Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
9. kvě 2010

Ahojky.
Luci-krásná fotečka.Já jsem pořád celá.V noci mi zase nebylo dobře-asi jsem toho moc splácala.Svítí krásně sluníčko tak peru další pračku malých věciček.Dostala jsem celý pytel po Honzíkovi a některé jsou opravdu výstavní kousky.Jen se netěším na to žehlení.
Musím pořád myslet na Janču.Už to má za sebou.Docela jí závidím.Pořád chodím nakukovat do prázdné postýlky a říkám si abych ji už zaplnila. 😉

lucifirek
9. kvě 2010

Betys ty poslední dny jsou utrpení vid. ☹ Já taky pověsila prádlo. A ted jdu konečně na obídek.

mrkvicka28
9. kvě 2010

LUci pěkný sestřih. S tím přibíráním máš pravdu když jsme ečekala malého ( v zimě) tak pod bundou ani nebylo vidět že jsem těhotná a ted se mě všichni ptají kde ty tři mám že mám bříško jak s jedním, přibrala jsme 10 Kg a to se nijak nežiniruju.
Lukaz kluci jsou zatím hodní nejvíc aktivní jsou dopoledne takže mě nechávájí vyspat i když moc pohodlné už to není. Ale tedch pár týdnu to vydržím.

lucifirek
9. kvě 2010

mrkvička tak to máš hezkou váhu,na to,že tam máš tři.Já tolik mám s jedním. 😠 Jinak děkuji za sestřih. 😀
Dneska o sobě malý nějak nedává vědět. 😠

natalka28
autor
9. kvě 2010

Holky, kdy jste začaly cítit první pohyby miminka?????

lucifirek
9. kvě 2010

natalka tak kolem 20.tt

betys
9. kvě 2010

natalka-jo jo kolem 20 tt
Připadám si jako notorická stěžovačka.Ale fakt ty noci to je hrůza.Vstávám víc zničená než ulehám.Po obědě si půjdu odpočnout.Je šílený vedro a začínám otíkat 😠

mrkvicka28
9. kvě 2010

Betys to znám taky jsme proklínala ten poslední týden každý den a těšila se že už se toho panděra zbavím, malý tě teda napíná

lucifirek
9. kvě 2010

betys nejsi.Ten konec je opravdu těžkej. Já mám ještě čas a taky jsem vařila oběd a umyla nádobí a jsem unavená,že si chvilku lehnu. 😉

lucifirek
9. kvě 2010

Já bych si dala nějakou zmrzliknu,tak si dám z mrazáku asi jenom borůvky. 🙂

lukza
9. kvě 2010

Natálko já přesně 18+0 a citila sem pohyby a hned den nato i manžel přes bříško na to se nedá zapomenout.

Betys to věřím že furt chodíš koukat do postýlky ale věř že pár už tam budeš koukat na svého syna 🙂))

Mrkvičko to máš ale hodné kluky že tě nechají vyspat?a víš jen tam leží jak se tam poskládaly?a že je to nepohodlné to teda věřím.

holky co už máte dítka tak krásný den matek a vy co je máte v bříšku tak už mužete pomalu taky slavit 🙂))

betys
9. kvě 2010

luci-já mám v mrazáku zásobu ledňáků.Kvůli neteři i sobě.Strašně mi chutná mrož anebo jahody v čokoládě.Moc mě neužije na smetanový nanuky.Spíš ovocný.Včera mamka upekla řez s malinama a tchýně zase žez s lesníma jahodama.A řez s pařížskou šlehačkou a banánem-to celý politý čokoládou.To byla bašta.Jještě se takhle cpát další víkend tak mě nohy neunesou 😀

ivetule
9. kvě 2010

Ahoj holky.
Koukám že Betys furt 2v1. To tě teda napíná prcek kdy konečně přijde. 🙂
Luciferik moc ti to sluší. Jsi krásná maminka. 🙂
Natalka já první pohyby ve 20 týdnu.
Holky krásný svátek. I skoro maminkám. Za chvíli tu budou všichni.
Mrkvicko je to super jak to krásně zvládáš. Držím palce au kluci vydrží co nejdýl u tebe.

mrkvicka28
9. kvě 2010

Lukzo jso poskládaní v pravo jsou dvojčátka nad sebou napří a v levo je trojče asi tak nějak
Ivetule díky taky je přemlovám aby vydrželi ještě 10 týdnů

lucifirek
9. kvě 2010

Betys tak to se ti nedivím,ti je dobrá zásobička. A teda mrož v té hořké čokládě,to je mnamka,to mi taky chutná. A teda jak píšeš ty řezy,ty bych si dala všechny naráz. 😉
Ivetule moc děkuji,no chtělo by to dost kg dolů,ale co nadělám. A to nemyslím ty těhotenské,to myslím ještě ty předtěhotenské.
Mrkvička hezky je tam máš naskládané a dobře to zvládáš,jen tak dál. 😉

kveta
9. kvě 2010

Natalka, prvé pohyby vo vnútri som zaregistrovala v 16tt+2. Prvé kopančeky a zároveň som ho začala cítiť aj na dlani položenej na brušku v 19tt+5.

