Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

jeany
16. pro 2010

Aha, tak Štěpánek to bude. Moc pěkné jméno. A klidně se může narodit i na Štěpána, to je vlastně na druhý svátek vánoční. To by měl narozeniny a jmeniny ve stejný den. 😀

luciiiie
16. pro 2010

@jeany no právě 😒 Ale když my se toho jména prostě nechceme vzdát.... 🙄

pampeliska36
16. pro 2010

@luciiiie muj kamarad ma syna stepanka, ktery se narodil 21.12. 🙂 takze ma v jednom tydnu svatek, narozeniny a vanoce 😅

luciiiie
16. pro 2010

no když mě se líbí ještě 2 jména a ty jsou taky v prosinci, takže ono je to prašť jak uhoď 😀

jeany
16. pro 2010

Luciie, já myslím, že je to jedno, jestli bude mít svátek a jmeniny ve stejný den nebo týden. Hlavní je, aby vy jste si vybrali jméno, které se líbí vám. 😉

ivetule
16. pro 2010

@jeany my takoví štěstí bohužel nemáme. Nic neberu po celou dobu a stejně nic. Manža je hodně pryč. ☹ Tak si necháme pomoct a uvidíme. Ještě bysme chtěli určitě aspon jedno zlatíčko.

andinecka
16. pro 2010

@luciiiie
Jméno Štěpán je úžasný.
Já učím a mám ve třídě Štěpánka - úplný zlatíčko 🙂

andinecka
16. pro 2010

@luciiiie
Mě se líbí jména Štěpán a Adam. Ale já jsem v 7 tt, takže na jména mám hafo času.

luciiiie
16. pro 2010

@andinecka díky 😉 Adam je taky hezké jméno...i Šimonek nebo Mikulášek..no prostě jsou to všichni prosinčátka 🙂 Ty máš ještě čas 🙂 , jsem zvědavá jestli budeš mít holčičku nebo chlapečka. 🙂

andinecka
16. pro 2010

@luciiiie
no třeba mě na ultrazvuku překvapí a bude jich víc

luciiiie
16. pro 2010

@andinecka jo to je taky fakt 🙂 Dvojčata tu taky dlouho nebyly...ale hlavně, ať je všechno v pořádku. Příští týden se budu těšit na tvoje dobré zprávičky. Jestli teda nebudu někde tlačit 😅

andinecka
16. pro 2010

@luciiiie
přítel by dvojičky chtěl - no, on by se o ně nestaral 🙂 🙂na to má mě 🙂

mě ted psala nej kámoška, že se jí v 18.30 narodila Natálka. měla rodit již včera, ale nevím, co se stalo - už tam ležela od úterý - a Natka si teda na čas. Kde budeš rodit?

lukza
16. pro 2010

@ivetule jéé tak to už fakt klepe na dveře 🙂)

@andinecka vítám tě tu a moc gratuluji a příští týden uslyšíš krásné srdíčko nebo srdíčka.-))

@jeany jj Luky asi bude mít více zažítku ale teda stomeček určitě nenechá na pokoji aji když jedeme po venku okolo třeba keřu tak hend natáhne ruku a urve ho za jízdy🙂) jinka na vánoce se taky strašně těším budou poprvé jako rodina
jen mě naštval chlap že jde do práce aji mezi svátky mám pocit že je tam pořád vím že nemá na výběr mají toho moc ale letos kdom toho že po porodu byl semnou týden doma furt maká žádná dovča☹()

luciiiie
17. pro 2010

@andinecka rodit budu v Boskovicích, máme to nejblíž. No mě je to s těma dvojčatama a péči jasný. 🙂 Náš Štěpka ještě není na světě a manžel už si plánuje, jak spolu budou jezdit na ryby a že mu musí koupit prut a tak 😀

Ve 2 mám poradnu, se musím zeptat na to přenášení... někde jsem četla, že už mu pak stárne plodová voda, tak ať tam chudák neloká nějakej brčál nebo něco.

