Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

elllenka
7. kvě 2010

Takže nejsme vyjímka, to jsem ráda 🙂 Tak to nebudu hrotit a počkám jak se to vyvyne 🙂

lucifirek
7. kvě 2010

Mám vyřídit od Janči,že moc děkuje za gratulace a pozdravy. Cítí se dobře.

kveta
7. kvě 2010

Ellenka, my sme mali s biootcom pre dievčatko nájdené meno ešte než sme bábo počali... a o chlapčenské meno boli veľké súboje... až také, že sme tú tému odsunuli na čas, keď budeme vedieť pohlavie... no a keď sme zistili, že to bude chlapček, tak spory vypukli na novo, ale za päť minút debaty zoči voči boli poriešené a malý dostal meno po jednom z našich drahých príbuzných... Takže máš čas... 🙂

lukza
7. kvě 2010

Jeany mooooooc gratuluji to je užasné hlavně přeji Martinkovy do života jen samé dobré věci hodné lidi kolem sebe a to nejduležitější moooooc zdraví a to samozřejmně i tobě.

Holky tak máme po první Vojtove šlo to dobře malí pěkně spolupracoval samozřejmně se to pak bez řevu neobešlo ale co se dá dělat .jinak řekla že to není tak horké že sice jednu starnu víc upřednostnuje ale úřitom si ručenky do pusenky dává zároven takže v toto jí neupřednostnuje a byla fakt užasná jak na malého tak na mě máme cvičit 4xdenně jeden cvik každou stranu minutu a ještě jsem se dozvěděla že jsem dávala špatně pást koníky já mu pomáhala že jsem dávala mu ručičiky na místo kde mají být a to se nemá má se stím poprat uplně sám.takže ve středu máme další rehabku.

lukza
7. kvě 2010

Jimmy jj to znám malí mi už taky spinká pd 20-5hod pak se napapá a spinká do 8hod a já musím v noci stejnak stát a odsát mlíčko at mám do zásoby ale zatím je to supr že je tedka jen na MM takže vylíme bez UM a tak jendou za 14dní se stane že třeba musím dát 30ml nutráče.jo a přikládáš malého k prsu?

jimmy1
7. kvě 2010

Lukzi nepřikládám ho skoro vůbec... připadne mi, že vždycky, když ho přiložím, tak mi prudce poklesne "dojivost" :-P prostě tou odsávačkou toho vytáhnu mnohem míň než obvykle...

jimmy1
7. kvě 2010

Teď se teda Marťáskovi zadařilo 😎 před jídlem jsem ho přebalovala a musela jsem ho celýho převlíknout, protože byl pročůranej... A jak papkal, tak dal nálož do plínky, ale takovou, že než to dopapal a odbrknuli jsme, tak to měl proteklý zase durch bodyčko i dupačky, takže byl v čistým cca 30 minut a musela být zase převlíkačka 😀
A pak se divím, že pořád hrčí pračka a hora prádla na žehlení jen roste 😠 😎

lukza
7. kvě 2010

Jimmy jj to mám tak když ho třeba přiložím dva dni po sobě protože si vytáhne mín a pak ty prsa oblbne ale když vím že némá hoad a chce jen cucnout tak ho dám když mě je to kojení tak příjemné a dneksa mi na té rehabce říkaly at se snažím ho opravdu přikládat aspo někdy že je to lepší pak na mluvení atd.tak nevím zda radči přikládat a nebo být ráda že je na mém mlíčku vždyt přece když žena vubec nekojí tak nepřikládá vubec a děti pak taky mluví atd.já jsemtak ráda že je aspon na MM at se k němu dostane jakkoliv

ivetule
7. kvě 2010

Jeany moc velká gratulace. To to šlo rychle. Tak ted Betys a už to začne tady s miminkama. 🙂 🙂

ivetule
7. kvě 2010

Ten Martínek je ale malinkej. Ale držela jsi se krásně. At vás brzy pustí domů a moc se těším na fotečky. 🙂 🙂

lukza
7. kvě 2010

Martinek teda musí být malinkatej ale Jeany stím počítala že hlavně at se mají dobře.také se už moc těším na fotečky

luciiiie
7. kvě 2010

holky co baštíte za vitamínky? Na mě už se to projevuje...ráno a večer nevolnosti...teď se sotva držím abych neusla 😅

lukza
7. kvě 2010

Luciiii já baštila calibrum baby plan 🙂)) je mi líto že nevolnost se už dostavuje a hlavně odpočívej prostě když budeš chtít spát tak spi a žádné přemáhání.mužu se zeptat jak jsi postoupila v rozhodování nebo ještě nevíš snad neva že se ptám

lucifirek
7. kvě 2010

luciiie já taky baby plan a listovku,ted už to flákám,je to zbytečné to brát každý den,ale ze začátku,když jsem zvracela a nic moc nejedla jsem brala pravidelně.
A jak píše Lukza,když jsi unavená,tak spi. Ono to časem přejde a pak na konci to přijde znovu.