betys
10. kvě 2010

Dobré ráno.U nás nic nového.Jsem sama doma tak jsem zvědavá jestli nebudu muset někoho odvolávat z práce.Manža jel raději autem.Zase krásně svítí sluníčko 😎

mrkvicka28
10. kvě 2010

Teda Betys Matěj tě napína a co ti říkalai v Ivančicích na pásech . Nám se tenkrát trefili přesně do termínu.

lucifirek
10. kvě 2010

Betys u nás je pod mrakem a vypadá to na déšt,teda Matýskovi se u tebe líbí a ven se mu nechce. Ale asi to tak má být. 😉

betys
10. kvě 2010

luci-u nás už je taky pod mrakem.
mrkvicka-termín mám 17.5..takže v podstatě mám čas ale podle toho jak mi není moc dobře jsem myslela že to bude dřív.Na pásech mi řekli že je čas ale že to může přijít z nenadání.Ve středu jedu na kontrolu.Tak uvidíme.Včera mi bylo odpoledne blbě od žaludku,celou noc se mi zdálo že rodím.Když jsem se vzbudila tak jsem přemýšlela jestli je to pravda nebo co se vlastně děje. 😀
Zajedu si nakoupit nějaký jogurty a ovoce.O víkendu jsem všechno pěkně zplácala tak ať si žakudek odpočne 😉

luciiiie
10. kvě 2010

Ahoj holky,
prosím Vás o radu...hrozně trpím na opary (na rtu), dneska se mi tam zase něco klube, nevíte, jestli to v těhu něčemu nevadí? Nemáte s tím někdo zkušenosti? Co jsem hledala na netu, tak jsem se vesměs dočetla, že nevadí, jen se to nesmí ničím mazat. ☹ Že já pořád musím mít nějakej extrém ☹
Vidím, že Betys pořád s bříškem 🙂

natalka28
autor
10. kvě 2010

Holky, byla jste některá na 3D ultrazvuku??? Jestli jo, tak kde a v kolikátém týdnu? Díky

betys
10. kvě 2010

luciie-mě se taky dělají celkem často,ale nijak jsem toneřešila.Potírám to tea tree tyčinkou a za chvilku je pryč.
Já mám jiný problém-pár dní mi teď pěkně natíkají kotníky-zažil jste to někdo?Kamoška mi říkala že si tělo hromadí vodu před porodem.Ale nevím.Ve středu se musím na kontrole zeptat-

luciiiie
10. kvě 2010

Betys díky 🙂 S kotníkama ti neporadím, ale někdo určitě vědět bude 😉

bobbule09
10. kvě 2010

Ahojky betys, mě takle otékaly kotníky asi 4 dny před porodem 😀

jimmy1
10. kvě 2010

Ahoj holky 😉

Luciiie, já měla v těhu opar asi 3x a dávala jsem si na to ty náplasti compeed a v poho 😉

Betys, na to otíkání bacha, určo to nahlaš na kontrole. Otíkání a vysokej tlak a bílkovina v moči = preeklampsie ☹ nechci strašit, ale není radno to podcenit. Takže doporučuju změřit tlak jestli máš kde... Pokud bude tlak OK tak je to normálka, ale pokud bude vyšší, tak to chce radši ohlídat 😕

lukza
10. kvě 2010

Ahojky holky

Betys určitě to hned řekni mě nenatékaly kotníky ale prsty na rukách au au ale tlak byl v pořádku a vše ostaní taky mě strašně natekly nohy až po když sem šla dom s porodnice ale samozřejmně sem to nikomu neřekla protože sem chtěla jít domu.

Natálko já byla na 3D v olomouci a v albíku uvidíš v jakém týdku tedka to přesně nevím ael myslím že 23-26t.to mě oni řekly kdy je to nejlepší dělat koukni na to a uvidíš.

Luciiie opar sem měla stad celé první 3měsíce a pak po porodu v 6nedělce zase. 😒 .a to sem měla strach v té 6nedělce skrz malého to sem se k jeho obličeji vubec nepřibližovala protože to je pro mimi hrozně nebezpečné nemá ještě obrané látky a muže to mít hrozné následky 😖

betys
10. kvě 2010

jimmy-tlak mám 110/68 takže dobrý a bílkovinu mi kontrolují každý týden.Třeba to už fakt bude ten blížící se porod.

lucifirek
11. kvě 2010

Dobré ránko holky 🙂
Tak mi psala ráno Jeany,že malého dostane asi až zítra po vizitě.Že Martínek krásně papa a kojení jim jde bez problémů.A domů je pustí asi v pátek. Mám vás všechny mooooc pozdravovat. 🙂

lucifirek
11. kvě 2010

Betys pokud máš všechno i tlak v pořádku,tak bych si asi starostí nedělala. Patří tok tomu. Jediné,co nám doporučovali na otoky,je mít nohy nahoře. 😀 A na otoky je dobrá pohanka,alespon jedna lžíce denně,ale to už je pro tebe asi stejně zbytečné,vid.Nevím,za jak dlouho se to projeví.