Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
7. pro 2010

@elllenka díky.... ☹ No ono jako nic nového jsem se nedozvěděla 😅 Ale ona povykládala, co se dělají s miminkem po narození, ukazovala kde ho ošetřují, jak to chodí na šestinedělí, že mají rooming in a miminko máš vlastně pořád u sebe a tak...A manžel to chtěl vidět, tak proč toho nevyužít, když dělají takové prohlídky 😉 Bylo to zajímavé a teď už tak nějak člověk ví, kam vlastně pojede 😉
Téda ty budeš kočka..... 🙂

luciiiie
7. pro 2010

Já když vidím zas ty moje týdny....se člověk třepal, aby to dotáhl do nějakýho 34.týdne a teď se třepe, ať už je konec 😀

teckovanaorchidej
7. pro 2010

@luciiiie ahoj holky,
luci upřímnou soustrast....
ellenko zdravím, kadeřnici bych taky potřebovala....budeš určo krásná mamina
já dnes snad od neděle první den bez teplot, horní ret se mi ozdobil asi osmi opary, což je moc príma 😠 😠 a cítím se pod psa
miminko sebou šije, trošku jsem zatřepala s bříškem, ale jen lehce, jestli malá žije a něco jako by nožička se vysunulo a koplo, samo že taky lehounce.....
luci,tak sis to prohlídla, at víš, do čeho deš 🙂 🙂 🙂 myslím na tebe pokaždé, když jdu na mk, jestli se ještě objevíš 😅 😅

teckovanaorchidej
7. pro 2010

@luciiiie jo a včera přišly poštou první výsledky z amnio a je to holčička.....jupíííííííííí

luciiiie
7. pro 2010

@teckovanaorchidej díky ☹
jupííí jupííí jupííí...budem tu mít další nevěstu 😵 Ale důležité je, že je v pořádku, je zdravá a že čile kope 😵 Moc ti to přeju 🙂 Opary jsou humáč teda, hlavně, že opadly teploty. Teď už ti bude brzo lépe. 😉

kveta
7. pro 2010

@luciiiie Úprimnú sústrasť. 😔

@lukza Malý má 4690 gramov a asi 57 cm.

elllenka
7. pro 2010

@luciiiie : Prohlídka je super, určitě je fajn, když všechno ukáží a hlavně získáš ze sestřiček nějaký dojem, kdyby to byly nějaké zlé můry tak máš čas na změnu porodnice 🙂 Drž se těhulko, za chvilku nebudeš vědět co dřív 😉

@teckovanaorchidej : no krásná mamina asi nejsem, stálo to spoustu peněz a manžel prohlásil, že jsem pořád stejná :( asi bych měla vymyslet na příště nějakou změnu- teď už přes rok mám hnědočervenou barvu. už mě i napadlo, že bych se mohla necat ostříhat třeba na mikádo- teď mám dlouhé vlasy. No uvidím. Teď jsem poslala ke kadeřnici i manžela, už má dlouhé vlasy tak ho musí prostříhat 🙂

elllenka
7. pro 2010

@teckovanaorchidej : Jé holčička, to je super Lucinka bude mít kamarádku 😀

luciiiie
7. pro 2010

@elllenka 😀 😀 😀 ti chlapi jsou všichni stejní 😀

teckovanaorchidej
8. pro 2010

@luciiiie ahojky, jsi ještě celá? jak je mamino? mě už za 14 dní čeká velký utz ve 20tt, to to utíká, viď?

teckovanaorchidej
8. pro 2010

@elllenka no jo, no, jsou stejní všichni, jak píše Lucka, co naděláš, zkus nějaký odstín do modra nebo do zelena 😀 😀

luciiiie
8. pro 2010

@teckovanaorchidej ahoj 😉 ještě jsem slepená 🙂 Zítra zas monitory, v pátek další poradna, už mě to moc nebaví. Připadnu si totálně neschopná, neumím se sama skoro ani obout, v noci čumím do stropu 😒
No paráda, to už budeš v polovině 🙂 ...ono to se to nezdá, ale fakt to letí jako blázen. To se těšíš, jak zas uvidíš prcka, co?

teckovanaorchidej
8. pro 2010

@luciiiie Si piš, že jo.
A ty taky, nebo ne? 🙂 🙂 🙂 🙂
V noci taky čumákuju do tmy.....

luciiiie
8. pro 2010

@teckovanaorchidej no já už si ho čoveče i ohmatám 😀

teckovanaorchidej
8. pro 2010

@luciiiie jůůůůů, to si pamatuju, ale už je to dááááááááááááááávno.
Maličká čéče taky už sebou šije a někdy lehounce kopne.

luciiiie
8. pro 2010

@teckovanaorchidej jenom ať sebou šije, aspoň už o ní víš 😉 😵 😵

lucifirek
9. pro 2010

@teckovanaorchidej to je super,že budete mít holčička,pořád tu je převaha chlapů- 😉 Teda ty první pohyby jsou super. I když já to nějak neregistrovala.Ty už jsi zkušenější,tak víš,co čekat. 😉

