Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
20. zář 2010

@betys to máš dobré,že ti tchýně pohlídá.Nám minulé pondělí zemřel jeden známý a chtěli jsme na pohřeb,ale neměl kdo hlidat malého. Tak jsem musela poslat jen kondolenci. Já teda nevím,jestli bych ten pohřeb dala.Protože zemřel taky docela mladý a stejně jako mamka,na rakovinu,kteoru mu zjistili z jara. A byl to našich kamarád. A jejich dcera je taky těhotná,jako já tenkrát. No ale to sem moc nepatří.Je to smutný.
Už vás trápí zoubky? A leze už nějaký? Kubík si ted začal šíleně cucat ručičky a slintat.Tak nevim,nevim,,ale přijde mi to ještě brzo. Včera taky celý den knoural a moc nespinkal. Dneska už je zase zlatej.

betys
20. zář 2010

@lucifirek -žádný zoubek vidět není,ale to může trvat.Slintá,kňučí,cpe si ručičky a všechno do pusinky a všechno úplně silou kouše.Dr.říkal že to může trvat i pár měsíců než vyleze 😠 .Vím že Ty sis taky toho smutku užila.Tchýně mi může hlídat ale ale třeba jí vůbec nenapadlo že by mohla taky jet na pohřeb.Asi jim byl můj děda ukradenej.Ale to je jedno.Teď se chystám na sestřenici.Před 2 lety nepřijela na pohřeb babičky ajestli se teď vyprdne i na dědu tak si ji teda podám.Bydlí sice v Berouně,je to sem kus cesty ale člověk zase těch babiček a dědů tolik nemá že by se nemohla obětovat. 😒

teckovanaorchidej
20. zář 2010

betys, upřímnou soustrast, to je mi líto

lucifirek
20. zář 2010

@betys no vidíš,to by mě nenapadlo,že ty zoubky můžou trvat tak dlouhou,než vylezou. Teda někteří ty příbuzní,to je něco teda. A děda opravdu není nějaký vzdálený příbuzný,že by se slušelo se s ním rozloučit. 😠

betys
20. zář 2010

Tak přesně jak jsem čekal,sestřenice na pohřeb nepřijede a ještě byla hrozně dotčená že jí něco vyčítám. 😠

lucifirek
20. zář 2010

@betys no někteří lidé neví,co se sluší. 😒

lukza
20. zář 2010

@betys upřímnou soustrast je mě to líto a ty zoubky mužou opravdu trvat douho ale neboj nebude ho to bolet furt to bude vždy pár dní a pak se to zase sklidní my tak slintaly a knouraly od 3měsíce ale vždy cca 3dni a pak zase třeba na 3týdny klid a zoubek vykoul až v 7měsíci.

lucifirek
20. zář 2010

Tak Kuba teda slintá poslední týden pořád a jak tam nemá dudlík,tak tam má ručičku,ale většinou,když usíná a vypadne mu.

betys
20. zář 2010

@lukza -dneska už byl Matýsek zase trošku klidnější.Občas mu dásně namažu chladivým gelem.
Zkusím dát fotku z hodů.

betys
20. zář 2010

Ještě popis-Náš Matýsek s babičkou a sestřenicí Andulkou.A malá Barborka s rodiči,Andulkou a babičkou a dědem.Všechny ženský byly krojovaný jenom já ne.Tak snad příští rok 😉

lucifirek
20. zář 2010

Teda to jsou kočky,je dobře,že dodržují tradice. 😉

lukza
20. zář 2010

@betys krásné fotečky

luciiiie
21. zář 2010

@betys hezké fotky...jak píše Lucka, je dobře, že tak dodržují tradice... To je Tvoje maminka, že?

betys
21. zář 2010

@luciiiie -ano,moje mamka,neteř a ségra.
Dneska musím uděli Matýskovi pochvalu.Spal celou noc,jen jednou měl soplík tak jsem mu čistila a kapala do nosu.Doufám že to nezakřiknu a nebude teď celý den zlobit. 😉

luciiiie
21. zář 2010

@betys jste si hodně podobné 😉 Matýsek je kluk šikovná 😉)

lucifirek
21. zář 2010

@betys tak to je Matýsek šikula. 🙂 Snad mu bude brzo líp a rýmy se zbaví. My jsme dneska vstávali docela často.Ale ráno se řehtal a byl vtipný v lehátku,sahal na hračky a vztekal se,že mu to nešlo a vejskal. 🙂 Je to stranda s těma dětma. 🙂

lukza
21. zář 2010

@betys koukám že máte rýmečku u nás manža horečku rýmu a mě pálí v krku a začíná rýma ale zatím teda tuk tuk tuk Luky se drží snad to tak zustane.

