Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

elllenka
24. kvě 2010

Jimmy1: Možná ta cysta sama zmizí. To už může mimčo zůstat chvíli bez tebe? Já ho nejspíš budu tahat všude sebou ... nejspíš nebudu mít tak dobré hlídání ...

Lucifírek: Už jsem se s tím smířila, že nebudu v práci. Nejdřív jsem jim to říct nechtěla, ale doktorka mi řekla, že mě nechá až do konce doma tak jsem to radši řekla, aby nemohl nikdo říct, že jsem nedala vědět dopředu. Navíc ta moje zpráva docela zamáala s mým šéfem také se snaží o miminko a nic :( navíc mu ta jeho řekla, že si ho vezmě až bude těhotná tak je z toho docela špatný. Doporučila jsem jim Unicu, aby se nechal vyšetřit aby věděli co je špatně.
Možná proto za mě ještě nehledá náhradu, ví že jsme měli také problémy tak asi čeká jak to semnou dopadne. Můj kolega mi vyloženě přeje potrat a že bych měla mýho žalovat- prostě idiot ☹ ale nedivím se mu, musí to teď zvládat všechno sám ...

lucifirek
24. kvě 2010

Teda elllenka,ten tvůj kolega,to je fakt blbec. To snad není ani pravda. 😒 😠

lukza
24. kvě 2010

Jani vše nej nej k dnešnímu svátku🙂)

Jimmy ta cysta bude v pohodě mě na začátku těhu se udělala cysta 4,5cm velká a jen se hlídala a nakonec se postupně střebala.

Elenko mě dovolenou zaměstavatel proplatil než sem nastoupila na nemocenskou celou takže mě tím páden stoupl aji pruměr na neschopnost.ale dělá se to jak píšeš že se neschopenka ukončí před mateřskou a vybere se dovolená ale my se ze zaměstavatelem domluvily že my to proplatí před at pak na to nemusím myslet.

Betys takže už máš asi po kontrole co?

Lucifirku je dobře že je líp.

Jeany co malý je to určitě zaltičko že?

jimmy1
24. kvě 2010

Elllenko, to taky doufám, že by mohla zmizet, Gogelík mi to taky do telefonu povídal, tak snad...

No a musela jsem Martínka nechat doma s babičkou (mou mamkou), protože dneska čekáme opraváře na kotel, kterej nějak zlobí ☹ jindy by měl čas až asi za 2 týdny, no a nebylo jasný jak dlouho se v těch Ivančicích zdržím, tak aby byl někdo doma... Byla jsem objednaná na 8:45, ale vzali mě dřív, tak jsem byla nakonec i o hodinu dřív doma...
Takže babička v 8 ohřála mlíčko a nakrmila (stejně nekojím, Martínkovi to nejde, tak mlíčko odsávám a krmíme z lahvičky) a já jen měla malinko víc nalitý kozeny než obvykle, když jsem teď odsávala 😉

Samozřejmě, že na opraváře čekám stále 😀 tak uvidíme kolik nakonec bude "mezi 10 a 11" 😀

lukza
24. kvě 2010

Elenko kolega je teda s prominutím kokot.a já v pokusech o mimi měla taky podporu od šéfa protože ani mít mimi nemohly a mají adoptovanou dceru takže ví jáké to je a prostě ve všech propustkách mě vyhověl a říkál že nemusím mít strach o práci že mužu kdykoliv jít marodit a bez obav se vrátit.dokonce když se u nás propouštělo v době krize tak mě tam nechat protože když přijel hlavní šéf tak musel mu oduvodnit koho a proč zrovna toho dotyčného vyhazuje a naopak proč zustává a mu právě řekl že my chceme mimi takže stejnak brzo odejdu na mateřskou🙂

lukza
24. kvě 2010

Jimmy je supr když máme hned po ruce někoho na hlídání že je to velká pomoct

jimmy1
24. kvě 2010

Jo a k té dovolené...
Já mám taky ještě velkej zbytek loňské dovolené (tuším mi to dělá asi 20 dní) a z letoška 40 dnů 😵 musím jít za sekretářkou do práce sepsat žádost, aby mi to vyplatili po ukončení mateřské, s nástupem na rodičovskou dovolenou.
A z kolegy si nic nedělej 😉 je to prostě IDIOT 😝

