Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lukza
7. čer 2011

@jeany díky za info k srazíku jinak vše je vpohodě mi kdyby jsme jely tak by jsme asi dojely něco po 9hod protože mě zase pak kuky chodí po 12hod spát tak aby jsme byly zasena cestě z5 v kočárku mě totiž už neusne ☹(,ale mě jde o to vás aspon na chvíli vidět a seznámit se🙂))

mrkvicka28
7. čer 2011

Tak my určitě nepříjdem bohužel, Marečka už máme doma,ale musí byt v chladu a každé dvě hodiny mu musíme měřit teplotu a má se tak dva krát denně koupat ve vlažné vodě a to až do pondělí , takže cestovat ted nemůžem. Moc mě to mrzí,ale riskovat nebudu.

lukza
7. čer 2011

@mrkvicka28 hlavně že máte drobka už doma a tak pěkně chladt ,ale tedka se má aji ochladit takže to bude pro vás paráda než ty vedra

jeany
8. čer 2011

Ahoj holky,
Mrkvičko, to je škoda, že nepřijdete. Ráda bych vás viděla, ale to je jasné, že se vše nedá ovlivnit. Tak snad jindy.
Lukzy, takže přijedeš, bezva.
Holky na kolik hodin si tedy dáme sraz a kde? Já jsem psala, že by to mohlo být kolem 10-11 h. Jak to vyhovuje vám? Napište.

lukza
8. čer 2011

@jeany a kam plánujete jít? u nás to zatím vypadá že by jsme mohly přijed na 90% ale já bych teda asi v brně byla už něco po 9hod.byk by tam někdo kdybych dojela tak dřív?

lucifirek
9. čer 2011

@mrkvicka28 to je škoda,že nepřijedete. Ale je jasné,že zdraví kluků je přednější. 🙂 Hlavně,at jste všichni brzy v pohodě.

Holky já teda se srazíkem zatím nevím,snad dorazím. A v kolik taky bych to viděla tak kolem desáté. Záleží,jestli tedy pojede manža. JInak bych musela vlakem a to jsem se zatím nekoukala.
A mrkněte na stránky www.kamsdetmi.com jsou tam různé restaurace. Jestli tedy nemáte už něco vybraného.

A kde bude sraz? Zase před vlakovým nádraží? Nebo třeba ve Vaňkovce? U toho nádraží je to takový nepříjemný,ty pochybné existence. 🙂 A kolik nás vlastně bude?

jeany
9. čer 2011

Tak nakukuji co nového. Tak můžem si dát sraz ve Vaňkovce a nešlo by si sednout i někde přímo tam? A dát si i tam oběd? My bychom byli v Brně kolem 10 h. Martínek mi vstává kolem 8 nebo 8.30, tak ať ho nemusím budit. Než posnídáme a vyrazíme a cesta do Brna, to je tak hodinka a půl. Martínek sice ještě dopoledne spává, ale jednou za čas to nějak zvládneme bez spaní, v kočárku mi neusne, je zvědavý.

jeany
9. čer 2011

A kolik nás bude: počítám - já, lucifírek, jimmy, betys, lukza? Ještě někdo další? Mrkvička bohužel nemůže, škoda.
Mrkvičko a kdyby nebylo takové vedro, nešlo by to alespoň na chvilku? Jak je malému? A co ostatní, vše v pořádku?

betys
9. čer 2011

Holky my dorazíme uurčitě.Pokud se nic vážného nestane.Pojede se mnou i manžel.Spaní nějak zvládnem.Mě by to vyhovovalo na tu 10.Ve Vaňkovce nevím jak sei sedneme,nevím kolik tam bude místana kočárky.

