Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
27. lis 2010

@pampeliska36 Pampel díky....ještě držím a snad ještě chvilku držet budu 😉
Do rána nám nasněžilo....tak to na mě zas přišlo a zdobila bych zdobila...snad snížek chvilku vydrží 🙂

kveta
28. lis 2010

@enka27 No, ako by som to... Mňa manžel podviedol cez umelé oplodnenie a opustil ma dva dni po negatívnom výsledku tehu testov... a opustil ma kvôli mladej slečne, čo zároveň s ním mala iného ženatého milenca... a pri tom vyzerala ako sivá myška, lak na nechtoch popraskaný, postava omnoho horšia ako som mala ja, študentka... proste slečna silne pod moju úroveň... takže bohužiaľ nevera nie je o tom, či je žena pekná, úspešná, dobre vyzerá a robí čo mužovi na očiach vidí.. nevera počas tehotenstva alebo umelého oplodnenia je o chrapúnstve partnera...

Každopádne slovné útoky na milenku alebo podozrivú nepomáhajú, muž má tendencie ju ochraňovať... Slečna môjho manžela poslala k vode.. ale ani po roku sa o nej nesmiem zle vyjadriť, inak je oheň na streche...

Som rozvedená, ale najskôr som si poriešila finančné a právne veci ohľadne rozvodu a byť Tebou tak pred rozchodom s partnerom urobím to isté... viac nájdeš tuším na www.mojasvadba.sk alebo na tejto stránke v téme Ako neostať sama a bez peňazí .. Tú tému som paradoxne založila dávno pred rozvodom.

Ostatným: nemám prístup na internet, čakám na nový notebook, takže len zdravím.. Malý rastie pomalšie ako by mal, takže sme sledovaní, ale inak je úplne k svetu, chutí mu a je zdravý... Momentálne má štyri a pol kila. Mali sme problém s očkom, ale riešime to atb. A inak si užívam matestvo.. je to neskutočne krásne, keď sa malý na mňa začne smiať a hrkútať o piatej v noci pri prebaľovaní.. 😀

Majte sa pekne...

@luciiie , veľa šťastia pri pôrode prajem a držím palce...

luciiiie
28. lis 2010

@kveta děkuji...věřím, že ještě chvilku budem držet pohromadě ať jsme pěkně dopečení 😎

mrkvicka28
29. lis 2010

Tak u nás dneska nachumelilo tak jsme zvědavá jak my dneska zvládnem procházku v tom sněhu. Jinak kluci jsou fakt kyseliny včera jsme v poledene dali kašičku a Matěj si dal 100ml kaše a na to vypil 180ml mlíka fakt nechápu kam to dává 😲 . Jinak pijou 200-230ml a to po 3-4 hodinách, jediné štěstí je že v noci spinkají.

elllenka
29. lis 2010

@mrkvicka28 : krásně baští 🙂 Moje maličká také šíleně chlastá a díky tomu krásně roste. Doktorku překvapila, prý má za týden přibrat 150g a moje beruška přibrala 330g 😀 ale po kojení úplně odpadne, je vždy úplně hotová jako hadrová panenka 🙂
Fakt tě obdivuji jak to zvládáš, vůbec si to nedovedu představit. Třeba jen vypravení na ven- nám to trvá hodinu ...

U nás je krásně bílo, je to překrásné. Ale jen z okna, jsem ráda, že nemusím ven 🙂

betys
29. lis 2010

@mrkvicka28 -teda to jsou jedlíci.U nás sníh taje a jen břečka takže s kočárem zatím dobrý.Jen se tahá do baráku bordel 😠

luciiiie
29. lis 2010

Ahoj holky,

@mrkvicka28 teda to máš doma otesánky 🙂

U nás je bíloučko a pořád chumelí....je to krásné....mám ráda, když je zima bílá. Ale ono mě to nadšení prý přejde, jen co se v tom budu brodit s kočárem 😅 Byla jsem nakupovat a hezky to tam klouže teda, doufám, že s sebou někde s tím pupkem neplesknu. Mimís celou cestu vystrkoval asi nohu nebo co to bylo, to zas byly šlupky. Bolí to čím dál víc když se mrňous protahuje.
Dnes jsem se vážila, přibrala jsem zatím 9kg, tak jsem zvědavá, jestli ještě něco půjde nahoru nebo se to už pozastaví. Už bych neměla nějak hodně přibírat, že? Připadne mi, že mám nějaký gigantický lýtka na nohách, heh.
Ve čtvrtek frčíme na monitory, v pátek mám poradnu, tak jsem zvědavá, jak to s náma vypadá. Jinak nic nového. Až na další přičtený týden.