lukza
7. kvě 2010

Lucifirku to sem se musela tedka smát jak utěšuješ že to časem přejde ale ke konci zase příjde 🙂))) ale je to pravda 😀

betys
7. kvě 2010

lukza,luci-o tom mi něco povídejte.V noci pořádně nespím,ale po obědě to jsemjak mimino.Dnesk ajsem si nezdřímla a teď se mi otevírá pusa.Byla jsem navštívit kamošku s Honzíkem.Zase udělali malý pokrok.Ale stejně je mi z toho smutno.
Dostala jsem kupu hadříků tak jdu třídit a prát. 😉

lukza
7. kvě 2010

Betys na si taky pamatuji že jsem nemohla v noci vubec spát ke konci a to jsem měla dobré že jak byl malí KPtak sem nemusela tak lítat na záchod protože netlačil hlavičkou dolu ale spíš semtak kopl do močárku že sem se málem počurala ale bylo to spaní už nepohodlné.však já si tedka už vychutnávám spaní na bříšku 😀 ,ale musím mít teda odsáté mlíčko jinak to nejde přes prsa 😖 .jo holky ještě sem se dočetla že aby se dobře a rychleji zavinula děloha tak se dobré po kojení si lehnout na chvíly na bříško samozřejmně pokud jste po císaři tak se to nesmí

lucifirek
7. kvě 2010

Tak tak bohužel je to pravda,že ke konci je člověk jak lemra. Mě už ted stačí hodinu chodit a jsem hotová. ALe jak kdy,někdy vydržím dost,někdy ne.
Betys hlavní,že Honzík dělá pokroky.
Lukzy taky jsem to slyšela,že po porodu se má spát na bříšku,kvůli zavinování dělohy.

betys
7. kvě 2010

luci-to já už nevydržím chodit ani 20 minut.Snažím se celý den něco dělat,třeba se prckovi zachce ven.Ale mezi každou činností si musím sednout.Teď si půjdu dát svačinku.Koupila jsem si cherry rajčátka a jsou fakt výborný.Jejště se musím nacpat ředkviček dokud je můžu.Už máme svoje vlastní ze skleníku. 😀

lucifirek
7. kvě 2010

Noo asi to ted bude čím dál horší,jak píšeš,no. Ale zato pak budeme jak čamrdy. 😀 A budeme běhat a lítat. Já dneska upekla perník,tak jsem samozřejmě neodolala. Ale ted mi bylo teda blivno. Cherry rajčátka jsou bezvadný,takový jednohubečky,aspon se člověk nezakydá. Já se ještě těším na ovoce,meloun,jahůdky,snad je ještě stihnu.

lukza
7. kvě 2010

Holky jenom pěkně papejte i když vím že se do toho žaludku už moc nevleze jak má málo místa já se těším jak dokojím tak se vrhnu na to co tedka nemužu nebo nemusím až dokojím ale hlavně jak budou za námy uplně prdíky.

lucifirek
7. kvě 2010

lukzy právě,pak si nemudeme moct dát.

betys
7. kvě 2010

luci-všechno co mi ukápne od pusy přistane na pupku.Připadám si jak malý děcko-věčně pokecaná.Nejlepší je takový párek v rohlíku-hořtice na tričku fakt super.
lukza-z toho omezování kvůli kojení mám trochu strach,že na to budu zapomínat a prcek bude zbytečně trpět.No snad se to naučím.

elllenka
7. kvě 2010

Betys: Moc ti přeji, aby ti to šlo tak krásně jako Jeany.

Já mám z porodu skoro panickou hrůzu, vůbec nevím co mě bude čekat a hlavně obava jak poznat porod, stihnout cestu, nic nezapomenout a já nevím co ještě popravdě jsem děsný srab, asi bych radši volila císaře i když vím, že to není přirozené a dobrovolně si o to neřeknu. Vlastně mám teď obavu z každého dne, aby bylo všechno vpořádku a z každého vyšetření protože nevím co mě tam bude čekat :( ale to je asi tím, že jsem doma a mám čas se v tom piplat a přemýšlet nad tím :(

lucifirek
7. kvě 2010

Tak to znám Betys. 😀 Mě bud ve výstřihu,nebo na břiše. Bychom si měli pořídit bryndáček 🙂 A s prckem si zatím nedělej starosti,někdo problémy má i když skoro nic nejí. A někdo jí všechno a prdíky žádné.

lukza
7. kvě 2010

Betys pokud bude mít prdíky tak nebudeš zapomínat to mi věř spíš člověk zhřeší hroznou chutí ale třeba moje kámoška má chlapečka a neví co to sou prdy uplně u nás koukala jak mužou potrápit a to mám oprqvdu jídelníček uplně už protříbený nejím cibuly ,česnek.smetanu,knedlím,pizzu,okurek ,rajče,smažené věci na oleji.vajíčka,čerstvé pečivo,koření nejlepší je když jím rýži a těstoviny,ořechy to je nejhorší to malí tak strašně plakat až sem si chtěla naliskat a to aji s cheesburgra od Mekáče atd..a zelí a tokévé jsem vubec nezkoušela.nejlepší je jíst ráno a večer to stejné a na oběd zkoušet tak to nejlíp poznáš

mrkvicka28
7. kvě 2010

Holky u nás se dneska začala dělat podlaha v obýváků a maluje se tak si dovedete představit jak to u nás vypadá, no děs prach všude a bez obyvaku je člověk jak bez ruky 🙂

lucifirek
7. kvě 2010

mrkvička vy to tam budete mít pro kluky hezké. 😉

betys
7. kvě 2010

ellenka-od kamarádek co zažili přirozený porod i císař jsem slyšela že po císaři je člověk nepoužitelný,kdežto po porodu byly schopné fungovat..Já mám taky strach ale říkám si že když to zvládli všechny ženský tak proč ne já.
lukza-a co teda jíš?To jsi pořád hlady ne? 😀 Kamarádka má 2 syny necelé 2 roky po sobě a taky to bylo u každého jinak.nechám se překvapit 😉
mrkvicka-hlavně se šetři,ať si neuženeš nějaké potíže

mrkvicka28
7. kvě 2010

Luci tak akorát to stihnem pak vám hodím fotečky, doufám že to mánža za víkend stihne abychom nemuseli být v těch polních podmínkách moc dlouho s malým je to docela sranda .
Betys snažím se odpočívat manža mě ani nic dělat nenechá 🙂