Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

jeany
14. pro 2010

Ellenko, pusu Martínkovi dám a vyřídím mu to. 😀 Martínek je už takový čilý, už je to jiné než, když byl miminko. Užívej si každou chvilku s Lucinkou. Vše utíká a tak rychle děti rostou, že je to až neskutečné.

lukza
14. pro 2010

Ahojky holky

opožděně všem lucinkám vše nej nej všera se mě sekal koník tak sem nemohla ani napsat.

@luciiiie krásné bříško mě ani nepříjde že sme taky takové měla🙂) jinak kdyby se už cokoliv přihodilo jako porod tak vše at je rychle a v pohodě a hlavně zdravíčko letos dáš manžovy ten nejkrásnější dáreček v životě pod stromeček a to miminko🙂)

@natalka28 mrcha muže trvat u každého to je jiné

@ivetule moc děkuji🙂)

@elllenka Lucince tady vše nej opožděně k svátku.a krásné fotečky. a to mlíčko se upravý pak už nebude tak samo téct🙂)

@jeany Martinek je krásnej ty jo to utíká co.a u nás ćo nového Luky je miláček a hodnoučký už máme 8zubu.všude stojíme už máme i první botičky už aji obchází nábytek a jinak furt nějaké urazy prsty v šuplíku atd. na péct nemám šanci furt stojí u mně a dívá se co dělám bylo by to tak o spálení atd.

ivetule
15. pro 2010

@elllenka elenka to bylo pidi bříško teda,ale Lucinka je krásná. Už měsíc. 🙂 Nedávno jsem četla o porodu.

ivetule
15. pro 2010

@jeany ahoj Martínek je krásnej a už je to velkej kluk. Rostete teda už 7 měsíců. Ale máš pravdu hrozně to utíká. Připadne mi ,že je to nedávno co jsem si malího přinesla a on už bude mít v lednu dva roky. 😉

ivetule
15. pro 2010

@luciiiie děkuju moc. Snad to půjde a Milda bude mít sestřičku. 😅

kveta
15. pro 2010
luciiiie
15. pro 2010

@lukza Luci díky...to jsi napsala moc hezky 😉

lukza
15. pro 2010

@ivetule taky sem koukal vedle na stránkách že se chystáš do boje tak moooc držím pěstičky 🙂))

@luciiiie já se už tak těším na zprávičku že máš mimi u sebe doufám že máš na někoho čísilko kdo tu novinu semka napíše🙂)

betys
16. pro 2010

@luciiiie -jak píše Lukza.Doufám že dáš hned někomu vědět ať dlouho nečekáme a nestrachujeme se.Stejně si někdy připadám jak praštěná,jak to tady s Váma prožívám a pokaždé obřečím 😀
Vyrážím na další školení.Potěšili mě na sociálce.Když pobírám rodičák tak nemusím jak osoba samost.výdělečně činná odvádět zálohy.Hurá.Aspoň nějaká náhrada za to že jsem neměla mateřskou.Utíkám na vlak.Je pořádná zima -13- 😠

ivetule
16. pro 2010

@lukza děkuju moc snad to půjde tak dobře jako poprvé 🙂 Už se moc těším a současně mám strach. 😒

luciiiie
16. pro 2010

Holky na žádnou z vás mobil nemám, už mě to taky napadlo, někomu si říct, ale bylo mi hloupý tahat z některé číslo 😅 Leda Zuzuza, ona sem už sice moc nechodí, ale informovat by vás mohla 😉
Zítra poradna, minule jsem se jí vyptávala na toho Hamiltona, tak mi to vysvětlila. Připadlo mi, že se jí asi moc nelíbilo, že se o to zajímám. Prý se teď každá snaží odrodit do konce roku, zkrs to porodné, tak né, aby mě napadlo skákat po schodech nebo tak. Jenže na druhou stranu se člověk ani ničemu nediví, 13 000 na chodníku nikdo nikde nenajde. Dělají, jak kdybych si za to měla koupit něco pro sebe. Porodní asistentka nám poradila pupalku dvouletou, jsou to takové průhledné žluté kapsle, prý se po tom rychleji zkracuje čípek, tak zobu, ale jestli to k něčemu je, to nevím teda 😀
Jak dlouho se vůbec nechává přenášet? To asi zase jak kde, že? V pondělí bych měla mít ten slavnej termínek, tak třeba to ještě stihnem 😎

