Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

jimmy1
2. bře 2011

@jezulicka tak to můžeš být úúúúplně v klidu 😉 máš krásnej tlak 😉

jezulicka
2. bře 2011

@jimmy1 díky za uklidnění uvidíme jak to půjde dál.. 😲

luciiiie
2. bře 2011

@jimmy1 super! děkuji za info...a já bych do něho chudáka píchala a ono je to do pusenky 😅
Jinak jsem někde dokonce i četla, že ty kmeny co má Prevenar navíc se v naší zemi ani nevyskytují.

luciiiie
2. bře 2011

Přidala jsem pár fotek, tak kdo chcete, tak se mrkněte. Albíčko jsem zamknula, takže kdo se tam nedostane, tak si mě přidejte do přátel 😉

betys
2. bře 2011

@luciiiie -prevenar sice má o několik víc typů než Sinflorix ale celkem je asi 90 druhů pneumokoka-ani Prevenar je nepokrývá všechny.

mrkvicka28
3. bře 2011

holky hodila jsem vám tam pár nofých foteček,ale zamklajsem si foto blok pro přátele takže když tek si mě přihodte do přátel

betys
7. bře 2011

Teda tady je úplně mrtvo ☹

mrkvicka28
7. bře 2011

@betys taky koukám že se nic neděje.

mrkvicka28
8. bře 2011

Ahojky tak jsme byli dneska na poradně a kluci váí 8,5Kg,,7,5Kg,,8kg už mají komplet očkování tak snad bude na chvíli klid. 🙂

betys
8. bře 2011

@mrkvicka28 -tak to už jsou pěkně narostlí.kamse nám všechny holky ztratily?
Náš Mates už stojí úplně u všeho.Každou chvilku se s ním nebo na něho něco převrátí.Máme teď docela fofry.Trápí ho zuby,dole má 2 nahoře 1 a druhý se prořezává.
Na facebooku máme nové fotky,snad je časem přidám i sem ale nebaví mě to zmenšování 😠.Kdo si mě chce na facbooku najít tak Jitka Melkusová

jimmy1
9. bře 2011

Ahoj holky 🙂
@mrkvicka28 koukala jsem na kluky, jací jsou to už pašáci 😉 a pěkně vyrostli 😵
@betys tak to je mazec, když si takle furt stoupá, to aby měl člověk oči všude, že?

Martínek si včera stoupnul poprvé sám, řval u toho jak tur 😀 hrdina 😀 ale neleze a neleze, jen dozadu občas a zvedá se furt do vysokého kleku a basta fidli, jak se potřebuje přesunout, tak plác sebou na břicho a valí 😝

Za chvilku valíme zase na rehabku, tak jsem zvědavá... Rhb. asi nebude ráda, že se snaží stoupat, když nechce lézt. A navíc si stoupnul blbě ☹ nenakročil si přes nohu, tak to budeme asi mít další cvik.

mrkvicka28
9. bře 2011

@jimmy1 a umí si sám sednout? Jestli jo tak se pak už rozleze sám. Kam jezdíš na tu rehabku my jezdíme do Ivančic a je to supr zatom kluci zvládají to co mají jsem ráda.

betys
9. bře 2011

@jimmy1 -náš prcek taky nesedí a neleze a při tom si stoupe.Dr.říkal že to nevadí.A Lukza psala že Luky to taky tak měl.Ale Martínek je o něco starší než my.Bude to dobrý,uvidíš 😉

jimmy1
9. bře 2011

@mrkvicka28 @betys Marťula ještě sám ze 4 nesedne. Když je v pololehu v lehátku nebo v kočáře, tak to jo a sedí jak svíčka, ale jinak nee. Stoupat má zatím od rhb. zakázané 😝 máme ho furt sundávat a to hlavně proto, že si stoupe blbě, přitáhne se rukama místo aby si nakročil přes jednu nohu. Takže cvičit, cvičit, cvičit 🙂 ale přesně to jsem čekala 😎 další kontrola za měsíc 😉
@mrkvicka28 já budu jezdit do Ivančic na rehabku se svejma zádama, tak třeba bysme se mohly domluvit a potkat se na chvilku?? 😉 S Martínkem jezdíme rehabilitovat do Brna do Bílého domu a jsem tam spokojená 😉

mrkvicka28
9. bře 2011

@jimmy1 jo to by bylo supr tak až půjdeš na rehabku tak se určo ozvi 🙂 . Ty jo a jak máš jako prcka donutit aby nevstával.

jimmy1
9. bře 2011

@mrkvicka28 no jak vstane, tak ho musím hned sundat na 4 a snažit se ho zabavit tak, aby nevstával, to bude mazec 😀
určo se ozvu, zatím jsem tam ještě nevolala, tak nevím jak to bude, ale dám vědět 😉

mrkvicka28
10. bře 2011

@jimmy1 teda to ti fakt nezávdím to se od něho ani nehneš a neřekla ti čím to je že se přitahuje za ruce a neopírá se o nožky, já myslela že je jedno jak stoupne nikdy se mě na o nikdo neptal

jeany
10. bře 2011

Ahoj holky, jdu vás aspoň pozdravit. 😉 Bohužel moc času nějak nemám, pořád s časem bojuji a tak mi to nevychází, abych sem mrkla častěji. Doufám, že se máte dobře a děti vám krásně rostou a jsou zdraví. Zkusím něco málo dočíst. Za půl hodinky jdu do města, mám zase nějaké vyřizování.
Jestli bude na jaře srazík, moc ráda se zúčastním, počítejte se mnou. 😀

jeany
10. bře 2011

Holky, chtěla jsem se mrknout na vaše fotečky a bohužel to nešlo. Dlouho jsem tu nebyla, tak mě když tak naveďte. Tedy pokud vám to nevadí. A já bych také přidávala fotky, ale také bych byla radši, kdyby se mohli podívat jen přátelé.

