Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

kveta
21. kvě 2010

Lukza, ja by som asi prirodzene potratila, keby som po tom nešťastnom IVF ostala tehotná... Bolo to peklo... A aj preto, že môj partner rozhodol v otázke mojej reprodukcie za mňa, rešpektujem právo ženy rozhodnúť sa a preto som to dávala Ellenke na zamyslenie, kým má na také zisťovanie a rozhodovanie čas.

Ja som napríklad rada, že nečakám dieťa po IVF /bolo so spermiami darcu/, ale že poznám jeho otca a nie je to ex.

lucifirek
21. kvě 2010

Já jsem si udělala procházku do nábytku. Udělalo se tu hezky,ale samozřejmě jsem zase zmokla,nějak se to střídá. Ale jaké je najednou teplo.

kveta
21. kvě 2010

Bavíme sa tu o mužovi, ktorý zrazu chodí domov až v noci a nedá ani vedieť, že sa zdrží... Toto nie je o postupnom privykaní na dieťa... tu je väčší problém.

Natalko, vidím, že Ti už nestačí, že negatívne komentuješ každú moju radu a nielen v tejto téme... Ale zatvárať oči pred problémom a nevyjasňovať si problém vo vzťahu... nuž good luck, ak to je Tvoja rada do života...

lucifirek
21. kvě 2010

Ellenka a z vlastní zkušenosti vím,že chlapi,když žena zůstane doma,tak mají opravdu starosti s tím,aby uživili rodinu,možná to nedávají vůbec najevo. Mě to manžel řekl až nedávno při nějaké výměně názorů,jinak dělá,že je všechno v pohodě. Ale přece jenom ten úbytek peněz je znát a miminko je velká zodpovědnost. Tak by možná nebylo zlé si o tom opravdu promluvit,o tvých pocitech,třeba si to on také vůbec neuvědomuje.
A můj manža je také od rána do večera v práci,práce ho moc baví a má toho ted nad hlavu,takže mu nic nevyčítám,zase se snaží mi to vynahradit. A když chce jít na pivo,nebo někam posedět,tak většinou chce jít se mnou.

natalka28
autor
21. kvě 2010

Každý má rady jaké má, ale proč pořád strašíš holky, který mají s něčím problém??? Ellenka nenapsala, že z ničeho nic chodí domů v noci atd. Ale to je jedno. Nebudu raději reagovat na žádné tvé rady, ať s tím nemáš problém!

kveta
21. kvě 2010

Natalko, Ellenka to napísala... A reaguj načo chceš... Ja témy diskusií neohraničujem...

natalka28
autor
21. kvě 2010

Větu: Pracuje minimálně 12náct hodin deně i víkendy - nechápu jako "z ničeho nic přišel domů až v noci"!!!

elllenka
21. kvě 2010

kveta: I kdyby mě podváděl a měli jsme se rozvést tak bych si mimčo nechala, proč o něj přijít po tom čím jsem si prošla.
Ale můj mě nepodvádí, pracujeme v jedné firmě a vím jak to u nás chodí. Vidím jeho výplatní pásky, můžu kdykoliv dojít do práce a podívat se jak má odštípáno. Navíc má kontrolu, stačí když se bavím s kolegy v tomto mu můžu věřit, že žádnou nemá- nemá na ni čas 😀 Nemá čas ani navštívit svoji rodinu, na narozeniny jeho maminky jsem ho musela vyloženě nutit.

Má práci, která ho hrozně baví, je zajímavá, náročná a navíc teď se vyskytli problémy a on za vše více méně zodpovídá, pokud se zakázka nedodělá včas a v pořádku tak firma může i přijít o spoustu milionů a tím má hodně stresu, ale je strašně spokojenej i když je unavenej tak se každý den do práce těší. Potkává různé lidi a školí v angličtině,...
Jsem ráda, že teď má na starosti české zakázky a né zahraniční tak jak to bylo, když jsme se poznali- to býval několik měsíců v zahraničí ....

Jinak si také myslím, že si to ještě neuvědomuje, všichni nás straší potratem, tak se možná nechce jen dopředu těšit- nevím.
Uvidím jak to bude dál, každopádně je to velká změna, před tím v práci byl kratší dobu, ale přijel domů a bylo uklizeno, navařeno- teď to není. A doma manželka, která se v tom binci jen válí .... , ale nechci riskovat a doufám, že třeba v 15náctém týdnu budu moct doma fungovat normálně.

kveta
21. kvě 2010

Natalko, tak skús pohľadať inú vetu..

elllenka
21. kvě 2010

lucifirek: Tak to máš doma asi podobné jak já, také manžela moc často nevídáš. Já ho nechávám, peníze jsou potřeba a když ho ta práce baví ... jen doufám, že až bude malé tak o víkendech bude doma.