Holky a děkuju, že na nás myslíte 🙂

lukza
16. pro 2010

@betys já to taky prožívám když někdo má rodit a aji všech těhu🙂)) uží si školení

@ivetule určitě to pujde dobře budu mooc držet pěstičky a jak to máš teda naplánované at vím kdy nejvíce myslet🙂))

A co jinak holky jak se máte co těhulky jak je?a co maminky jak se mají prckové?

lukza
16. pro 2010

@luciiiie jestli chceš pošlu ti čísilko a mužeš pisnout hned to semka pak holkám pisnu🙂))

luciiiie
16. pro 2010

@lukza nevadí ti to? tak já ti napíšu svoje do IP 🙂

lukza
16. pro 2010

@luciiiie u nás se nechává 10dní nanejvíš přenášet a máš pravdu s tím porodným nikde ty peníze nenajdeš ale neboj ty porodíš v pohodě já to vidím tak na víkend uvidíš🙂)

lukza
16. pro 2010

@luciiiie v pohodě nevadí já už mám tolik čísel s MK a je to dobře protože pak s emuže cokoliv přihodit a mužu aspon napsat někomu co a jak.🙂) jdu ti pisnout do IP

teckovanaorchidej
16. pro 2010

ahoj holky, je dobře, rostu ale nepřibírám nějak moc, asi, stimulací jsem přibrala 4kg a od pozit. TT jen zatím 6kg. Ale mě to teda stačí, jelikož celkem je to necelých deset.
Příští týden jdeme na ten utz ve 20TT a dnes budu volat na definit. výsledky amnio. Sem tam ještě tvrdne břicho, ale stačí na to hořčík v tabletách. A včera jsem v Tescu zakoupila první obleček pro Gábinku, úplně maličkatej, oproti hadrům hip-hop stylu, co nosí starší děti 🙂 🙂
Lucinko, držím ti palce, ať to vyplkneš jedna radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lukza
16. pro 2010

@teckovanaorchidej jéé tak už máš doma první obleček to věřím že je rozdíl oproti těch oblečení co kupuješ větším dětem🙂)
jéé bude fotečka s UTZ už se těším 🙂) a amnio bude v pohodě.

lukza
16. pro 2010

tak utíkám s Kukym ven na procházku tak se zatím mějte 😀

luciiiie
16. pro 2010

@teckovanaorchidej dík ženo, jsem sama zvědavá kdy to bude, protože se zas cítím nějak podezřele dobře 😅 Dneska ještě uklidím kuchyň a už na to dlabu.... 😎

@lukza Luci zpráva přišla, doufám, že pak blbec zapomenu mobil doma 😀 Dám vědět a doufám, že brzo 😀

luciiiie
16. pro 2010

@teckovanaorchidej pak dej vědět s výsledkama, ale věřím, že budou OK!

