Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
25. lis 2010

@lukza tak koukám,že usínání je všude stejné.U nás byl ted taky boj. Moc v noci nespí dobře. A trošku jsem to zakřikla,zase se malý z něčeho osypal a nevím z čeho. Bud z brokolice,kterou jsem měla předevčirem,nebo ze závinu s jablky.

jimmy1
25. lis 2010

Ahoj holky 🙂
od včera nám to "cinká" vlevo dole v pusině 😵 😵 😵 takže už jsme konečně taky zubáčci 🙂

@lucifirek máte s tím ale trápení, to je průda ☹ držím pěsti, aby se to konečně zlepšilo 😉
@luciiiie už se ti to pěkně krátí 😉 týdny naskakují jako blázen, za chvíli budeš chovat mimi v náručí 😵 😵 😵 ten konec je pěkně "otravnej" viď 🙂 člověk je jak sud 😝

teckovanaorchidej
25. lis 2010

ahoj holky, gratuluji k zubáčkům 🙂
Tak naše princezna bude Gábinka, prošlo to rodinným sněmem 🙂

luciiiie
25. lis 2010

@teckovanaorchidej krásné jméno 😉

enka27
25. lis 2010

Ahoj holky, asi jsem fakt tragéd nebo co. Asi sem moc nepatří, co napíšu, ale třebas se mi uleví... 😢 Zjistila jsem včera, že přítel intezivně koresponduje s nějakou známou... Komunikace je krátkého trvání, jakoby nezávazná krom toho, že ona dle jeho slov vypadá FAKT SKVĚLE a že bydlí kousek od nás, což je prý SUPER. Nechci dělat ukvapené závěry, ale jsem z toho vedle. Mám pocit, že se dožaduji navzdory vytouženému miminku jeho pozornosti. Chová se ke mně pěkně, ale žádná senzace. Připadám si zraněná, podvedená. Nemůžu spát, jíst, mám obavu o mimi, jak to ve mně zvládá...
I kdyby to třeba nic neznamenalo, nemůžu to pochopit. V tuto dobu. Chtěla jsem pro mimi ty nejlepší podmínky, jaké jsem schopna poskytnout. A zatím prožívám jednu z nejtěžších situací. Vím, že to musím zvládnout, ať už to dopane jakkoliv, ale je mi hrozně.
Přeji vám, ať vás nic takového nepotká..

mrkvicka28
25. lis 2010

@enka27 takové pocity asi zažila každá z nás obzvláště v těhotenství je člověk hodně citlivý. Pokud se nechceš trápit tak se ho na to narovinu zeptej.
Jinak nebudeš vědět na čem jsi třeba to jen špatně chápeš 🙂 .A i kdyby to dopalo špatně už nikdy nebudeš na světě sama jsete na to dva. 🙂 🙂 🙂

luciiiie
25. lis 2010

@enka27 jéje, jak jako koresponduje? zkrs sms?

enka27
25. lis 2010

@luciiiie Mailem. Mám do něj přístup. Hledala jsem nějaké podklady, kvůli investicím. A nestačila jsem se divit.

enka27
25. lis 2010

@mrkvicka28 Třebas jo...ale na rovinu se ho ptát nebudu. Tak nějak teď pozbývám důvěru...spíš plánuju, co a jak dál. Hlavně doufám, že se to neodrazí na malém. Že ho budu bezpodmínečně milovat i když bych dospěla k přesvědčení, že jeho tatínek je idiot.

luciiiie
25. lis 2010

@enka27 to je situace..ale jak píše mrkvička, takové pocity si asi zažila každá z nás... Oni si ti chlapi kolikrát ani nevidí do huby. Věřím, že je to pro tebe teď těžké, ale když uhodíš budeš mít jasno a nebudeš se zbytečně užírat. A "známá" ví nebo neví, že čekáte rodinu?

enka27
25. lis 2010

Já jsem z toho v šoku, tak nedokážu moc racionálně uvažovat, tak se nechci pouštět do nějakých výslechů, které by neměly smysluplný dopad. Ale vím, že to myslíte dobře. 🙂
Já ji vůbec neznám, takže nevím, jestli o čekání na mimi ví. Z toho co jsem se dočetla, se nejspíš nepochlubil. Jsem z něho strašně zklamaná...

