Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

enka27
2. únor 2011

@betys 😀 Jasná věc!

lucifirek
4. únor 2011

@jimmy1 no tak jsem myslela,že vás tu budu moci potěšit hezkou zprávičkou, že čekáme miminko po přirozeném snažení. Ale bohužel,ve středu jsem začala krvácet a včera jsem byla na revizi dělohy. Zamlklé těhotenství. NEdá se nicdělat a musíme se snažit dál. Ale největší strach jsem měla z toho,že nebudu mít malého u sebe.Je stále kojený a nevezme si flašku.Naštěstí v tomto případě mám právo mít maléhu u sebe a tak to i bylo. Jen včera tam s ním byl manžel,než se zmátořím po narkoze. A dneska dopoledne nás pustili domů

jimmy1
4. únor 2011

@lucifirek jejda Luci, to je mi líto ☹ to byl teda dáreček 😖 Ještě, že jsi mohla mít Kubíka u sebe. Tak ať se brzy dá všechno do pořádku.

ivetule
4. únor 2011

@lucifirek tak to je mi líto,ale když to šlo jednou tak příště se to určitě udrží. 🙂 Moc ti to přeju.

lucifirek
4. únor 2011

@ivetule budeme si držet pěsti navzájem,když se nepodaří přirozeně,tak půjdeme na podzim pro mrazáčky. 😉 Tak jako vy.

@jimmy1 nedá se nic dělat.Ted je to ale veselejší,dkyž už má člověk doma jedno miminko. KDyby to bylo při první těhu,tak bych to asi neustála.ALe ted člověk musí fungovat. A Kubíček my vždycky spraví náladu. 🙂 Takže se to snažím brát s nadhledem

betys
4. únor 2011

@lucifirek -škoda,byl by to hezký dáreček ☹ Příště to určitě vyjde 😉

lukza
4. únor 2011

@lucifirek už jsi doma to je dobře .drž se beruško a opatru se

lucifirek
5. únor 2011

@lukza jo,jo už je dobře. 🙂 Malý má horečku, v pět měl 38,3 a nějak to nejde dolů.Ještě počkám,zda zabere čípek. A jinak asi zavolám dr. Snad nic nechytil v té nemocnici.

lukza
5. únor 2011

@lucifirek jéé tak vás taky skolika chřipka no u nás Luky od pondělí 39,4horečky po podání nurofenu a paralen čípku to kleslo na 38,4 a k tomu kašel takový že se mě chudák tím dusí a pak s toho začne hrozně plakat protože má s toho paniku.takže spal s námi abych ho měla hned po roce když začal kašlat abych ho znedla a to sem ho držela celou domu na polštáři v polosedě a až včera naposled byla teplota 38,4 a pak už nic a do toho nám rostě stolička takže to mumoc nepřidá tyto chřipky jsou pěkně zákeřné držím pěstičky aby bylo brzo dobře a Kubíček byl zdraví.
mi už od pondělí nebyly venku a je to na palici aji Kuky je už protivný unuděný no prostě boj

lucifirek
6. únor 2011

@lukza takže taky nic moc vid. ☹ N8m to též neklesá po nurofenu ani panadolu čípku.Takže asi zítra k dr. ALe jinak nekašle a nic jiného mu není. Chudák Lukynek,takové teploty. ☹ A ještě kašel.

lukza
6. únor 2011

@lucifirek huráááá Luky je konečně bez teplot jen ten kašel dneska z něho dvakrát zvracel ale aspon to jde ven.a ty poslední dny byly ty teploty fakt od zubu mylsím ty co byly okolo těch 38 😉

to je mě líto že Kubík je taky marod no uvidíš zítra u doktorky co ti řekne pak určitě pisni co a jak.

jinak holky jak se máte dneksa bylo krásně že a mi nemužeme ven ☹ je to na palici ,ale zítra piokud bude hezky vylezeme aspon na chviličku na zahradu jinak luky už s toho zešílí a já nejspíš taky

lukza
6. únor 2011

holky uzamikám si albíčko aby tam mohly jen přátelé takže si vás postupně přidám kdo bude chtít kouknout na moje fotečky tak at mě potrvdí jako přítel 😀

kveta
7. únor 2011

@lucifirek Je mi to ľúto...

Inak naše rady sa rozrastajú, ale trocha iným spôsobom: biootec má priateľku, takže malý má takmer-macochu... Tak držte palce, nech to celé dopadne dobre a budeme spolu všetci dobre vychádzať v prospech drobca...

luciiiie
8. únor 2011

Ahoj holky,
vím, že se tu na to už někdo ptal, ale nechce se mi to hledat...Štěpka má ve vláskách takový šupinky...to se jen vyčesává, že?
Těhule co u vás nového? Koukám, že @enka27 pofrčí na poslední ultrazvuk...a pak už jen vyčkávačka na porod 🙂

kveta
8. únor 2011

@luciiiie Po kúpaní vmasírovaťsalicylovú masť a na druhý deň jemne vykartáčovať.

luciiiie
8. únor 2011

@kveta děkuju!

