Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

teckovanaorchidej
26. říj 2010

@luciiiie ahoj, díky, zdá se, že jo. Mrskal se zdatně, kopal a okusoval palec na ruce 😀 😀

luciiiie
26. říj 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 to je síla, že? takovej prcek a jak se už má čile k světu. Ten náš tenkrát mával rukama, jsem na to čuměla a nechtěl nám ukázat nos 😀 Kdy jdeš na tu plodovku? Ať víme, kdy máme se Štěpánem držet palec 😉

teckovanaorchidej
26. říj 2010

nejdříve na genetiku a plodovka vychází tak kolem 25.11.
Štěpánek se vylíhne kdy?

kveta
26. říj 2010

@jezulicka Spermie s chlapčenskou DNA sú rýchlejšie, takže preto je pravdepodobnejší ich výber pri IVF a pravdepodobnejšie počatie pri plánovanom styku čase ovulácie.

luciiiie
26. říj 2010

@teckovanaorchidej 20.12. Genetika bude v cajku a plodovka taky 😉

jezulicka
26. říj 2010

@kveta děkuji moc za odpověd už jsem chytřejší... 🙂

mrkvicka28
26. říj 2010

@ratatooy já to teda umývám normálně jarem a projedu to štětkou a pak dobře vypláchnu a pak hodím do sterilizátoru

lukza
26. říj 2010

ahojky
@kveta my taky měly dva poplachy a zda byly jen tak nevím protoče jak ty jak sem na Kukyho promluvila a zvedla ho tak v pohodě možná jen začal pomaleji dýchat a slabě a monitor to prostě hned zaznamení já jsem ale názoru radči 100x zbytečně než jednou pozdě mě Kuky spí na mkonitoru ještě tedka prostě mám s toho hrozný strach.

@ratatooy já to dělala že sem vždy po krmení vypláchla lahvičky a nalila do toho vřelou vodu a ta tam stála do dalšího krmení a vždy tak jendou za 4-5dní sem to převařila v hrnici a nikdy nebyl žádný problém

@mrkvicka28 fotečka jsou krásné nebo né fotečky ale kluci 🙂)

lukza
26. říj 2010

@luciiiie pěkně se ty týdny připisují

@jezulicka gratuluji a máš pravdu kluci vedou,ale letos se prý všeoběcně rodily více kluci jak holky 🙂)

@teckovanaorchidej to je supr že je vše v pořádku.

Holky já se dneska dozvěděla že moje mamka je nemocná nevím proč je ten život tak krutý někdy jak kdyby toho už nebylo málo některé ví o čem mluvím jen doufám že nemoc bude v klidové části i několik let tak držte pěstičky děkuji.ještě že máme kukyho ten aspon svým usměvěm vše drží nad vodou .

betys
27. říj 2010

@lukza -tak držím pěsti,nejsou to moc dobrý zprávy ☹
A když se Ti lukášek vrtí tak monitor nespíná?Matýsek se ráno budí třeba na druhém konci postýlky.A otočený o 180 st.

luciiiie
27. říj 2010

@lukza s maminkou je mi to líto ☹ ☹ ☹ držte se....

lucifirek
27. říj 2010

@lukza LUci to mě moc mrzí. Držím pěstičky,aby mamka byla v pořádku a všechno začali pořádně léčit. BUdte jí s LUkáškem na blízku,bude jí to moc pomáhat a bude mít radost. LUci ten život je fakt sv... . Nevím,proč se hodní lidé musí trápit a musí prožívat takové těžkosti. A ti zlí si žijou v poklidu. ☹

betys
28. říj 2010

Dobré ráno.Je pěkná kosa.U nás -2,5.Ale bude krásně.Chystám se na pořánou procházku s kočárkem-musím udělat něco stím hubnutím 😠
Včera přišla nová maminka.Je mega velká.Pošťačka brblala že se jí to včera proneslo. 😀 To bude trvat než ji pročtu.Začínám se pomalu koukat po větší sedačce.Ještě to není aktuální ale abych věděla co a jak.
Matýsek včera měl 5 měsíců.To to letí. 😉

lucifirek
28. říj 2010

@betys taky jsem koukala na tu bichli co přišla. 😀

elllenka
28. říj 2010

Je v mamince něco zajímavého? že bych si pro ni zašla do trafiky?