elllenka
25. lis 2010

@enka27 : Podle mě to nemusí být nic vážného, kdyby bylo založil by si jiný mejl do kterého by jsi neměla přístup.
Můžu ti říct sama za sebe, že v těhotenství jsem hodně žárlila i na jeho chlapské kolegy 😀 že je stále v práci a doma skoro vůbec ... občas jsem mu to vmetla do tváře, že mě vůbec nemá rád ... naštěstí to semnou vydržel- to jsou ty hormony 🙂

betys
25. lis 2010

@enka27 -já myslím že by bylo lepší se zeptat nebo to nějak řešit.Třeba se užíráš zbytečně.Pro mimčo to není dobré,když se trápíš.Třeba to fakt nic není.Kdyby to bylo nějak vážný tak to asi bude víc tajit.Držím palce,ať se to vysvětlí 😉

enka27
25. lis 2010

@elllenka Třebas jo, třebas to zbytečně dramatizuju. Třebas jsou to jenom divočejší hormony. Nevím, proč to vnímám jako zradu. Asi jsem si náš vztah moc idealizovala, snažila jsem se moc, aby fungoval. Mám 2 zaměstnání, makám jako blázen, abychom si slušně žili a jakž tak se zabezpečili a pokusy o mimi nás vyloženě neruinovali. Pomohla jsem mu splnit sny - fotbal v Anglii...dovolená na lodi... V zaměstnání jsem úspěšná, myslím, že vypadám docela normálně, domácnost se snažím zvládat... A teď si připadám jak zneužitá zbouchnutá blbka. Možná je to signál začít víc myslet na sebe....nevím. Ach jo. Ale dost už, jsou tu hezčejší témata...

enka27
25. lis 2010

Díky za váš zájem, snad jsem vás moc neotrávila. 😖

elllenka
25. lis 2010

@enka27 : neboj neotrávila jsi nás, kdyby jsi četla to co jsem v těhotenství tady vypisovala já- divím se, že mě holky nenechaly odvézt do blázince 😀
No jo v těhtenství na nás všechno více padá a víc nám dokáží ublížit určité slova od chlapů. Ti občas něco plácnou aniž by to mysleli zle a nám to moc ublíží ...
zkus se ho zeptat na ty mejly a uvidíš 🙂

teckovanaorchidej
25. lis 2010

@enka27 ahoj, hele, já se taky kloním k tomu manžílkovi položit pár nezávazných dotazů. Jako třeba: ......Ty: Já vím, je to ode mě hloupé, ale co je to za mrchu v tvé korespondenci..........to neví, že budeš táta a na blbosti nemáš náladu ani čas?..... 😠 😠 😠
A na druhou stranu je fakt, že kdyby to bylo něco vážného a závažného, věř tomu, že se dobře postará, abys o tom nevěděla.
Toliko můj názor, nech to trošku uležet, naber sil a do akce.
Držím palečky, abys to zvládla a uvidíš, že se třeba zbytečně užíráš 🙂 🙂 🙂

luciiiie
25. lis 2010

@enka27 neotravuješ...od toho jsme tady 😉 my tě chápem a zneužitá zbouchnutá blbka rozhodně nejsi... 😉 Taky ti držím pěsti, ať se u vás všechno brzo vyřeší a ty se nemusíš určitě ZBYTEČNĚ trápit. Hlavně nic neřešit s horkou hlavou..pak člověk řekne a udělá věci, které se kolikrát těžko dají vzít zpět.

lukza
25. lis 2010

ahojky těhulky maminky
@lucifirek teda vy toho teda máte snad bude vyrážka brzo pryč.nám se tedka usínání zase spravilo tou pohádkou dneska měla opět uspěch dneks adokonce už usnul v 20:28min.jinak poslendí dobou usínal až v 21:15 a to od 20:10min je v postýlce.

@enka27 od tzoho jsme tu aby jsme se mohly vypovídat a poslechnou rady. a já v těhu taky měla pocit že manža víc píše sms atd. a měla sem strach že si někoho najde když jsme spolu nespaly v těhu a měla jsem vnitřní strach ale prostě to jsou ty hormony já se třeba furt manžu ptala zda mě milujezda se mu líbím zda by mě nepodvedl prostě sem se vždy přitolila a ptala se prostě sem to potřebovala furt slyšet .hlavně tedka mysli na miminko🙂)

@luciiiie Lucinko co miminko je hodné v bříšku no už nená moc místa že?

