Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
31. črc 2010

@drndapetka jéje co já jsem se nařvala....😀 dodnes je mi líto manžela, že to všechno musel snášet 😉 Neboj, pak zas budeš normální a tohle k tomu asi patří 🙂

drndapetka
31. črc 2010

@luciiiie a kdy mě to, prosím Tě, přejde? 😕 Mě včera manžel prohlásil za schizofrenika 😀 Nejdřív jsem na něj řvala z ničeho nic a pak záhy z ničehonic hystericky brečela-a nešlo přestat 😖 Normálně jsem přecitlovělá dost, ale tohle bylo až příliš 😅 😝

drndapetka
31. črc 2010

@luciiiie Horší je to ale v práci....co manžel, ten to nějak přežije, ale Ti lidi 🙄 Dělám v obchodě, tak jsem s nima ve styku furt, jen se na mě někdo zle podívá, chce se mi brečet...pak se někdo zeptá na stupidní otázku a chce se mi křičet....ach jo 😝

luciiiie
31. črc 2010

@drndapetka jéé to Peti nevím, je to přece jen už dlouho...ale tohle k tomu fakt patří, ty hormony dělají s člověkem divy. Já ho vždycky seřvala, pak mi ho bylo líto, tak jsem bulela..teď mi to vhání úsměv do tváře, ale vím, že to není příjemný :-/ Jak najdeš na testu // už budeš jen šťastná, uvidíš 😉 Vydržte 😉

luciiiie
31. črc 2010

@drndapetka ajaj...tak to nezávidím...to věřím, že tě ty lidi serou. A doma být třeba nechceš, když to tahle snášíš? Mě nechala moje gyndr doma hned od začátku. Dělala jsem dvanáctky a noční a celkem jsem se i natahala, takže jsem se na to vyprcla.

drndapetka
31. črc 2010

@luciiiie No já to snad sama ze sebou vydržím, ale aby mě do té doby než najdu ty // nevyhodili z práce za to že jsem nepříjemná na lidi ☹

A Vám se podařilo hned na první IVF?

luciiiie
31. črc 2010

@drndapetka né, až na podruhé...

smilers
31. črc 2010

@elllenka njn, nekdy to hold nejde a stres je svina, co si budeme povidat 😠

@drndapetka pokud si byla i pred stimulkou trocha vic citliva, tak si pis, ze hormony ti to jeste vic prohloubi, o tom zadna, mozna bych tu PN vyuzila uz ted, pokud reknes, ze mas takove stavy
ja teda pichala jen puregon a splichala synarel, a jedine co sjem mela, bylo sem tam litost i nad blbosti 😀 takze se drz

drndapetka
31. črc 2010

@luciiiie No právě, taky dělám dvanáctky.....a navíc jsem vedoucí prodejny a když má nějaká prodavačka dovolenou tak chodím směny za ně. A teďka je zrovna doba dovolených a chodím teď 14 dní za jednu do práce 😖 🙄 Kdybych teď šla na neschopenku, tak tu zůstane jedna prodavačka a ta by se z toho zbláznila, to ji zase nechci udělat, máme tu hezký stavy a tohle by mi připadalo jako naschvál.....Vím, že neschopenku můžu mít hned.....napsala by mi ji taky moje obvoďačka nebo gynekolog, jenže holt ty dovolený...Musím to nějak do 12týho vydržet , pak jsem si vzala dovču já a pak jdu 17týho na ten UTZ tak to pak budu doma 🙂

drndapetka
31. črc 2010

Byla bych nejraději sama doma zachumlaná v peřině a brečela nad nějakým hezkým filmíkem 😀 Ty lidi prostě nedávám a nevím jak to mám zvládnout, když mi jich tu denně projde stovky 😠

luciiiie
31. črc 2010

@drndapetka To už máš necelý 2 týdny..to zvládneš 😉 Vždycky se z hluboka nadechni a řekni si, že jsi za chvilku těhule a pak už ti nějací lidi s blbýma dotazama a škarohlídi můžou políbit řiťku 🙂

