Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

ivetule
19. led 2011

@betys díka moc a at Matýsek chudáček není nemocný. 🙂

ivetule
19. led 2011

@lucifirek mě by nevadili,ale manža z toho má hrůzu. 😀

lucifirek
19. led 2011

no u nás to bude stejné. To víš,nechala bych si taky zavést dvě. 🙂 Máme tři zamražené,ak jsem zvědavá,jestli nějaká vydrží.

betys
19. led 2011

@ivetule -zatím to vypadá že dobrý.Jen se nějaký ukňučený-no možná taky působí úplněk.A taky včera bl celý den u babičky která ho celý den chovala-a to si děti rychle zapamatují. 😠

ivetule
19. led 2011

@betys tak to máš pravdu. Na to si rychle zvykají když je někdo furt nosí. 🙂 Anebo jestli nelezou další zuby.

ivetule
19. led 2011

@lucifirek u nás se minule drželi všechny. Ale neměla jsem odvahu na tři tak jsme dávali jenom dvě. 🙂

lucifirek
20. led 2011

@ivetule tak to my budeme taky dávat případně asi dvě.Jestli teda vydrží. 🙂

luciiiie
20. led 2011

naházela jsem do alba pár fotek, tak kdo chcete, tak se mrkněte 😉

jeany
20. led 2011

Luciiie, moc krásné fotečky. 😉

ivetule
20. led 2011

@luciiiie krásný fotečky. Moc vám to tam sluší. 🙂

lukza
20. led 2011

@luciiiie krásné fotečky

@ivetule jak se cítíš a co u vás už jsou přípravy na oslavu narozenin co vubec malej dostane?

mrkvicka28
21. led 2011

@luciiiie malej je moc krásnej a pořád usměvavej

luciiiie
21. led 2011

@jeany
@ivetule
@lukza
@mrkvicka28 holky děkujem, Štěpánek je zlatíčko 😵
Ivetko co ty a tvoje blastocystičky? Radši se moc nepozorovat viď? Kdy máš vůbec testovat? Moc vám přeju, aby vám to vyšlo....

teckovanaorchidej
21. led 2011

ahoj holky, všechny vás zdravím, dneska se mi zdálo, že už jsem porodila a byl to obří klouček, měl zánět spojivky v jednom očičku a byl těžký, sotva jsem ho unesla..... 🙂
Luci, nádherný miminko
Ivetko, přeji ti , ať se blastičky šťastně zakousnou a nepustí.
Musím se objednat na ten OGTT na cukrovku a vůůůůůůůůůůůbec se mi nechce ☹
Tak se mějte všechny krásně a ať se vám vyhne chřipková vlna 😵 😵

luciiiie
21. led 2011

@teckovanaorchidej jóóóóóó už ti to začíná...to budou teprve sny, počkej....haha..to si pamatuju, já rodila ke konci každou noc 😀 Stejně je to neuvěřitelný jak to frčí všechno 😉 Jsem ráda, že je u vás vše v pořádku, cukrovku zvládneš levou zadní, třeba ti to nakonec bude i šmakovat 😉

ivetule
21. led 2011

@lukza ahoj jse už trošku nervozní jak to dopadne. Malej dostane takovej sedák medvídka Pú a kolo. Tak jsem moc zvědavá co na to bude říkat a nechali jsme mu udělat dort krtečka. 🙂 A co vy jak plánujete a co dostane Luky?

ivetule
21. led 2011

@luciiiie máš pravdu moc se nepozoruju. A test si mám dělat 31. Utíká to moc rychle. Začínám být trošku nervozní. 😒

luciiiie
21. led 2011

@ivetule vydržíš nezkusit to dřív??? Ty jo, jsem napnutá jak kšandy, ale to vyjde, uvidíš 😉

betys
21. led 2011

@ivetule -držím palce,raději netestuj dřív ať nejseš zbytečně zklamaná. 😉
Já se zrovna nudím v práci.Ještě skoro 2 hodiny.Aspoň že tady máme internet 😀

lukza
21. led 2011

@ivetule no Luky dostane tahací housenku ze dřeva,piáno,houkajíci lokomotivu, geomax,tříkolku co je už od 10mě.má aji tu vodící tyč. a kostky a to víš dortík objednaný pak mu udělám ten nepečený a bude asi aji výzdoba,aji pozvánky jsem dělala hodím fotku🙂))to víš u k nám příjdou všeci takže aji cukrový sem objednakla at se s tím nemusím dělat bude nás cca14 😲
a na 31 budu držet aji s kukym pěstičky at objevíš krásné // mopc ti to přeji.