@jimmy1 supr že cinkáte já taky našla další zoubek byl to boj aby mě pustil do pusenky ale zdolala sem ho🙂) a našla že už je venku ale jen trošku

lucifirek
26. lis 2010

@lukza teda Lukynek je pěknej nespaveček,takhle pozdě chodit spinkat.- 😉 To už jsem většinou v posteli i já. 😀 Ale ono se to těm dětem pořád mění. NEbo aspon u nás to tak je. JO,jo je to na prd. A dneska se vzbudil a šíleně plakal,nechce otevírat očíčka a jedno má takové červené. Napapal se a hned usnul,tak uvidím,jestli nezajdu k dr.

Jinak včera se malý po obrovské dřině poprvé otočil na bříško. 🙂

luciiiie
26. lis 2010

@lucifirek gratuluji k otočení....Kubík je šikulka ;) S očičkem snad nic vážného nebude...vy máte pořád nějaké trápení, viď? ☹

@lukza Luci mimís je tam chudák nacpanej, v noci chodí pozdě spát a mele se tam jak o život. Pořád na nás něco vystrkuje. 🙂

luciiiie
26. lis 2010

Holky mě je dneska tak špatně...celej den mě pálí žáha jako prase, motá se mi hlava...já vám tam závidím, že už to máte za sebou ☹

teckovanaorchidej
26. lis 2010

@luciiiie ahoj, neklepe už ten čáp na okno, Luci?

luciiiie
26. lis 2010

@teckovanaorchidej jéje paní, nestrašte mou dělohu...ale dnes si to opravdu užívám...bléé

teckovanaorchidej
26. lis 2010

@luciiiie no to je mi líto, nebojky, už to určitě nebude dlouho trvat a děloha si uleví a odpočine 😀 😀
u mě nic nového, jen trpím na nadýmání a to je hnus...

luciiiie
26. lis 2010

@teckovanaorchidej nadýmání je taky moc bezva...Jen se pěkně vyprď 😀 Nebo zácpa..jéje. Ale my jsme silné ženy a vydržíme! 😉 (ono nám taky nic jinýho nezbyde). Už cítíš pohyby? Myslím, že jsi psala, že šimrání už ano 😵
Musím si pak naklusat pro Rennie, dnes je to teda fakt síla. Piju mléko, ale moc to nepomáhá.

teckovanaorchidej
26. lis 2010

@luciiiie pohyby jsou zatím nepřesvědčivé, šimrání, lupnutí. Pálení žáhy je taky fajn, zkus Vitar sodu v tabletkách.

luciiiie
26. lis 2010

@teckovanaorchidej ona se Gábinka za chvilku rozdivočí 😉 Díky za radu s tou sodou 🙂

lukza
26. lis 2010

@lucifirek jj on se ten režim postupem času mění to víš jak tědka stoupe tak nemá čas jít spát je to boj a dáš ho do postýlky a zase stojí ale přitom už se klátí že je unavený.ale zatí máme stále uspěch a usne před pul devátou hurááá.

@luciiiie popravdě ti to už v tomto týdnu nezavidím a to já už měla konec takže uplně tento konec neznám ale vydrž za chvíly už bude po všem a aji se ti po bříšku zasteskne a hlavně po klidečku.ale zase ten pohled na miminko je užasná ani to nemusí být miminko ale prostě tvoje dítě.

@teckovanaorchidej jééé vy už máte tak brzo jméno to jsme jako jen já psala jméno až v porodnici když mě tekla už po nohách plodovka 😀 😀 😀

pampeliska36
27. lis 2010

@luciiiie kdyby naaaaaaaaaaaaaahodo to na tebe prislo 🙂 😉 tak ti chci takhle dopredu poprat, at to jde jako po masle a at jste brzo ty i miminko z porodnice doma a hlavne! oba v poradku!!! 😉 budu se tesit na krasne zpravicky a fotecky a myslim na tebe!!!