Lukzi, měla bys mít ještě nárok na celou letošní dovolenou, tak se na to optej, ať zbytečně nepřijdeš o penízky 😉 každá kačka dobrá 😎

elllenka
24. kvě 2010

lukza: Ty jsi to vymyslela nejlíp 😉

Lucifírek: to víš chlap 😀

Jimmy1: Hodně cyst zmizne samo, horší je, jestli ti můžou dát nějaké léky, když kojíš. Synovec také neuměl pít, ale nakonec se to naučil, ale je pravda, že z flašky to jde líp 🙂 S opravářemi je to děsný u nás je to příšerné s vodařem, je jich u nás pár a když je člověk potřebuje tak žádný nemá čas :( Snad se opraváře brzo dočkáš 🙂

mrkvicka28
24. kvě 2010

Jimmy já měla na podzim cystu 4x5cm a taky týden čekali jestli sama praskne neboj operjuje se většinou až kolem 7cm
jsem zvědavá s jakou dorazí Betys nebo jestli si jí tam už nechají

lukza
24. kvě 2010

Holky ještě jsem vám chtěla napsat co vás všchny čeká krom Jimmy ta už má to taky za sebou jak my jen jedno ještě před sebou.já vubec nevěděla že něco takového je.třeba to někdo taky neví a pomuže mu to vědět.

Jedná se o RUSTOVÝ SPUR je to období kdy bude vaše mimi neklidné.plačtivé nebude chtít chovat ani ležet bude chtít papat klidně co hodina takže bradavky dostanou zabrat mimi bude odmítat dudu takže se ani neuklidní.toto trvá 1-5dní my to měly jen 2dni ale za ty dva dni sem byla uplně vyřízená aji manža,a ještě je horší pro děti co trpý na prdíky protože hází do bříška furt nové mlíčko a tím pádek pak nadělá neplefu stím nestráveným co tam ještě mají.toto vás čeká v době 3 a 6 týdne a pak 3 a 6 měsíce.v době okolo 3 měsíce se to muže dokonce i opakovat my už máme před sebou jen jeden a když si na to jen vzpomenu tak mě už stávají vlasy na hlavě je to hlavě. poprvé to byla taková bezmoc a furt sem si dávala za vinu že mám málo mlíčko že Luky chce furt papat a pak ho samozřejmně hrozně bolelo bříško no na mašly.
a Rustový spur je to že v tuto dobu mimi hodně povyroste a vlastně ho to bolí a proto to chce řešit jídlem.klidně si o tom muže dočít na netu.

lukza
24. kvě 2010

Jimmy to sem slyšela s tou dovolenou za letošní rok ale nevěděla zda to je pravda díky ty už jí máš proplacenou a nebo se to dělá po ukončení mateřské

jimmy1
24. kvě 2010

Lukzi, to proplacení dovolené musí bezprostředně navazovat na ukončení mateřské, nesmí tam být prodleva. Takže požádat o to určitě dopředu.
Mně končí mateřská 21.6. tak už musím jít za sekretářkou co nejdřív...

elllenka
24. kvě 2010

Proč to nejde jednoduššeji nebo automaticky, proč si všechno musíme hlídat a žádat :(

lucifirek
24. kvě 2010

teda ted koukám,jak tu řešíte tu dovču.Já budu nastupovat ted na mateřskou a mě bylo řečeno,že zaměstnavatel mi ji neproplatí. Ted mám nastoupit na mateřskou a po ukončení si vyberu dovolenou a pak nastoupím na rodičovský příspěvek. A Jimmy ty máš nárok na celou letošní dovolenou,i když už jsi na mateřské? Si to budu muset ještě pozjištovat.