teckovanaorchidej
29. lis 2010

@luciiiie ahoj luci, dnes jsem na tebe myslela, změna počasí, napadl sníh, jestli ses nepustila do porodu 🙂 🙂
se to myslím říká, když je změna počasí, že se rodí víc dětí, možná je to hloupost.
Hele, máš nějaký spešl těhu kabát nebo bundu? Nebo nosíš manželovo oblečení? 😀 😀
Já myslím, že cítím slabounké pohyby, nepravidelné, lehoučké.
Ve středu jdu na amnio, doufám, že budou dobré výsledky a žádné komplikace.

luciiiie
29. lis 2010

@teckovanaorchidej Ahoj 🙂 jsem pořád v celku 🙂 čéče já se pořád do své zimní bundy vlezu, takže dobrý. Těch 20 dní nebo kolik mi zbývá snad už nějak přežiju a bříško moc neporoste. Kdybych si pod ni vzala nějakej fakt tlustej svetr, tak ji asi nezapnu nebo zapnu ale už se neohnu (to se horko těžko ohýbám sice i bez ní, ale co už). My když někam jedem nakupovat nebo tak, tak jezdíme autem (musíme do "města"), a tady mám vše při ruce, takže se v mrazech nemusím nikam daleko trmácet. Jen nezapnu kozačky...mám ty lýtka fakt hrozný 😅 Tak zimní bundu naštěstí řešit nemusím...co ty? Budeš muset pořizovat? To je na pytel taky...
Manžel je o dost větší než já, to bych musela ohrnovat rukávy...to mě pobavilo, když si to představím 😀
Ve středu to bude OK, budem na vás myslet. Ty jsi psala, že si ty výsledky necháte udělat nějak rychle, viď? Ať nemusíte dlouho čekat. To zvládnete, uvidíš, ničeho se nebuj.

teckovanaorchidej
30. lis 2010

@luciiiie ahojky ,tak jak je dneska?
já dnes od dvou v noci vzhůru, nad ránem mě začalo tvrdnout břicho. Tak jsem vyrazila k dr a tam nikdo, sanitární den. Zástup na dané ulici jsem nenašla, asi nemá venku cedulku nebo jsem si nevšimla. Takže pak už zbývala cesta do lékárny, koupila jsem si magnézko a podle magistra mám brát 3x1. Zítra ta plodovka, fuj. Ale tvrdnutí už se zlepšilo, tak snad bude všechno ok.

luciiiie
30. lis 2010

@teckovanaorchidej Ahoj, pořád stejně.....díky za optání 🙂 Ty jo, to je mazec s tím tvrdnutím. Ona by ti na to magnézko taky určitě napsala, a netahej se moc s těžkýma věcma. Já ho měla protože jsem dostávala v noci strašný křeče do lýtek. Břicho mi netvrdlo, to až teď ☹ je to pěkně hnusný.
Na zítra ti budu držet pěsti, ať to máš brzo za sebou. Jdeš na 7, co? To si vzpomenu až se budu s hekáním přetáčet v posteli z pravého boku na levý 😝 Všechno bude v pohodě, uvidíš 😉 A neboj se, ať se Gabča taky nebojí a moc tam sebou nešije 😉
Jinak se cítíš dobře?

teckovanaorchidej
30. lis 2010

@luciiiie ale de to, díky moc, jsem spíš taková bez nálady.....a mám strach.
To tvrdnutí fakt není nic moc, no uvidíme, už se to zlepšilo, to je zase fakt.
Budu na tebe myslet, jek se slastně převracíš, když do mě budou bodat 😕 😕 😕

luciiiie
30. lis 2010

@teckovanaorchidej Co ti budu nakecávat...nezávidím ti to a chápu tě, taky mi to hrozilo a měla jsem strach jak sviňa...ale je to pro dobrou věc a uvidíš, že to tak strašný nebude. 😉 Buď v klidu, mysli na princeznu a drž se! To dáš!

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@luciiiie ahoj, jak je? Držíš pohromadě?
Už jsem zpět, odběr pohoda, netrval ani 2 minuty, nebolí to nijak zvlášť, odběr krve bolí víc.
Pak mi píchli 10 ml Mg, to bolelo jak sviňa. Mám ležet dva dny v klidu a pak na to tvrdnutí brát zase Mg 3x2. Holčička roste přesně podle tabule a šije sebou. Zítra budou odpo výsledky, tak doufám, že ok.

luciiiie
1. pro 2010

@teckovanaorchidej ahoj 😉 držím v celku 🙂 Ty jo, tak to byl fičák...kde jste na tom byli? Jste obě holky šikovný, že jste to tak pěkně zvládly..byla jsi sama nebo jsi měla sebou manžu?
Hezky si lehni a odpočívej, je to přece jen zásah do dělohy, tak ať je všechno v pořádku. Nás čekají zítra monitory v porodnici, tak jsem zvědavá co nás zas čeká..heh. To vidím, že se malej ani nepohne, protože mamka zas bude ve stresu 😀 Jak vidím bílé pláště tak jsem v rauši 😅
Výsledky budou v pořádku, o tom žádná.... 😉

ratatooy
1. pro 2010

ahoj holky prosím vás co mám dám malýmu na takový ty stroupky na hlavě má toho půl hlavy a taky na krajích v obočí

