Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

jeany
3. kvě 2010

Ahoj holky, já dnes také velmi dobře spala, dokonce až do 10 hod. a to se mi nestává. Takže jsem čilá jak rybička. 😀 Teď jsem tu měla na kavču mamku, tak jsem poseděli. Dnes vařím jen gulášovku ze sáčku a rodince udělám lívanečky. Včera na ně měla dcerka chuť, ale manža zase chtěl bábovku, tak jsem pekla bábovku.
Betys, ještě také 2 v 1. Ještě chvilku bysme mohli vydržte. Říkala jsem si, že by bylo dobré datum i 10.5., to by rodné číslo začínalo 100510. To mám zrovna první termní, ale myslím, že asi vydržím déle, když mi řekli minule, že malý je ještě dost vysoko. Betys jak ty, ty už máš bříško sestouplé? Jka se cítíš? Já strašně funím. 😀 Dost špatně se mi dýchá a špatně se mi ohýbá a malý tlačí a kope a kope. Dnes měl dokkonce už i 2x škytavku, chudáček můj.

jeany
3. kvě 2010

Luci, tady taky mrholí. Počasí nic moc. Půjdu si dát polévku a pak si dám jen jogurt a zalehnu k tv a budu polehávat. Jsem už jak lenoch. 😀

Jimmy, tak to jsi měla těžký víkend, snad už ti bude líp. Hned jdu kouknout na nové fotečky, jsem zvědavá.

Ivetule, je to zázrak, že se malý tak drží. Ani jsem moc nepočítala, že se dobelhám až do 9 měsíce. 😀 Berou mě spíš jako rizikové těhu s možností předčasného porodu a já nakonec můžu také porodit i v termnínu, anebo dokonce by to mohlo být i vyvolávané. 😀 Jsem na to zvědavá, jak to Martínek u mě ještě dlouho vydrží.

Ellenko, držím palce ať ti všechno dobře vychází. Teď se hlavně opatruj, nejrizikovější je to právě do toho 12.-13. tt. Pak už by to mělo být v pořádku.

jeany
3. kvě 2010

Jimmy, moc krásné fotky. Martínek je moc pěkné miminko, i tobě to tam sluší na fotce s Martínkem. To tak letí, on už má 3 měsíce, připadne mi to nedávno co se narodil.

betys
3. kvě 2010

jeany-taky funím a těžko se mi chodí.Bolí mě třísla a kolena.Asi už se nemůžu unýst.Na pohmat cítím že břicho kleslo ale všichni říkají že to ještě nic není.Teď jsem trošku ležela a zkusím něco dělat.Ale připadá mi že jsem čím dál neschopnější.nemůžu se ohnout a všechno mi padá z ruky.Dneska mám od manži slíbenou večeři,tak snad se na ni budu cítit.

lucifirek
3. kvě 2010

Jani no a,že jsi ted lenoch,však pak už budeš pořád jen v poklusu. Tak proč toho ted nevyužít. Já byla dopoledne na kafíčku se známou. A pak jsem vygruntovala celý byt.Měli jsme tu dneska zájemce na koupi. Jo a v pátek mi dr. říkala,že ta cukrovka je v pořádku. Tento měsíc jsem přibrala jen 1kg,tak snad mi to do čtvrteční poradny vydrží.
Jimmy to byl teda krušný víkend ☹ Snad to bude brzy v pořádku. Mlíčko se určitě upraví,neboj. A musím říct,že Martínek je krásnoučkej nádhernoučkej. 😉 😀 Jak je spokojený

elllenka
3. kvě 2010

natalka28: Děkuji, Gogela řekl, že jsem v sedmém a moje Dr. si nebyla jistá jak to při KET je, říkala, že přesný termín porodu zpočítáme podle ultrazvuku z Veveří, že by to mělo být přesnější. Teď to brala, že k oplodnění došlo 31,3- a termín porodu jí vyšel na 6.1. Tak jsem zvědavá, jak to nakonec bude.
Moc děkuji, já se v těch týdnech budu asi dlouho plácat :(

elllenka
3. kvě 2010

lucifirek: Vy chcete prodávat byt? To bych měla docela hrůzu, ze stěhování teď v těhu 😒

elllenka
3. kvě 2010

betys: Užij si večeři, hlavně si odpočni za chvilku se nahoníš až moc, tak sbírej síly 🙂

lucifirek
3. kvě 2010

elllenka nebylo to plánováno na tuto dobu,mysleli jsme že tu ještě nějaký rok pobudeme,ale jestli všechno dopadne jak má. Tak asi ano,dostali jsme vynikající nabídku nakrásný nový byt 3kk 120M2. Ale ještě to není jisté. Pokud to nedopadne,nic se neděje,tady nám nic nechybí. Kdybychom měli jeden pokoj navíc,tak bychom se nestěhovali. Necháme to osudu. 😀 Jinak stěhování by vycházelo na termín porodu,takže docela mazec,vůbec nevím,jak bychom to dělali.
Jé betys véču si krásně užij a dej si nějakou mnaminu,co si pak nebudeš moct dát. 😉