drndapetka
31. črc 2010

@luciiiie Já vím....jen teď když to vidím, co ty injekce se mnou dělají, tak si říkám, že jsem se přecenila 😔 neměla jsem prodavačce dávat dovolenou a mohla jsem být už teďka pěkně v teploučku doma 😀 Jenže já si pořád říkám, že to přece zvládnu, navíc jako vedoucí mám pocit zodpovědnosti a že se beze mě nic neobejde 😀 tak holt trpím 😝

drndapetka
31. črc 2010

Ještě holky, když už Vás tady tak atakuju, zeptám se ještě na jednu věc.....byla jsem naposledy očkovaná proti tetanu v roce 99, a mělo by se chodit po 10ti letech, takže to jsem vlastně už přetáhla a měla bych se nejpozději letos naočkovat, ale teď když stimuluju tak asi nemůžu, že? 😕

luciiiie
31. črc 2010

@drndapetka Peti tak to vůbec netuším...to se leda skočit zeptat obvoďáka...třeba ještě holky budou vědět 😉 A jinak přeju hoodně pevný nervy a drž se kočko! 😉

drndapetka
31. črc 2010

@luciiiie Děkuji moc 🙂 Doufám, že ty stavy zvládnu 😀 pak se přijdu pochlubit jak se to všechno vyvíjí dál 😉

betys
31. črc 2010

@drndapetka -taky jsem při stimulce byla pořád naměko a bulela.A v těhu je to ještě horší a v šestinedělí je to taky mazec.Nám se povedlo otěhotnět hned po prvním IVF.Držím palce ať Ti to taky tak dopadne 😉

elllenka
31. črc 2010

@drndapetka : To co popisuješ jsem si prožila také. Také jsem spíš vyletěla a hodně věcí obrečela i teď v těhu to tak mám- ach ty hormony 🙂 V práci to budeš muset zvládnout, semnou to také vydrželi 😉

Jinak tetanovku mám prošlou a mám přijít na očkování až přestanu kojit. Přeočkovat by se mělo nejpozději do 15nácti let.

lukza
31. črc 2010

@drndapetka určitě na přeočkovaní jít nesmíš po dobu stimulace a ani v těhu jáí to měla taky tak že mě to došlo zrovna v roce kdy jsme měly IVFka a po neuspěchu sem hned volala doktorce a ona že by se správně mělo nějakou dobu počkat než se dá tělo do kupy ale zase brala v potaz to že bych mohla kdykoliv otěhotnět a žeš v těhu se to píchat zase nesmí tak mě to píchla po neuspěchu IVFka.
a já měla to samé nejraději bych zalezla do kouta a byla tak celou dobu stimulace hned mě cokoliv rozbrečelo už je když se na mě třeba někdo v MHD dpodíval a neusmál se a hned mě bylo do breku a chtěla sem vystoupit no hruza.

drndapetka
31. črc 2010

@elllenka Ta to je super, že až do 15ti let, já jsem teprve po tetanovce 11let, tak to stihnu ještě ěx aspoň porodit 😀

@lukza No já jsem i normálně trošku přecitlivělá, když mám blbej den, a proto teďka je to už neúnosný. Mám sama se sebou co dělat. Přemýšlela jsem třeba, že si koupím meduňkový čaj na uklidnění nebo něco přírodního, ale asi mi to nepomůže na ty hormony 🙄

lukza
31. črc 2010

@drndapetka za pokus noc nedáš ta medunka je dobrá věc pěkně odpočívej a hlavně něco dělej ale něco co ti pujde né že se vrhneš do něčeho co tě rozpláče posílám hooodně sil ty jsou moc potřeba no jo ty hormony je to šílené pěkně si dej vanu a nekoukej na žádné filmy dojáky atd. já když stimulovala tak mě každý pust si nějaký hezký film no jo ale já hned u všeho brečela tak poradím kup si hooodně kapesníku papírových a vyrž furt mměj na paměti že na konci tě čeká něco krásného a to MIMINKO

drndapetka
31. črc 2010

@lukza a můžu při stimulce horkou koupel? Já právě myslela, že nééé? 😕 No mě naštěstí uklidní i normální čajík ( teď jsem zjistila ), asi to teplo mě uklidňuje, a vanu plnou bublinek miluju, tak to zkusím večer 😀 Filmík raději komedii - to máš pravdu, že romantika v tomto stavu by nebyla to pravý ořechový 😅

