Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

pampeliska36
27. pro 2010

@janca.k ahoj 😉 no oni tam tedka nejsou. budou tam akorat 31.12. asi do desiti hodin. a pak az od 3.1. jinak pokud chces neco nutne, volej na tel. cislo pri akutnim problemu po pracovni dobe na tel. 604 215 856 - to je na na pana primare.
jinak tel. cisla mas tady 🙂 http://www.unica.cz/cs/kontakt.html

janca.k
27. pro 2010

@pampeliska36 děkuji moc,no tak vydržíme do 3.1 předpokládám, že nám nanuky nerozmrazí, když platba dojde později.Jinak jsem se dívala, že jsi po KEtu a nic, tak moc držím pěstičky,aby to příště vyšlo 😵

vodni
27. pro 2010

@janca.k Nakukuju, jestli snad není něco nového s Luckou, a janco tady máš to číslo účtu

500 40 60 900 / 5500 (pod VS prosím o uvedení Vašeho rodného čísla) - tak to posílali s vyúčtováním stimulace mně.

lukza
27. pro 2010

Teda Lucinko to nemá jednoduché drobek ze jí drží zuby nechty snat tablety brzo zaberou a bude to mít za sebou.

janca.k
27. pro 2010

@vodni Jééé děkuji, jsi zlato.Hned to jdu poslat 😀

ivetule
27. pro 2010

Tak nakukuju a Lucinka furt nic. Teda ten Štěpa se jí drží.

pampeliska36
27. pro 2010

@janca.k dekuji 🙂

kveta
27. pro 2010

@lukza Malý začal rásť ako z vody.. takže napokon je to ok..

lukza
27. pro 2010

@kveta to je supr prostě potřeboval jen čas🙂)

betys
28. pro 2010

Tak jsem psala Lucce do porodnice a nějak dlouho se neozývá.Že už by se něco dělo?A nebo si šla jen po ránu dát sprchu.No uvidíme 😉

jeany
28. pro 2010

Tak zase nakukuji a nic nového. 🤐 Už mi to připadne dlouhé, snad to Lucinka dobře zvládá. Betys díky za zprávičky. Kdyby něco nového, napiš. Všichni tu netrpělivě čekáme, že holky. 😉

kveta
28. pro 2010

Nechcem byť negativistická, ale toto, čo sa deje Lucke, je teda dosť brutus...

teckovanaorchidej
28. pro 2010

Ahoj holky,
co se děje? Zatím žádné zprávy dobré zprávy, ne? Až bude mít chuť, dá vědět, tak žádná negativa, zatím čekáme,ne? 🙂 🙂

betys
28. pro 2010

Pořád žádná SMS.Nechci Lucku pořád uhánět,tak čekám.Teď už to na sprchu nevypadá.Snad se to dobře vyvíjí. 😉

betys
28. pro 2010

Holky tak konečně píše Lucka-Stěpánek je na světě.50 cm,3720 g.Od 7 od rana mě trapili a skončila jsem na akutnim cisaři při celkove anestezii.
Tak to nakonec proběhlo takhle.No hlavně že jsou v pořádku. 😉

jimmy1
28. pro 2010

@betys díky moc za zprávičku, nakukuju zase celej den... Tak to má Lucka podobný jak já s Martínkem. Moc ji pozdravuj 😉
@luciiiie moc gratuluju a přejeme ať vám Štěpánek dělá mooooc radostí 😉 a ty se brzy zotav, půjde to chvilku ztuha, ale půjde to 😉

kveta
28. pro 2010

Gratuľujeeeeeeem... 😵

lenulinka21
28. pro 2010

@luciiiie tak už to máš za sebou ufff... obrovská GRATULACE 🙂 🙂
Štěpánkovi přejeme do života hlavně zdravíčko a at Vám dělá jen samou radost 😉
Brzy se zotav a těšíííme se na fotečky 🙂

betys
28. pro 2010

Lucka ještě psala že je úplně hotová a že to byl mazec.Všechny pozdravuje a pak nám to popíše až bude doma.Je to pěknej pocit nosit takový dobrý zprávičky 😀

ivetule
28. pro 2010

Tak koukám konečně je Štěpánek na světě. Moc gratulujeme a přejeme at hlavně krásně roste a at jsou i s maminkou brzy doma. 🙂

ivetule
28. pro 2010

@betys děkujeme za zprávičky. 😅

elllenka
28. pro 2010

Lucinko moc blahopřeji, teď Ti bude Štěpánek dělat jen samou radost 🙂

pampeliska36
28. pro 2010

@luciiiie ahoj cerstva maminko 😉 MOC gratuluju a preji malemu i tobe jen a jen zdravicko!!!

mrkvicka28
28. pro 2010

@betys tak lucince moc pogratuluj je to moc šikovná maminka že to všechno pro štěpánka vydržela 🙂

teckovanaorchidej
28. pro 2010

Jé, gratuluji mamince a tátovi 🙂 🙂 a chlapečkovi přeju hodně zdraví, štěstí a lásky.

lukza
28. pro 2010

@luciiiie strašně moooc gratuluji a přeji malému do života zdravíčko a at má krásný život.a tobě posílám hodně sil🙂).
čtu že jsis asi vytrpěla,ale už to máš za sebou a svého drobečka u sebe a na vše zlé se zapomene.

lukza
28. pro 2010

@jimmy1 gratuluji k 11měsícum🙂)

raduza2
28. pro 2010

@luciiiie veliká gratulace ,pžeji brzké uzdravení hodně zdraví a sil 😉

jimmy1
29. pro 2010

@lukza jééé díky, já to tentokrát úúúúúplně zasklila 😕 Lukáškova teda opežděně taky všechno nej 😵

enka27
29. pro 2010

@luciiie Velikááánská gratulace mamince a tatínkovi a Štěpánkovi moře lásky, moře štěstí a moře zdraví do života...
Holky, všechny vás moc zdravím, doufám, že jste si užily krásné Vánoce a do nového roku jste nastartovány tou správnou nohou. 😉