Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

kveta
11. srp 2010

@lukza U mňa to vychádza podľa Tvojej sedmičkovej metódy.

luciiiie
11. srp 2010

@lukza já mám 28, manžel 34... takže to je taky blíž ke mě, ne? Jéé to jsem ani nikdy neslyšela...no to jsem zvědavá 😝

lukza
11. srp 2010

@luciiiie jj tymáš právě mladou krev pokud jste počaly ve tvých 28letech tak to bude holka jak vyšitá teda podle tohoto jsme zvědaví co ti řeknou na UTZ necháš si to říct.

@kveta to jsem ráda že i u tebe to vychází

jimmy1
11. srp 2010

@lukza tak nám to taky vychází podle té tvé metody 😉
a ponožky Marťula svlíká tak, že šmudlá jednou nožkou o druhou tak dlouho, dokud se mu nepovede to sundat 😎 takže pro nás jsou nejlepší polodupačky, tam se může snažit jak chce 😀 a prostě má smůlu 😝

Dneska jsme měli na návštěvě dědu a babi ze Svitav i s bratránkem, měla jsem trochu nervíky s přípravama, malinko jsem nestíhala. Když dorazili, tak jsem zrovna byla ve sprše 😲 Ale návštěva nakonec dobrý, všechno v poho, i jídlo se mi povedlo 😎 akorát jsem teda pěkně unavená 😖 půjdu myslím za chvilku do hajan a před půlnocí vstanu na odsávání.

lukza
11. srp 2010

@jimmy1 takže vám taky to vyšlo .ty jo to sis teda dneksa dala tak šup do postýlky a odpočívat a jak Martula zvládl náštěvu v pohodě?

jimmy1
11. srp 2010

@lukza Marťula byl v pohodě, jen když byl ospinkanej, tak si poplakal a musela jsem ho udyndat v náručí, to je holt maminka nejlepší 😵 , když je přetaženej.
Ale na to, že sem jezdí svitavští jen poskromnu (byli tady po třetí za toho půl roku co je na světě), tak byl s nima úplně v pohodičce 😵 Zatím je to tvoreček společenskej.

luciiiie
11. srp 2010

@lukza no jasně, že necháme, jak už jsem tu jednou psala, my bysme to nevydrželi 😉 Tak to jsem zvědavá, jestli to vyjde. Holka tu dloooouho nebyla, co?

lukza
11. srp 2010

@luciiiie vím že jsi to psala ale mohla jsi se rozhodnou jinak .-))) takže v pátek to budeš vědět že?

luciiiie
12. srp 2010

@lukza jestli nás nechá nahlédnout, tak snad jo 😀

luciiiie
12. srp 2010

@lukza čoveče podle té krve to vyšlo všem kamarádkám 😕

lukza
12. srp 2010

@luciiiie Lucinko už zítra bude velký UTZ že uplně tě ho závidím já si ho moc neužila jak mě vyšla špatně krev tak do ordinace to na mě přišlo a šla jsme tak s pláčem tak sem přes ty slzy aji moc na tu obrazovku neviděla a jen čekala co doktor řekne a na ty slova nikdy nezapomenu "čekáte zdravého chlapečka"pak sem plakala ještě víc ale už štěstím aji manžovy ukápla slzy 🙂).

Jéé takže by na té krvy něco bylo a nebo je to jen náhoda jsem zvědavá zítra na tebe na kdy tam máte být?

luciiiie
12. srp 2010

@lukza popravdě mi do smíchu taky moc není...jestli tam něco najdou, tak mě asi omejou..., ale pořád tak nějak věřím, že kdyby to bylo fakt nějak vážný, tak nás z té genetické poslali na tu plodovku hned. Máme tam být až 12:50, tak doufám, že bude mít paní doktorka po obědě a bude dobře vyspaná a nebude příjemná jak trn v p*deli, jak minule.
Teď mi vlastně došlo, že zlutas taky čekají děvčátko 😉

lukza
12. srp 2010

@luciiiie a jak ti dopadly tripp testy?

lukza
12. srp 2010

@luciiiie naštěstí já byla u doktora který at je jakákoliv doba vždy je příjemný a to dělá od 8-19 protože má moc maminek a byl stále usměvavý moc příjemný a hlavně soucitný já se pak k němu ještě jendou objednala na 3D UTZ a až pak si to užila

luciiiie
12. srp 2010

@lukza no mě vyšel vyšší hormon na roštěpy, ale ona říkala, že to bude tou redukcí, co jsem podstupovala, tak snad nás čekají zítra jen samé dobré zprávy.

