Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
5. lis 2011

@lukza -óóóó tak už je to tady.Tak držím palce ať jde všechno jak po másle.Hlavně ať jste oba v pořádku 😉

lucifirek
5. lis 2011

@lukza Luci,tak budu držet palce 🙂,at ie wšechno bez konnplikací a čekánne dobré zpráwičky. Papa 🙂

ivetule
6. lis 2011

@lukza taky držíme palečky at je všechno v pořádku a jste brzy doma. 🙂

jimmy1
7. lis 2011

Holky právě jsem se na soukromé diskusi dozvěděla, že Lukza už má odrodíno 😵 Takovouhle sms poslali:
Jmenuji se Tomášek vykoukl sem na svět dnes v 14.30 s vahou 3200g a 50 cm.Oba s maminkou sme v pořádku 🙂

Tak velikánská gratulkáááááááááááá 😵

mrkvicka28
7. lis 2011

@jimmy1 Jé tak to je krásný mooooooooooooooc veliká gratulace. 🙂 🙂 🙂

lucifirek
8. lis 2011

iieee a iá wánn to chtěla napsat,přišla ni zpráwa wčera,ale nešel ná net. Náne radost a noc gratuluiene 😀

ivetule
8. lis 2011

Taky moc gratulujeme. Hodně zdravíčka. 🙂

luccatko
8. lis 2011

taky moooc gratuluji 😉 🙂

jimmy1
8. lis 2011

Ahoj holky, tak HCG je 275 a na UTZ máme přijet 25.11. v 8:30 🙂 je to super, to má zrovna i táta volno, tak pojedem celá rodinka 😵

luciiiie
8. lis 2011

@lukza Luci moc gratulujeme!!!! hodně zdravíčka pro vás pro všechny a Tomáškovi do života jen to nej...Téda, ty máš doma chlapů teď 🙂)))

@jimmy1 super zpráva 🙂))) ještě jednou gratulujeme 🙂

luccatko
10. lis 2011

jimmy: gratuluju 🙂

lukza
13. lis 2011

@jimmy1 děkuji za info

tak holky už máme doma Tomáška porod byl přirozený a užasný oproti cisaři paráda sice byl trochu hektický ale hned bych rodila znova nezapomenutelný zážitek jinak přidávám fotečku Tomáška

andinecka
13. lis 2011

@lukza
Moc, moc gratuluji k narození Tomáška 😵 😵

mrkvicka28
13. lis 2011

@lukza moc gratuluji Tomášek je nádherný a já v něm vidím Lukáška 🙂 🙂

lucifirek
13. lis 2011

@lukza Ahoi Luci,Tonnášek ie krásnei a fakt ie podobný iak Lukášek. Teda tak to ie super,že isi po císaři rodila přirozeně a že to bylo bez konnplikací a ty sis to užila. 🙂 A co Lukášek,iak se stará a zwládáte to společně 🙂 ?

ivetule
14. lis 2011

@lukza moc gratuluju k Tomáškovi. Je moc krásnej. A co na něho říká velkej bráška? 🙂

luccatko
14. lis 2011

@lukza ten je nádhernýýýý 😉 🙂

lukza
14. lis 2011

ahojky holky moc děkuji.

@ivetule kuky je zlatičko to vš dokáže aji pozlobit a dělat naschváli nejhorší je když kojím to vyžaduje pozornost ale jinak Tomáška furt hladí pusinkuje chce furt chovat stojí u postýlky a pozoruje ho kouká jak přebalujeme prostě paráda,ale jak píši dokáže dělat aji naschváli no jo je to pro něho něco nového ,ale dneksa venku vozil poprvé kočárek🙂)

@lucifirek jj zatím zvládáme Tomášek je zlatičko nenáročné miminko jak nemáme prdíky tuk tuk tuk tak je to baječné jen baští spinká a nepotřebuje ani chovat takže opravdu pohoda zatím🙂))a v noci mě nechá taky spát většinou bašti tak mezi 3až 4hodinama a to ani nezačne plakat jen se probudí a začne se vstět a prčet takže žádný pláče nejsou jen když je nahatý a nebo s emá koupat to řve jak tur🙂)

@mrkvicka28 jj jsou si podobní já v něm taky hned viděla kukyho🙂)

ivetule
15. lis 2011

@lukza to musel být moc pyšný velkej bráška. 😀

luccatko
16. lis 2011

ahoj holky...tak máme 1mimíska 😉 🙂 tp 2.7.2012

ivetule
16. lis 2011

@luccatko moc a moc gratulujeme. 🙂

jimmy1
16. lis 2011

@luccatko gratulujem a držíme palce 😵 jo a chtěla jsem se zeptat... máš nějaké speciální opatření? např. miniheparin, utrogestan celé těhu nebo tak něco??

luccatko
16. lis 2011

@jimmy1 mám ultrogestan,ale jen do 20.11. pak ho po 1prášku mám vysazovat.užívat mám jen vitamíny pro těhotné

jimmy1
17. lis 2011

@luccatko asi bych se na tvém místě domluvila s ošetřujícím gyndr. na utrogestanu 0-0-2 celé těhu (do cca 36tt), pro jistotu 😉 (to není z mé hlavy, ale vyčetla jsem to v poradně Dr. Kouckého na porodnice.cz).

luccatko
17. lis 2011

@jimmy1 tak mi to řekli v Brně...a na co ten ultroš dál brát?jako na to udržení,ju?

jimmy1
17. lis 2011

@luccatko tak nějak... já jsem to vyčetla u toho Dr. Kouckého, kdyžtak tam jukni, je to fakt kapacita 😉

lukza
17. lis 2011

@luccatko strašně moooooc gratuluji a hlavně držím pěstičky opatruj se.

teckovanaorchidej
14. pro 2011

holky, co dáváte malým na rýmu? nějak na gábi leze rýma, špatně dýchá a funí 😒

vodni
15. pro 2011

@teckovanaorchidej já jsem mu frňák prošplíchla vincentkou junior

jimmy1
16. pro 2011

@teckovanaorchidej na rýmu používám nasivin a vincentku junior, před odsáváním ještě kápnu libenar, aby to líp vysrklo 😉 tak ať je Gábi brzy fit 😵