Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lenceslava
14. zář 2010

@jezulicka měří se to kvůli hyperstimulačnímu syndromu,ale až po OPU,neboj určitě ti to ukáží. A měří se normálně v pase. A mudr už při opu pozná jestli je riziko hyperstimuláku.

luciiiie
14. zář 2010

@lenulinka21
@ivetule holky díky, konečně si připadnu těhotná 🙂

@kveta takže zítra už frčíš a pozítří máš Martínka u sebe... 😵 😵 😵 budu na vás myslet ať je všechno v pořádku 🙂

lenulinka21
14. zář 2010

luciiiie: jasně jsi těhu a krásná těhule hi hi 🙂

kveta:myslíme na tebe at jsi v pořádku a prcek taky držííííme palec
a hl.rychlý porod 😉

jeany
14. zář 2010

Květy, tak ti na čtvrtek budu držet pěsti. Píšeš, že už zítra jdeš do nemocnice. Budu na tebe myslet. Potom napiš, budu se těšit na dobré zprávičky. Ať jste hlavně oba v pořádku.
Jinak ani nedočítám, nestíhám, není u malého čas. Dnes jsme byli na poradně a Martínek váží 6850g a měří 66 cm. Prý dobře prospívá, takže příkrmy máme začít až od 6 měsíce. Jinak má za sebou už další očkování a opět to velmi dobře zvládl. je to šikulka. 😵
Co u vás nového Betys? Kolik malý váží?

betys
14. zář 2010

@jeany -Matýsek měl minulý týden 7,15 kg a 66 cm.Je to kus chlapa 😀 A jak Vy krmíte-pořád Nutrilon?My Sunar a chutná nám

kveta
14. zář 2010

Tak sa s Vami nateraz lúčim.. Ozvem sa až po pôrode.. A nie že tu niekto porodíte predo mnou.. Teraz som na rade ja.. 🙂

lucifirek
15. zář 2010

@kveta držím palečky a těším se,až tu Jeany napíše novinky. 😉

betys
15. zář 2010

@kveta -hodně štěstí,ať jste oba v pořádku 😉

ivetule
15. zář 2010

@kveta tak držíme palečky at je všechno v pořádku.

luciiiie
15. zář 2010

@kveta přidávám se k holkám a taky držím palce a přeju, ať jste hlavně oba dva v pořádku. 😉

jeany
15. zář 2010

Ahojky
Květy, držím palce a budu na tebe myslet. 😉
Betys, tak to jste nás s váhou předběhli a přitom jste o 3 týdny mladší. 🙂 Já pořád krmím Nutrilonem, vyhovuje mu a tak to už měnit asi nebudu. Sice jsem zvažovala, že až budu dávat příkrmy, takže bych přešla na mléka a kaše Hami, ale nevím. Sice je Nutrilon nejdražší, ale asi u něj zůstanu. Malý vůbec neblinká a stačí mu to. Už mi spává v noci 10-11 hodin. Dnes jedl po 11 hodinách. Teď se zase napapal a spinká. Asi je nejlepší ty mléka neměnit a zůstávat u jednoho.
Luci, co Kubíček, jak vám roste? Musím mrknout, jestli nemáš nové fotečky.

jeany
15. zář 2010

Tak já jsem teď přidala naše nejnovější fotky.
Luci, máš nové černobílé fotky, jsou moc pěkné.
Luciiie a ty už máš také pěkné bříško. Konečně jsi jako těhulka, že. 🙂 Mně bříško poskočilo taky dost pozdě.

lenulinka21
15. zář 2010

jeany: ahoj maminko 🙂 Martínek je sladourek- krásný chlapeček 🙂 🙂
a máte už 4 měsíce fíííhá toto letí.A koukám, že ti pěkně spinká.