@betys teda uplně tě obdivu s tou práci já bych od malého nešla bylo by mě to moc líto a já sem na něm moooc zavislá.

jinak holky jak se máte už se taky tak těšíte na jaro a léto jak bude teploučku já se těším už moc

ivetule
22. led 2011

@luciiiie
@betys
@lukza holky radši dřív ne. Mám z toho docela strach. ☹

betys
22. led 2011

@lukza -mě je po Matýskovi taky smutno.Ale těch 4-5 hodin se to dá vydržet.A zase si říkám že aspoŇ nebude na mě takový závislák.
Zatím máme na pobočce problém že nám odešla 1 paní,tak tam trávím trošku víc času.Ale hned jak bude náhrada tak tam budu fakt jen chvilku.A hlavně teď na začátku je toho učení ohledně pojistek fakt hodně.A když jsem tam s kolegyní tak to můžeme aspoň probrat spolu,ale doma mi s tím nikdo neporadí.

teckovanaorchidej
25. led 2011

ahoj holky, všechny vás zdravím a vaše míma taky.
Ivet, tfuj tfuj hodně štěstí 🙂 🙂 🙂

ivetule
25. led 2011

@teckovanaorchidej děkuju a jak se daří? Už 25tt to je krása. 🙂

teckovanaorchidej
25. led 2011

@ivetule ahoj úplně dobře, všechno Ok podle tabulek. Jen mám břicho obří, pořád se mě někdo ptá, jestli nečekám 2 ☹
Zítra jdu na tu cukrovku, bléééé

luciiiie
25. led 2011

@teckovanaorchidej ahoj, paníí ukaž pupek 😎 Na lidi se vyprdni, hlavně, že se všechno ok a cítíš se dobře 😉 Cukrovku zvládneš a výsledky budou v pořádku 😉 Už máš vybraný nějaký ten kočárek?

teckovanaorchidej
25. led 2011

@luciiiie jasné, paní
Teutonia Spirit S3 model 2009 po jedno dítěti barva černá, zatím je zamluvený 🙂 🙂

jeany
26. led 2011

Ahoj holky, co nového?
Lukzo, moc pěkná pozvánka. Takže za 2 dny bude mít Luky první narozeniny, pěkně to solavte. 😉
Ivetule, den D se ti blíží. Budeš testovat až určený den, že. Vychází to na příští pondělí. Já raději čekala vždy až do toho dne, kdy mi řekli. Bála jsem se testovat dřív. Držím palce a opatruj se. 🙂
Jimmy, ještě jsi neposílala ten Nutrilon 2, že? Nic nepřišlo. Já zatím mám. Jen jsem si říkala, jestli jsi to už poslala, jak to, že to nepřišlo. Také Martínkovi přejeme všechno nejlepší k jeho prvním narozeninám. 🙂

jimmy1
26. led 2011

@jeany ještě jsem to neposlala, ale chystáme se na poštu dneska odpo nebo zítra, jak to pošlu, hned písnu. My jsme furt ještě trochu nachcípaní, Marťulík má furt plnej nosík, ale odsát se nám skoro nic nedaří. I včerejší rehabku jsme zrušili a přeobjednali jsme se na příští týden.
Děkujeme za přání k narozkám, šííííleně se to blíží 🙂 vzpomínám na období před rokem, jak jsem se už sotva valila 😎

@enka27 pošli mi prosím adresu, ať i ten tvůj balíček hodíme na poštu dokud tady máme tátu 😉 (jinak se tam sama s kočárem nedostanu, je tam asi 20 schodů)

lucifirek
26. led 2011

@ivetule moc na tebe myslím a držím palce.

@jimmy1
@lukza Holky klukám přeji všechno nejlepší k narozeninká. Krásnou oslavu a spoustu dárečků.Toto uteklo co. 😀