jeany
24. kvě 2010

Ahoj holky, děkuji za přáníčko k svátku. Dnes už mi přišlo tolik sms, že se úplně divím. Dokonce napsal i předešlý bývalý šéf a poslední bývalý šéf. Vlastně bývalý ještě není, výpověďm jsem nepodala. Mám to v plánu po mateřské. S tou dovolenou, to se na to musím taky zeptst, ale myslím si, že u nás nic proplácet nebudou.
Náš hodný Martínek včera před usnutím pěkně vyváděl, nemohla jsem ho vůbec uklidnit. Napapný byl, přebalený, tak nevím co mu chybělo.
Lukzo, jak to čtu to, co jsi psla, tak si říkám, jestli neměl nějaký ten rustový spur 😀 , nebo co to je. Dnes dopoledne se taky nějak rozčiluje a pláče. Teď jsem ho nakrmila a doufám, že mi už usne. Pořád to nemůže být hodné miminko, že. 🙂

betys
24. kvě 2010

Tak jsem doma.A protže se opět nic nezměnilo-čípek nezkrácený,neotvírám se. tak ve čtvrtek nastoupím do porodnice an vyvolání.Obrečela jsem to protože jsem to nečekala.Takže ani skákání,procházky,4 večery sexu nic prostě nepomáhá ☹
Doktoři mi pomohli s miminkem dovnitř tak mu pomůžou i ven.Ach jo.
Budu těch pár dní pěkně nervózní.Raději bych byla kdyby to přišlo nečekaně.Manža mě podporuje,tak to nějak zvládnu.
Jani všechno nej k svátku 😉

ivetule
24. kvě 2010

Jani všechno nejlepší k tvému svátku. 🙂
Betys bud v klidu to vyvolání není tak hrozný. Mě Mildu taky vyvolávali. 🙂 Kapačka na mě nezabrala tak jsem dostala tabletku tak kolem devátý a kolem poledne jsem už skákala na balonu a v 16.47 byl Milda na světě. 🙂
Držím moc palečky at tě dlouho netrápí.

jeany
24. kvě 2010

Betys, takže žádná změna. Někdy to mimi prostě nechce ven. Ve čtvrtek tu na tebe budeme všechny myslet. Neboj, i to vyvolání se dá přežít. Hlavně se snaž moc nestresovat. Určitě pak je průběh porodu rychlejší. Já se plně vžívám do svých pocitů před narozením miminka. Předtím jsem se dost bála různých komplikací a pořád měla nějaké obavy z porodu. Až teprve, když mi odtekla voda, ze mě strach úplně spadnul a já se najednou vůbec nebála a jen jsem věřila, že všechno dobře dopadne. Betys, moc na tebe myslím a věřím, že se necítíš nejlíp. Zkus myslet na to, že už ve čtrvrtek budeš mít Matýska v náručí. To je nádherná představa, ne? 🙂

Holky a myslím i na luciii, vše už má za sebou a doufám, že jsou všichni v pořádku.

jeany
24. kvě 2010

Betys a Ivetule děkuji za přáníčko. 🙂

lucifirek
24. kvě 2010

Betys nic si z toho nedělej,určitě bude všechno v pořádku. Do čtvrtka ještě nějaký čas je a může se změnit cokoliv a když ne,tak malému doktoři pomohou. Ber to tak,že už ho budeš mít u sebe a tobě se uleví. 😉 Snaž se být v klidu,ten stres a strach na mimi taky působí a může to zastavit porod. Ono se mi to lehko říká vid. 😉 Ted už aspon víš,že tento týden budeš mít Matýska u sebe. Máš suprového manžela a ten při tobě bude stát a podpoří tě. 😉
No Luciiie se ještě neozvala,tak doufám,že je v pořádku. Ale asi musí odpočívat.

lukza
24. kvě 2010

Betys to je myl líto ale jsi silná holka a zvládneš to věřím že se bojíš ale uvidíš že to bude nakonec razdva a syna budeš mít na světě .třeba to ještě příjde samo moc na tebe myslím.

