Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

mrkvicka28
13. dub 2011

nám je taky jedno jestli to bude ve všední den nebo sobotu 🙂

jeany
13. dub 2011

Betys, to je jasné, že na křtiny nemůžeš. Já jsem to jen konstatovala. My jsme měli jen vítání. Vítání jste měli také? Asi bude lepší všední den, jen do velikonoc to asi nevyjde, že a další týden jedu od středy do pátku pryč. Takže navrhuji ten první týden v květnu - středa nebo čtvrtek. V pátek už budu mít zase chystání na oslavu já. To budu péct Martínkovi dort k roku. 😀
Mrkvičko, budu ráda, když přijdeš a uvidím tvoje kluky. Dávají ti zabrat, že?

jeany
13. dub 2011

Dívám se do diáře a ve středu 4.5. jdeme na roční prohlídku. Musíme se holky domluvit, tak, yb se nás sešlo co nejvíc a mohli se poznat, že jo.
Tak já navrhuji termíny:
do velikonoc, jestli chcete a můžete: 20. ,21., 22.4. /středa, čvrtek, pátek/
nebo druhý týden v květnu kromě pondělí kdykoliv

jimmy1
13. dub 2011

@jeany tak já bych mohla 21.4. kdykoliv, 22.4. cca kolem 11 a později, protože v 10 máme RHB s Martínkem v Bílém domě. No a druhý týden v květnu kromě pondělí kdykoliv 🙂

jeany
13. dub 2011

Jimmy, tak zatím domlouváme toho 21.4./čtvrtek/. To mi vyhovuje. Uvidíme co ostatní holky. Mám pro tvého Martínka už nějakou dobu dáreček za ten Nutrilon. 😉

betys
13. dub 2011

Asi se nám bude těžko domlouvat.21.4. zase nemůžu já-mám školení asi do 14 hod. ☹

jeany
14. dub 2011

Bezys, tak co, když by to bylo 22.4.? Jimmy psala, že by mohla kolem 11 hod. a to já bych také tak nějak mohla.
A co ostatní holky? Ivetule, Lukza, Luciiie, Lucifírek, Vladis atd. ?

enka27
15. dub 2011

🙂 Ahoj holky, sleduji, že plánujete sraz. No, v mém případě nehrozí, jsem ráda, když se dovleču do obchodu a zpět. Věřím, že si sraz užijete a podělíte se pak o dojmy.

Já jdu v úterý na kontrolu, tak uvidíme, zda bude nějaký posun. Zatím vše při starém, rodit se nechystáme, i když bříško trochu kleslo. Děsně mě bolí klouby - asi z té zátěže, nevím. Přibírám teď každý týden kilo, ale asi to bude těmi otoky..celkem mám nahoře 14 kg. Už je to pěkná fuška, však to znáte. Jsem i trochu nervozní, jak to všechno zvládneme...asi taková ta obvyklá předporodní panika.. 😖

Mějte se moc fajn a držte nám palce! 🙂

mrkvicka28
15. dub 2011

holky já bycjh ten srazík nechala raději po velikonocích , pro nás je to strašně na rychlo a už víte kde?

ivetule
15. dub 2011

Ahoj holky taky bych se přikláněla po velikonocích. Hrozně ráda bych vás všechny poznala. 🙂

slavka22
16. dub 2011

Promiňte, že vám sem lezu. Holky, prosím o radu. Nevíte některá náhodou, jestli se někde v Brně dělá vyšetření buněčné imunity na látky, které potlačují nebo ničí embrya? Díky. 🙂

betys
16. dub 2011

@slavka22 -tak to teda nevím.Já chodím na alergologii kde mi zjistili protilátky proti spermatu.Zkus si tam zavolat nebo napsat. http://www.alergologie-brno.cz/

lucifirek
17. dub 2011

Já bych ten sraz také nechala až po velikonocích,tak někdy v květnu,by to bylo určitě lepší. Ted je toho nějak moc.