@mrkvicka28 -škoda že nepřijedete ale nestojí to za ten risk.Hlavně ať jste zdraví 😉
Nějak se těm našim mimoušům poslední dobou nedaří po zdravotní stránce.No snad už jsme si to všichni vybrali a teď nás čekají jen veselejší věci 🙂

jimmy1
9. čer 2011

Ahoj holky, Vaňkovka se mi teda moc nepozdává... těžko si tam někde v klidu sedneme s 5 kočárama!!! Vždyť nás bude možná i 10 dospělých a 5 dětiček 😝 tam se nikde neposkládáme ☹
Buď někde do nějaké restaurace s dětským koutkem (bohužel teda nemám zkušenosti) nebo co třeba na Přehradu jít se projít?? tam by se i najíst určo někde dalo, ne? Nebo co ZOO?? My jsme tu asi jediní bez auta 😝 tak se budem dopravovat MHDčkem, ale to je v poho 😉

jeany
9. čer 2011

Mně je jedno holky kde se sejdeme. Dorazím kamkoliv. 😀 Doufám, že i se mnou pojede manžel a nebudu muset vlakem. U přehrady může být pěkně. Já s tím souhlasím. Napište i ostatní názor, abysme to do soboty vypilovali. 😀

jeany
9. čer 2011

Tady jsem našla odkaz na Brněnskou přehradu. Je tam restaurace U kotvy, ale otevírají až ve 12 h. Tam by se dalo jít na oběd a posedět u kávičky.
http://www.brnenskaprehrada.cz/nabidka.html

betys
9. čer 2011

Holky my se přizpůsobíme,s tou Vaňkovkou ma Jimmy pravdu.Tohle taky nevypadá špatně http://www.cafe-manner.cz/?q=node/4

jimmy1
9. čer 2011

@jeany ta restaurace U kotvy je "malinko" z ruky 😀 od MHD, ale mohli bysme se sejít v přístavišti, dá se tam slušně zaparkovat, projít se k vodě, najíst se určitě taky bude kde, jsou tam hospůdky se zahrádkama... třeba tahle
http://www.restaurace-jednicka.cz/
http://www.mapy.cz/#q=restaurace jednička brno&...

Nemusí to být nutně na přehradě, ale přijde mi lepší být s prckama v kočárech venku než někde zavření, kde by nemohli z kočáru ani ven...

jimmy1
9. čer 2011

@betys taky jsem na to koukala, nevypadá to špatně 😉 záleží jak se domluvíme 🙂

jeany
9. čer 2011

Betys, moc pěkná kavárnička a je tam pěkný koutek pro děti. Mně je to holky jedno. Já se přizpůsobím většině.
Jimmy, já to u přehrady neznám, ale když jsem zadala do vyhledavače Brněnská přehrada, tak mi to našlo právě tu restauraci. Ale to co jsi našla ty, je moc pěkné.
Já stejně budu museti do města, chci na Vaňkovku do Deichmannu. Chci koupit Martínkovi letní botečky a tam mají dobrý výběr a i ceny. Takže buď tam půjdu před srazíkem nebo potom.

lukza
9. čer 2011

Ahojky holky koukám že už upřesnujete srazík tak u nás už to vypadá že na 99%dojedeme už se moc těším jen prosím do pátku do večera to přesně upřesněte at si mužeme naplánovat cestu jo a já budu uričtě s manžou takže taky ho počítat🙂)) a my dojedeme přímo na místo restaurace jo snad nevadí mi asi možnáí totiž dojedme dřív tak by jsme vás tam čekaly ale taky záleží holky prosím kdo jdete určitě mužete mě poslat číslo na mobil do IP at mám kdyby jsme to třeba nemohly najít nebo tak něco díky moc

jen teda kuky je tedka horzně steklý umrčený vubec nevím proč takže se vám tam kožná předvede jo a já určitě uvítám místo kde mužu kukyho vypustit jinak mě zbourá kočárek

lucifirek
10. čer 2011

Ahojky,taky dejte vědět do večera. Musím se domluvit s manžou,kam mě odveze. POkud by to bylo na přehradě,tak se nechám vyložit tam. On si pojede po nákupech a pojedeme asi někdy kolem oběda domů.
Dřív jak večer se sem asi nedostanu.

