Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

mrkvicka28
31. kvě 2011

@lucifirek a ty přijedeš moc ráda bych tě poznala

jeany
31. kvě 2011

Mrkvičko, my ráno posnídáme, malý pak posvačí ještě ve vlaku a poobědvá v restauraci. Už jsem mu dnes koupila Sunárek Boloňské špagety s masem. Takže on už má vybráno. 🙂 Mohli bychom se i projít, nemusíme pořád sedět. Děti nevydrží sedět na jednom místě, to znám. 😀
Budu holky ráda, že vás taky poznám. Sice už nemám moc čas sem chodit, už jsem se upsala i pro práci. 😉

jeany
31. kvě 2011

Holky dívám se co nového. Nikdo jiný na srazík nepřijede? jen já, jimmy a mrkvička? Co ty Luci?

mrkvicka28
1. čer 2011

@jeany mám pro tebe špatnou zprávu my nemůžeme přijet, včera jsme byli s manžou na dlouhé procházce v lese a píchli jsme u kočárku kola a to hned dvě. Takže jsme bez kočárku, já mám doma jen jednu náhradní a na druhou budu čekat do příštího týdne (to jsou ty kočárky na zakázku). Máme sice ještě golfky,ale v těch kluci moc dlouho nevydrží a je lepší když jdeme dva.
Nechcete ten srazík přesunout na příští sobotu , to by se mnou moh i manža víkend je pro mě jednodušší ?
Moc ráda bych vás poznala,ale bez kočárku to nedám. Tak se ozvěte . ☹

enka27
1. čer 2011

Ahoj holky, mrkněte na ten náš poklad. 🙂 Včera jsme celý den proplakali, čímž došlo zřejmě k únavě a v noci jsme se budili jen na kojení po 3 hod. skoro na minutu přesně. Paráda. Vítaná změna. 🙂 Dnes už to tak růžově nevypadá, ale aspoň jsem trochu odpočatá. Ondra je právě na vyházce s babičkou, tak se honem vrhám na žehlení a vaření. Mějte se moc fajn.

enka27
1. čer 2011

@betys Jak to s vámi vypadá??? Copak se přihodilo????

luciiiie
1. čer 2011

@enka27 jééééééééééééééééé.....ten je slaďoučkej.... 😵 😵 😵
@betys Jitule brzké uzdravení!!!!

jeany
1. čer 2011

Enka, nádherný chlapeček. 😉
Holky, tak to posuneme? Mrkvičko, uvidíme co napíšou ostatní holky. Já tu příští sobotu můžu, to je 11.6.. Pro mne je zase lepší jet přes týden. Jedině, že bychom si také udělali výlet celá rodinka a jeli bychom autem. To by jel se mnou i manžel a i dcerka. Navrhnu jim to.
Co ty Jimmy? Já ti napíšu i do IP.

jeany
1. čer 2011

Betys a co nového u vás? Třeba by jsi na srazík pak také mohla.

jimmy1
1. čer 2011

Ahoj holky, tak koukám změna termínu srázku, no co už 😉
My příští sobotu můžem, sice manžel nebude asi nadšenej, ale snad to nějak zmáknem 😉
když už pojedete všichni autama, tak bvy za pěkného počasí nebyla špatná ta procházka kolem přehrady 😉 co vy na to??

jeany
1. čer 2011

Jimmy, už jsem četla IP. Tak to posuneme na příští sobotu.Sice manželovi se možná také tasobota nebude pozdávat. Má na soboty vždy něco naplánováno, ale nějak to také vymyslíme. Tak ještě dám vědět, zda pojedeme autem nebo vlakem. Třeba bude moct už i Betys. A lucifírek se nám neozývá. Napíšu jí. 😉

lucifirek
1. čer 2011

@mrkvicka28 ahojky,budu se snažit dorazit. Já se omlouvám,ale ted fakt nějak nestíhám chodit na koníka. Teda celkově na počítač.

