda vyřádila 😀 .Snažím se to brát s humorem ikdyž nám do smíchu vůbec není.Ale teď už jo že-Luci,Mrkvicka atd.Ale ssamozřejmě jsou mezi náma i vyjímky kterým se i přes blbou diagnózu podařilo otěhotnět normálně-třeba Jeany,Kveta.

lucifirek
12. kvě 2010

NO Betys taky na to čučím. Zatím to bylo,že se mi sice zvedl kufr,ale jen jak jsem si ulevila,tak dobrý.Ale dneska teda je mi blbě v kuse,tak nevím,jestli jsem nesnědla něco blbýho. Jéé vy máte výročí? 🙂 Tak třeba má něco v plánu,ale nechá si to až na večer.U nás se teda výročí zatím neslaví,budeme mít teprve třetí. My budeme mít k výročí prcka. A vy vlastně taky.
Jinak s Carem máš pravdu,nebyla to žádná slast,ale pro malé cokoliv. A ještě že ty doktory máme,jinak bychom měli prdlačku. 😀 A ne mimi na cestě.

luccatko
12. kvě 2010

dobré ráno 😉 výsledky na vývojové vady máme v pořádku,tak se mi ulevilo 🙂 ted jsme si psaly s natalkou,že ještě vydržet týden a máme to nejhorší snad za sebou.betys tak jsem zvědavá,jak dnes dopadnete 🙂 Luci,to je mi líto,že je ti furt tak zle,mě to stačilo ty tři měsíce 😠 Kvety my jsme taky asi před 4lety museli dát utratit naši mišenku,měla nádor,takže chápu jaké to pro tebe je.

lucifirek
12. kvě 2010

luccatko tak to gratuluju,to musíš mít radost.A ono budeš mít strach i nadále z toho už nevyjdeš 😉
Kveta to mě mrzí. ☹

betys
12. kvě 2010

luccatko-Gratukuji k dobrým výsledkům.Přesně jak říká Lucifirek.Z toho strachu už nevyjdeš.Budeš čekat do toho 26tt-to už umí mimčo zachránit,kdyby se mu chtělo ven.Pak podle toho jakou si vybereš porodnici tak do 35 tt bys musela někam kde mají dětskou JIP a pak už bude strach z porodu.Nebo aspoň já ho mám.
kveta-my máme doma psy odjakžíva.Před 4 roky nám umřela fenka 3 dny před vánocema.Bylo to hrozný.Hned na Štědrý den jsme si dovezli štěňátko a někdy mi připadá že je to převtělená Bona.A teď už máme i od ní mladou takže máme plný dvůr radosti.Třeba jako dneska ráno když vyhrabali asi půlmetrovou díru. 😀

kveta
12. kvě 2010

Krvné testy psíka definitívne vylúčili čokoľvek zlé okrem mozgu... psíka vezmeme ešte do Brna na potvrdenie zlej dg. ☹

lucifirek
12. kvě 2010

Betys tak tak,myslela jsem si,že z porodu mít strach nebudu a po kurzu je to tady.Strach jestli zvládnu normální porod. A po minulé poradně zase strach,že bude císař. Tak ted si radši teda přeju ten přirozený porod
S pejskama je teda radosti.

hanula83
12. kvě 2010

Betys, aha, omlouvám se, za svoji neinformovanost. S Mrkvičkou se známe z "Čekáme dvojčata", viď Mrkvi... Když si ještě myslela, že bude mít jen dvojčata 🙂)))))

betys
12. kvě 2010

hanula-buď ráda že to neznáš.Ale jak vidíš podle diskuse tak je nás holek dost co CAR potřebujeme.Mě by taky v životě nenapadlo že jehoslužby využiju
luci-přesně tak,říkám si jestli zvládnu porod.Ale určitě to zvládnem-jsme holky šikovný 😀
Tak mi vyrážíme do porodnice na kontrolu.Za pár hodin budu zpátky.Třeba zvládnem i nějaký ten obídek,protože večer jede manža na noční ☹

hanula83
12. kvě 2010

Jo jo, já znám hodně holek z "dvojčat", co to mají stejně. V dnešní době je hodně párů, co nemůžou otěhotnět, a třeba jsou oba úplně v pořádku - znám takových dost osobně. Asi stres, shon té dnešní doby.

