Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lenceslava
13. zář 2010

@jezulicka blosti píšu et byl 29.8.

luciiiie
13. zář 2010

@jezulicka Květa si to myslím píchala sama do stehna.....ona ti určitě napíše 😉 To je škoda, jestli ti to nemá kdo píchnout do zadku, taky myslím, že to do stehna bude asi bolet, ta jehla je taková tlustá a dlouhá. brrr.

lenceslava
13. zář 2010

@luciiiie tak do stehna bych se nenechala,natož abych to do sebe bodla sama.

jezulicka
13. zář 2010

@luciiiie a píchala jsi to ráno nebo večer?a kdo ti to teda píchal?

jezulicka
13. zář 2010

@lenceslava tak to ti moc gratuluji....

lenceslava
13. zář 2010

@jezulicka jsem další zdárný příklad že to jde. ale nejsem sama. Mrkni i na tu další diskuzi jak psala květa,tam je nás víc takových ,i když se za chvíli přesuneme do jinédiskuze aby jsme dali prostor vám dalším snažilkám. 😉

luciiiie
13. zář 2010

@jezulicka Agolutin jsme píchali večer...a píchal mi to manžel. Byl moc šikovnej.

@lenceslava ani nemluv...to musí bolet jako prase, si to nedokážu vůbec představit.. normálně smekám před těma, kdo to zmákl.

lenulinka21
13. zář 2010

Ahoj ¨HOLKY 🙂
Tak mě píchal Agolutin manžel 😀 sama bych to nedala hi hi a píchal vždycky ve
stejnou dobu v 17hod

jezulicka
13. zář 2010

@lenulinka21 tak to jsi měla super...manžel by mi to možná taky píchl, ale on dělá na směny
a nebývá někdy večer doma...takže pak bych musela do nohy...
a ty jsi taky užívala prednison?a jak si na to reagovala?jak si to snášela?

luciiiie
13. zář 2010

@lenulinka21 jé Leni...ty jsi tu dlouho nebyla. Však máme taky doma chlapi šikovný, ne? Píchače jedny 😝

elllenka
13. zář 2010

@jezulicka : Jestli mi něco dělal některý lék to nevím. jediné co vím, tak, je to že jsem přibrala, ale jen trošku (mě to nevadilo, ocenila jsem to) a byla jsem víc unavená, Vím, že mě chvilku natíkaly prsa a byli hodně citlivé i na podprsenku a halenky :( , ale pak to přešlo a ještě jsem měla nafouknuté břicho, které jsem si měřila- počmáraly mi ho fixou a na stejným místě jsem musela měřit.
Jinak injekce do břicha i do zadečku píchal manžel a dělal to tak citlivě, že jsem s tím neměla problém. Jen na jednom místě se mi udělala malá modřinka, ale jinak nic. Píchali jsme každý den asi o půl 6, to jsme vstávali do práce a manža se vrací z práce nepravidelně tak jsem chtěla být v klidu a budík nás tak budil i o víkendu- aspoň jsem dostala injekci vždy ve stejný čas 🙂

jezulicka
13. zář 2010

@elllenka aha tak to jo a přibrala jsi z toho prednisonu?nebo z těch injekcí?no nějak
to budeme muset taky s manželem vymyslet...ale děkuji za odpověd a moc ti gratuluji k těhu... 😉

elllenka
13. zář 2010

@jezulicka : Mě moje doktorka nabídla, že kdybych potřebovala mám ťuknout na sestřičku, že by mi to píchla. Ale o víkendu by to bylo horší.
Manžel asi není nějakou hodinu pravidelně doma, že by třeba se v jeden čas vracel z práce a kdyby měl druhou směnu tak v ten stejný čas, že by odcházel z domu.
Kamarádce to píchala sousedka.
Já jsem měla štěstí, že mi to celé odpíchal manžel- jinak bych to nezvládla nedokázala bych si píchnout nic ani do břicha :(

elllenka
13. zář 2010

@jezulicka : děkuji.
Z čeho jsem přesně přibrala to netuším. Možná to bylo z toho všeho co sjem do sebe musela dostat. Možná to bylo i trochu z nervů. Netuším. Ale bylo to asi jen o dvě kila, ale holky tady ví, že chci přibrat, tak jsem z toho měla docela radost.

lenulinka21
13. zář 2010

luciiiie: no nebyla nějak to střídám s facebookem 🙂 a mrkám i na
jiné diskuze.

jezulicko: vítej 🙂 takže chodíš na UNICU?

jezulicka
13. zář 2010

@lenulinka21 jojo chodím na unicu a jsem zvědavá jak to vše dopadne...mám obavy z těch všech léků
hlavně z toho prednisonu a z toho píchání..... ☹ 😢

betys
13. zář 2010

@jezulicka -neboj to bude v pohodě.Já jsem brala Prednison už delší dobu před tím.A nic mi nedělal.Píchání do břicha je v pohodě,jehli jsou tenoučký.nejlíp mi to člo tím perem.Do zadku Agolutin je trošku horší-měl by se píchat pravidelně.Já jsem břicho píchala ráno,Agolutin manža večer až přišel z práce.Sestřička ukáže manželovi postup jak to píchat-teda jestli si na to troufne 😀 Rozpis mají pěkně polopatě takže se to nesplete.

