Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
30. zář 2010

@teckovanaorchidej O Peťce nevíš nic nového? Dnes by měla jít na ultrazvuk a zítra myslím domů, že?...snad bude všechno v pořádku...

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@luciiiie nevím, to jedině mufinka, je to jak říkáš

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@lucifirek u nás teda domácnost taky nic moc, ještě pes do toho, no nic, nějak to přežijeme 😀 😀

lucifirek
30. zář 2010

@betys to děláš dobře,že mamku ohlídáš. Snad to nepřežene a už je připravená na návrat do práce. 😉 Tak to sis určitě oddechla,že u zubaře dobrý.Aspon máš zase na nějakou dobu pokoj.

lucifirek
30. zář 2010

@teckovanaorchidej neboj ono se to uklidní a zase bude líp a budeš plna síly. 🙂

elllenka
30. zář 2010

@betys : Snad už bude maminka zdravá a v práci to zvládne.

Holky já musím říct, že si teď konečně těhotenství užívám. sice mě občas pálí žáha, ale na to mám léky a když to začne tak stačí prášek a mám po problému. Jen mám občas problémy se spánkem, ale jinak musím říct, že teď konečně je těhotenství pěkné 🙂 Jen občas mi natečou nohy, ale už jsem na to přišla jak odpočívat a kdy si sednout tak mám problém jen tehdy, kdy musím stát delší dobu třeba v obchodě.

elllenka
30. zář 2010

@teckovanaorchidej : Vím jak se cítíš, také mi tak bylo. Nic jsem nesměla nejlépe jen ležet. Blbě mi bylo a byla jsem strašně unavená, spala jsem ze začátku těhotenství klidně 20hodin deně ... a jak píše Lucifírek také jsme jedli polévky z pytlíku nebo polotovary, které stačí ohřát.

Hlavně aby bylo miminko v pořádku tak odpočívej a za pár týdnů bude líp 😉

teckovanaorchidej
30. zář 2010

holky díky za podporu, už teď odpo je líp, zase se cítím "nafouknutá". No sranda.
Dělat se mi nechce už vůbec nic, ještě před 2 týdny jsem byla celkem akční a je to pryč 🙂
Kdo je první na řadě? Natalka 28 ? Luci a Elenka spolu? 🙂

luciiiie
30. zář 2010

jj, teď je na řadě Natalka....dnes byli na kontrole v porodnici, kde by jim měli říct, kdy bude rodit 😉 Ona se určitě ozve, až bude něco nového 🙂 Pak Elllouš a pak bych měla teda asi já, no. To bude akce, hehe

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@luciiiie jupíííííí, už se těším, bude to napínavé. natalka čeká chlapečka nebo děvčátko?

elllenka
30. zář 2010

@luciiiie : Ty mě chceš nechat rodit jako první? Myslela jsem, že jsme se dohodly, že budu týden přenášet a pak se budeme při rození držet za ruce 😀 😀 😀

lucifirek
30. zář 2010

@luciiiie jen abys některé nepředběhla 😀 víš jak to je. 😀

lucifirek
30. zář 2010

@elllenka @luciiiie Ale vy máte ještě chvíli časík. 🙂

lucifirek
30. zář 2010

Já bych do toho hned. 😉

elllenka
30. zář 2010

@lucifirek : Mě příjde, že už je to za chviličku. Strašně se na miminko těším i když mám šílený strach z porodu, ale ta touha po miminku je větší ...

ivetule
30. zář 2010

@lukza ahoj máme se dobře. Ted jsme byli u rodiny skoro týden tak to bylo super. Sestra má holčičku o tři týdny mladší než je náš Milda. Takže je vždycky veselo. Milda mi pil jedině s těch hrníčků stěma pitítkama. Já jsem kojila do 9.měsíce takže Milda vůbec nechtěl flašky a dudlíkama. Ted máme zrovna flašku s brčkem vevnitř. 😉
@kveta Martínek je krásnej. Hlavně hodně zdravíčka. 🙂

lucifirek
1. říj 2010

@elllenka ono to takhle vypadá,ale opravdu je to chvilička. 😉 Já z porodu strach měla částečně.Ale bud v klidu ve většině případů na tu bolest během pár minut,hodin,max.pár dnů zapomeneš. Já ten porod prožívala nakonec blbě a ještě při porodu jsem říkala,že rodit nikdy už nebudu.A jen co se malý narodil,tak to bylo všechno jinak. 😀 Což teda chlapi nechápou. Jeden manželův kolega prohlásil toto: ,,Už jsi viděl chlapa,kterýho bys nakopal do koulí a druhej den to chtěl znova?,, 😀 Tak to mě fakt pobavilo

luciiiie
1. říj 2010

@lucifirek Luci s těma koulema je to dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já si pořád říkam, že to zvládly všechny, tak to zmáknu taky (ono nám ani nic jiného nezbyde, hehe) a už toho máme některé tolik za sebou, že na porod se svým způsobem i těším, protože to znamená, že konečně tu bude ten vymodlený uzlík s náma... Ale to jen tak melu, protože fákt absolutně netuším, co mě čeká 😉

lucifirek
1. říj 2010

@luciiiie to já jsem taky netušila 😀 A taky jsem to tak brala.Pak mě to hooodně překvapilo,ale šla bych do toho zase. 😀 A tim nechci nikoho odrazovat.Protože každý má tu bolest jinou. 🙂 A nemá cenu cokoliv komukoliv radit.

