Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
26. pro 2010

Odjíždím ke tchýni na oběd takže budu asi mimo počítač.Tak Vám hlášení podá Lukza.Snad to budou jenom dobré zprávy. 😉

lukza
26. pro 2010

taky furt čekám co lucka a jak píšete jsem nervozní za ní.ale ps§át jí nechci však ona se pak ozve🙂)

jimmy1
26. pro 2010

Ahoj holky, furt nakukuju, čekám co Lucka a furt nic... pěkně nás napíná... 😕

elllenka
26. pro 2010

Ahojky teda už se nemůžu dočkat až se Lucinka ozve. Maličký nás všechny napíná snad maminku moc netrápí ...

kveta
26. pro 2010

To čakanie je nejaké dlhé... 😕

betys
26. pro 2010

Teda holky už se mi to nějak nelíbí.Už je to dlouhý.Ale ještě počkám,nechci Lucku rušit

lukza
26. pro 2010

@betys já bych taky nejraději napsala ale říkám si že by napsala nechci rušit.třeba musela na císaře a spí a nebo ještě nic tak nepíše.budeš jí zkoušet psát?zase pokud nebude moc neodepíše.já bych tu zkusila.nebo jí mám napsat já?at nepíšeme obě?

betys
26. pro 2010

@lukza -už jsem to zkusila,tak uvidíme.ten císař mě taky napadl.Já jsem taky celý den dospávala.

betys
26. pro 2010

Tak mi Lucka odepsala.Nadává že jí to zase posunuli a tabletu zavedou až dnes.Pochopila jsem žeasi leží v nemocnici a čeká.Prý už jí z toho asi jebne.To jí věřím že jí to musí štvát. 😠

kveta
26. pro 2010

@betys Tak to je sila... 😠

lucifirek
26. pro 2010

Teda chudák Luciii,takovýhle čekání je neskutečně dlouhý a nepříjemný. 😒

teckovanaorchidej
26. pro 2010

Jéje holky já mám úplně husí kůži...

betys
26. pro 2010

Jo psala že je to super na psychiku.Zítra se ozve,to už snad bude mít Štěpánka u sebe 😉

lukza
26. pro 2010

@betys dobře že jsi napsala a musí to být na palici něco slíbí a pak to udělají jinak.tak aspon zítra bude mít kučinu u sebe a aspon bude mít svátek jiný den aspon jedno pozitivum🙂)

@lucifirek a co Kubík a kakání už je to dobré jak to vubec dopadlo máš ještě dietu.?

@teckovanaorchidej a co ty jak se cítíš bříško roste že jo🙂)

@kveta co malej a jeho rust už je to dobré?

@betys a co u vás nového?malej už je určitě super že jo už to není jen miminko co leží🙂)

@jimmy1 a kdy jdete vy na kontrolu?my máme 5.1kontrolu na RHB zda dělá co by na svuj věk měl a pak 6.1 máme kontrolu na neurologii ale už tedka vím že kdyby si zase něco našly proč cvičit tak bych už necvičila neměla bych na to ani psychi.ani sílu.

lukza
26. pro 2010

holky už sem hodila do albíka vánoční fotečky kdo chcete kuknout🙂)

betys
26. pro 2010

@lukza -myslíš že by ještě našli nějaký důvod na cvičení?Mě přijde Luky šikovnej,podle toho co dáváš na facebok.
Matýsek se už doválí kam chce.Vždycky si vyhlídne cíl a pak se kutálí.Zkouší se zvednout na kolínka ale moc to nejde.Pěkně baští.Vypadá to že co nevidět bude druhý zub vepředu.Roste jako z vody,zrovna včera jsem mu zase třídila skříň a měnila oblečení za větší.Skoro všechno má ve velikosti 74.Od tchýně dostal zimní komplet-je psaný na rok ale už ho bude nosit.Jsou mu jen delší rukávy-aspoň mu nebudou mrznout packy. 😉

betys
26. pro 2010

@lukza -to není ani možný jak to letí.Luky už je velkej chlap-na tom traktůrku je super.Pamatuju si jak jsem sledovala fotky Tvýho bříška.... 😉

jeany
26. pro 2010

Tak jen nakukuji co Luciie, zda je něco nového. Taky jsem už nervozní. Před chvílí nám odešla návštěva. Už jdeme taky spát. Zítra ráno zase mrknu.

lukza
26. pro 2010

@betys mě taky přijde že jen měním oblečení 🙂)) a počkej to bude pak šup šup a bude lozit mě třeba Kuky si prvně stoupl a pak až začal lozit.takže bude další zoubek jo🙂))a k RHB víš jak to je oni jsou schopní si vždy něco najít.uvidíme.jo a k tomu číslovaní na oblečení já se podle toho už vubec neřídím každý to má jinak☹(.
jo a válení sudu je super že prostě se dopraví kam chtějí🙂)

lukza
26. pro 2010

@betys a jj letí to hrozně vždyt loni sem tu seděla s bříškem a už bude mít za pár kuky rok fakt až na dětech vidíš jak to letí.vždyt aji u tebe mě příjde že to bylo před chvíly co jsi byla stále 2v1a čekali jsme kdy to bude a už máte přes pul roku.