Holky, tak vám přeju co nejmín bolestnej porod, a určitě to všechny zvládnete, ten cíl za to rozhodně stojí 🙂

luciiiie
12. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
prosím vás, pomohly vám ty lízátka proti nevolnostem? Jak jsem si před cca 14 dny stěžovala, že mi nic není, tak teď mám nevolnosti s plnou parádou 😎 Hlavně večer když ležím v posteli a ráno..Jediný co do sebe dostanu je chleba se sýrem a jablka...ty můžu po kilech. Jak se vyzvracím, tak je to pak už dobrý.
Luccatko gratuluju k výsledkům 🙂
Betys to jsem zvědavá, co ti řeknou 🙂
Kveta s pejskem mě to mrzí, mě umřela fenečka yorkšírka zrovna, když jsem podstupovala druhý cyklus IVF. Umřela při porodu, takže nám tu po ní zbyl malinkej pejsek, kterýho jsem musela sama vypiplat z lahvičky a sunaru. Dneska je z něj ďábel jak vyšitej 🙂 Myslím, že i díky němu jsem se na IVF tak nesoustředila a neupínala, že se nám zadařilo 🙂 Je to moc smutné, když víš, že nemůžeš nijak pomoct ☹
Mrkvičko čéče oni ty fotky smazali :-/ jsem to nestihla 😠 pozdravuj prcky 😉

lucifirek
12. kvě 2010

Luciiie no mě na nevolnosti občas pomohli,ale nebylo to pravidlem,brala jsem si je na cesty. Ale když jsem se měla pozvracet,tak jsem zvracela i přez lízátka. No tak já si to taky užila a ted zase nanovo,takže tě naprosto chápu. Mě taky pomohlo se vyzvracet a pak to bylo dobré. Ted už je to horší. Jinak mě dělali dobře třeba banány. Ale on si každý musí vyzkoušet,co mu dělá dobře. Vyhýbej se takovým těm pikantním,pálivým a kořeněným jídlům.

luciiiie
12. kvě 2010

Luci máš pravdu, každej si musí najít to svoje 🙂 Minulou neděli jsem seděla nad kuřetem a hrabala se v něm asi hodinu..a to jsem se na něho tak těšila 😅

lucifirek
12. kvě 2010

Luci mě taky nechutnalo nic,na co jsem vždycky ujížděla. Pak jsem měla období,že jsem pila pořád džusy,pak zase mlíko.A ted mi je zase ze všeho blbě a pálí mě žáha. Takže ono je to každou chvíli jinak.

lukza
12. kvě 2010

Ahojky holky
nedočítám jen v rychlosti dočtu později ¨

Tak máme za sebou další rehabku a nový cvik malí při něm hrozně plakal až měl od slziček mokré vlásky bylo mi ho moc líto až se mi chtělo plakat snim ale co nadělám že,když mu to pomuže a dohromady budeme mít 3cviky 😖 třeba doma to cvičení bude lepší první cvik doma zvládal líp ale když už sou dva tak uvidím a tento je fakt drasták ☹

lucifirek
12. kvě 2010

Lukzy to cvičíte vojtovku vid,to je prý vždycky mord,se ti nedivím,asi je i lepší,když cvičí někdo jiný.Mě by ho bylo asi taky líto tak mučit. Ale když je to potřeba a opravdu to pomáhá. 🙂 Tak co člověk nadělá,když je to pro jeho dobro vid.

lukza
12. kvě 2010

Lucifirku jj vojtku a jak píšeš je to pro jeho dobro a nejdřív sem chtěla aby cvičil někdo jiný ale zase když cvičila s malím moje mamka a on plakal tak sem si prvě řekla jestli to nedělá špatně a přitom vím že nedělá že ten pláč k tomu patří ale víš jak když si to dělám sama tak mám pocti že pláče opravdu jen nepohodlím nebo e tím utěšuji a to máte vidět jak se pak na mě kouká kolikrát mám pocit že mě už nemá rád je to fakt aji záhul na psychiku ale zase zvládky to jiný zvládnu to i já a aji se rehabilitační divila že začal víc používat pravou stranu a přitom jsme tak byly poslaní že víc upřednostnuje levou sama stoho byla jelen.ale už vidím aspon pokrom že netrpíme na prdíky co cvičíme 😀

Betys stále celá?