Jeany jj to muže být spur je to svinstvo a ještě se muže i oběvit ve stolici trochu zelené barvy při těch spurech

malý se už zlostí v hrací dece už se unavil a cjhce spinkat tak zatím

kveta
24. kvě 2010

Betys, možno je čas sa vykašlať na poskakovanie a sex, ale zaliezť do horúcej vane s dobrou pizzou s oregánom a kolou... vaňa, oregáno aj kola by mohli pomôcť...

betys
24. kvě 2010

kveta-vanu si dávám každý den,někdy opravdu dost horkou,pizzu jsme měli zrocna včera a kolu moc nemusím.Ale kofolu piju po douškách na chuť.
Já vím že zbytečně panikařím.Mám z toho smíšený pocity a hlavně mi bylo líto že u mě fakt bez těch doktorů asi nic samo nejde 😒 .Ale už mě to pomalu přechází.Ještě jsem si do čtvrtka naplánovala pár úkolů,tak třeba se to zrovna rozběhne a ani to nestihnu všechno udělat 😉
Děkuji všem za podporu.

luciiiie
24. kvě 2010

ahoj holky,
nešel nám net..ozvala bych se dřív. Máme to za sebou, dalo se to vydržet, ale na psychiku to byl hroznej nátlak ☹ Celé to trvalo cca 20 minut. Za týden kontrola, jestli jsou zbylý bobci v pohodě. Teď se musím šetřit a odpočívat... a taky se držet, už kvůli těm, co zůstali. My to zvládnem, musíme. Děkuju všem, co si vzpomněli a drželi pěsti...

betys
24. kvě 2010

luciiie-odpočívej a drž se 😉

kveta
24. kvě 2010

Luciiie, lež čo najviac, prvých 24 hodín choď najďalej do kúpeľne... a drž sa...

jeany
24. kvě 2010

Luciie, tak teď jen odpočívej. Uvidíš bude dobře. 😉
Betys, tak tak. Třeba se to do čtvrtka rozběhne samo , ale nelam si s tím hlavu. Mysli jen na Matýska. Náš brouček mi dnes dal zabrat, celýá den mi pořád poplakával. Snad to bude zítra lepší.
Lukzo, zapoměla jsem ti odepsat. Koupu malého jen obden. Jeden den jde do vaničky a druhý den ho vysvleču a omyju ho jen mokrou žínkou a namastím. Takže očistu má každý den, ale do vaničky jde každý druhý den. Dočetla jsem se, že takové malé dětičky mají slabounkou kůžičku a tak ho nechci zbytečně máčet. Ale jakmile trošku povyroste, budu ho koupat denně. Ale ze začátku jak jsme přijeli z prorodnice, to jsem ho denně koupala.
Už si půjdu lehnout. Dnešní den jsem měla náročnější. je to taková bezmoc, když vám miminko pláče a vy nevíte už jak ho ukonejšit.

lucifirek
24. kvě 2010

Luciiie,to jsem ráda,že to dopadlo dobře. A jak píšeš,musíš se držet kvůli těm dvoum,co u tebe zůstali. 😉 Ber to tak,že to bude ku prospěchu těch dvou a tvůj a tvoje zdraví. I když tě chápu,není to vůbec jednoduché rozhodování a pokud to člověk nezažije,tak nepochopí.
Betys ty nervy tu máme asi každá,i když se snažíme podpořit navzájem. Pak když jde do tuhého,je to složité zůstat v klidu. Mysli na to,že o víkendu budete rodina a Matýsek bude s vámi.
Jani teda Martínek tě dneska potrápil. ☹

lukza
24. kvě 2010

Lucinko myslela sem dneska na tebe takže už to máš za sebou to je dobře pěkně odpočívej a hlavně nic nedělej uvidíš že za týden ti řeknou že ty dvě jsou uplně Ok.

Jeany pokud to je ten spur a opravdu to na něho vypadá tak nic nepomuže jen pevné nervíky a vydržet.a já jsem denně začala koupat po 6nedělce.

Betys furt na tebe myslím a když jdu na tyto stránky tak vždy doufám že už tu bude naosané že se to rozjelo.

betys
25. kvě 2010

Dobré ráno.U nás včera večer poořádně bouřilo.Docela jsem se bála.Pas musel spát s náma v pooji.Teď už je zase trošku zataženo.Chudáci tam kde měli hodně vody.To snad v životě neuschne. ☹