Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
3. lis 2010

@elllenka ekzem je celkově alergická reakce na něco,takže nezbyde,než zkoušet,co ho dráždí.Minule to měl po očkování a od té doby jsme se toho zatím nezbavili. Špenát je zdravý,tak si dávej kolik chceš. A může se určitě i při kojení,akorát budeš muset omezit česnek,ten nadýmá.

luciiiie
3. lis 2010

@lucifirek Luci fajn, díky za optání 😉 dneska mě trošku tahal podbřišek - no jo bříško roste. Dostat se ven z vany je pro mě občas neřešitelná situace (nemáme sprcháč), takže za chvilku mě bude chodit vytahovat asi manžel 😝 Prcek o sobě dává vědět už v takových intervalech, tak jak se vyspí, hned se mi tam protahuje, abych věděla, že je vzhůru 😉 Jinak asi klasické věci co se dějí v posledních měsících (člověk neví, jak si má večer lehnout, dýchavičnost apod)

elllenka
3. lis 2010

@lucifirek : Možná i solit bych neměla tak jak jsem zvyklá, že? ale to nevadí.

Aha, no tak najít příčinu bude asi horší :( Může to být skoro cokoliv :( snad příjdete brzo na to co ho dráždí, držím palce.

lucifirek
3. lis 2010

@elllenka no a navíc se mě dneska dr. ptala,jestli má malý hlen i krvavé nitky ve stoličce.Tak jsem říkala,že krev ne. A ted kakal a už tam trošku příměs krve a nitky má.Tak jsem to zakřikla a zítra budeme muset znova k dr. ☹ Ach jo.

@luciiiie ty pohyby jsou někdy dost nepříjemný vid. A šíleně to letí. Mě teda pak nakonec po porodu docela chyběli.Je to takové zvláštní,když nakonec v tom bříšku nic nemáš a najednou to leží vedle tebe. 😀 A všechny ty těhu neduhy po porodu přestanou.mě i ze dne na den přestala pálit ta žáha. To si člověk připadá šíleně hubenej. 😀

elllenka
3. lis 2010

@lucifirek : Snad to nebude nic vážné. Vezme Vás aspoň přednostně, aby jste nemuseli čekat mezi ostatními nemocnými dětmi? mrzí mě, že tam musíte znovu, zvlášť když se tam malému moc nelíbí.

elllenka
3. lis 2010

Manžílek mi dneska přijede domů ze služební cesty- nějak to tu na mě všechno padá tak říkal, že přijede dřív kolem 18té hodině by měl být doma- už se nemůžu dočkat.

lucifirek
3. lis 2010

@elllenka no snad to nebude vážné,může to být infekce,nebo intolerance na mléčnou bílkovinu,nebo laktozu.Určitě nás vezmou přednostně a nebo půjdeme odpoledne,to mívá poradny pro zdravé děti,aby se nenakazili. 😉

elllenka
3. lis 2010

@lucifirek : Držím palce, aby to bylo jen nějaké podráždění, které přejde. Nachlazení se asi projevuje jinak, že?

luciiiie
3. lis 2010

@lucifirek Luci našla jsem tě na facebooku...můžu si tě přidat? 😉

lucifirek
3. lis 2010

@elllenka to jo.Nachlazený není vůbec. Může to být nějaký zánět. Nebo teda alergie na potravinu. UVidíme,co mi na to dr. řekne. Navíc nevypadá nějak nespokojeně.Tak to určitě nebude nic závažnýho,aspon doufám.

@luciiiie LUci přidej si mě,budu ráda. 😉

lukza
3. lis 2010

Ahojky holky
@elllenka já vyjela s malím ale jen ke tchýni jinak fakt po náštěvách ani moc né ale je pravda že do obchodu sem prostě musela takže v obchodě jsme byly ale jen na rychlovku.ono stejnak teda tak to bylo u mě sem první 4týdny byla furt unavená a pomyslet že vyjedu ven mezi lidi mě moc nelákalo očista, kruhy pod očima ,náladová atd.
a víš co jak bych dala za položení malého na bříško aleš tady to po císaři nedělají a Kukyho dávaly na hodinu do inkubátoru tak sním rychle pádily na oddělení

@lucifirek krásně rostete a je mě líto že ekzém není na ustupu,my taky hrudníček mažeme sice není červený ale furt tam má jak když kuži jako kdeyž je člověku zima pristě husí kuži