jeany
10. čer 2011

Tak nakukuji. 😀 Tak holky kde se sejdeme a kam půjdeme? A v kolik hodin se sejdeme? Navrhujte.
Já budu v Brně kolem 10h. Pište. Napiš Betys a Jimmy jak byste to chtěli vy a my se přizpůsobíme. 😉
Takže buď půjdeme do centra, takl jak to navrhla Betys anebo Jimmy jak navrhla jsi tu přehradu. Mně je to jedno, my budeme autem a já se dopravím kdekoliv.
Lukzy a v kolik budeš na místě ty? Budeš tam ještě i před 10 h.? Přemýšlím, jestli tedy také nevyrazíme dřív, když Lucifírek chce jet pak domů.
Luci, ale jeli byste až po obědě a kafíčku, ne?

betys
10. čer 2011

@jeany -my budeme taky autem takže se taky přizpůsobíme

jeany
10. čer 2011

Dobře, tak ještě Jimmy napiš co navrhuješ ty a už to uzavřeme. 😉

jimmy1
10. čer 2011

Holky mně je to celkem fuk 😉 my se sice MHDčkem, ale dostaneme leckde 😉 takže někdo řekněte poslední rozhodné slovo 😝
Hlavně už se na vás na všechny moc těšíme...
Přijedem do Brna na Mendlák před půl desátou. (kdyby se náhodou jelo na tu přehradu, tak tam cca o půl hoďky později)

jeany
10. čer 2011

Holky, tak si dáme sraz v tom centru, jak jsi psala ty Betys. Zkopírovala jsem kontakt a je to na adrese:
CAFE MANNER
Natur – centrum
Dvořákova 1, Brno střed
Sraz - 10 00 h. /jasně, že každý přijede, jakt o bude stíhat. Já se budu snažit tam v 10h. být/

Kdo bude chtít, může se klidně pak i po obědě a kafíčku zajet na přehradu. To už bychom se domluvili na místě. Může to být takto?

betys
10. čer 2011

Dobře.Dívala jsem se-otvírají v 10 takže nemusíme spěchat.Taky se těšíme.Vlastně tam asi budou samí kluci že? 🙂

jeany
10. čer 2011

Tak ještě nakukuji. Dobře Betys, tak na 10h. tam budu. Už se také těšíme. No jo, fakt tam budou samí kluci. 😀

Lukzy napíšu ti do IP můje číslo, i tobě Jimmy. Kdyby jsme si potřebovali zavolat. Betys a Lucka ho mají. Tak jsme už domluvení a zítra ahoj osobně. Už se těšíme. 😀

lukza
10. čer 2011

Ahojky holky
no mi uvidíme podle cesty ale asi tam bude dřív ale píšete že otevírají až v 10 takže kdyžtal někde pocouráme v okolí já znám brno jen při cestě do unici jinak vubec.
jo a mi dojedeme určitě pokud se nestane něco mimořádného už se na vás těším já vás osobně nikoho neznám tak snad vás poznám🙂)

a mi pojedeme domu podle kukyho ale asi taky něco po tom obědě ale to se vše uvidí.

už se na vás moc těším tak zítra papa

lukza
10. čer 2011

@jeany díky za číslo kdyby něco budu volat🙂)

@betys jj samý chlapy tak budeme mět🙂)

luciiiie
10. čer 2011

holky díky za útěchu zkrs tu šelest! Na zítra vám přeju krásnej slunečnej den a hezky si to užijte!!!! 🙂 🙂 🙂

lucifirek
10. čer 2011

my tedy dorazíme také přímo tam 🙂
Dobrou noc.🙂

lucifirek
10. čer 2011

@jeany to mi tam chvíli určitě pobudeme,ale manža má pak akci,takže tam určitě nebudeme třeba do tří hodin,nebo déle 🙂