Holky a kdy že KVETA rodííí?

drndapetka
15. zář 2010

Ahojky holky, asi zas trojčím, ale je mi divný, že mi ještě nezačaly bolet prsa 😒 první dvě těhu bolely jak ďas, že jsem nemohla ležet ani na boku, a to hned od začátku a teď nic 😕 Místo toho mě bolí záda, furt se potím, polévá mě horko, furt jím spím,....zdají se mi ty příznaky nějaké divné 😅 Ráno mám strašný křeče v žaludku, že se mi dělají až mžitky před očima, dokud se nenajím, tak to nepřejde....No, snad je to normální 🙂 Jinak včera jsem byla na utz, mám zatím jen bublinku s 1mm zárodečným terčíkem, tak doufám, že to zdárně dotáhneme k srdíčku 😵

luciiiie
15. zář 2010

@drndapetka máňo netrojči 😝 Mě prsiska taky nebolely, jen se zezačátku nalily, tak jsem si připadala chvilku jako ženská a teď jsou zas normální, jen mám tmavý bradavky 😉 Ono všechno dorazí časem, nebuj, jo?

drndapetka
15. zář 2010

@luciiiie je mi nějak dobře, tak se mi to nějak nezdá, že zrovna já bych měla mít tak hladkej průběh 😀

luciiiie
15. zář 2010

@drndapetka myslím, že sis toho už taky vyžrala dost špatnýho...to máš jako za odměnu, víš? Nestresuj, všechno je v cajku, uvidíš 😉 😉

drndapetka
15. zář 2010

@luciiiie jsem blbka, já bych raději zvracela 😀

luciiiie
15. zář 2010

@lenulinka21 Květa rodí zítra, ne?

@jeany díky za pochvalu bříška 🙂 Pozdravuj prďolku 😵

luciiiie
15. zář 2010

@drndapetka však počkej, oni ti potvrdí srdíčko na unice, z tebe to všechno spadne a uvidíš ty grcky co budeš házet 😉 Pořád to nechci srovnávat jak jsem to měla já, fakt jsme každá jiná, ale když si vzpomenu jak jsem psala naprosto stejný věci jako ty teď, tak se musím pousmívat 😵

drndapetka
15. zář 2010

@luciiiie Tak doufám, že to tak bude 😀 Já bych moc ráda 😵 Bolí mě i kyčle a stehna, úplně stejně jako by měla dojít mrcha - je to blbej pocit 😝 Ale teď jdu spinkat 😀 na blbý zprávy je času dost 😉

luciiiie
15. zář 2010

@drndapetka jenom hajej....a žádný blbý zprávy na obzoru nevidím! 😉

drndapetka
15. zář 2010

@luciiiie beru tě za slovo 🙂

lenulinka21
15. zář 2010

drndapetka: jen běž spinkat já na začátku těhu spala FURT 😉 😀

mrkvicka28
15. zář 2010

Tak jsem vám tam hodila pár nových foteček, moc nestíhám dočítat,ale kokám že jsou tady nové těhulky což je moc supr a všem přeju pohodový těhulkování.

luciiiie
15. zář 2010

@mrkvicka28 Ahoj 🙂 Mrkvi ti jsou parádní 🙂

lucifirek
15. zář 2010

@mrkvicka28 ty jsou naprosto boží 😀 Jsou to broučci. 😉

ivetule
15. zář 2010

@mrkvicka28 máš krásný kluky. Moc jim to tam sluší. 🙂

lukza
15. zář 2010

Ahojky maminky a těhulky
@mrkvicka28 fotečky jsou krásné a kluci jsou ještě krásnější.
KVETI mooc držím pěstičky at vše klapne v pořádku a jste oba zdraví.

a co jinak u vás Betys Lucifirku koukám že aji Jeany si udělala čásek kuknout už náštěvy polevily.

@ivetule a co vy jak se máte?

Lucie a Elenko jak se vám těhulkuje doufám že dobře🙂)

teckovanaorchidej
16. zář 2010

ahojky holky, zdravím po ránu, mrkvičko, to jsou nádherná trojčátka, kluci jako obrázek 🙂 🙂