holky od ledna se chci začít snažit o další mimi tak jsme zvědavá,ale doktor říkal že by to chtělo přestat kojit ale to se mě moc nechce furt si říkám co když už další nebudeš a pak zbytečně kukymu odeberu mlíčko fakt nevím moc bych chtěla aby MC přišla sama aji řpes odstřikávaní mlíčka abych věděla že tělo prostě funguje.

jimmy1
27. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Běžně Marťula spává do půl osmé, tak si aspoň v klidu odsávám mlíko... Ale dneska sraší vzhůru už od půl šestý 😠 tak ho musím mít v obýváku u mě 😝 a to ještě furt pofňukává... zlobí nás zoubky, harní jedničky a dvojky úplně prosvítají pod dásínkama.
Luciiii teda pěkně napínají.
@lukza my budeme mít leden samej doktor 🙂 jedeme první týden v lednu na kontrolu do dětské nemocnice na internu na kontrolu na převážení a pro nějaký výsledky. Pak 10.1. máme kontrolu na neurologii a druhý týden v lednu si máme zavolat na rehabku se objednat. Budem furt v Brně 😎
Já chci přestat s odsáváním někdy na konci ledna nebo v únoru, ale už teď vím, že mi to bude líto... Potřebuju si vyřešit nějaký zdravotní komplikace, který při kojení nemůžu řešit (třeba mykózu na nehtech), nutně potřebuju něco zhubnout a taky se chceme začít snažit o mimi... nejdřív přirozeně a když to nevyjde, tak na podzim bysme zašli zase na Unicu. Přece jen mám rodičák jen na 2 roky.

Zrovna včera, jak jsem sem furt nakukovala co ta Lucka, tak jsem si zavzpomínala na svůj porod, je to fakt jak před chvilkou 😉 a on už to bude za měsíc rok 😲

lucifirek
27. pro 2010

@lukza Luci Lukášek si dárečků užival vid,už z toho měl aspon radost. U nás jen světýlka. No kakání je lepší,ale ekzem je šílenej. Dietu mám pořád a budu mít,dokud budu kojit. Ve středu jdeme na poradnu,tak jsem zvědavá.

@jimmy1 taky už zlobí zoubečky.To mě mrzí,brzy bude určitě lépe. 🙂 Tak jsem zvědavá,kdy se začneme snažit o druhé miminko,já bych klidně hned. 🙂 Tak vám držím palečky a třeba to vyjde přirozeně. 🙂

betys
27. pro 2010

Tak a už jsem zase napnutá jako kšandy.Snad se Lucce rychle zadaří.... 😉

ivetule
27. pro 2010

Ahoj holky tak už jsme přijeli od rodiny a už jsme doma. Koukám jestli Lucka už a oni ji ještě napínají. Malej byl s vánoc docela přešlej. Bylo na něj moc nových dojmů. A až dnes si začíná s hračkama pořádně hrát. 🙂

teckovanaorchidej
27. pro 2010

Ahoj holky,
zdravím všechny maminky a miminka,
bříško roste, táhnou mě příšerně vazy, brala jsem si na noc i Paralen, asi už jsem nějaká steřelá. Taky mi sem tam tvrdne břicho, nic vážného. Přišlo nám z genetiky písemně, že amnio naprosto OK a zítra jdeme na kardio do dětské nemocnice na utz. A už to snad bude na chvíli stačit. Malá sebou šije a kopká, nejraději v 5 ráno.
Jsem napjatá, co ta Lucka.................
Mějte se krásně 🙂 🙂 🙂

betys
27. pro 2010

Psala Lucka-druhá tableta zavedená,břicho bolí ale pravidlené kontakce zatím nikde.Tak uvidíme,zítra nanovo a kdyby ne tak středa císař. ☹
Chudák,ta to teda nemá lehký.Musí to být pěkný psycho ležet jen tak v porodnici.

jeany
27. pro 2010

Ahoj holky, tak konečně nakukuji. Nějak nestíhám.
betys, díky za zprávu. Takže chudák Lucinka, na psychiku to určitě není dobré, že se to takto protahuje. Moc jí přeji, aby vše šlo hladce. Betys vyřiď jí, že ji moc pozdravuji a držím palce. 😉

vodni
27. pro 2010

@betys Ahoj, jestli budeš Lucce psát, tak ji pozdravuj prosím i od snažilek z Unicy, taky na ni moc myslíme a nakukujeme, jestli je něco nového 😉

betys
27. pro 2010

@vodni -určitě vyřídím.
Matýsek má dneska 7 měsíců.Ráno jsme u snídaně s manželem vtipkovali o tom jak jsem tou dobou ležela rozfiknutá na stole. 😀

janca.k
27. pro 2010

Ahoj holky, chtěla jsem Vás poprosit, nemáte některá číslo účtu na Unicu?minulý týden jsem si pro něj volala,ale v tom vánočním zmatku ho někam založila a nemůžu ho najít 😠 a telefon mi nikdo nebral a na stránkách ho buď nevidím a nebo jsem slepá.
Děkuji.