Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
30. kvě 2010

Elllenka ty to máš ale stejně asi blbě spočítané...jsi týden dopředu ode mě, a mě to vychází na prosinec 😕 V pátek jsme to měřili a miminko bylo staré 10+5 a dneska už začínám 11 týden 😎

lucifirek
30. kvě 2010

Teda to nás je.Jestli mě teda mrkvička nepředběhne. 🙂

luciiiie
30. kvě 2010

I když oni nám to stejně ještě změní 🙂 dneska mě hrozně bolí nohy...jsem si na vás vzpomněla s hořčíkem 🙄

lucifirek
30. kvě 2010

Luciiie,mě druhý den začínají zase otíkat nohy kolem kotníků,takže taky bolí. Tak to řekni dr. a napíše ti horčík,já ho teda neberu vůbec,vyhnula jsem se tomu celé těhotenství,koukám,že jsem asi vyjimka,dneska to píšou někde každé těhuli.

lucifirek
30. kvě 2010

A termín budete mít opravdu nejpřesnější po tom Veveří,moje dr. si nebyla moc jistá a do ted se drží pořád toho,co napsal dr. Vlašín na Veveří.

mrkvicka28
30. kvě 2010

Luciiie tak to stejně počítaš blbě pokud jsi v pátek měla 10+5 tak jsi byla ve 11tt denska jsi 10+7 takže zítra bueš 11+1 a jsi ve 12tt
Lucoferku doufám,že t nepředběhnu ráda bych rodila až koncem července 🙂

elllenka
30. kvě 2010

luciiiie : moje doktorka to počítala dvakrát, teď jsem v 11náctém týdnu příští týden jdu na Veveří. Stejně nakonec bude záležet na miminku, kdy se mu bude chtít ven 🙂 Ale osobně bych byla radši, kdyby se narodilo ještě tento rok 🙂

luciiiie
30. kvě 2010

holkýýý tak já jsem z toho teda jarina už ☹

elllenka
30. kvě 2010

luciiiie : Co máš z toho já také 😀 do kalendáře jsem si napsala týdny, Gogela mi řekl jen že jsem v sedmém týdnu a už mi neřekl, jestli +nějaký den nebo ne 😀

luciiiie
30. kvě 2010

Elllenka já jsem to udělala už taky 😀 Teď jsem prostě 11 a příští budu 12, když já jsem z toho fakt jelen a to jsem si myslela, že nejsem ☹

lucifirek
30. kvě 2010

Mrkvička možná budeme rodit nastejno 😉

lukza
30. kvě 2010

Luciie pokud jsi byla v pátek 10+5tak dneska jsi 11+0 takže ještě jako 11týden nový týden se bere vždy až od +1 takže vždy v pondělí budeš začínat další týden

Mrkvičko 10+7není vždy to končí +6 a začíná +0

elllenka
30. kvě 2010

luciiiie : Kdy jdeš na Veveří?

lukza
30. kvě 2010

Jo holky podle koníka se vubec neřidte přesně my na jiných stránkám měly stejný termín porodu ale mě to vždy ukazovalo o 3dni později 😠 .

luciiiie
30. kvě 2010

Elllenka když já si tam musím zítra teprv zavolat....teď jsem pořád depčila s tou redukcí...snad mi to paní nepoloží, že volám pozdě.. 🤐 Ale i moje dr. mi dala leták o Veveří až v pátek. Ona říkala, že se tam jezdí 12. nebo 13. týden, snad jsem něco nezvorala 😒

elllenka
30. kvě 2010

luciiiie: já jsem tam objednaná už 4ři týdny, určitě tě objednají.

Už se mě tchýně ptala jestli si nechám říct co to bude, řekla jsem jí, že se nechám překvapit. Vzala to v pohodě.
A moje mamka se mě zeptala, kdy to budu vědět, tak jsem jí řekla až po porodu, tak se naštvala, že jí to nechci říct 😀 začala zase s brekem, že to budu vědět dřív, ale jí mamince to nechci říct. Tak jsem asi půl hodinu vysvětlovala, že si to nenechám říct, že to nechci vědět. No děs. Prý proč bych to nechtěla vědět, že to už každý ví .... tak takto si užívám 😀

lukza
30. kvě 2010

Ellenko tak to bylo furt u nás už víte co to bude a furt dokola já to nejdřív nechtěla vědět ale když pak pan doktor říká já už vím co to bude chcete to vědětg no a jak toto řekl tak jsme neodolaly ale pak jste to řekly jen rodičum a jinak nikomu a jestli se zadaří druhé tak si to asi nenecháme říct a bude překvápko mě je stejnak jedno co by to bylo i u prvního nám to bylo uplně jedno hlavně bay bylo zdravé a aby vubec bylo

elllenka
30. kvě 2010

lukza: Přesně jak říkáš, pro mě je důležité, aby bylo zdravé jeslti to bude kluk nebo holka je mi úplně jedno 🙂
Spíš se obávám, že to někdo z doktorů prozradí, ale ráda bych se nechala překvapit, aby mi dali mimuško a řekli je to holčička nebo je to chlapeček to by bylo další překvapení 🙂

elllenka
30. kvě 2010

Holky myslíte, že se porodem může něco u nás změnit a mohly by jme pak otěhotnět přirozeně?