kveta
12. srp 2010

@luciiiie A v 12.tt si bola na Veveří? Mne tam pozerali rázštepy a povedali, že iste tam nie je veľký rázštep... nanajvýš na pusinke, ale to nám potom vylúčili vo vyššom štádiu...

luciiiie
12. srp 2010

@kveta jj byla, nic neříkala, že by něco nebylo ok.

kveta
12. srp 2010

@luciiiie Tak snáď budete ok...

lukza
12. srp 2010

@kveta roštěpy se ale nejvíce dají odhalit až tedka při druhé genetice co vím protože až v tripp testech se na to bere krev.a jak je mimi už větší tak to dobře poznají.


@luciiiie mě vyšel taky hodně vysoký na NTD proto sem tam šla s brekem uvidíš bude to dobré.zítra bude určiutě náš suprový den

luciiiie
13. srp 2010

@lukza já vím, že jsi ho měla taky vysoký, proto jsi pro mě velká inspirace a naděje, protože to u vás bylo taky dobrý! 😉 Vám přeju, ať vám to dneska dobře dopadne na té rehabce a ať máte skvělej posudek 🙂

lucifirek
13. srp 2010

Luciiie držím ti pěstičky. 😉 Všechno bude určitě v pořádku,neboj.

kveta
13. srp 2010

Stále nakukujem, či sa Luciiie už neobjavila..

natalka28
autor
13. srp 2010

@kveta psala nedávno, že je objednaná na 12:30, tak tady určitě ještě nebude🙂

kveta
13. srp 2010

@natalka28 Tak dík.. Stepujem tu tým pádom ako idiot už asi hodinu.. 😀

lukza
13. srp 2010

Ahojky holky koukám že Luciie tu ještě.luci furt držím pěstičky

lucifirek
13. srp 2010

Lukzy koukala jsem,že máte hezkou hrací deku,od koho ji máte? Já chci ted koupit to lehátko s hrazdičkou.Malý z koše moc nevidí a chce koukat. Tak se dívám po různých obchodech. Asi koupím od Fisher price,je do 18kg a dá se pak použít jako houpací křesílko. A má vrnění. Doporučovala ho holčina z jiné diskuze.Dnešní noc byla super,malý hezky spinkal,kojili jsme o půl osmé večer,o půl jedenácté,ve tři a pak o půl sedmé. A ted spinkal od půl desáté do skoro půl druhé. Kulíšek. A jak se máte vy?
Luciiiie těšíme se na dobré zprávičky.

lukza
13. srp 2010

@lucifirek ta hrací deka je od tinylove a jsem moc spokojená my lehátko taky máme ale Lukymu se v něm moc nelíbilo a jestli mužu doporučit mě rehabilitační říkala že v lehátku by mimi mělo být nanejvíš 2hodiny denně a to opravdu jen když maminka musí ho tam dát že lepší je když ležína zemy protože se muže plně rozvíjet má kolem sebe prostor atdpokud je v tom lehátku tak se muže tam naučit ležet s halvičkou třeba trochu do strany a už si tu polohu zafixuje abude to dělat fut ale to ti jen píši čím mě na rehabce poučily.já mám Lukyho jen na zemy na dece a když potřebuji tak mu to přemýstím do kuchyně a leží si tam a kouká na mně.

lucifirek
13. srp 2010

@lukza děkuji za radu. No já to zvažuji,lehátko se mi moc líbí. Ale je pravda,že i v nosítku,vaku,nebo šátku by děti neměli být dlouho. Tak to ještě zvážím. Deku chci koupit určitě. Ted by sice v kuchyni neměl kde ležet.Ale budeme se stěhovat a tam bude prostoru dost. A bude mít aspon co sledovat. Jen nevím,jestli mu nebude zima. URčitě budu dávat pod tu hrací deku ještě deku normální. Budeme mít všude lino a koberec nikde,tak aby mu nebylo chladno od podlahy.

kveta
13. srp 2010

@lukza A od akého veku už možno nechať bábo dlhšie v takej tej pololežiacej sedačke? Zvažujem totiž takéto čosi: http://www.postielky.com/hojdacka-home-basic-ze...

lukza
13. srp 2010

@lucifirek já to vyřešila že mám na zemy to pěnové puzzle a doporučuji je to měkounké a krásně to hřeje my máme koberec jen v ložnioci jinak všude dlažba lino plovoučka ale to puzzle je supr.jen je teda pravd aže mě ho Luky už žužle a polalu rozkládá 😲