elllenka
21. kvě 2010

kveta : Máš pravdu zmínila jsem, že včera dojel hodně pozdě přijel asi před půlnocí. Když jsem mu volala ve 20hodin kdy přijede tak byl zrovna na jednání s chlapama- slyšela jsem je v pozadí 😀 a vůbec nevěděl, že už je tolik hodin. Přijel firemním autem a dneska pro změnu mi volal už v 16hodin, abych pro něj přijela 😀
Někdy mi připadne jako malé dítě, zařere se do práce a nevnímá čas, zapomíná i na jídlo ...

luciiiie
21. kvě 2010

Naty a jak jsi dopadla? Nikde jsem to tu nenašla a nebo jsem se přehlídla?
Já byla dneska na ultazvuku ještě u své doktorky, jestli je vše v pořádku, nevolnosti mě nějak přešli a partyzánci si tam leželi spokojeně jak v příkopu všichni tři 🙂
A to jsem si tam vykračovala pěkně za sluníčka a zpátky jsem zmokla... To počasí je fakt ale 😎

lucifirek
21. kvě 2010

elllenka tak v to doufám i já,i když tomu moc nevěřím. Jsem ráda,že přijde když ještě nespím a stihneme si popovídat a pořešit nutnosti,které jsou třeba. A snad až bude malé,tak aspon nějaký den o víkendu,nebo aspon odpoledne bude doma. Nedá se nic dělat.Není to typ chlapa,který by se doma válel. Občas jo,že je unavený a vyloženě se na to těší,ale není to pravidlem a když už má víc volna,tak stejně jede třeba na kolo. Takže asi tak. Lepší,než hospodský,nebo domácí povaleč,co doma jen leží.

kveta
21. kvě 2010

Ak je problém binec u Vás doma, tak popros mamu alebo zaplaťte na krátky čas výpomoc do domácnosti, stačí na 5 hodín do týždňa nejakú študentku... za kľud pri rodinnom krbu to stojí...

elllenka
21. kvě 2010

lucifirek : máš pravdu můj když je doma tak jde do dílny, nebo doma něco dělá, kolikrát se na něj zlobím, protože to pak dodělává hrozně dlouho 😀

Také jsem zvědavá jak to bude, když se narodí mimčo tak ho všichni z rodiny chtějí vidět, tak se obávám, že o víkendech bude rodina jezdit za náma a nebo my za nimi a ještě budu řešit, že moje mamka bude naštvaná, že jsem si dovolila jet ke tchýni a né k ní 😀 to je také sranda, tchýně měla narozeniny a mamka mi řekla, tak jí popřej a dojeď za mnou- no, ale ty nechceš za svou maminkou, že? Radši chceš být s cizí ... 😀 tak jsem zvědavá jak to bude vyhrocené až bude mimčo. Teď mě přemlouvá, abych šla marodit k ní domů, že jsem doma jen u ní 😀 - tak se tím teď tak bavím 😀

Jsem ráda, že to co vydělá donese domů a neutratí za blbosti. Tak mě napadlo, jelikož mám na starosti domácí finance, tak bych si hned všimla, že nějak moc utrácí 😀

elllenka
21. kvě 2010

kveta: Přijel mi trochu uklidit tatka, ale někoho na uklízení si pořídit nemůžu to by mě můj pěkně hnal 😀 tak na to kašlu, kuchyň mám čistou a hold se teď nevysává tak často jako dřív- však může také vysát, že 😀
mamka by mi jen prolezla věci a nic by neuklidila, jen by řešila co mám a co nemám a co je podle ní lepší- ona je strašně chytrá- moc si nerozumíme :(, ani mi to nenabídla, ale tatka přijel, ale vysavač si dovezl svůj- já mám prý krám (podle něj)

betys
21. kvě 2010

kveta-bohužel je pravda že ve svých příspěvcích umíš jen strašit rovnou tím nejhorším.Ať je to potrat nebo podvádění.To opravdu člověku moc nepomůže.
ellenka-však až Ti poskočí pupík tak mu to dojde,lepší než kdybys doma měla nějakýho povaleče nebo ožralu 😒
luci-Můj švagr takový je,jen hledá příležitost kdy se ožrat.Ségra je ve 30 tt a vezl ji teprve 1 na UTZ.Jinak jsem jí vozila já ale teď už fakt nejsem schopná.

elllenka
21. kvě 2010

betys: Tak to jsem na tov v porovnání s tvojí sestrou ještě moc dobře, už si nestěžuji 😀 Jinak do Unici mě vozil, byl i při zavádění embrií, nebo jsem mu to řekla tak, že neměl na výběr 😀 Jinak, když je mi opravdu špatně a jsem nemocná tak ho mám u sebe, klidně odejde z práce na celý den a vozí mě po doktorech. Jen teď, když vidí, že mi nic není ....