kveta
30. kvě 2010

Luciiie, keď budeš volať na Veveří, tak na nich rovno vysyp svoju osobnú históriu: IVF, dvojčata... Mám tam totiž takú skúsenosť, že takéto "špeciálne" tehotenstvá dávajú rovno k riaditeľovi Veveŕí, ktorý je tam najväčší odborník, aby bába poriadne okontroloval...

Inak z tabuľky pôrodov som nejak s mojím Martinkom vypadla, tak si dovoľujem nás tam dopísať: 🙂
LUCIFIREK : TP 22.7.2010
ZLUTAS : TP 16.8.2010
MRKVICKA28 : 3mimi, TP 7.9.2010
KVETA: TP 21.9.2010
NATALKA28 : TP 11.10.2010
LUCCATKO : 2mimi, TP 6.10.2010

Mrkvička, dúfam, že ma v tom v září nenecháš rodiť samú...

elllenka
30. kvě 2010

kveta : Omlouvám se, brala jsem to z přehledové tabulky a tam jsi nebyla, ale i tak jsem si na tebe měla vzpomenout.

To bude miminek 🙂

kveta
30. kvě 2010

Ellenka, myslím, že sa môžu zmeniť diagnózy ako endometrióza /tá je doslova liečiteľná tehotenstvom/, hormonálne nerovnováhy, anovulácie a aj niektoré neplodnosti spôsobené napríklad nevhodnou polohou väzou držiacich vajcovody...

Inak prepáčte mi ten drsný humor, ale snáď ho oceníte: minule som v jednej internetovej diskusii, kde sa holky dr. Otevřela pýtajú na rôzne problémy súvisiace s umelými oplodneniami, objavil tento dotaz:
"Postačí nám na otehotnenie IUI, keď jedinou našou diagnózou je azoospermia a ostatné je u nás ok?"

Pozn. : azoospermia je dg., pri ktorej je v spermate nula spermií.

elllenka
30. kvě 2010

Kveta: tak mám snad šanci na vyléčení 🙂 bylo by to super 🙂

betys
30. kvě 2010

Zdravím všechny sestra je už celkem v pohodě.Matěj je prý velky jedlík a jestli to pujde dobře pujdou asi ve čtvrtek domu.Už se s Andulkou moc těšíme až budem chodit ven s kočárkem aby si sestra mohla odpočinout.Mějte se všechny moc pěkně až se Jitka vrátí ozve se už sama.Katka

lucifirek
30. kvě 2010

Děkujeme za info. Mám radost,že Betys i Matýsek jsou v pořádku a hezky papká. 😉

luciiiie
30. kvě 2010

Moc se těším na fotky Matýska 🙂 Je dobře, že je u nich vše v pořádku 😉

mrkvicka28
30. kvě 2010

kveta musím tě zklamat ,ale my v září rozhodně rodit nebudem nechají nás nejdýl do konce července pak stejně bude císař ,ale nejsem si jistá že to tak dlouho vydržíme.

betys
30. kvě 2010

Tak sestra psala že malej zlobí s jídlem když ho má u prsa tak spí a pak řve že má hlad.Bude to chtít čas všechno se pak spolu naučí 🙂 K.

betys
30. kvě 2010

Fotky bych sem dala ale nevím jak tak to vydržte už se snad brzo vrátí.

zlutas
30. kvě 2010

Lucifírku byla jsem ve Valašském meziříčí přímo v tom obchodě, kde si ho objednávala. Také jsem byla na veletrhu, ale to jsem ještě nebyla rozhodnutá, tak jsem si ho v klidu chtěla prohlédnout znovu. A zrovna tam měli tu červenou.Už se na něj moc těším. Jo a jak by jste řešili případné reklamace. Rozmýšlím se jetli ho objednat po internetu nebo koupit tady přes jednu prodejnu.

Ellenko podle UTz mi změnili termín na 10.8., ale na tom nezáleží až to bude, tak to bude 🙂