Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

kveta
14. kvě 2010

Betys, a cítiš aj nával energie? Máš chuť upratovať? Ak hej, tak to by už mohlo byť ono... 😉

lucifirek
14. kvě 2010

Tak tak betys,taky se mi Janču nechce otravovat,ona určitě napíše,jak bude moct.

jeany
14. kvě 2010

Ahoj holky, jdu vás po delší době pozdravit 🙂
Tak jsme před chvílí přijeli z porodnice. Nakrmila jsem Martínka a on už pěkně zase spinká. Je nádherný, nemůžu se na něj vynadívat. Jsem moc šťastná maminka. Ten pocit, když se miminko narodí je nepopsatelný. Bude nám asi ještě chvilku trvat než se aklimatizujeme. Být doma po 8 dnech pobytu v nemocnici, je nádherné, dnes si to budu jen užívat. Manžel chystá sváteční jídlo a prý si nás bude doma jen hýčkat, i dcerka. Jsou strašně šťastni, že jsme už doma. Teď nemám čas vše dočítat, ale pak dočtu a poinformuji vás víc. Jen se budu snažit hodit rychle fotečku malého, ať ho také uvidíte.
Všem přeji krásný den, i když tady u nás je chladno a zamračeno, pro nás je to jeden z nejhezčích dnů. 😵 😵 😵

Betys, myslím na tebe a přeji, aby vše šlo hladce a hlavně ať jste oba zdraví. 😉

kveta
14. kvě 2010

Jeany, vitaj doma. Nič mimoriadne sa počas Tvojej neprítomnosti nestalo, všetky sme 2v1 až 4v1. Nové tehulky nepribudli.

marja
14. kvě 2010

Konečně jsem se dostala na net, abych Vám podala zpprávičku : 7.5.2010 se nám narodil zdravý chlapeček Daniel, vážil 3850g a měřil 51 cm. Ještě jsem nečetla co je nového, jen jsem postřehla, že Martínek Jeany je na světě : VELKÁ GRATULACE. 🙂
Jestli mi to čas dovolí, ještě písnu, teď Vás jdu dočíst. Mějte se krásně a ať Vám ten čas čekání na miminka rychle uteče. Je to úžasné !!!

natalka28
autor
14. kvě 2010

Jeany, gratuluju k Martínkovi, je nádherný!!!🙂

elllenka
14. kvě 2010

marja: Blahopřeji 🙂

Jeany: Ahojky mamino 🙂 Moc blahopřeji, jsem ráda, že jste doma a jste zdraví 🙂

lucifirek
14. kvě 2010

Jééé Jani ahojky,zrovna jsme tu na tebe mysleli,to je hezké že jsi tak spokoje.Že tě manža tak rozmazluje,jste nadšeni asi všichni,vid. 🙂 Martínek je nádhernej. 😉 Teda to je fakt tak něco neskutečného. 😀
Marja tobě také obrovská gratulace. 😀

luciiiie
14. kvě 2010

Jeany..Martínek je nádhernej.. moc gratuluju 🙂

betys
14. kvě 2010

Jani-krásnej chlapeček.Už se nemůžu dočkat toho svýho .Jen si užívej toho jak Tě opečovávají,hlavně aby jim to vydrželo 😉
Marja-gratulace.Daniel je kus chlapa.
kveta-chuť uklízet mám skoro pořád,ale technicky už to není moc dobře proveditelné.Ale dneska se mi zadařilo uklidit koupelnu i s vanou

kveta
14. kvě 2010

Hehehe... tak to už bude ono... ženy tesne pred pôrodom vraj začnú inštinktívne upratovať hniezdo... 😀

marja
14. kvě 2010

Do fotoalba jsem dala fotky Daniela - mrkněte 😉

betys
14. kvě 2010

marja-to je kus chlapa a těch vlasů.Říká se že pálí žáha když je vlasatý dítě.Je to pravda? 😉

mrkvicka28
14. kvě 2010

Marjo a Jeany moc gratuluju jsou to krásni kluci tak si je hýčkej te 🙂

lukza
14. kvě 2010

Jeany vítej doma a ještě jednou moooc gratuluji a hlavně přeji zdravíčko jo a Martínek je nádherný🙂))
Marjo také moc gratuluji a také přeji zdravíčko 🙂)

jimmy1
14. kvě 2010

Ahojte holky 🙂

Jeany vítej doma 😉 Martínek je náááádhernoučký mimísko 😵

Marjo gratulka 😉 Hodně zdravíčka a radosti, pěknej chlapík se ti povedl 🙂

Betys, žáha a vlasy 😀 😀 😀 já myslela, že shořím 😀 a že by Marťulka byl nějakej hároš, tak to teda ani omylem :-P ale třeba jsem ta výjimka, která potvrzuje pravidlo 😎

ivetule
14. kvě 2010

Jeany moc velká gratulace. Martínek je krásnej 🙂 . Úplně jsem si vzpoměla jak mě bylo když se malej narodil. Užívej si to. Přejeme moc zdravíčka.
Marjo taky moc gratuluju. 🙂
Betys a ted už je řada na tobě. 😉
Betys my jsme taky vlasů moc neměli a žáha ta mě pálila jako blázen.

bobbule09
14. kvě 2010

Jani, Martínek je nádherné miminko, moc ti to přeju 🙂 a je ti hrozně moc podobný 😵
Jinak vám všem těhulkám přeju bezproblémový a bezbolestný porod a zdravé děti. Moc sem nechodím, protože se nám mimčo přirozenou cestou nedaří počít a na další ivf nemáme bohužel finance ☹
Dost mě to trápí a už přestávám věřit, že se ještě někdy zadaří 😢
Tak se mějte holky líp než já, někdy, až bude líp, tak na vás zase juknu 😅

lukza
14. kvě 2010

Betys mě ani jednou nepálila žáha v těhu a Lukášek byl vlasáč a dlouhé nehty měl. 😀 takže tomuto vubec nevěřím.držím ti mooo pěstičky k porodu protože to muže být už kdykoliv tak už držím furt.