@enka27 ten je teda nádherný 🙂 Nedávno jsem koukala na fotky Kubíka,jaký to byl taky Budulínek a ted je to takový raubíř.😀 je to hezké období,ale strašně to utíká. A zjištuju,že dělám dobře,když si všechny jeho pokroky píši.Protože to člověk rychle zapomínu.Občas si tak sednu a vzpomínám,abych si to udržela všechno v paměti.

Holky musím říct,že ty děti jsou opravdu neskutečný zázrak a jsem doktorům strašně moc a moc vděčná za toho našeho chlapečka. Pro mě je to to nejkrásnější období a štěstí v mém životě.

jeany
2. čer 2011

Mrkvičko a když jezdíte autem, dáte tam všechny 4 sedačky s dětmi? Nebo máte větší auto? Tak jsem nad tím přemýšlela, jestli přijedeš i s Honzíkem?
Takže už jsem si to poznačila na příští sobotu. Jen nevím, zda by jel i manžel, říkal mi, že záleží co bude mít na práci. Když tak pojedu sama a vlakem. Tak snad nám to tu další sobotu vyjde. A mohlo by být krásné počasí. 😉

mrkvicka28
2. čer 2011

@jeany určitě přijedeme i s Hozíkem. Museli jsme si koupit velké auta máme sedminístného seata alhambra.

jeany
2. čer 2011

Mrkvičko, tak to jo. Jsem na tvoje kluky zvědavá. A musíš to mít náročné. Já mám někdy co dělat s jedním, i když dopoledne se už věnuji práci. Děti jsou radost, ale i starost. Ale krásná. 😵

betys
3. čer 2011

Ahoj holky.Tak jsme doma.Huráááá.Vidím že sraz jsme neprošvihli.Tak mi prosím napiště přesně kdy bude a my se snad dostavíme.... 😉

jimmy1
3. čer 2011

@betys super, že jste v pořádku doma 😵 tak to vypadá, že se nás na srázku sejde povíc, supééééééér 😉

lukza
5. čer 2011

Ahojky holky
jaksi nic nestáhám ,ale koukám že možná bude sraz v sobotu to pokud nebude manža v práci tak by jsme dojely .-))pokud někdo si uděláte čásek tak mě pisněte do IP na kolik to plánujete a kde děkuji

mrkvicka28
6. čer 2011

Ahoj holky nevím jestli my na srazík dorazíme. Včera jse musela volat rychlou pro Marečka. Měl febrilní křeče , něco děsnýho fakt už to necchi znova zažít. Byl jak hadrová panenka pak zase ztuhnul srtašně křičel přitom neotvíral oči a nešlo ho probudit. Ted je v nemocnici včera byl ne jip dneska už na normálním pokoji a snad by ho mohli i zítra pustit. Říkla že ty křeče nejsou nebezpečné ,jen to hrozně vypadá.
Dneska jsme byla i s Matou a Vojtou u dr měli trochu průjem ,ale ti mají jen dietku takže dobrý.

jeany
6. čer 2011

Ahoj holky, tak se nám to do srazíklu krátí.
Mrkvičko, tak ať máš brzo všechny děti v pořádku. Třeba se do soboty vyléčí i z průjmu. Moc ráda bych tě poznala a viděla tvé dětičky. 😉
Betys, bezva. Takže na srazík dorazíš. Hlavně, že jste už doma a v pořádku.
Lukzy, to je bezva, že by jsi přijela i ty. Srazík je naplánován na tuto sobotu tak v 10 -11 hod., sraz před vlakáčem. Holky nebo navrhněte třeba jiný čas a místo setkání. My jsme vždy měli s holkama sraz u vlakáče na těch schodech před vchodem.

vodni
6. čer 2011

Čau kočky, tak teda můj doktor je prostě... no... Dnes jsem po něm v poradně chtěla napsat žádanku na OGTT a on mi ji nechtěl dát, že je to zbytečný. No ale já to absolvovat chci. Prosím, nebyla jste některá na Zahradníkové? A jestli jo, kde se to tam dělá a nemáte nějaký kontakt? Jsem rozhodnutá si to zaplatit (vím, že se žádankou je to zadara, ale domluva s mým dr. je prostě trochu složitější 😝)... Zatím jsem všude našla, že chtějí jen žádanky. Andinečka mi dala tip zkusit se domluvit v Unice, tak to zítra prubnu. Za jiné tipy předem moc díky!