ivetule
16. pro 2010

@lukza už to mám naplánovaný. Jestli se dostaví menzes tak jak má tak puregon od 29. Na kontrolu jdu 4. ledna a OPU mi říkali,že by mělo vyjít 12-13. tak uvidíme. A ET by měl být o víkendu. Takže tak ted ještě jak bude reagovat moje tělo. ☹ Ty hormony se mu vždycky moc nelíbí. 😠 Užij si procházku. Já dělám oběd takže ven půjdeme odpoledne. 🙂

ivetule
16. pro 2010

@luciiiie vůbec se nedivím,že chtějí všichni stihnout porodný. Vždyt je to tak drahý všechno a hlavně my co jsme museli dát peníze i na to aby to miminko bylo. Ale neboj ty to stíháš. Už se moc těším na další miminko co tady přibude. To budete mít krásný vánoce. 🙂

luciiiie
16. pro 2010

@ivetule přesně tak... Tobě to taky kočko uteče...leden je tu coby dup a za chvilku zas budeš těhule. 🙂

andinecka
16. pro 2010

ahoj holky - jsem tady nová (jsem snažilka z Unicy) 🙂
měla bych být tak v 7tt, (ET byl 19.11.) - příští týden jdu na ULtrazvuk srdíčka.
Chtěla jsem se vás zeptat - měla jsem nějaký reakce na agolutin (červený fleky) a tak už týden mám Utrogestan - a myslím si, že mi způsobuje zánět (pálí a řeže) - mohly byste mi napsat, jaký jste s ním měly zkušenosti zkušenosti Vy?

A jste tady nějaká těhulka taky tak na začátku jako já? moc děkuji a přeji všem fajn den

@luciiiie - moje dcera je 25.12. 🙂

luciiiie
16. pro 2010

@andinecka ahoj 🙂 Mě teda Utroš nic nedělal, tak ti neporadím 😒 Zkus skočit ke svýmu mudr, hm? Nebo nějaký intimní mýdlo ať si to zbytečně nedráždíš. Ale to ti myslím radily i holky na snažilkách 😀 Snad tě to brzo přejde, ono to není nic příjemného. 😒 Mám pocit, že se dá ještě něčím nahradit....že v tom rozpisu byly ty léky dva, buď Utrogestan nebo...a teď nevím :-/
Taky jste měli takovýho vánočního skřítka? 😵 My máme vybrané i prosincové jméno, tak se začínám strachovat, že si to kluk načasuje na svátek :-/

andinecka
16. pro 2010

@luciiiie
my máme tvoji jmenovkyni a taky to musela přežít 😀 😀
Prostě má všechno v jednom měsíci. Já chodím ny gynekologii taky na unicu a tam mi řekli, že ten fermalac mám používat - dokonce jsem si psala i o názory lékařů na lékaři-online (3 mi to schválili)

luciiiie
16. pro 2010

@andinecka tak uvidíš, že to brzo přestane svědit a pálit 🙂 Kdy jdeš na ultrazvuk? To budete mít zase hezký dáreček pod stromek - blikající srdíčko nebo srdíčka 😉

jeany
16. pro 2010

Ahojky 😀
Lucinko, tak jsi ještě 2 v 1. Snad se malému bude chtít na svět a nebude chtít čekat. Myslím, že přenášet se může maximálně 14 dní, tedy do 42 tt. Moje dvě kámošky rodily až v tom 42 tt. Teď nevím, jestli jsi sem psala jak se bude váš chlapeček jmenovat. Ptala jsem se na to, ale mrknu, zda jsi to již nepsala. myslím na tebe a držím palce. 😉 Hlavně ať jste v pořádku.
Ivetule, takže už se chystáš na druhé miminko. Držím palce, aby to vyšlo napoprvé. A nešlo by to třeba i přirozeně? Kolik z nás to tak nakonec mělo, že.
Lukzo, my se máme dobře. Já už mám napečeno 8 druhů cukroví, zítra si chci uklidit a pak už jen budeme čekat na vánoce. 🙂 Jsem zvědavá co na stromeček bude říkat nebo jak se bude spíš tvářit Martínek. Jsou to naše první společné vánoce ve čtyřech. Zatím ho světýlka a svíčky velmi zajímají. To u vás už bude jiné. Lukášek je straší a rozumnější, ten už z toho bude mít více zážitků.

Zdravím ostatní.

luciiiie
16. pro 2010

@jeany Jani nepsala.... Štěpán 🙂