Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

natalka28
autor
25. srp 2010

@luciiiie super🙂

elllenka
25. srp 2010

@natalka28 : Paráda 🙂 tak se dočkáš 🙂 Já si asi udělám příští týden výlet do Brna, pokud si to teda nerozmyslím 🙂
Kdy jdeš na cukrovku?

Dneska jsem byla u doktorky a 8.9 jdu na cukrovku. Objednala mě přímo doktorka a ani nikam nemusím jezdit mám to ve stejné budově co svoji doktorku 🙂 Navíc mi to zkombinovala i s kontrolou. Takže ráno jdu na píchanec do prstu pak vypiji sladký sajrajt a pak půjdu k mé doktorce a po dvou hodinách už snad budu mít po vyšetření (dneska jsem čekala 2,5hodiny) a pak novu na píchanec a hurá domů 🙂 Jsem ráda, že to budu mít přijednom.

lukza
25. srp 2010

Ahojyk holky

tak co maminky jak se všechny máte co vaši drobečci jsou zlatička
a co vy těhulky jak se mají drobátka v bříšku některém se to už krátí( že Květi ).
Četla sem že asi brzo semka přibude těhulka Vodni to je supr jen tak dál.
my tedka máme špatné spinkání no jo uplněk na Lukyho moooc pusobí ne že by byl vzhuru a budí se pláče tak chtěl furt utišit a dudana.
jinak včera kontrola na neurologii vše je v pořádku Luky je prý dokonce ve vývoji napřed,ale cvičit dál nevím teda proč ale cvičit no jo mají z nás penízky že 😠 ,ale prý stačí už jen 1-2xdenně jo kdyby věděly že už dávno cvičím jen 2xdenně to by se divily že aji tak se spravil i když říkaly že když nebudud cvičit 4xdenně tak to nemá cenu,jenže já to už prostě nedávám Luky se moc brání má velkou sílu a já mám problém ho udržet no ono se není čemu divit když už máme tak 10kg a 74cm.a psychicky to cvičení taky špatně dávám uplně mě rve srdce když se usmívá a já ho musím vzít jít cvičit a pak tečou slzičky jak hrachy.

elllenka
25. srp 2010

@lukza : Stejně jsi šikovná, že to cvičení zvládáš. Já jsem ošetřovatelka na baterky :( I když zatím jsem musela ošetřovat jen pejsky, ale ani to nezvládám. Jako vykoupu je, odbleším, když je potřeba, někdy to dělám preventivně, dám jim prášek vytáhnu trn z packy, ale když mají krvavou ránu, která krvácí ... tak to brečím jako želva :( a musí je ošetřit manžel.

Tak jsem sama na sebe zvědavá jestli dokáži ošetřit svoje dítko.

Myslíš, že spí špatně kvůli úplňku? Tím pádem jsem v klidu asi také spím špatně kvůli úplňku 😀

luciiiie
25. srp 2010

@elllenka Úplně byl včera, takže je možný, že jsi nespala kvůli němu, ono to tentokrát totiž nějak hodně zářilo už od čtvrtka 😅 Jinak na cukrovku jdu 3.9. a pak 10.9. mám poradnu. To máš fajn, že to máš tak pěkně všechno pospolu 😉 My tu nemocnici nemáme, takže musím do Boskovic. Poslední dobou žeru sladký jak oteklá...to je hrozný. Bych se ani nedivila, kdybych měla i ten cukr blbej 😕

elllenka
25. srp 2010

@luciiiie : nestraš bude to dobré 🙂
také tu nemáme nemocnici, ale máme biochemickou labaratoř a tam to dělají. Ale je to zajímavé, moje doktorka mi napsala žádanku s termínem odběru a tam jsem to jen zanesla a oni si to poznačili a už semnou počítají. Prý musí objednat to sladké cosi 🙂

elllenka
26. srp 2010

@luciiiie : Ty víš skoro všechno, co dalšího za vyšetření nás ještě čeká? Nebo už budeme mít klid a budemem chodit jen do poradny na kontrolu a pak až do nemocnice na ozvy?

luciiiie
26. srp 2010

@elllenka už by měl být klid 😀 hurááá 😉
Jo a dneska mi přišly ty kuponky 😉 jupííí

luciiiie
26. srp 2010

@elllenka ještě máme jeden ultrazvuk v Prenatalu, ne? Ve 30tt 😉

kveta
26. srp 2010

Tak hlásim, že stále 2v1, bez väčších problémov. Hmotnosť sa mi zase vrátila o kilo hore /o to, čo som schudla minulý týždeň./ a spánok sa vrátil do normálu...

@jeany , dlhšie som o Vás nečítala... Ste v poriadku?

luciiiie
26. srp 2010

@kveta super 😉 Kolik jsi vůbec přibrala celkově? Asi taky moc ne, co?

lukza
26. srp 2010

Ahojky holky.

@elllenka děkuji za pochvalu a uvidíš že když se bude něco dít tak mimčo dokážeš ošetřit to už je prostě dané i když tě to bude vrát srdíčko já vím když jsme byly píchat to ouško Luyk stáááášně plakal a já měla slzy taky na krajíčku kdyby tam nebyl doktor tak hned brečím ,ale podvědomě sem si furt říkala že nesmím že to by Lukymu nepřidalo oni y mimča vše cítí když je maminka nejistá tak jsou i oni více nejistí.