betys
28. říj 2010

@elllenka -tentokrát ej amminka fakt velká,něco jako Elle ale ještě silnější.Jsou tam nějaké slevové kupony do spousty obchodů.Ještě jsem je nestihla pořádně prostudovat.Je tam článek o IVF-ale ten my nemusíme ani číst.O vyšetřeních v těhu,o cvičení v těhu,jak vybrat pediatra,postýlku.O kojení,očkování.Jak učit mimčo usínat.Tentokrát mě tam toho zaujalo celkem dost.A vyjímečně koukám i po reklamách na hračky abych věděla co Mqatýskovi a Barborce k vánocům.Ještě mrknu na ty kupony,třeba se vyplatí s něma nakupovat. 😉

betys
28. říj 2010

Teda když čtu ten svůj příspěvek co tam mám překlepů.No stydím se.... 😅

elllenka
28. říj 2010

@betys : Překlepy neřeš. Tak já si pro něj zítra zajdu. Maminku jsem ještě nikdy nekupovala, říkala jsem si že třeba až později až budu mít dítko a teď ty témata vypadají zajímavě- určitě se mi budou hodit 🙂
A kuponky záleží kam to je a na co, většinou když mám nějaké kupony tak nemám možnost je využít :(

betys
28. říj 2010

@elllenka -tyhle kupony jsou i do internetových obchodů.Já jsem si nechala Maminku předplatit vloni k vánocům jako dárek od tchýně.I jako těhule jsem tam vyčetla zajímavé věci.Občas tak je i nějaký dáreček.Ségra brala Betynkua je to skoro to stejné.

elllenka
28. říj 2010

@betys : Já zatím všechny informace hledám na internetu nebo v knihách. Ćasopisy moc nekupuji, jen občas tak 2-3x do roka nějaký koupím, tak se v nich nevyznám :(

lukza
28. říj 2010

ahojky holky všechny moc zdravím

@jimmy1 gratuluji martinkovi k dnešním 9měsícum a at i nadále ti dělá jen samou radost

pampeliska36
28. říj 2010

holky vy mate vsechny tak kraaaaaaaaaaaasne deticky!!! 😀 fakt mi delate radost... fotky, ktere vkladate jsou nadherne!!!

lukza
28. říj 2010

@betys a jakou máte tedka autosedačku.my už máme objednanou větší ale už jsme jí měly mít dávno jaksi jsme to prokoučovaly a Kukymu lezou nohy a hlavu má na hranici 😖 jo ještě jak jsi se ptala na ten monitor tak Kuky když cestuje tak vždy jen po jedné pulce postýlky takže monitor zatím v pohodě sice je jedno místečko kde houkáme a to když vleze uplně nahoru ke šprušlím a obličej ná uplně na mantinemu ale to jsem ráda že začne houtak aspon ho mužu spravit,ale co jsem udělala že sem v tom místě dala mantinel za šprušlě aby tam měl vzduch tak nehoukáme
jo když sem nesla maminku s trafiky tak se pěkně pronesla a dobrý časák je aji MÁMÁ A JÁ, 😀

Všem moc děkuji za podporu k mamce.

Hokky dala sem nové fotečky do albíka kdo chcete kuknout

betys
29. říj 2010

@lukza -dobré ráno.My máme vajíčko Chicco.Máme ještě čas na větší,ale Matýsek už má přes 8 kd tak se rozmýšlím jestli vzít takovou tu 9-36 jak se dá napřed polohovat a pak je z ní jen ta velká.No uvidíme.

luciiiie
29. říj 2010

@lukza Luci krásné fotky..Lukášek je smíšek 😵
Holky, kdy se má vyjet do porodnice? Pokud možno prý nespěchat. Prý až jsou stahy pravidelné po 5 minutách a trvají třeba minutu. Pak jsem někde narazila, že při odtoku plodovky se může stát, že se spláchne i pupečník a dítko na něj nalehne hlavičkou a může se přidusit. Někdo o odtoku plodovky ani neví. Tak jsem z toho jelen.
A ještě když odejde hlenová zádka tak to znamená, že se dítko narodí tak do 3.dnů, že?
Možná se ptám na totální kravinu, ale díky za odpovědi 😉

betys
29. říj 2010

@luciiiie -já má pocit že zátka může odejít i dřív.ALe já jsem to vůbec nezaznamenala.Plodovku jsem cítila.Ne že by tekla pořá proudem ale při troše námahy-když jsem vstala z postele,zvedla plný kýbl,ohla se k botám-tak to vždycky trošku hyvrklo.Vyhrklo je sylný výraz spíš jako učúrlo ale bylo to cítit.A o tom pupečníku jsem toneslyšela.Někomu se můžou stahy rozjet rychle.Ale Ty máš ještě nějaký týden čas. 😉

luciiiie
29. říj 2010

@betys čas mám, to je fakt, ale tak víš jak 😀 Ono to uteče, člověk ani neví jak. Díky 😉
Holky já se tak těším, až si budu doma dělat vánoční výzdobu...už mi začíná hrabat.

betys
29. říj 2010

@luciiiie -já jsem teprve včera udělala podzimní.Říkala jsem si že to možná nemá cenu,že už budou vánoce.... 😀

luciiiie
29. říj 2010

@betys no to jo 😀 utíká to strašně rychle. Včera jsem právě doma narazila na baňky a svícny, tak se fakt těším, až to tu bude nastrojený. Mám ráda tu atmosféru 😵

betys
29. říj 2010

@luciiiie -já taky.A ještě když si představím jak budou děti valit kukadla 😀 .Stejně už člověk bude to všechno dělat hlavně pro ně.