jezulicka
13. zář 2010

@betys tak to jsem v klidu z toho prednisonu mám největší obavy...a to píchání budeme muset taky nějak zvládnout když nebude manža doma tak budu muset sama hold do nohy...a prednison si jedla jak dlouho ještě po et?a utrogestan si vůbec neužívala?

jezulicka
13. zář 2010

@betys a estrofem jsi neužívala?to bych měla taky... ☹

kveta
13. zář 2010

@jezulicka Agolutin sa môže pichať aj do stehna. Pichala som si to... Naučili a nacvičili to so mnou na Unice. Jednu nevýhodu to malo, že keďže som mala vtedy 54 kilo, tak som nesmela do stehna zapichnúť celú ihlu, ale len prvé dva centimetre, takže som nemohla použiť moju metódu "namierim-zavriem oči-vpichnem ihlu až po okraj-otvorím oči"... ale dá sa to zvládnuť aj prežiť.. aj keď som pri tom bola bledá ako stena... 😉

Inak dosť mi pri IVF pomohlo, že som si pred IVF predstavovala samú seba ako si pichám injekcie do brucha.. také duševné cvičenie...

Ak si z Brna, tak by ste mohli s manželom pichať agolutin ráno a ak by mal práve službu, tak by si si skočila ráno na Unicu na pichnutie.. alebo za mužom do práce.. celé to pichanie agolutinu nezaberie ani 5 minút...

kveta
13. zář 2010

@jezulicka Jeden príznak tu nikto nespomínal, ale u mňa bol teda pomerne silný: u mňa hormóny cez IVF vyvolávali depresívne ladenie... plakala som takmer aj pri reklamách...

betys
14. zář 2010

@jezulicka -brala jsem před punkcí-prednison,listovku,píchala Dipherelin a Puregon,Menopur.Pak 1x Pregnyl.Po punkci Prednison,listovka,Estrofem a píchá se Agolutin.Všechno se to postupně vysazuje až po testování a místo Agolutinu se Utrogestan nebo Duphaston.Jájsem ten Prednison brala už 3 měsíce před tím ale to nemělo s ICSI souvislost.Zkoušeli jsme srazit protilátky proti spermatu-ale nepomohlo to.Já myslím že ten rozpis máme všechny stejný,jen se upravuje dávka Puregonu,tu Ti můžou změnit podle ultrazvuku vaječníků.

teckovanaorchidej
14. zář 2010

ahoj holky, kvetko - už se ti to blíží, myslím na tebe, ať je všechno jak má být 😅
jezulicka - měla jsem stejný protokol jako betys, jen ten utrogestan jsem začala asi 11 den po ET, protože jsem měla svědivé červené fleky na zadku po píchání agolutinu. 🙂

luciiiie
14. zář 2010

Holky z čeho mají ty prcíci v bříšku škytavku? To je hrůza, škytali jsme dneska v noci a teď zase... nechybí mu třeba něco?

luciiiie
14. zář 2010

hodila jsem do alba pupík 😉

lenulinka21
14. zář 2010

luciiiie: krásné bříško teda 🙂 🙂 mimčo si asi loklo
více než mělo hi hi ale myslím, že to nic není 😉

lenulinka21
14. zář 2010

kveta: tak co stále 2v1?

kveta
14. zář 2010

Stále som 2v1, ale už mi malý signalizuje, že by sa rád v najbližších dňoch porodil, takže cisarák je zrejme dobre načasovaný... Anesteziologička mi dnes dala zelenú pre cisarák v spinálke, takže zajtra nastupujem do nemocnice a pozajtra to vypukne... Dovtedy sa mám nalievať množstvom tekutín a po pôrode mám do seba liať najmä colu... Ďakujem, že na nás myslíte... Po pôrode sa ozvem smskami, prístup na internet tam asi mať nebudem...

@luciiiie Môj má škytavku každý deň a vypozorovala som, že je to väčšinou pár minút po jedení sladkých jedál, takže si to vysvetľujem tak, že si vtedy viac lokne zo sladkej plodovej vody a škytá...

ivetule
14. zář 2010

@kveta tak držíme palce at to jde bez problémů a budeme čekat na fotečku a hlavně zprávy od tebe jak jsi na tom a co Martínek. 🙂
@luciiiie hezký pupík. Krásně roste.

jezulicka
14. zář 2010

holky chtěla jsem se ještě zeptat jak je to s tím měřením břicha?něco mi tam říkali, že ukážou kde se to má
měřit a pak se to musí měřit jak často?a odkdy?