Holky ještě dotaz, epidural se platí???

andinecka
17. pro 2010

@luciiiie
jééé, ty máš doma rybáře? A jezdíš s ním k vodě?
Já bych nemohla - jsem plkša a nevydržela bych být v klidu a nemluvit. 🙂 😀

Já jsem na tu středu zvědavá a docela se bojím, aby bylo vše O.K.

luciiiie
17. pro 2010

@andinecka mě to právě taky moc nebaví sedět a nemluvit, haha 😀 V létě na pár hodin to jde, to se člověk vyvalí, opaluje, čte si....ale párkrát jsem s ním byla i přes noc ve stanu a to mě moc nebralo... 😒
Středa bude v pořádku a má svátek Šimon, takže když to sečteš dohromady, bude to prostě dobrý 😀

teckovanaorchidej
17. pro 2010

ahoj holky maminky a těhulky, měla bych prosbičku, nemáte některá nějaký užitečný seznam, co nakoupit pro miminko? A co si vzít do porodnice? Já už to nějak pozapomněla a tenkrát taky spousta věcí nebyla. A vy jste teď čerstvě plné zkušeností.
A taky, kdy začít s nákupy - musím asi dopředu, manžel by to sám asi nezvládl, v nejhorším by mu moje sestra pomohla. A kdy jste kupovaly kočárek? Slíbila jsem si, že to začnu řešit po Vánocích a tak asi v lednu. A začnu novou ložnicí, abychom se tam vešli. My dva, mimino a pes ☹ ☹
Díky za každou radu a nápad. 🙂 🙂

luciiiie
17. pro 2010

@teckovanaorchidej já mám čoveče seznam co sebou do porodnice napsaný přímo v těhu průkajdě, ale ony jsou třeba i kolikrát napsané na stránkách porodnice kde bys chtěla rodit. Můžu ti tak zhruba napsat do IP co mám sbalený já...a už mám tašku i zaprášenou, haha.
Kočárek jsem osobně pořizovala po tom posledním velkém ultrazvuku...ve 30tt.

teckovanaorchidej
17. pro 2010

@luciiiie díkec moc 🙂 🙂 🙂

luciiiie
17. pro 2010

@teckovanaorchidej nemáš zač 😉 musíme si pomáhat 😀

lukza
17. pro 2010

@teckovanaorchidej já dostala přimo s gyndy papír co sebou do porodnice nakonec to balil manža já to nestihla🙂))
a kočáreksem si domu vezla v 32týdnu.
ale třeba na tom seznamu byla aji zavinovačko a ztu jsme teda nenesla vím že jí tam mají tak proč nosit svojí.

@luciiiie Tak si uží poradnu je to určitě poslední tohoto těhu protože o víkendu porodíš🙂)) takže opaš kabelu

luciiiie
17. pro 2010

@lukza Luci já nevím proč, ale nejsi první kdo mi tohle říká 😀 že o víkendu pojedu 😀 tak jsem zvědavá 🙂

lukza
17. pro 2010

@luciiiie no vidíš takže to určitě bude.to čekání musí být šilené co?já to nezažila takže nevím mě to spíš moooc překvapilo.a co hlenová zádka nepozorovala jsi?

luciiiie
17. pro 2010

@lukza zádku jsem nikde nezaznamenala....leda že by vylítla jak u šampáňa 😀 😀 😀 Já už to musím brát s humorem, jinak bych se zbláznila z toho čekání.... si pamatuju na betys vždycky jak psávala - už je mi to trapný, ale hlásím, že jsem pořád 2v1 🙂

lukza
17. pro 2010

@luciiiie zádka někomu odejde někomu né.musíš to fakt brát s humorem,ale furtr ber že prcek má ještě do pondělí čas🙂))

luciiiie
17. pro 2010

@lukza no dyť 😉 tak já valím, pak dám vědět 🙂

luciiiie
17. pro 2010

Holky....takže hlavička naléhá, ale čípek je stále zavřenej (vyšetřovala mě 2 prstama - bolelo to jak prase), v pondělí mě čekají monitory, pak další monitory ve čtvrtek + poradna a kdybych i do té doby neporodila, tak v sobotu 26 nástup do nemonice a vyvolávačka.... do prdelky jalové, doufám, že to stihnu do pondělí kdy mám termín...éééé

pampeliska36
17. pro 2010

@luciiiie eéééééé tak at je to v terminu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teckovanaorchidej
17. pro 2010

@luciiiie jůůůůůůůůůůů, zkus se svézt tramvají a chodit chvíli po městě, mě to pomohlo 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tak hurá bude mimin 😅 😅 😅 😅 😅

luciiiie
17. pro 2010

@teckovanaorchidej jooo 😀 😀 😀 hurá na šalinu!