Holky Kuyk se mě dneska začal stavět na nožičky sice je to s držkopádama ale dalo se to ale dneksa si prdola přivřel prst do šuplíku to bylo slziček ,ale on tedka bourá všude

lukza
3. lis 2010

@luciiiie @elllenka normálně vám po jedné stránce moc závidím že máte vše před sebou to čekání na miminko jaké bude a to že budete mít doma malinkaté miminko ale nezávidím nám ten porod tu nejistotu jaké to bude atd.ale uvidíte že jak to budete mít za sebou tak budete hrdě říkat že jsme se nemusely vubec bát

lucifirek
3. lis 2010

@lukza teda to je něco,Lukášek už bude za chvíli chodit. To je teda šikulka. 😉
Jo jen doufám,že nepotvtdí třeba ta alergie na mléčnou bílkovinu,nebo laktozu.

lukza
3. lis 2010

@lucifirek budu na vás moc myslet aby se to nepotvrdilo.a Kuky je šikula ale stále mě nelozí on se plazí sice nemá uplně bříško nazemy ale plazí se nadzemí ale přímo nelozí po 4 a tedka to bere hopem a rovnou se doplazí s sedačce a tak se snaží až stojí ještě žeš už necvičíme to by nebyly rádi a hned by nám daly cvik na lození,ale zítra mám rehabku ale nic by snámy dělat neměla protože už mám od doktorky že cvičení je pozastaveno

lukza
3. lis 2010

tady je fotečka tak bojeje s gaučem, druhá jak našel krabici s dárky pro něho na vánoce.a třetí jak vyhlíží náštěvy stačí aby se rosvítilo na schodech a už běží vyhlížet

lucifirek
3. lis 2010

@lukza teda luci bomba. 🙂 Budulínek

lukza
3. lis 2010

@lucifirek děkuji je to miláček milovaný ale to nemusím říkat co?🙂))))nikdy bych nevěřila že člověk muže tak moc milovat

lucifirek
3. lis 2010

@lukza to mi povídej. 😉 A pořád je to silnější a silnější.Člověk si řekne,že už víc nemůže a může. 🙂

lukza
3. lis 2010

@lucifirek jj to je přesný no jo tedka to srdíčko patří jen těm naším raubířum.Lucinko a jak vy plánujete další mimi vubec ?

lucifirek
3. lis 2010

@lukza luci já bych chtěla klidně hned. Tajně doufám,že by se mohlo zadařit přirozeně.Ale moc tomu nevěřím. Já jsem si říkala,že pokud se nezadaří,tak kolem roku malého bychom mohli zkusit ket a pak už máme poslední pokus. A jestli se nezadaří.Tak už pak asi nic. A co vy? Vám se nakonec zadařilo přirozeně. Já teda žádnou antikoncepci neberu.Prostě to zatím necháme na přirodě a třeba v létě se uvidí. Dneska to byl přesně rok,co nám zavedli broučky do bříška.

lukza
3. lis 2010

@lucifirek jéé tak ro co jsi měly už kubíčka v bříšku to je supr.
a my s mimim já beru antiko.doktor chtěl at radči rok neotehotním po císaři,ale jsem ráda žze kojím a beru pro kojandy a ta je slabá a asi okolo toho ledna vysadím a uvidíme necháme tomu volný pruběh a bud se zadaří nebo né ale vím že na IVF už nepujdu vím že vám to mimi dalo ale mě to přińeslo jen oči pro pláč nez uspěchu,a taky penízky atd.takže bud bude jen LUKY nebo se zadaří i další

ratatooy
4. lis 2010

ahojky jak se máte,koukám že probíráte další mimi,taky nad tím občas přemýšlím néé teda že bych šla hned do druhého sotva jsem porodila ale zajímalo by mě jestli se nám třeba po druhé zadaří přirozeně?jedno dítě už máme tak už by jsme se třeba za tím tak nehnali a šlo by to samo,a nebo taky ne.asi bych do toho šla i po druhé když jsme to měli hned na první pokus,třeba by to trvalo dýl ale nevadilo byto,ale jinak rozhodně chci děti až tak 4roky od sebe.
holky nemáte některá zkušenost s probiotickýma kapkama,malej mi občas řve jak zjednanej když se potřebuje vyprdět,nekojím dávám mu bebu,prvně jsme měli nutrilon to se mi zdálo lepší ale zase měl po tom víc hlad za kratší dobu,já nevím už jsem z toho jelen,už začínám občas taky hysterčit když tak naříká.ani nevím jestli můžu zkoušet různý mlíka jestli to nevadí když budem přeskakovat z jedný krabice na jinou.ale asi zkusím ty kapky sice je to pálka ale co by jsme pro něj nevyzkoušeli.

jimmy1
4. lis 2010

@ratatooy my jsme probiotický kapky dávali až do 4 měsíců, hodně to Martínkovi pomohlo 😉 takže můžu jen doporučit, sice jsou drahý jako prase, ale my jsme je kupovali na Slovensku a tam vyšly na polovinu. Akorát je blbý, že musí být skladovaný v chladu, jinak tam ty hodný bakterijky poscípají 😉

