Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lukza
5. dub 2011

ahojky holky
@betys mi máme tu co jimmy romer king plus 9-18 a spokojenost je krásně polohovatelná

@mrkvicka28 teda to jsis určitě užila s klukama co hlavně že je už dobře

@luciiiie sice pozdě ale přece máte krásnou váho u míru🙂)

@enka27 jééé já v tomto týdnu už rodila🙂)

jinak holky hlásím že jsem těhule 8týden a srdíčko krásně tluče tak snad i nadále bude vše OK tentokrát se zadařilo skoro hned 24prosince vysazena antiko 24ledna první MC a pak už další nedošla.-)))tak kdo chce tak nám držte pěstičky at to dotáhneme do zdárného konce.

betys
5. dub 2011

@lukza -moooc gratuluji 😉 .Tojsou super zprávy.Ještě si živě pamatuju jak jsem chodila sledovat Tvůj pupík když jsem tady začínala.A tenkrát mi to moc pomohlo při snažení a těhotnění.Tak držím palce-tfuj tfuj tfuj ať všechno dojde do zdárného konce 😀

teckovanaorchidej
5. dub 2011

@lukza jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
gratuluji z celého srdce a držíme palečky 😅 😅 😅 😅

lukza
5. dub 2011

@betys je to neskutečné že to tak uteklo co nejdřív jsi sledovala a pak sama jsi měla pupík s miminkem jinak moc děkuji no nsad to vše dotáhneme do konce to se uvidí🙂)

@teckovanaorchidej moooc děkuji jé ty už jsi 35t to není ani možné bude brzo další miminko🙂)

ivetule
5. dub 2011

@lukza teda to je super zpráva. Úplně jsem na tu zprávu zůstala koukat. 😅 Držíme palečky at je všechno v pořádku i nadále. 😀

jezulicka
6. dub 2011

@teckovanaorchidej ahojky prosím tě chtěla jsem se zeptat od 30tt se chodí na gyndu do poradny už co 14 dní nebo ještě co měsíc?? 😎

enka27
6. dub 2011

@lukza Moc a moc gratuluju, užasná zpráva, držím tuze moc palce!!! 🙂

enka27
6. dub 2011

@jezulicka Jestli můžu reagovat - já to mám tak, že jsem do 35. týdne chodila 1x za 4 týdny a od toho 35. týdne už každý týden.

Jináč - rodit se stále nechystáme, novinkou je streptokok v pochvě. Holky, měla jste ho taky některá? Prej mě čekají při porodu antibiotika a že to není žádná hrůza, ale to víte, dobrý pocit z toho nemám..

teckovanaorchidej
6. dub 2011

@jezulicka ahoj, já byla 30tt, 34tt a pak 35tt pro výsledky na streptokoka a už mě předal můj gyn do porodnice k péči.

@enka27 Streptokoka nemám, včera byly výsledky, dostaneš infúzi s atb před porodem, neboj, má ho asi 60% těhulí.

teckovanaorchidej
6. dub 2011

@enka27 Kam se chystáš rodit?

jezulicka
6. dub 2011

holky tak díky...aspon vím..

jimmy1
6. dub 2011

@enka27 streptokoka jsem měla taky 😉 prostě dostaneš kapačku s antibiotikama při porodu (v té první době porodní, kdy se budeš teprve otevírat), aby bylo chráněné mimi při průchodu porodníma cestama, takže v poho, není třeba se tím nějak stresovat 😉

betys
6. dub 2011

@enka27 -já jsem sice neměla streptokoka ale antibiotika mi taky kapali protože už mi dlouho tekla voda.Myslí že celkem 3 flašky.pak jsem měla ATB i po porodu protože jsem měla teplotu.
@jezulicka -myslím že ve 36 tt mě gyndařka předala do porodnice.Pak už jsem jezdila každý týden na pásy.A protože se mladýmu nechtělo ven tak jsem se něco najezdila 😀

enka27
6. dub 2011

Holky, díky za uklidnění. Aspoň vím, že to není žádná tragédie..ale stejně mě to mrzí. ☹

enka27
6. dub 2011

@teckovanaorchidej V místě bydliště. Což není Brno, ani přihlehlé okolí. Jsem to ale tajnůstkářka, co? 😉 Koukám, že už jsi v péči porodnické. Jestli teda ten můj MUDr. není moc velký dobrodruh, že mě nechává takdle vyčkávat. Na další kontrolu jdu v závěru 37. týdne...a nemám ani lejstro, co s sebou do porodnice. (To jsem si pro jistotu samanašla na netu, co kdyby...)

teckovanaorchidej
6. dub 2011

@enka27 já jsem taky žádné lejstro neobdržela, co s sebou 🙂

lukza
6. dub 2011

@jezulicka já chodila co 4týdny a od 36 jednou týdně na ozvy a do poradny.