teckovanaorchidej
6. čer 2011

@vodni zkus zavolat na polikliniku na Viniční do laboratoře, za kolik ti to jako samoplátci udělají. Jestli nepochodíš, dej mi vědět, mám ještě tip v záloze.

luciiiie
6. čer 2011

My byli na přeočkování a mudr. si ho poslouchala a že se jí zdá, že slyší na srdíčku nějakou šelest...Asi povalíme na kardiologii..no mě lupne zas :-/.A to jsme měli cca před 14 dny "šestou nemoc" , Štěpkovi naskočily z ničeho nic vysoké teploty a pak se nám osypal. To jsou nemoci toto, fakt.

vodni
6. čer 2011

@teckovanaorchidej moc díky, zítra plánuju obvolávat a případně se ozvu - díky!

enka27
7. čer 2011

@luciiiie Ahoj Luci, my byli včera v poradně a taky máme šelest. Prý se ale nemusíme znepokojovat, že kdyby to bylo vážnější, že by malý nepřibíral tak hezky. (Bez 70g má rovných 5kg v 1 měs.) Ale bude to kontrolovat - má specializaci na dětské karido, tak jsem na jednu stranu klidnější, že nám ho ohlídá...a na druhou nervozní, takže vím, jak ti je. Držím palce, ať je vše ok. Oběma našim chlapečkům.

jimmy1
7. čer 2011

@luciiiie @enka27 my jsme s Martínkem taky byli na kardiologii, poprvé v dětské nemocnici a pak na kontrole a pojedem ve 2,5 letech zase, má v srdíčku nějaký otvůrek, který se měl sám uzavřít, ale zatím neuzavřel. Ale žádná omezení nemáme 😉 tak držím pěsti, ať to i vám dopadne dobře.
@vodni ten tvůj Dr. je teda... vždyť tohle vyšetření je po věku 25 let povinné! A hlavně si myslím důležité. Bohužel neporadím, žádné kontakty nemám ☹
@mrkvicka28 tý vado 😨 ať jsou všichni kluci v poho!!!

lucifirek
7. čer 2011

@mrkvicka28 teda to zní děsivě,nevím,co bych dělala.☹ chuderka malý .A to je jako normální jo? Nebo z čeho to mohl mít? Tak snad budete všichni v pořádku a budete moct přijet.Moc se těšíme,manžel mi slíbil,že mě doveze a pak pro mě přijede. Sám někde zajede.
Holky v kolik hodin to bude

mrkvicka28
7. čer 2011

@lucifirek je to prý neškodný stane se to když dítětí skokově vyletí teplota.
dneska už marečka propustí manža pro měj jel, tak snad už bude dobře. ráno se nám osypal Mata tak nesmí ma sluníčko prý nějaká alergická reagce na virus dostal dithiaden tak spí jak medvěd.
doifám,že už nás nic nečekát tedka sme si to teda pěkně vyžrali.

lukza
7. čer 2011

@mrkvicka28 teda uplně mě to vystrašilo hlavně že je už v pořádku

@vodni a njde to třeba nějak přes obvodní ta žádanka já bych to zkusila

@luciiiie utěším tě 80%dětí má šelest na srdíčku která se sama zpraví do 3let pak se to kdyžtak řeší mi jí taky máme a četla sme o tom že šelest u takových dětí nemusí být právě žádna šelest ale stačí aby dítko měla trochu bacila v sobě nebo plakalo před poslechem nebo se bálo a hned se to muže projevit šelestí

holky sraz si znamenám vše bude záležet na manžovy zda nepujde do práce a taky zda už bude kuyk v pohodě po očnovaní zatím do dneksa jsme už od soboty bojovaly v 38,5-39,6horečka no fuuuj

lukza
7. čer 2011

@mrkvicka28 super že je už mareček doma🙂)