teckovanaorchidej
8. únor 2011

@luciiiie čááu
já ok, tloustnu (plus 18kg ☹ )
Příští týden do poradny, cukrovka OK, varixy na hrázi jako prase a začínají bolet. Jinak pohoda, malá sebou šije a kopká.
A už mám všechno, jen sbalit tašku do porodky.
Nemocným dětičkám přeji brzké uzdravení 🙂 🙂 🙂

luciiiie
8. únor 2011

@teckovanaorchidej dali ti na to nějaký prášky aspoň? mě se to naštěstí vyhlo, ale měla to kamoška, musí to být pěkně nepříjemný 😒 To je dobře, že je jinak všechno v pořádku. Jen ať kopká prcinka 😉 Za chvilku poslední velkej ultrazvuk, pak natáčení srdíčka a hupky dupky do porodnice. 😵
My byli dnes na vyšetření kyčlí, nález žádnej, Štěpka ani nekvikl, jen jsem měla strach, aby ho tam neposral, protože od rána nekadil, ale nechal si to naštěstí na doma 🙂 Zítra máme poradnu, tak jsem zvědavá, kolik jsme přibrali a o kolik vyrostl. 😵

enka27
9. únor 2011

Dobré ránko 🙂
Jojo, za 2 týdny UTZ, 17.3. odchod na MD, nemůžu se dočkat. Do té doby ještě fůra práce - zaměstnání, vyřizování a zařizování. Pokojík jsme vymalovali přes víkend, dnes budeme pokládat koberec, pak úklid (odhaduju, že to dáme dohromady tak za měsíc - je to u nás jako po výbuchu), pak praní, žehlení a třídění pidi oblečků, na úřadě uznání otcovství, shánění kočárku, věcí do porodnice, no mám co dělat. 😎

@luciiie Tak jaké jsou aktuální míry? 😉
@teckovana Jejda, jejda, co se s tím dá dělat?
@kveta Zrovna včera jsme se bavily s kolegyní, která má taky v podobném duchu "velkou rodinu", že to jde... Ne třeba úplně hned, ale časem, když jsou lidi rozumní, mohou být vztahy super. Držím palce.
@lukza fota jsou parádní! 🙂

teckovanaorchidej
9. únor 2011

@enka27 ahoj
no právě že nic............
chladivé gelové obklady - k ničemu, Detralex - idem
jinak dobrý, hele, koukám, že máme podobný program, malovat budeme o víkendu a ostatní už mám,
fakt je, že nechodím do práce, občas něco šmudlím z domu.
a kde máš naplánovaný porod?

betys
9. únor 2011

Tak už máme taky teplotu.Nic dalšího k tomu tak možná je to od zubů ☹

betys
10. únor 2011

Zdravím Jitka je s Matýskem v nemocnici podezření na laringitýdu.Dneska mu je lépe zítra už možná pujdou domu.Katka

ivetule
10. únor 2011

@betys tak at hlavně Matýsek je brzo fit a jsou doma. 🙂

luciiiie
10. únor 2011

@betys Jity přeju, ať je Matýsek brzo v pořádku!

betys
11. únor 2011

Zdravím dneska jdou domu!!

ivetule
11. únor 2011

@betys tak to je jenom dobře,že už vás pouští domů. Hlavně at jste brzy fit. 🙂

betys
11. únor 2011

Tak jsme doma.Bylo to hrozný.Matýsek je po Dithidenu protivnej a ukňouranej.Ještě že nám tam nechali sedačku s podvozkem že jsem ho mohla povozit.Jinak bych ho musela pořád nosit.V tý železný postýlce se mu vůbec nelíbilo.
Nnejhorší je že laringitida se vrací.Dr. mě hned upozornil co máme mít doma za léky. ☹

mrkvicka28
11. únor 2011

@betys byli jste v nem v ivančicích?

ninule
11. únor 2011

Ahojky holky,
omlouvam se, ze vam lezu do diskuze, ale musim se obratit prave na vas jakozto jedna z Unicanek🙂.

Sim, sim, nemate nektera nejakou radu (a mozna i vlastni zkusenost) jak na zatvrdliny po agolutinu????
Ja uplne silim, mame za sebou 4x IVF, cili tech agousu uz bylo pozehnane a ted v tehu mne to silene boli.Jsem uz z toho uplne nestastna, pac nemuzu v noci vubec spat, jak strasne to boli...Dnes jsem to uz nevydrzela a natrela si to troskou ibalginove masti, chjo...Ja vim, ze se to nesmi, ale ja uz vazne bolesti lezu po zdi 😝 😝 😝 .
A dr. (zijem v Nemecku) mi rekla, ze se v zivote nesetkala s pacientkou se stejnym problemem a nevi, co s tim...
Pokud mate nejakou radu, tak bych vam byla moc vdecna...
Diky a hezkej vikend!!!!!!

betys
12. únor 2011

@ninule -tak zkus zavolat i na Unicu.Třeba mají zkušenost a poradí.Mě se to stalo jen 2x,myslím že jsem to mazala Heparoid-nebo tak nějak se to jemnuje.Tankrát mi to tady radili holky.

@mrkvicka28 -jo byly jsme v Ivančicích.Je tam dětská pohotovost tak jsme ve středu večer jeli tam.Doktory znám z porodnice,sestřičky jsou tam dobrý.
Uvažujeme o tom že si domů koupíme inhalátor.Nemáte někdo zkušenost?Primář říkal že inhalování Vincentky dost pomáhá