@ivetule moc děkuji a hlavně si moc vážím za držení palečku jen kdybyb ty nevolnosti nebyly to u kukyho neznám tedka si to teda vyžírám ale to k tomu patří🙂)

@enka27 teda TY JSI JEŠTĚ U GYNDAŘE ALE NĚKDO TO TAK MÁ ALE CHODÍŠ UŽ NA OZVY ŽE JOa kruci zase mě přeskočilo písmo promin. a já lejstro dostala při předání do porodnice aji s papírem na jména🙂)no já vlastně už v tvém týdnu rodila🙂)

lucifirek
7. dub 2011

@lukza 😉 super zprávička. At je všechno v pořádku 🙂
A jak se tu jinak holky máte? Já teda po pravdě moc nestíhám na pc chodit. Tento týden jsem nějaká nemocná,Kuba naštěstí v pohodě. V uterý jsem měla horečku,tak odpoledne hlídal malého manža. Chodím spát s ním. Ted už taky spinká Tak tu chci trošku poklidit,těch pár dní skluz je hned dost znát. A půjdu spát.
Taky u vás bylo tak teplo? Ale u nás je šílenej vichr.

vodni
8. dub 2011

@lukza Velká gratulace 😵 To je dobře, že se tu pupíci zase rozrůstají 😉

jezulicka
8. dub 2011

@lukza ahojky taky moc gratuluji další mimi a jak se vám to podařilo?normálně nebo zase na unice? 🙂

lukza
9. dub 2011

@jezulicka přirozeně.-))) obě dvě těhu🙂))

jeany
11. dub 2011

Ahoj holky, tak jdu na vás po odmlce zase nakouknout. Všechny Vás mo zdravím. 😉 Mám chvilku čas, Martínek ještě spinká. Pořád mám co dělat a moc sem nechodím.

Jimmy, krásné fotečky Martínka. Já jsem si našeho Martínka už stříhala dvakrát sama, ale příště také zkusíme holiče. Moc hlavičku nedržel, pořád se točil a asi se divil co mu dělám. 😀

Lukzo mooooc gratuluji a držím palce. To je krásná zprávička. 😉

Přidám nějaké nové fotky do alba. Také mrknu, co kdo tam máte nového.

jimmy1
12. dub 2011

@jeany díky za pochvalu Martínka, je to opičák, u holiče pěkně hulákal 😝 i když jsem ho měla na klíně a táta na něj dělal opičky, tak se mu to moc nelíbilo 😎
Holky co ten srázek?? Už začíná být fakt pěkně 😵

lucifirek
12. dub 2011

@jimmy1 zrovna jsem na srazík myslela.Moc se těším,že vás všechny poznám. 🙂

jeany
13. dub 2011

Ahoj holky, taky jsem na srazík myslela. 😀 Říkala jsem si, že se oteplilo a že by to šlo. Sice teď jsem nachlazená, ale rýma už přechází. Já mám holky na nějakou dobu už na sobotu plány. Záleží, jestli chcete srazík přes týden nebo v sobotu. Mně je to jedno. Možná, že by bylo lepší i v týdnu, třeba čtvrtek nebo pátek. Ale napište vy, co se vám komu hodí. Jinak já v sobotu můžu až 21.5.

jeany
13. dub 2011

Dívám se na ty moje zaplněné soboty. Příští týden jsou už velikonoce, to budeme mít návštěvu, pak jdeme další sobotu na oslavu a další týden máme oslavu my doma, to má Martínek 1 rok a další sobotu taky něco mám. Takže opravdu já mám v sobotu čas až toho 21.května.
A pište holky, kdo přijdete. Já bych napsala email i prcekpet a ostatním, na které mám email.adresu.

jimmy1
13. dub 2011

@jeany mně je v podstatě jedno jestli všední den nebo víkend, ve všední den jede víc spojů 😉 moc se na vás všechny těším, že vás konečně osobně poznám 🙂

betys
13. dub 2011

Mě je taky celkem jedno jestli sobota nebo všední den.Zrovna v sobotu 21.5. nemůžu já-konečně budeme mít křtiny.Nějak jsme to vloni v létě nestihly a v zimě jsme to nechtěli dělat.Dětičky jsou sice trošku "přerostlý"miminka ale to ničemu nevadí.Jen nevím co pěknýho Matýskovi obleču..... 😀

jeany
13. dub 2011

Betys, ahoj. Takže ty zrovna toho 21.5. nemůžeš.
Tak holky, jestli fakt nebude lepší sraz ve všední den. Uvidíme co napíšou ještě ostatní.

betys
13. dub 2011

@jeany -no to fakt nemůžu.Křtiny budou asi ve 13 hodinA pak sezení až do večera.Plánujeme je už hodně dlouho a máme připravený pozvánky takže to nemůžu zrušit