jinak všechny moc zdravím ani nemá nějak čásek dočítat tak mě omluvte.

všechny těhulky pozdravujte mimiška v bříšku a všechny maminky pozdravujte mimiška na světě🙂)

lucifirek
21. zář 2010

NO tak koukám,že všichni marodí. U nás zatím dobrý.Manžovi je lépe.Já jsem zatím v pohodě. A Kuba má trošku rýmičku,tak jsem dneska odsávala.Ale jinak dobrý. Tak snad to tak vydrží.
Lukzy teda vy jste marodní,snad Luky odolá. 😉

drndapetka
22. zář 2010

Ahojky holky, začínám být vystrašená 😒 v pátek jdu na utz do Unicy na potvrzení těhu, budu 6+4tt. Podle toho, co jsem se tak doslechla, tak čekají srdíčko, že? No a já chodím ještě na jednu diskuzi, kde jsou holky z jiných CARů, co byly na ET taky v srpnu , co já a žádná z nich na začátku 7.týdne srdíčko ještě neměla, a řekly mi, že ať taky raději nepočítám s tím, že bude tak brzo a že nechápou, proč jdu na utz tak brzo 😕 Tak jsem se chtěla optat Vás těhulek, kdy si VÁs do Unicy pozvali a jestli jste v ten den měly už fakt srdíčko a nebo si Vás pak zvali i později? mě zas napadá jedině, že by měli v Unice dobrý přístroje, proto počítají se srdíčkem tak brzo....nevím, jsem fakt vyplašená ☹ Jinak je všechno u mě o.k., cítím se dobře 😉

lenceslava
22. zář 2010

@drndapetka tak nějak doufám že nás na unice objednali na takový temín kdy by to srdíčko mělo být vidět.

drndapetka
22. zář 2010

@lenceslava no já z toho začínám být paf, protože jiný holky, co byly třeba v 6+2tt na utz ve svým CARu, tak měli jen zatím embrijko bez srdíčka....Ty jdeš až v pondělí, to máš dobrý, budeš mít větší jistotu, u srdíčka asi hraje roli každý den a taky asi záleží na přístroji.....jsem z toho taková nesvá jak se to blíží 🙄

lenceslava
22. zář 2010

@drnapetka a jak se ty týdny počítají? vždyt ty bys teoreticky v pá měla mít 7+3tt? nebo to pořád nechápu?

elllenka
22. zář 2010

@drndapetka : Neboj se ničeho mají to dobře zpočítané 🙂 Já jsem byla také na ultrazvuku v Unice hned na začátku 7týdne a srdíčko bylo krásně vidět 🙂 Kdyby se jim často stávalo, že srdíčko není vidět tak by nás určitě zvali později.
To čekání je strašné, že?

lenceslava
22. zář 2010

@elllenka já si taky právě myslím že nás objedali tak aby už byla nějaká jistota(i když ta není nikdy že).

elllenka
22. zář 2010

@lenceslava : Určitě. Když si vezmu jaký tam mají frmol, jako na běžícím pásu, tak už určitě ví co a jak.
Jistota- příjde mi, že to snad ani neexistuje.

drndapetka
22. zář 2010

@lenceslava ne, nechápeš 🙂 počítá se to od OPU+si přičteš 14 dní, protože v den OPU jsi jakoby 2.týdny těhotná, takže , když já měla OPU 23.8., to bude v pátek 32 dní+14 rovná se 46 děleno 7 (týden má 7 dní) to máš 6týdnů plus 4 dny....chapito? 😉

lenceslava
22. zář 2010

@drdnapetka 😀 ještě že jsi byla den předemnou 😀 😀 😀 A proč se nám tu tedy ukazuje 7tt?(já už se nachala obarvit na blond neboj) 😀 😀

drndapetka
22. zář 2010

@lenceslava a každý nový týden se začíná nulou, takže když jsi 6+0tt, tak začínáš už 7.týden těhotenství. 7.týden Ti pak končí 6+6tt, a 8.týden začíná 7+0tt.....já vím, je to takové trochu komplikovanější.....jen si pamatuj, že týden je od 0 do 6-tedy 7 dní (týden) a když jsi např. 13+něco tak uř jsi 14týden

drndapetka
22. zář 2010

@lenceslava táááákže-ty jsi dneska 6+1tt, tudíž 7.týden, až budeš 7+1tt, tak budeš už 8.týden.... 😀

drndapetka
22. zář 2010

@elllenka to čekání je přímo úmorné 😝

lenceslava
22. zář 2010

@drnapetka no joooo ted už to chápu.(toto ale trvalo že?) 😀