Betys moc pěkné fotečky.

jeany
10. bře 2011

Jimmy, Martínek je moc pěkný chlapeček, moc krásné fotky. 🙂

lukza
10. bře 2011

Ahojky holky
@jimmy1 kuky taky měl že se plazil a pak hned stoupal pak teprve seděl a pak lozil ale je pravda že od začátku stoupe přes nohu to nám ještě na rehabce kontrolovala no v dubnu mám ekontrolu na neurologii zda chodí dobře.držím ti pěstičky aby se vše srovnalo a musí to být hrozné ho furt dávat dolu když stoupne ale jak sem psala kuky taky prvně stoupnul a pak až ostatní a mě teda na rehabce řekla že to není dobře ale že s tím nic neudělá že to nějaké děti tak mají jen ho nemám v tom podporovat ale pokud si bude chtít stoupat tak stejnak bude.

@jeany jéééé vítej dlouho jsi tu nebyla🙂))))doufám že se vám daří dobře🙂))

@mrkvicka28 co kluci jsou hodní to stejnak utíká koukám že už mají přes 7měsícu žasnu.

a co těhulky jak se vám vede doufám že se vám dobře těhulkuje a užívate bříšká🙂)

@betys tak co stoupání malého jsou u toho i držkodády umí se sám už dostat dolu já si pamatuji jak kuky uměl stoupnout ale dolu se prostě pustil na zadek trvalo mu než přišel jak se pohodlně dostat dolu🙂)

teckovanaorchidej
11. bře 2011

ahoj holky,
jaké máte teploměry na dětičky? Vůbec nevím, co mám koupit. A kolotoč nad postýlku byste doporučily?
Co na pupík? Líh nebo jód?
Za mě byly rychloběžky - ty už se nedělají kvůli rtuti asi a na pupík jsem dávala asi líh.
Už se začínám trošku bát, mám rodit SC v NMB a nejsou tam áraři, tak snad to hoši dořeší ☹ ☹ ☹

lucifirek
11. bře 2011

@teckovanaorchidej no utíkají ti ty týdny,že. 🙂
K teploměru,mám digitální rychloběžku,koupila jsem ji normálně v lékárně a stála asi 170 Kč. Na pupík jsme dostali líh. Jak v porodnici,tak při první kontrole u nás doma.
Kolotoč mám jenom půjčený a ani ho moc nepoužíváme. Máme hrazdičku a do postýlky dávám malého jenom spinkat,jinak tráví čas na zemi na podložce. Kolotoč se mu ale moc líbil.

teckovanaorchidej
11. bře 2011

@lucifirek Děkuji, krátí se mi to, mimino je docela obřík ve srovnání se stršími dětmi, takové břicho, co mám teď, jsem měla dříve k porodu 😵 😵

vodni
11. bře 2011

@teckovanaorchidej já už se tak těším až se s malou orchidejkou rozesadíte 🙂 Za chvilku už budeme koukat na fotečku Gábinky 😉 - strašně to letí...

betys
11. bře 2011

@teckovanaorchidej -myjsme kolotoč využili celkem dost.Koupilajsem použitý na MMA.Líh na pupík jsme měli z porodnice.teploměr mám takový ten snímáci-na čelo.nevím přesně jakse to jmenuje.Byl trošku tražší,ale ve nemocnici s ním taky měří.
Včera mi vypadl mates z postýlky ☹ .Nevímjak se mohl dostat přes ten "plot".prostě najednou ležel na zemi,takže jsme letěli k Dr.Všechno dobrý,celou noc jsme ho po 2 hodinách budila a pozorovala zorničky.Já jsem nespala vůbec.Bylo to hrozný,krve by se ve mě nedořezal.Ale po rozhovoru s jinými maminkami jsem zjistila že se něco podobnýho stalo snad všude.Takže už si nepřipadám tak "hrozná matka". 😒

jimmy1
12. bře 2011

@betys nepříjemný zážitek ☹ to tu postýlku máte na nejnižším roštu nebo o patro výš?? Ale myslím, že hodně maminkám se něco podobného stane. Martínek to tuhlevá vzal z naší postele po hlavě 😠 bych si bývala naliskala.
A teď jak přijede Petr na volno, tak musíme předělat rošt na postýlce do té nejnižší polohy, sice to bude opruz pro moje záda, ale aspoň budu klidnější, že mi tam nepřepadne 😉

jimmy1
12. bře 2011

@jeany díky za pochvalu fotek 😉 okoukla jsem i Martínka a je to krasavec 😵 hačá tam na těch fotkách jak hříbek 😵 😵 paráda.
Na srazík se moc těším, tak snad se nás sejde hafo 😉

jimmy1
12. bře 2011

@teckovanaorchidej na pupík jsme používali líh z lékárny, byl tuším 60%. Teploměr máme digitální s ohebnou špičkou http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-25669... a spokojenost 😉
kolotoč nad postýlku jsme měli koupený od známých takový na manuální natahování a já jsem ho hned strhala 😀 😀 😀 takže zkušeností moc nemáme 😝

jimmy1
12. bře 2011

Jinak Martínek se na stoupání zatím vykašlal sám, tak jsem ráda 😉
Včera jsme byli konečně na 4. dávce hexy a prevenaru, tak jsem se moc nevyspala, protože bylo v noci kňourando, tak jsem musela často chovat 😉