Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

teckovanaorchidej
16. pro 2011

díkec, zatím to vypadá na přeschlou nosní sliznici, není to ta pravá rýma, zapojíme zvlhčovač a mám Libenar a Physiomer, ještě jsem ale nepoužila, uvidíme, jak se to bude vyvíjet

betys
16. pro 2011

@teckovanaorchidej -my dáváme na rýmu nasivin-na noc aby se dobře dýchalo a přes den kapu Vincentku-pěkně se pak odsává.Mě se ta Vincetka osvědčila spíš kapat-pořádně to tam nateče,to stříkání se nám moc nedařilo-Mates mi ucukával 😖

jimmy1
24. pro 2011

Holky, přejeme vám všem krásné prožití Štědrého dne i ostatních svátků vánočních 😵
Jarmila a Martínek

betys
24. pro 2011

Krásné vánoce rodičům,miminkům i pupíkům 😀

luccatko
27. pro 2011

ahoj 🙂 dnes jsme byli v Brně na nt a screeningu,vše máme v pořádku a pan doktor nám prozradil,že budeme mít chlapečka 😉

betys
28. pro 2011

@luccatko -velká gratulace 😉

lucifirek
28. pro 2011

@luccatko super zprávička,moc gratulujeme 🙂

mrkvicka28
28. pro 2011

@lucifirek a co vy luci jak to vidíte s druhým potomkem?¨

lucifirek
29. pro 2011

@betys a co vy,zatím druhé neplánujete?
@mrkvicka28 my snad na jaře,unor ,březen,snad. Ale o tom,že by KET vyšel dost pochybuju. A teda představa dalšího mě moc teda netěší,ale když to jinak nepůjde. A přirozeně se už nezadařilo.
A co u vás,jací jsou kluci,ted je to tak super období,ale tam moc rychle to utíká.

jimmy1
29. pro 2011

@lucifirek ahojky 😉 neházej s KETem flintu rovnou do žita, my máme Martínka zrovna z KETu 😵 takže já na KET nedám dopustit 🙂

mrkvicka28
29. pro 2011

@lucifirek u nás je to ted sodoma komora kluci už všichni chodí takže je hlídat je fakt na 24 hod denně. Někdy si krásně hrají ale někdy se rvou jak psi. Přikládm pár foteček našich dáblíků( to datum je blbě je to z minulého týdne)

betys
29. pro 2011

@lucifirek .my ještě chvilku počkáme.Chci si Matýska ještě trošku užít,mám strach že mi bude zase zle-kdyby se to náhodou podařilo a že nebudu moct dobře fungovat.

@mrkvicka28 -to si ani nedovedu představit-3 vlastně 4 kluci.mě stačí když je u nás barborka od ségry-je o 2 měsíce mladší než Mates.Někdy si hrají ale umí se rvát jak koně.Barborka je vztekloun tak sinenechá nic líbit 😀

lucifirek
30. pro 2011

@mrkvicka28
@betys teda to si také nedovedu představit. Tuhle tu byla neteř a známá a koukala jsem,jak jeden něco vymyslí a všichni se opičí 🙂

@jimmy1 tak tajně doufám,ale.... No uvidíme. Ted mi někdo říkal,jestli nebudou nějaké změny v ivf,vůbec to nesleduju,tak se musím podívat.

betys
30. pro 2011

@lucifirek -nám ani nezbyli mrazáčci takže by jsme museli podstoupit celé znova.Musíme našetřit penízky,teď s Matýskem už se tak snadno nešetří.
Třeba v pondělí jedeme na ortopedii do dětské nemocnice.mates má trošku stočený chodidla.Snad to nic nebude.Ale dětský Dr.nás tam raději poslal. 😒

lucifirek
30. pro 2011

@betys no to máš pravdu.Děti jsou náročné na finance,i když se člověk snaží.\To je pořád něco,co je potřeba. Ale i tak je to super.U nás to bude také horší,hloavně kvůloi tomu,že mám jen rodičák,je to prostě znát.A pokud by nedopadl Ket,tak také nevím,co bude dál

jimmy1
30. pro 2011

@lucifirek změny v IVF co vím se budou týkat těch, který to podstoupí poprvé... má to být o tom, že budou pojišťovnou částečně hrazené 4 pokusy, ale za podmínky, že dojde vždy k transferu jen jednoho embryjka. Takže těch, co už někdy transferovali 2 embrya se to netýká.
My museli na celé to martyrium ICSI podstoupit znovu, dopláceli jsme si i PICSI. Žádné další mražáčky už jsme neměli. Byla to zase pořádná "darda" do peněz, ale nedá se nic dělat 😉 povedlo se mi to jakš takš naškudlit, ale v podstatě jen díky tomu, že mám rodičák na 2 roky a hospodařila jsem jako kdybych měla ten trojletý, prostě jsem část peněz schovávala.
@betys tak ať v pondělí dopadnete dobře a je to jen nějaká "banalita" 😉

betys
30. pro 2011

@lucifirek -no právě z rodičáku toho člověk moc nenašetří.A těch 25 tisíc co nás stálo ICSI je pálka.....a zase zkoušet levnější ale míň úsoěšnou metodu asi nemá cenu ☹