lukza
31. črc 2010

@drndapetka já myslím že mužeš vano horkou tu nebudeš moc až po transferu ale tedka mužeš jen bacha pokud pícháš injekce večer tak aby kdy se nahřeješ ve vaně te pak to píchání nebolelo jak se to tělo uvolní

drndapetka
31. črc 2010

@lukza nene, já píchám ráno 😉 A už je mi líp. jako bych to napětí ze sebe včera všechno vybulela a vyvztekala a dneska se už cítím úplně fajn - taková uvolněnější 😀 Tak snad to byl jen jednorázový "nášup" hormonů a už se to nevrátí 🙂

lukza
31. črc 2010

@drndapetka to jsem ráda že je ti dobře ono to spíš přichází tak nárazově takže se to možná ještě zase vratí jak se v těle nastřádají hormony ale je supr že je už tedka dobře jsi bojovnice velká

drndapetka
31. črc 2010

@lukza Snažím se 😉 Musím 😀 Však už mám týden píchání za sebou, to už zvládnu. Kolem 23.8. by měla být už punkce, to se snad pak už uklidním......Tak jdu spát, dobrou 😉

natalka28
autor
1. srp 2010

Tak jsem si teď u čtení jedné diskuze vzpomněla na Květu. Už dlouho tady nebyla!!! 😲 Nevíte některá něco?

pampeliska36
1. srp 2010

@natalka28 taky jsem na kvetu nedavno... naposledy dneska myslela 😀 doufam, ze jsou OK... co kveti? jak se mate?

luciiiie
2. srp 2010

Ahoj holky 🙂
je tu nějak mrtvo 😒
@lukza co vy? Jak se máte? Už je Lukášek v pořádku?

@elllenka už se ti blíží ultrazvuk, co? budu na tebe moc myslet...kdy tam jedete? Středa? A už jsi něco přibrala? Já pořád nic 😒

Holky maminky, jak se máte vy? Asi máte hodně práce s prckama, až budete mít chvilku, přidejte nějaký nový fotečky 😉 Jimmy už se taky dlouho neozvala... Květu vídávám na jiných diskuzích. Jak je Květy?

Já jsem dneska k ránu chytla zas takový křeče do lýtka, že jsem myslela, že si bolestí cvrknu. nějak mě pořád tahá pravá strana, musím jí to pak na poradně říct, jinak prcka cítím čím dál častěji a intenzivněji, neumím si představit při jeho aktivitě a perdách pozdější stádium těhu, to mi asi rozkope celej vnitřek 😝

lukza
2. srp 2010

@luciiiie jj Luky už je v pořádku jen nám asi začínají zoubky takže je takový plačtivý.a k těm stranám pna vždy táhne převážně jedna protože ale tedka nevím na jáké to je straně jsou kratší ty vazi co drží dělohu a jak se roztahuje tak ta jedna strana dostává strašně zabrat a většinou když nastanou takové bolesti a prcek má intenzivnější kopance tak se akorát do pár dní zvětší břicho protože děloha porostla ale bříško né a prcek má málo místa nebo tak to bylo vždy u mně že sem po takových týdnech hned zaznamenala že bříško je větší.
jinak je dobře že je jinak vše OK .
taky sem koukala že je tu mrtvo ale ono ten kolotoč kolek prcku je ze začátku šílený.

Už se moooc těším na Mrkvičku doufám že jak bude moc hned za námy dojde a ukáže fotečky

luciiiie
2. srp 2010

Taky se těším na fotky od Mrkvičky... 😵 😵 😵
O těch vazech jsem to taky četla, jsem měla i strach, že by to mohl být slepák (to by mi tak ještě chybělo zas), ale to by mě asi bolelo mnohem mnohem víc, co? Bříško už mám, už to lidi poznávají, ale jak jsem psala, zatím ani kilo nahoře. Ale tak mudr zatím nic nebrblala, tak mám asi chvilku čas.
Rostou zoubky? Tak to jsem zvědavá, kdy napíšeš, že jsi našla první perličku v pusince 🙂