luciiiie
1. říj 2010

@lucifirek přesně tak 😉 Vem musí stejně, takže ono to nějak dopadne...hlavně, ať jsme všichni zdraví 😉 To bude šou jak prase, heh

elllenka
1. říj 2010

@lucifirek : Máš pravdu ty sis hodně zkusila i převoz z jedné nemocnice do druhé, muselo to být nepříjemné :(
Možná je to tím, že my dostaneme nakonec obrovský dáreček miminko a chlapům nikdo nic nedá za tu bolest 😀
Stejně to má příroda dobře zařízené.
Příjde mi, že ještě nedávno jsem tu psala, že se snad nedočkám, tolik měsíců před sebou. Ještě v dubnu jsem byla smutná z toho, že musím být doma a užeru se nudou a nakonec to uteklo šíleně rychle. Už věřím tomu, že to dobře dopadne a už se nemůže nic špatného stát 🙂

lucifirek
1. říj 2010

@luciiiie to si piš 😉 😀

lucifirek
1. říj 2010

@elllenka mě to taky přijde pořád neuvěřitelné,že nás to štěstíčko potkalo.Když si vzpomenu,jak jsem ještě před rokem byla neštastná a myslela si,že nikdy nebudeme mít miminko. 🙂 Uteklo to a až budeš mít miminko,bude to utíkat ještě rychleji.

kveta
1. říj 2010

K pôrodu: mala som cisarák, takže sa to ani nedá porovnať s prirodzeným pôrodom, ale úprimne, kľudne by som cisarákom rodila denne... Najhoršia bola len 15-minútová zima tesne po operácii a celkovo to bolo omnoho menej bolestivé a ľahšie ako laparka s vypaľovaním ložísk endometriózy.. po tej som bola neschopná vstať z postele ani po 24 hodinách.. po cisaráku som vstala po 12 hodinách a až na prvotnú bolesť jazvy pri vstávaní /asi tak 8 bodov bolesti z desiatich/, to bola pohoda... Nechcem nikoho prehovárať na cisarák... len píšem svoju skúsenosť..

Inak len pre zaujímavosť: pri cisaráku mi zistili, že mám zhrubnutú stenu maternice po nejakom zápale /netuším kedy som ho mala/, takže prirodzený pôrod v mojom podaní by pravdepodobne skončil cisarákom pre nepostupujúci pôrod... Takže som rada, že som sa netrápila a rovno ma rezali..

elllenka
1. říj 2010

@lucifirek : Máš pravdu s dětmi to utíká rychleji 🙂 Na synovcovi vidím jak ten čas šíleně letí. V lednu bude mít 5let. A tím, že ho moc často nevídám tak to letí ještě rychleji ...

@kveta : Oboje má svoje, císaře bych se nebála, byla jsem na několikati operacích, ale jak budu rodit nechám na doktorech a miminku. Jestli mě budou řezat na břichu nebo dole je už celkem jedno ...

luciiiie
1. říj 2010

Tak já se objednám na Veveří a moje mudr ten ultrazvuk v 30tt dělá sama v ordinaci...haha... No tak když jsem se teda objednala na Veveří, tak mi vyplnila žádanku a jedu tam, že jsem to měla zezačátku divoký a tam to pořádně zkontrolují 😀 A hlavně může být manžel u toho 😉 Tak snad bude mudr.Drábková v pohodě jak minule a né jak u toho prvního utz kdy byla nervní.
Jinak další poradnu mám zas až za 3týdny a bude mi brát krev zkrs krevní obraz a tak 😉
K tomu císaři - taky bych se nebála, ale že bych si ho vynucovala...to ne. Souhlasím s Tebou Elllenko..to už nechám na doktorech a na Štěpkovi....a když bude všechno v pořádku, tak nevidím důvod, proč bych nerodila normálně, tak jak to má příroda zařízeno 😉

elllenka
1. říj 2010

@luciiiie : Co to máš za doktorku? Nějak nechápu proč ty před tím ultrazvuky nedělá také ona, když na to má ultrazvuk :(
Jakto, že máš poradnu za 3 týdny? Já už dávno chodím po 2týdnech. Tak nevím jestli mám nějakou výhodu u doktorky, ale měly by jsme to mít přece zhruba stejné ...

luciiiie
1. říj 2010

@elllenka to nevím... s těma poradnama to dělá asi každej jinak, po 14 dnech se mi zdá zatím brzo, to si myslím, že to bude až po tom 32tt a po týdnu až po tom 36tt. Nevím. Rozhodně si myslím, že asi sama nejlíp ví, kdy mám přijít 😉 K tomu ultrazvuku nevím, nezdá se mi, že by měla extra kvalitní ultrazvuk a do Brna to zas tak daleko není.

betys
1. říj 2010

@kveta -Tebe nechali po císaři vstát po 12 hodinách?To je docela fofr.
@luciiiie -já bych si císaře dobrovolně nevybrala,ale nechala jsem to na doktorech.Já jsem šla rodit s tím že doktorům věřím že vyberou co je lepší.
Mě teda císař tak super nepřipadá.Časté vstávání k mimču z postele nic moc.Přebalovací pult a postýlka jsou zhruba v takové výšce že se trefí na jizvu nebo hodně blízko.A když Tě prcek na přebalováku kopne do břicha-velká paráda.Aspoň že jsem neměla problém jít na velkou-to říkali holky že bývá taky super zážitek ale mě to naštěstí čšlo lehoučko 😀

elllenka
1. říj 2010

@betys : Také věřím doktorům, jsem ta co poslouchá a dělám vše co doktoři řeknou, přece jen ten obor studovali a pracují v něm. Říkám si, že nejsem odborník, abych věděla co je pro mě nejlepší.