lucifirek
21. kvě 2010

Elllenka já bych doma nikoho nessnesla,ani kdyby mi přijela uklidit tchýně,přišlo by mi to blbé,že já tu ležím a ona by uklízela.Proto nemám umytá okna a udělám to,až budu moct. A ono ti bude brzo lépe a budeš mít náladu něco dělat.Neboj. 🙂
Betys tak to tvé ségře manžela nezávidím,nechtěla bych ho ani za nic,takový byl bývalý a ted jsem naprosto spokojená,že mám doma takovýho chlapa,jakého mám. Problémy jsou všude,ale zatím se to dalo všechno vyřešit. A dá se na něj spolehnout.

betys
21. kvě 2010

luci-to víš že jo,špinavý okna-prď nato.Jsou důležitější věci.
My už máme doma novou pračku.Manža jí připojí a zítra budu od rána prát.Pěkně se nám to nahromadilo.Snad bude aspoň trošku přát počasí 😎
Teď odešel truhlář-přidělával nám nový posuvný dveře.Mám z nch velkou radost.jen nadělal trošku nepořádek. 😒

lucifirek
21. kvě 2010

Betys tak tak,do třetího patra stejně nikdo nevidí a mě by bylo fakt trapný si říct,aby mi to přišel někdo umýt. A ted ty dva měsíce už to vydrží a vlastně pak se budeme stěhovat,takže si to možná umyje nový zákazník 😀 A já si umyju už v novém bydlení.
Teda to jste rychle pořídili pračku,ale dneska to není problém. No to mi povídej,my jsme dva a prádla máme pořád hromady.To nechci vidět pak s prckem,to teprve bude. Posuvné dveře jsou super. 😉

elllenka
21. kvě 2010

Lucifírek, já naštěstí ještě před IVF umyla okna do ulice, tak mám v tomto aspoň klid a okna na dvůr jsou sice hnusná, ale to si počká 🙂 to nikdo nevidí 😀

elllenka
21. kvě 2010

Kecám, před Ket 😀 😀 😀

lucifirek
21. kvě 2010

elllenka tak to máš dobré,jsi šikula.Já stimulovala v zimě,takže nic,naposled byla umytá v loni. Ale ono se to nepo.... 😀 Já ted všechno dělám podle nálady,stejně když mě to nebaví,tak to odfláku.

mrkvicka28
21. kvě 2010

Luci to jsem na tom stejně taky mám okna umyte naposledy v listopadu a ted když nám dělali tu fasádu tak nejsou nejčistčí,ale prdím na to tak je umyju až budou broučci na světě. Ani už neuklízím včera manža zametl ještě by měl zítra vytřít a trochu poklidit. Taky nato kašlu tak se to udělá až pak .

betys
21. kvě 2010

luci,ellenka-počkejte až potáhnete 41 tt jako já,to si i ty okna umyjete aby jste trošku prcka pošťouchly.
luci-dneskaje nakupování hračka.Vzali jsme pračku na splátky,hned ji přivezli.My si nemůžeme zase tak moc vymýšlet kvůli místu v koupelně.Máme Whirlpoolku vrchem plněnou.Ona je trošku užší,plněná z boku by se nám nevešla mezi umyvadlo a sprcháč.
Zítra manža sestaví novou manželskou postel.Už se moc těším.Vytáhnu nějaké pěkné nové povlečení. 😉

elllenka
21. kvě 2010

lucifirek : Já teď jen uklízím v kuchyni. tu chci mít čistou a trochu vařím. Ale když jsem vysála obývák tak jsem pak krvácela tak se snažím držet se a na vše se vykašlat. Snad po 13náctém týdnu to bude lepší a budu moct dělat něco víc.
Ale nechci ryskovat a kdybych musela být v nemocnici to by pro mě bylo ještě horší :(

lucifirek
21. kvě 2010

Mrkvička tak tak,ted je přednější zdraví tvoje a prcků 😉
No betys si právě říkám,že bych to kdyžtak udělala na konci těhu. 😀 Abych je pak neumejvala několikrát po sobě. 😀
Betys tak to musíte novou postel pokřtít. 😀 😀 😀 😀 Aby to nedopadlo ale tak,že ji pokřtíš,že ti praskne plodová voda,to by bylo co 😀

lucifirek
21. kvě 2010

Elllenka,fakt to nemá cenu hrotit. Prostě jsou ted důležitější jiné věci a na prach se neumírá. 🙂

lucifirek
21. kvě 2010

U nás ty začátky byly taky krušný a občas jsem si musela vyslechnout kritiku.

elllenka
21. kvě 2010

betys: Moje známá před porodem ještě žehlila. Prý dožehlila douklízela a řekla, že se jede do porodnice 😀 Myslí, že trochu činosti neuškodí, to mě právě ubíjí nejvíc, ale když vidím, že pak trochu krvácím, tak se hlídám :(

Nemáme to jednoduché, že? Myslela jsem, že když otěhotním tak budu chodit do práce a vlastně bude všechno jako dřív a přitom je všechno úplně jinak.