Lucifirku a co ty a žáha je to lepší?

Mrkvičko jak se máš ty a jak se cítíš furt koukám na tvoje fotečky jak roste bříško a obdivuji tě že v bříšku nosíš rovnou 3mimi ja si to nedovedu představit.

Bobbule hlavně nepřestávej věřit to nesmíš udělat hold je smutné že někdo tu cestu máme opravdu hodně trnitou ale opravdu hlavně věř v usopěch a ve svoje tělo.

Marjo malej je krásnej

kveta
14. kvě 2010

Bobbule, nemala som rada, keď mi ľudia robili prednášky, že hlavne nemám snahu o miminko vzdávať... Hovorila som si: ok, ale ako to nevzdávať, keď na IVF už nikdy nemôžem ísť a mám nepriechodné oba vajcovody??? Cítila som sa ako blázon, keď som prerušila vianočné oslavy s mojou rodinou a upaľovala autom so psom dve stovky kilometrov za priateľom len preto, že som mala podľa kalendára plodné dni /aké plodné dni??? však dr. hovorili, že neovulujem.../

No a výsledok ma tu kope v brušku... Takže fakt s čistým svedomím môžem povedať: nevzdávaj to!

Drž sa a daj sem tam vedieť ako sa máš...

betys
15. kvě 2010

Dobré ráno.U nás je nové jen to že mikleslo bříško.Na pohled to není moc vidět-protože to maskuje špíček.Ale ségra si toho všimla an pohmat je to znát.Takže třeba se něco děje 😉
Svítí u nás luníčko což nechápu podle toho jaký byly předpovědi.myslím že to nevydrží

luccatko
15. kvě 2010

jeany moooc gratuluju,Martínek je krásný.... 🙂

lucifirek
15. kvě 2010

Betys pokles bříška je znamení,už se to chystá.
🙂

lukza
15. kvě 2010

Betys tak to bude brzo schválně si břísko vyfot a tak to nejlíp uvidíš .já v den kdy mě praskal voda seděla večer na gauči a najednou cítila tlak v bříšku uplný pohyb a tak sem si ho vyfotila a to zrovna spadlo ale na porod sem nepomyslela já totiž až když po porodu koukla na tu fotku tak sem zjistila že mi spadlo přidávám fotečku snad to stoho poznáte jo a po spadnutí mě za 6hodin praskla vody.

lucifirek
15. kvě 2010

teeeda,za chvíli bude další miminko. 😀
Lukzy tomu už člověk nemůže ani věřit,že měl takové bříško vid. Malý už má přez tři měsíce. 🙂

lukza
15. kvě 2010

Lucifirku přesně když koukám na fotky tak tomu vubec nevěřím že bylo takové bříško a když se malí narodil tak sem si říkalajak se tam mohl vubec poskládat někdy mě bříško chybí hlavně ten pocit že je to opravdu období kdy máš mimčo sama pro sebe ale když kouknu na Lukáška tak sem ráda že už je mezi námy jen to už není to malé miminko roste strašně rychle všude se mi ptají zda má už pul roku nonjo je dlouhý po manžovy takže opravu malé miminko už nemáme a to má teprve ořes 3měsíce 🙂)))ty jo tobě se to už taky strašně rychle krátí uteklo to co vubec tomu nemužu uvěřit že není dloiho co jsme tu všechny tak tvrdě bojovaly a najednou se už znás postuplně stávají vysměné maminky.to je užasnééé musím běžet ratoles milovaná se už zbouzí 🙂)))

lucifirek
15. kvě 2010

Lukzi,mě bude teda bříško chybět určitě. Je to náš miláček už ted. 😉 Manža se každé ráno ptá,jestli už je vzhůru. 🙂 A nemůžeme se dočkat,až bude s námi. Ale škoda,že to nejde nějak zpomalit,protože fakt ten čas tak šíleně letí. Mě těch devět měsíců připadalo neskutečně dlouhých,ale už jen dva měsíce a to tu bude hned. A je to fakt něco uplně neskutečného. Uplně si pamatuju na začátek druhého pokusu,jak jsem byla zoufalá,že to nebudeme mít nikdy děti,to se snad ani nedá popsat. Ale to ty a ostatní holky určitě chápou. 🙂 Jen ještě,aby se nám zadařil i druhý prdolka. Ale zatím se chci těšit z toho,co mi řádí v bříšku,i to je zázrak 🙂
Já ted koukám na Kuchařskou pohotovost a půjdu uklízet,manža je v práci,takže dneska si udělám jen vývar z pytlíku.

betys
15. kvě 2010

natalka,ellenka-a co Vy holky?Jak Vám je?

betys
15. kvě 2010

lukza-já jsem ten pokles nějak moc necítila.Asi to šlo postupně.Bolí mě záda a cítím trošku jako by tlak do pánve nebo nevím jak to popsat.Jdu se natáhnout.
luci-já tomu pořád taky nemůžu uvěřit.Takový dlouhý čekání a najednou jsem ve finále,už jen kousek a prcek bude tady s náma.Uteklo to. 😉

lukza
15. kvě 2010

Betys tak to brzo bude jak máš tlak na pánev to už Matýsek začímá tlačit 🙂)) počkej tedka ještě mají večer příjít deště a pokud bude i bouřka tak jsi jasná