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@luciiiie máš IP

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@ratatooy loupe se mu kůžička, taková suchá, jakoby? To je seborhea, aspoň myslím, za mě se dával olejíček a miminčím kartáčkem na vlásky se opatrně odstraňovala, ale možná, že teď je všechno jinak.. 😅 😅

ratatooy
1. pro 2010

@teckovanaorchidej jo taková suchá ale sem tam už bych řekla že i mokvá,někde má bílý a někde už takový do žluta

teckovanaorchidej
1. pro 2010

@ratatooy to je ono, poptej se doktora dětského, má to hodně mimin, můj kluk to měl dlouho, já natírala a vyčesávala. Nic to ale neznamená, neboj. 🙂

kveta
1. pro 2010

@ratatooy Náš mal niečo také.. používala som na to salicylovú masť.

lucifirek
1. pro 2010

@ratatooy mě dr. doporučovala to před koupáním několik hodin namazat olejíčkem a pak vyčesávat nebo normálně oškrábat. My dnesk abudeme taky mazat a loupat,také se nám to dělá.

betys
1. pro 2010

@ratatooy -hodně mazat třeba olejíčkema vyčesávat.My jsme to neměli,ale Barborka od ségry jo.
Teď jsme se vrátili z Brna.Super cesta 😖 .A zase jsem nekoupila zimní bundu.Takže asi zase vytáhnu tu starou 😠

lukza
1. pro 2010

Ahojky holky
@kveta přeji aby malý vše krásně dohnal.

@mrkvicka28 teda to jsou jedlíci🙂)) ale oni musí vše dohlat🙂)

@luciiiie koukám stále celá to je dobře a já se taky celé těhu vlezla do své zimní bundy ale to vlastně už v tvém týdnu měla dávno zasebou.

@ratatooy my to taky měly a jak píši holky mužeš to zkusit prvně vyčesat pokud to nejde tak prostě namaž hlavičku olejíčkem já mazala od hippu ale je jendo jaký to je a nech to klidně 3hodiny na hlavně pak je umej a vyčeš a pokud to nezabere tak další den znova je to normání ono se to možná pak zase vrátí a tak to je zopakuješ.a nebo mužeš když ti bude spát na rukách tak rukou to furt hladit a ty co jsou už na odpadnutí krásně vytáhneš nehtama.

@betys ty jo to utíká už máte přes pul roku už je doma veselo že?

@lucifirek jak se vede vám?

to máme sněhu co to budou cesty s kočárkem uf uf

teckovanaorchidej
2. pro 2010

@luciiiie ahojky, tak pěkné monitory přeju, ať jsi v poho a mimin taky 🙂

luciiiie
2. pro 2010

@lukza Luci no, ještěže tak s tou bundou 🙂

@teckovanaorchidej ahoj, díky. Monitory byly bezva, prcek je prospal 😀 Jestli jsem tam za celou tu půlhodinu co jsem ležela, zmáčkla 10x čudlík, že se pohnul, tak můžu být ráda. Ale neříkali nic, jen že je všechno v pořádku. Příští týden nanovo. Rovnou jsme vypsali papíry, takže už mě tam mají zaregistrovanou.

Holky prosím vás, oni mi tam zas raplili s tím datumem porodu. Jestli si to tam jako přepočítávali nebo nevím a vyšlo jim 25.12. a né 20.12. co mám i z Veveří. Jako já už nevím. Přece logicky ode dne oplodnění odečtu 14 dní a to je datum poslední menstruace a tím mi to vychází stejně jako z Prenatalu. No já se prostě řídím tím a vůbec, on si stejně vyleze sám. chjo furt taky.

elllenka
2. pro 2010

@luciiiie : No jo oni si termín všichni vypočítávají sami :(
Držím palce, aby jsi byla na vánoce doma s prckem 🙂

luciiiie
2. pro 2010

@elllenka a ještě mi připadne, že to každej počítá jinak 😀 Ale tak co už, ono to nějak dopadne 😉

elllenka
2. pro 2010

@luciiiie : Jo mě také v porodnici napsali o týden míň než mi ten den napsala gyn. do těhu průkazky. Prý to gyn. počítají jinak, ale to mě už celkem bylo jedno.

Holky nevíte podle čeho vybrat multixunkční mixér? Líbí se mi Electrolux EFP 4200, ale nemám s tím žádné zkušenosti tak nevím jestli jsem vybrala dobře- chtěla bych si to nadělit pod stromeček 🙂 Jestli máte nějaký osvědčený tak ráda uvítám radu či i jiný typ.

luciiiie
2. pro 2010

@elllenka jéééé my taky sháníme mixér 😀 To je náhoda. No jo, blíží se vánoce a zase se nám začíná všechno ničit a spotřebiče odcházet. Klasika. To si počkám, jestli holky něco doporučí.