@luciiiie Luci tak jak je? Vy budete mít krásné vánoce. 😉

ratatooy
9. pro 2010

ahoj holky prosím vás kolik by měl malej za den naspat?on spí snad tři hodiny za celej den.a to tak že usne na půl hodiny někdy na pět minut a je zas vzhůru,už nevím co s tím já vůbec nic neudělám protože jak nespí tak vyžaduje mou pozornost takže kdybych chtěla vařit nebo něco tak ho musím mít snad na zádech 😀

luciiiie
9. pro 2010

@lucifirek Luci nic moc....zítra poradna, třeba už poslední 😉

lukza
9. pro 2010

Ahojky holky všera než sem dopsala příspěvěk tak to śtránky padkly no to mě nasralo 😠 tak znova snad to dneska dopíši.

@teckovanaorchidej moooc gratuluji k holčičce a teda tobě se ty týdyny taky pěkně připisují utíká to co🙂)

@luciiiie koukám furt 2v1 ale už se tokrátí hooodně rychle bude další miminko a jak jinak je krom že noce hruze bříško moc velké a je to už nekonečné co na porod máš obavy nebo v pohodě?

@ratatooy to si už nevzpomenu jak spal malý ale vím že dlouho si držel 3hodiny denně a vždy si to rozdělil tak na pul hodky a tedka mě spí 2,5 za den.

luciiiie
10. pro 2010

@lukza Luci já už ani nevím, jestli se bojím nebo ne...rodím každej den ve snu, už jsem z toho všeho tak zblbá. Už mě štvou ty řeči - vy jste ještě celá? a kdy máte termín? a máte sbalenou tašku? Nevím, co budou všichni dělat, jestli budu přenášet....to je z toho asi klepne. 😅

kveta
10. pro 2010

@luciiiie A Ty si ešte celá? A kedy máš termín? A máš zbalenú tašku? 😀 Vydrrž, potom Ti dajú všetci pokoj... 😉

lukza
10. pro 2010

@luciiiie prostě říkej že máš ještě čas že termín máš až koncem prosince. však máš ještě furt 10dní čas a to je dost.drž se

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@lukza ahojky, díky za gratulace, i lucifírce
kdepak je enka?
holky, až porodí lucka, tak jsem na řadě já? už žádná těhulka? 😕 😕 😕

lukza
10. pro 2010

@teckovanaorchidej ylsím že jo taky sem nad tím přemýšlela že se pak bude čekat na tebe snad jsme na někoho nezapoměly

luciiiie
10. pro 2010

@teckovanaorchidej no asi jo, on sem totiž nikdo jinej nechodí 😎 Nebo chodí, ale na tajňačku....
Na Enku taky myslím....dlouho tu nebyla, snad je vše v pořádku.

betys
10. pro 2010

@luciiiie -tak si obrň nervy,třeba budeš muset ty řeči jejště chvilku snášet.nemusím být jediná kdo 10 dní přenášel 😀 .Mě se na tyhle věci ptali když jsem byla nakoupit a už mi tekla voda.Dělala jsem blbou a jen jsem se usmívala.
Na Enku taky myslím,snad se nic nepřihodilo. 😒

enka27
10. pro 2010

Ahoj holky, jsem už zase tu! A děkuji, že na mě myslíte, moc mi to pomáhá, je to moc milé. U nás proběhla před týdnem (do té doby jsem si to házela, házela flintu do žita, házela to zahlavu - zkrátka maglajz v hlavě i srdci) výměna názorů, chvilkama ostřejší. Výsledek je ten, že má podezření jsou prý zbytečná a že se bude snažit, aby mne o tom přesvědčil. Já jsem ho informovala, že dokážu pochopit situaci, kdy ho zajímá jiná žena, ale že nejsem natolik tolerantní a svobodomyslná, abych to akceptovala. Relativně je teď vše ok, ale vnitřně to u mě není úplně v olrajtu. Nejsem úplně přesvědčená, že je to mezi náma dobrý. Takže krapet krize. Chováme se k sobě hezky, na UTZ ve 20. týdnu (vše v pořádku 🙂 ) jsme byli spolu,, ale nějak to není vončo... No, co už.

enka27
10. pro 2010

@luciiiie Mám známou, která vypadala předporodně už v 5. měsíci a říkala, že to byl vážně hrob, poslouchat 4 měsíce dotazy v tomto stylu...
@teckovana já mám termín krapejtek dříve než ty. vo fous. 🙂

betys
10. pro 2010

@enka27 -ráda Tě vidím.To je dobře ýe jste si to vyříkali.Možná to není tak špatný jak se Ti zdá.Trošku Tě plaší hormony a hlavně ženský v tomhle směru mají trošku větší nároky.My jsme taky dnesk u nás měli výměnu názorů.Chlapi jsou asi všichni stejně trošku natvrdlí 😒