@luciiiie neboj cukrovka nebude jen máš prostě sladké těhu já zase jedla furt slané korbáčky a to po kilech 🙂)

@kveta supr že jsi stále v celku a v pořádku jen tak dál

jeany
26. srp 2010

Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Doufám, že se tu všem daří dobře. 🙂
Květy, dík, že jsis e ozvala, napslala jsem ti do IP:
Vůbec nevím co je tu nového, snad brzo dočtu. Nestíhám, mám to dost náročné a hektické. Martínek je hodný, ale mám neustále návštěvy anebo trávíme dost času se sousedkou a její holčičkou. Musím se přiznat, že ani pc nezapínám.
Co nového Jimmy, Lukzo, Betys a ostatní? Pokusím se sem zítra mrknout. Na víkend už také něco mám, takže když to nestihnu, tak možná mrknu příští týden.

elllenka
26. srp 2010

@luciiiie : Ano ještě jeden ultrazvuk. To je super, že už nic dalšího nebude 🙂 Mám pocit, že to nejhorší už máme za sebou, teď už se snad nemusíme bát, že příjdeme o dítko 🙂

elllenka
26. srp 2010

@lukza : Jsi silná, nevím jestli bych to tak zvládla, ale máš pravdu dítko vycítí, když je matka nejistá :(
Už se nemůžu dočkat, až svoje dětátko budu chovat 🙂

elllenka
26. srp 2010

@kveta : Jsem moc ráda, že jste vpořádku, je šílené jak rychle to letí 🙂 Za chviličku budeš maminkou 🙂

Já jsem si v práci pořádala o vybrání loňské dovolené, tak snad nebudou problémy jinak bych pak musela na 16dní do práce :(

luciiiie
26. srp 2010

@elllenka taky věřím, že už bude všechno v pořádku.... 😵

elllenka
26. srp 2010

@luciiiie : Dívala jsi se na slevy od DM? Co všechno tam je ve slevě?

luciiiie
26. srp 2010

@elllenka napíšu ti to do IP, ju?

elllenka
26. srp 2010

@luciiiie : Děkuji

kveta
26. srp 2010

@luciiiie Celkovo som pribrala 11 kíl: zo 48 na 59.

jimmy1
27. srp 2010

Ahoj holky 🙂
za chvíli vyrážíme směr Brno, jedeme zase s Martínkem na kontrolu na neurologii. Ale to počasí ☹ 😝 to jsme si teda moc neobjednali, vypadá to, že pěkně zmoknem...
Dneska nám odpo taky odjede táta zase do práce, achjo... Jsme si zvyknuli, tak to teď bude dlouhý těch 6 dní než zase přijede. A hlavně Marťulka si zvyknul, že s ním pořád někdo je, to bude mazec 😀 myslím se nebudu moct jít ani vyčůrat bez breku 😝

@kveta už to máš fakt za pár 🙂

@luciiie @elllenka pěkně vám ty týdny naskakují 🙂

@lucifirek krásný fotečky 😵

@lukza vaše kontrola na neurologii OK, tak to je super 🙂 a cvíčo už můžete flákat 😝

@jeany taky jsme teď o manželově dovolené nestíhali. Akorát jsem se snažila dočíst koníka, když jsem v noci odsávala, jinak nebyl na nic čas 🙂

natalka28
autor
27. srp 2010

Pozdravuje Vás všechny Luccatko. Zatím ještě nemá "odvahu" sem jít. V neděli jede za sestrou do Španělska a do dalšího boje by měli jít po novém roce!

kveta
27. srp 2010

@natalka28 Ďakujeme za odkaz od Luccatko... Nechcem si ani predstaviť, čo prežíva, chúďa...

lukza
27. srp 2010

@natalka28 děkujeme za zprávu od Lucátka hlavně at si užije dovču a odpočine si já si její situaci nedovedu vubec představit a to že nemá sílu semka jít uplně chápu.

@jimmy1 tak to teda bude bez manži mě stačí když máme na víkend třeba náštěvu a pak v neděly odjednou v pondělí odejde aji manža do práce a Luky se semnou nudí to je šílené.

my máme tedka jaksi špatné období jak s kakáním tak pláše ze spaní mrčí nechce být vubec sám takže se na net dostanu opravdu jen málo

lucifirek
27. srp 2010

@jimmy1 moc děkuji za pochvalu 🙂

ivetule
27. srp 2010

@lukza ahoj my to máme taky tak. Rostou poslední zuby a všechny naráz. Takže je chvilkama veselo. Tak přejeme at je brzy líp. 🙂
@jimmy1 to taky znám. Malej si vždycky zvykne,že má tátu doma a když odjede tak ho furt hledá a volá ho. 😒

lukza
27. srp 2010

@ivetule myslíš že to mužou být zoubky stále žádný nemáme ale je umrčený chvíly se směje pak mrčí nic ho třeba nebaví a pláče v noci ale přitom spinká dám mu vždy dudana a je třeba na pul hodky klideček je to boj tedka sním ale ty zuby mě právě napadly zda to mužou být zatím jsme žádný nenešla

ivetule
27. srp 2010

@lukza já si myslím že to budou zoubky. Nám už rostou od čtyř měsíců. Zkus ty kousátka bud do lednice ty chladící nebo my máme takový osmičky. Jsou na tom takový výstupky a malému to dělalo moc dobře.

lukza
27. srp 2010

@ivetule kousátko dolednice jsem zkusila dát a hrozje je spokojený ale jen dokud je chladé pak se začne zlobit že se oteplilo. 😲 a ty osmičky máme ale mocho nebere ale všimla sem si že mu dělá normálně dobře suchý zip na žužlání