@lucifirek ajta, to je blbý s tím ekzémem ☹ a k tomu hlen a krev ve stolici, to jsou hlavní příznaky ABMK, že? ☹ bezmléčná dieta je fujtajbl 😝 ale co by člověk pro to mimi neudělal 😉 tak držíme s Martínkem pěstičky, ať se to zlepší 😉

@lukza fíííha, ten Kuky je teda rychlík proti Martínkovi 🙂 takovejch zubů a tááááák šikovnej 🙂

nám se asi dere PRVNÍ zoubek, slintáme a jsme táááák protivní a v noci tááák ufňukaní, že jsme celou noc s maminkou v posteli a tulíme a tulíme 😝

betys
4. lis 2010

Holky o tom jak moc milujete svoje miminko mi nemusíte povídat.Když večer vidím tohle v postýlce tak občas ukápnu i slzu... 😉

lucifirek
4. lis 2010

@betys betys mám naprosto stejné pocity,když vidím,jak tam ten andílek spinká. Stála bych tam klidně hodiny. Matýsek je rozkošnej. 🙂

My jsme dneska takový ospinkaní a máme trochu zvýšenou teplotu po tom očkování. Ale jinak je celkem v pohodě.

@jimmy1 teda vy budete mít už taky zoubeček 🙂 Co si ty prcci se zoubkama užíjí vid. 🙂 Člověk pro ně fakt udělá všechno,jen aby jim ulevil. A u maminky v posteli jsou spokojení.Taky ted spinká k ránu se mnou.
No ta alergie je fakt naprd. Jeslti se to potvrdí. Volala jsem k dr. a mám vysadit všechno mléčné, i máslo... A po týdnu se ozvat. Spíš mě děsí,jak se těm dětem doplnuje vápník....,když nemůžou nic mléčného.Taky jsem četla,že některým dětem vadí třeba jen mléko samotné. A je pravda,že včera a předevčírem jsem si dávala těstoviny s tvarohem. A toho mléčného jím dost,mám ráda sýry ,lučinu,pom.máslo....

jimmy1
4. lis 2010

@lucifirek když vysadíš všechny mléčné výrobky, tak MUSÍŠ dodat tělu vápník!!! Kup si rozpustný a měla bys ho mít cca 750 mg denně tuším, ale to se optej v lékárně 😉
U dětí dost často ta ABMK vymizí 😉 takže ještě nevěš hlavu 😉 a určo touhle "dietou" zhubneš... Zkus se optat Zuzuzy, Sebík to taky má a ona držela jakousi myslím celkem drastickou dietu kvůli tomu.

luciiiie
4. lis 2010

@betys sladké foto 🙂 Jakýho má Matýsek medvídka usínáčka... 😵

@lukza Luci tobě taky chválím fotky, Lukášek je šikulka...plazivka jedna.. 🙂

@jimmy1 Téda, tak vy už najdete první zoubek? Přeu, ať to Martínka moc netrápí .

@lucifirek To už je rok? Ty jo....tak to je mazec. Budu si to muset pak někam poznačit do kalendáře jak to bylo u nás zkrs mražáky. Máme tam ještě 4 zmrzlíky.

lucifirek
4. lis 2010

@luciiiie jo,jo už to byl rok,však jsou malému čtyři měsíce. 😉 Já mám právě všechno zapsáno v diáři,kolik bylo emryjek,jak se vyvíjeli a pod. Protože jsem zjistila,že bych si nic nepamatovala. a píšu si i deníček pro malého,kde píšu co dělal nového a pod.

@jimmy1 děkuji,zkusím se jí ozvat. A taky jsem četla,že ta alergie větišnou vymizí. Psali to zrovna před dvěma měsíci v mamince.Ta kse mi ted hodí,vždycky zalistuju v nějakém čísle a najdu tam,co potřebuju.

lucifirek
4. lis 2010

@luciiiie já už jsem to platila radši v létě,abychom na to při stěování nezapomněli. 😀 A nevyhodili nám ty naše zmrzlé dětičky. 😝

luciiiie
4. lis 2010

@lucifirek taky to někde mám poznačené, musím to najít. Píšeš Kubíkovi deníček? To jsou hezké vzpomínky až si v tom jednou budete zpětně listovat a nebo porovnávat s druhým mimčem 🙂 Škoda, že jsem něco podobného neměla i já když jsem byla malá. Dnes je pro ty prcky tolik věcí, odlitky nožiček, ručiček, dokonce jsem někde narazila i na krabičku na mléčné zoubky. 😀 Dělali jste obtisky do sádry?