natalka28
autor
3. kvě 2010

Ellenka, k datu, kdy Ti zaváděli embryjka se musí připočítat 14 dní, to vím určitě, je to i napsané ná stránkách Unici - http://www.unica.cz/cs/vyhodnoceni-lecby.html, tekže termín orodu by jsi mla mít kolem vánoc🙂

lucifirek
3. kvě 2010

přidala jsem foto pupíka. 🙂

mrkvicka28
3. kvě 2010

krásný pupík lui 🙂

lucifirek
3. kvě 2010

mkrvička děkuji,už začíná být napnutý čím dál víc. A tobětaky hezky roste. A jak máš hezky vystouplý pupík. To já ho mám čím dál větší a širší,ale vystouplý ne. 😀

lucifirek
3. kvě 2010

manža se mi směje,že to je dírka jak na panáka. 😀

luccatko
3. kvě 2010

ahojky jdu vás rychle pozdravit 🙂 musím psát od mamči,protože mi onemocněl noťas 😠 luci krásný pupík 😀 taky jsem hodila nějaké fotečky.snad se sem zase brzy dostanu...

lucifirek
3. kvě 2010

luccatko ty už se taky krásně kulatíš 😉

luccatko
3. kvě 2010

jo jo 🙂 zatím to jde jen do bříška,přibrala jsem zatím dvě kila,bála jsem se,že budu rozežraná.....

lucifirek
3. kvě 2010

tak to je dobré,já mám nahoře 11kg,docela mazec.

luccatko
3. kvě 2010

Já až budu ve 29týdnu jako ty.... 🙂 se radši nechci vidět 😉

lukza
3. kvě 2010

Holky Ahojky

Betys vždy prvě koukím zda tu ještě jsi a furt jo to je super.

Holky váhu neřešte to úpak pujde dolu já přibrala v těhu je mi uplně hamba to napsat ale 23kg a to jsem rodila dřív kdybych to měla dotáhnou do konce tak to by bylo o hodně víc ale já pak strašně natékala a tedka mám ještě nahoře 7kg ale je to už pohodě jen ta vytahaná kuže na bříšku se ještě nestáhla ale dá se to zamaskovat ale prsa teda jsou uplně jiná furt o dvě čísla větší jak před těhu a když se mi nalejí tak jsou o 3čísla větší a pěkně pracuje zemská přitažlivost 😒

lukza
3. kvě 2010

Holky máte krásná bříška 🙂))

Mrkvičko to je teda už pupík ten bude ke konci co

betys
3. kvě 2010

lukza-já jsem přibrala 15 kilo.Víc už to snad nebude.
Teď jsme byly s manželem na večeři,ale šíleně mě bolí záda a prcekmě tak kope že se mi dělalo až špatně a vůbec jsem si nepochutnala.Jdu se naložit do vany,snad ty záda povolí.
Dneska mi byla popřát švagrová a dostala jsem nádhernou hrací deku s hrazdičkou.To jsem docela čučela.Nafotím a vložím.

lukza
3. kvě 2010

holky tedka sem četla že když chcete vyvolat porod tak se mají masírovat bradavky a aji doktor tam říkál že je to hodně učiné tak jak maliník a horká koupel 40stupnu tak až budete nějaká přenášt tak vzhuru do toho.

Holky nás zítra čeká očkováni hexi+prevanar tak drže pěstičky at nemáme nějakou šílenou reakci díky

Betys to věřím že jsi veču nevychutnala no ten 9 měsíc je opravdu nejhorší a to jsem nezažila až do konce

lukza
3. kvě 2010

Betas už se těším na tfotečku hrací deky u nás má hrací deka velký uspěch 🙂)))

kveta
3. kvě 2010

Držte palce, zase komplikacie... bolest ako menzesova, ale aj v chrbte. Ležím. Dr. povedal, že ak to neprejde, tak zajtra hospitalizacia. Krčok a babo sú ok.

luccatko
3. kvě 2010

květy tak držím moc palce at je vše v pořádku

mrkvicka28
4. kvě 2010

Tak holky zachvíli vyrážíme do Brna na další UTZ tak držte pěstičky at je vše ok a můžu být ještě pár týdnu doma 🙂

lukza
4. kvě 2010

Květi taky držíím pěstičky aby bylo vše ok ale určitě bude má na tebe aspon někdo tel.kdyby si tě tam nechaly at máme info od tebe?

Mrvičko držíme mooooc pěstičky a bude vše OK a budeš pěkně doma uvidíš aji doktoři se budou divit jak to hravě zvládáš

jeany
4. kvě 2010

ahoj holky 🙂
Luci, tak pořád ještě zvažujete koupi bytu? Přeji vám to, aby to vyšlo. Přece jen je lepší mít o jeden pokoj víc a když to nestihnete a nevyjde to teď, tak se to vyřeší časem. 😉 Manža by to stěhování nějak zvládl, ale ty by jsi musela stejně odpočívat. Jdu se mrknout na fotečku.
Květy, držím palce a´t je vše o.k.

elllenka
4. kvě 2010

mrkvicka28: držím palce, snad bude vše vpořádku 😉

kveta: Drž se, snad to přejde.

Mě je už líp, koupila jsem si minerálku tak jí to přičítám, že už mě bříško nebolí 🙂