@enka27 určitě budou další srazy,kam budeš moct dorazit i s prckem. Ty konce jsou otravné,ale zdárný konec se blíží 😀 a pak si na to ani nevzpomeneš. 😉

jeany
18. dub 2011

Ahoj holky, tak sraz nechme až po velikonocích. Ono to fakt bude lepší, bude tepleji a máme víc času domluvit, kam bychom zašli posedět. 😉

jimmy1
18. dub 2011

Holky, hoďte do placu nějaký ten termín, ať se domluvíme 😉 a ať se můžu objednat na rehabku a nemusím to pak narychlo rušit 😝 😎
Jezdím ráno v 6 pondělky a středy, vstávám o půl páté, abych všechno stihla nachystat a babi chodí hlídat. Je to mazec... Ale dneska jsem měla poprvé masáž a cítila jsem se pak jak znovuzrozená 😵 to bych mohla mít každý den 😎

jeany
19. dub 2011

Jimmy, také chodím na masáže a je to perfektní. Už jsem zase objednaná na květen a těším se. Tak já navrhnu nějaké termíny kromě pondělků a střed.
Tak já navrhuji termíny:
10.5. - úterý
12.5. - čtvrtek
13.5. - pátek
Tak holky pište svůj názor ať se domluvíme a můžeme si to plánovat. Už se těším na srazík. 🙂

jimmy1
19. dub 2011

@jeany tak mě vyhovují všechny termíny 😉

lucifirek
20. dub 2011

Ahojky zdravím vás všechny.,Doufám,že učast na srazíku bude veliká.
Mě by se hodilo to uterý nebo čtvttek vcelku jedno,který den. Pátek bych radši ne,bude všude na nádraží moc lidí.

mrkvicka28
20. dub 2011

já bych taky byla pro úterý nebo čtvrtek a u jste někdo vymyslel nějaké místo?

lucifirek
21. dub 2011

No zatím asi místo není. Možná bychom mohli napsat prcekpet,jestli neví,kam.

jezulicka
21. dub 2011

ahojte holky, moc vás zdravím a chci se opět poradit...nějak jsem se nachladila mám rýmu a kašlu...nevíte co bych mohla na ten kašel?bojím se aby to neuškodilo nijak miminku,,., 😒 mažu se psím sádlem a jím jitrocelový sirup ale zatím nic moc...mám to tak od pondělka...díky za radu.. 😝

jimmy1
21. dub 2011

@jezulicka na kašel můžeš ACC!! Psal to na diskuzi MUDr. Michal Koucký, když zadáš do toho vyhledávače tam acc, tak ti to vyjede, kde to radil 😉
http://www.prozeny.cz/poradny/deti-a-rodina/18-...

lukza
23. dub 2011

Ahojky holky koukám že srazík je v plném proudu příprav já se omluvám ale nedorazím☹( moc mě to mrzí opravdu sem se těšila že vás konečně všechny poznám i vaše prcky ,ale moje nevolnosti mě nedovolí vyjed někam na tak dlouho a ještě vlakem a sama tahat kočár:(( třeba jindy to výjde a je naprd že manža má v práci tolik práce že si ani nemuže vzít dovču ☹ ☹ třeba příště to už vyjde opravdu bych vás chtěla všechny poznat

jeany
26. dub 2011

Ahoj holky, tak se dívám co nového o srazíku. To je pravda Luci, že v pátek bude všude hodně lidí, to mě ani nenapadlo. Tak buď úterý nebo čtvrtek? Co holky? A kolik nás bude?

Lukzo, to je škoda, že nemůžeš. Tak snad někdy jindy. Toto už bude náš třetí sraz, že holky.

lucifirek
26. dub 2011

@lukza to mě moc mrzí,že nebudeš moct přijet. Já se teda docela bojím vlakem s kočárkem.

jimmy1
26. dub 2011

@lucifirek já mám na výběr bus nebo vlak a dávám přednost busu, přece jen už to mám natrénované a vím, že to zvládnem, když nám někdo pomůže 😝
Holky a kam se půjde?? A kdy teda úterý nebo čtvrtek?? A v kolik hodin?? A kdo všechno dorazí??

misha83
27. dub 2011

Ahoj holky, možná mám hloupý dotaz, ale jak se počítá týden těhotenství, je to tak, jak uvádí na stránkách Unici, že dnem transferu začíná 3. týden? Nezohledňuje se stáří embryjek? Nedávno jsem objevila // a doufám, že bude i srdíčko, tak bych se v tom chtěla zorientovat. Moc děkuji za odpověď.

mrkvicka28
27. dub 2011

@misha83 no je to tak nebo si to spočítej den punkce + 14 dní( bere se 28 denní cyklus).

taky by mě zajímalo kdy a kam u nás se musí vše dopředu naplánovat hlavně v kolik ?

misha83
27. dub 2011

@mrkvicka28 No právě o to mi jde, jestli to počítat od punkce nebo od transferu, protože na webu píšou 3. týden zahájen při transferu, ale já taky myslím, že už při punkci ne?

mrkvicka28
28. dub 2011

@misha83 mě se každý doktor vždycky ptal na datum punkce