@jimmy1 -no snad jo.mates má kvalitní botičky,ale stejně má jako by vytočené kotníky dovnitř.Špičy k sobě a zakopává si o ně.Zdá se mi že díky tomu má i horší stabilitu.No slyšela jsme na ortopedii v děts.nemocnici chválu.

jimmy1
1. led 2012

Holky, do nového roku všechno nejlepší 😵

luciferka29
2. led 2012

ahoj holky, chci Vás povzbudit do nového roku
@lucifirek nám se vždy povedl ketík dokonce ze druhého místo dvojčat byli tři, ale nakonec stejně zůstali dvě jednovajky

lucifirek
2. led 2012

@luciferka29 tak to je super zprávička 🙂 tak také budu doufat,že se povede.🙂
Také všem přejeme do nového roku vše nejlepší. 🙂
@betys tak at to matýskovi dobře dopadne a nožičky se upraví.

betys
3. led 2012

@lucifirek -tak n aortopedii celkem dobrý.mates má kolena dovnitře k sobe a kotníky zase daleko od sebe.Musíme ho naučit sedět na turka.No nevím jak to dokážeme ☹ .Nesmí sedět s nohama pod zadkem.Pevný boty,nechodit dlouho po tvrdém povrchu.V jeho věku se zatím vložky a nic podobnýho nedávají.To až tak ve 2,5 letech.Tak uvidíme snad se to zlepší 😉

luccatko
3. led 2012

@lucifirek My teď čekáme mimi taky po Ketu 😉

lucifirek
3. led 2012

@betys tak aspon,že tak. Kamarádka to tak u chlapečka měla také. A myslím,že ted dobrý. A dostali stejné rady 😉

@luccatko super. |Hlavně,že je všechno v pořádku. A| my budeme také doufat.

vodni
4. led 2012

Maminky, nemáte nějaký tip na padání vlasů po porodu? Sice si nejsem jistá, jestli to není spíš něčím jiným (jsem dost ve stresu, ne kvůli synovi), ale asi od jeho 2. měsíce mi padají a padají. Teď jsou klukovi 4 měsíce a já mám kouty jako jeho tatínek, a prý mi řídnou i jinde, tatínek se "smál", že budu mít pleš dřív jak on... Máti mi říkala, že to tak měla taky (kouty i skoroplešku), ale nepamatuje si jak dlouho a jestli s tím něco dělala... Vitamíny? Nějaké vodičky? Zkoušely jste něco vy?

lucifirek
4. led 2012

@vodni z padání vlasů si nic nedělej,to je asi normální,já to tak měla taky. |A časem se to uplravilo,mě to tedy začalo později. Ale jinak to samí,to kvantum vlasů,jsem si myslela,že za chvíli budu plešatá. Ale už se to upravilo.
Jinak na vlasy je dobrý přípravek Biosil plus a je to za pár kaček,myslím kolem 60kč.

vodni
4. led 2012

@lucifirek Já si nedělám, sice je to blbý, no ale vím, že to k tomu patří. Taky mám "naštěstí" dlouhý vlasy, takže ty kouty docela dobře maskuju +-) Ale říkala jsem si, že už by to možná chtělo trochu podpořit, takže dík za tip, koupím

betys
5. led 2012

@vodni -mě vlasy taky zdřídly ale nijak tragicky.K další změnám třeba patří daleko intenzivnější pocení.nepamatuju že bych se dřív tak potila,no co se dá dělat 😒 ale spíš bude asi lepší se zeptat nějakého odborníka-kadeřnice,kožního lékaře nebo napsat někam do poradny 😉
Holky můžu poprosit o hlas pro strom č.8 děkuji 😀 http://www.nppodyji.cz/ekoporadna/hlasujte-pro-...

lukza
15. led 2012

Ahojky holky jak se všechny máte doufák že dobře a že jste všeci relativně v tomto počasí zdravoučcí u nás vše v pohodě ale už vím proč se říkíá jendo dítě žádné dítě kolikrát si říkám co sem celej den jen s Lukym dělala 😀 jinak kluci jsou zlatička jen Luykmu rostou poslední stoličky a je to teda boj ty nejzadnější jsou teda záhul a boj ale jinak pohoda Tomík je hodné miminko a Luky se už naučil s ním žít🙂))

elllenka
26. únor 2012

zdravím po dlouhé době, nějak nebyl čas na PC.
Co je nového?
Lukza opožděně blahopřeji k miminku 🙂

U nás není nic nového, už teda pomalu začínám uvažovat o druhém miminku, ale mám strach z těhotenství. Kdyby to mělo probíhat jako moje první tak bych nezvládla péči o moje zlatíčko :(

ratatooy
28. únor 2012

ahooooj holkyyy já už vas neviděla ani nepamatuju 😀 jak se všechny mate? ale koukam že se tu furt všechny držíte,někdo už má pěkně velky děti a ja si vas pamatuju jako utrapeny snažilky 😉