Kveti pesana je mi moc líto

lucifirek
12. kvě 2010

Lukzy ono je lepší,když si s ním cvičíš sama. A je to fakt výborná metoda,co dokáže zlepšít.. A to máš pravdu,že i tak malé děti vypadají jako uražené. 😉 Ségra třeba když nechtíc třeba malé něco udělá,nebo ji nechá na hlídání a skočí si do obchodu a ona začne plakat,tak dělá uraženou,že jak si to mohla dovolit ji tam tak nechat. 😀 Jsou to šmudlové.

betys
12. kvě 2010

Tak už jsme dávno doma,ale manža si něco stahoval tak můžu psát až teď.Nic nového.Monitor,moč,tlak i prohlídka v pořádku.Otevřená na špičkuprstu-takže skoro vůbec.V úterý další kontrola.Já už jsem se tak těšila že řeknou že už se chystám ☹ .Fakt už jsem dost unavená.Ale třeba budu líp spát když se nebudu tolik hlídat.
luciie-já jsem taky ze začátkujedla spoustu jablek,měla jsem vždycky takový období.Pak mi chutnala dětská výživa,pomazánkový máslo.Vždycky jen stačilo přijít na to co mi bude asi týden chutnat a pak se to zas změnilo.
lukza-ta moje kamoška cvičí s Honzíkem 4x denně 4 cviky.Honzík už je celkem velký tak s ní bojuje a nedivila bych se kdyby ji za chvíli kousl.Vždycky se tak pusinkou natahuje po jejich rukách.Myslím že každých 14 dní jezdí na kontroly k rehab.sestře do Tišnova.A pokroky jsou vidět.Takže vydrž 😉

lukza
12. kvě 2010

Betys to je supr že je vše v pořádku a že nejsi otevřená to si nezabírej to muže zničehi nic být uplně jinak pěkně ještě užívej bříška i když vím že toto co sem napsala je největší blbost protože to si už člověk nemuže užívat co.
a k našemu cvičení je pravda že sem ráda že sme začaly tak brzo a že se malí nemuže ještě moc spírat proti cvičení i rehabi.říkala že je moc dobře že chodíme tak brzo že se líp to aji podchytí a jsou větší pokroky jak s většíma dětmi.

Lucifriku jj jsou to šmudlové moc dobře už v těch jejich kukadlech jde poznat co a jak.zatím amlí spinká ale už se děsím jak se zbudí protože bude cvičení ach jo,pak pisnu jestli to dama bylo lepší jak dneksa na rehabce přece jen doma je ve svém že

lukza
12. kvě 2010

jo a Betys já chodím každý týden a za čas prý budeme jednou za 14dní a mezi čase ještě kontroly na neurologii a jak doktorka řekne že už se cvičit nemusí tak se přestane

natalka28
autor
12. kvě 2010

Betys, odkud je ta tvoje kamoška, že chodí k rehab.sestře do Tišnova???

betys
12. kvě 2010

lukza-Honzík cvičí od té doby co ho pustili znemocnice,tj.asi od konce října a zřejmě ještě dlouho cvičit bude.U nich je to trošku horší ☹
natalka-Olbramovice u Moravského Krumlova.Jezdila do Ivančic,ale pak dostala doporučení do Tišnova.je to sice kus cesty ale ta sestra má prý velmi dobré výsledky.Mylsím že se jmenuje Valová.
Teď mi psala jeany z porodnice.Dneska má Martínka poprvé u sebe a poprvé sama koupala.V pátek asi půjdou domů.

natalka28
autor
12. kvě 2010

Aha, tak to je opravdu kus cesty. Já totiž v Tišnově pracuju a vůbec je to takové naše nejbližší město!
Není Jeany v porodnici nějak dýl? A jakto, že má Martínka až dnes poprvé u sebe?

betys
12. kvě 2010

natalka-nevím,zase tak moc malý nebyl.Přes SMS si toho zase tak moc nepovíme.Ale až ji pustí tak nám určitě povypráví 😉
o Tišnova je to sice kus cesty,ale kvůli zdraví dítěte se to vyplatí.