Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

jezulicka
25. únor 2011

@jimmy1
@jimmy1 prosím tě co říkáš a zda to používáš ty vlhčené ubrousky?je to dobré,?zase jedna doktorka o tom mluvila, že to není dobré pro to mimi, ale myslím si, že právě že je to dobré a rychlé at můžeš dítě rychle očistit.Prý je zdravější pod čistou vodou mýt..tak nevím...

jimmy1
25. únor 2011

@jezulicka díky za pochvalu našeho prďolína 😉 je to smíšek a podobu tam nacházíme skoro na všechny členy rodiny 😀
vlhčené ubrousky používáme od narození, většinou ho nejdřív otřu papírovým a pak tím vlhčeným to dočistím. Pod vodu šel vždycky jen, když to nebylo ubrouskama zvládnutelný 😝 když se posrajdil třeba až na záda a tak 😀
Ale i když nekoupeme každý den, tak každý večer aspoň otřu prdelinu a okolí namočenou žínkou a osuším.

jezulicka
25. únor 2011

@jimmy1 a jak často jsi koupala martu od narození?to se nemá každý den že?

jimmy1
25. únor 2011

@jezulicka koupali jsme a i teď koupeme 2-3x týdně. Takhle nám to vyhovuje nejlíp 😉 Ale někdo koupe i každý den.

jezulicka
25. únor 2011

@jimmy1 já jsem právě slyšela, že to není dobré koupat každý den že stačí tak 3-4x týdně....

jezulicka
25. únor 2011

@jimmy1 a líbí se malému koupání?oni to většinou mimiška mají rádi..

jimmy1
25. únor 2011

@jezulicka nejdřív jsme koupali ve vaničce a to se Martínkovi moc nelíbilo, když byl prťavý mimi, tak jsme pak pořídili kyblík a super koupáníčko 😉 Teď už zase koupeme ve vaničce, už tam dělá lumpačiny s tátou. Bohužel nemáme vanu, jen sprcháč, tak mu musí stačit vanička 😉 A když jsem doma sama na koupačku, tak koupu ještě v kyblíku, protože je to pro mě pohodlnější, ale to je pak rychlovka koupání. S tátou je to lepší...

jezulicka
25. únor 2011

@jimmy1 tak to chápu takže kyblík je lepší než vanička?já kupuji vaničku.. 😲

jimmy1
25. únor 2011

@jezulicka ono záleží na každém mimískovi individuálně 😉 dopředu to těžko odhadnout. U nás šlo i o to, že plná vanička byla na mě moc těžká, abych ji někam nesla... Mám problémy se zádama, takže koupat ve vaničce ve sprcháči je pro mě záhul ☹ musela bych ji mít někde vejš, abych se nemusela tak ohýbat. Proto je pro mě kyblík super, dám ho na pračku a je to značka ideál.

betys
25. únor 2011

@jezulicka -my koupeme každý den.Jen kdyžjsme přijeli s prodnice tak jmse vynechali.Matýsek má vodu rád.Napřed jsme koupali ve vaničce a teď ve velké vaně.Prcek se hodně potí a nohy mu smrdí jako velkýmu chlapovi 😀
Ubrousky používáme od narození.Jen vyjímečně když byl fakt hodně pokaděný šelpod sprchu.Vyzkoušeli jsme dražší značky-Nivea,Pampers i levnějsí-Happy,DM a všechny nám vyhovují.

mrkvicka28
25. únor 2011

@jezulicka my máme taky kyblík a je to supr klukům se tam líbí a koupání nám jde jak na drátcích taky koupeme každý den,u prvního jsem měla vaničku a ten při koupání řva. Na kyblík nedám dopustit je to supr vynález.

lucifirek
25. únor 2011

@mrkvicka28 teda a jak to u vás probíhá,pomáhá ti někdo při koupání? Nebo vždy jednoho vykoupeš,oblečeš a pak dalšího? My máme teda vaničká,taky se mu to ze začátku moc nelíbilo,ale vycchytalo se to. Stačilo přidat víc vody,aby byl víc ponořený a nebyla mu zima.

lucifirek
25. únor 2011

@mrkvicka28 a ted už vlastně koupeme ve velké vaně.

lukza
25. únor 2011

@betys no opno to po té nemoci trvá než se dá zase do kupy mě Luky tedka špatně spí ale to je od zoubku má nateklé další dvě stoličky a asi polezou zaráz☹( jéé a tobě malej taky neleze?ale plazí se a stojí to je přesně níš případ.
jinak Luky včera už ušel tak 1metr sám 🙂)

betys
25. únor 2011

@lukza -tak to gratulujeme.To už bude za chvilku běhat za holkama 😀

lukza
25. únor 2011

@betys no uvidíme je dost opatrný nejraději chodí za jednu ruku to je jistota ale dneksa třeba nešel ono jak se mu chce 🙂)

mrkvicka28
25. únor 2011

@lucifirek vždycky vykoupu jednoho obleču a pak dalšího většinou ,ale pomáha manža jeden vysvlíká a koupe a druhý maž a oblíká. Kluci ale supr spolupracují. hodím vám do albíčka fotky z koupání.

lucifirek
26. únor 2011

@lukza tak to je super,že Lukynek tapká sám.🙂

@mrkvicka28 jo přihod. Jsem zvědavá,jak kluci vyrostli.No stejně to musí být mazec všechno kolem dětí. Fakt obdivuju.

lucifirek
26. únor 2011

@mrkvicka28
@mrkvicka28 no super fotečky. Teeeda kluci už jsou velici.Kyblíček je bezvadnej,vid. My ho nekoupili,ale možná příště 😀

mrkvicka28
26. únor 2011

@lucifirek však Kubík už je taky kus chlapa a už lezete? Naši kluci uže se umí krásně překulovat za týden jdem na rehabku tak jsem zvědavá co nám poví. A co ta Kubíkova alergie ?

betys
26. únor 2011

@mrkvicka28 -moc hezký fotky.Náš Mates staršně cáká tak jsem ho už přesunuli do velký vany.Napřed ho na luhátku umyju a pak ho dám do sedátka hrát si.Sice říkají že se nemusí mimča koupat každý den.Ale my to máme jako rituál.už pozná když ho začnu vylíkat co se děje a má radost.A hlavně ho ta koupel zklidní,pak teplý mlíčko do pupíku a jde se chrnět 😉

vodni
26. únor 2011

Ahoj holky, prosím vás o radu - příští týden jdu na NT screening - co si obléct? Tj. jestli se tam musím svlíkat nebo stačí vytáhnout svetr a vystrčit pupík z kaťat? Chodím teď totiž pořádně navlečená (bojím se nastydnout), tak tu svoji róbu musím promyslet, abych tam moc nezdržovala 😝 Díky!

betys
26. únor 2011

@vodni -určitě to nějak navrstvi.V čekárně bývá dost vedro.Stačí vystrčit břicho,ale mě ho hodně napatlali tím gelem,že jsem měla mokré i kalhotky.

vodni
26. únor 2011

@betys díky - chtěla bych jít odtama přímo do práce, takže si pro jistotu asi vezmu teda i náhradní kalhotky, kdyby mě taky moc "oslizovatěli" 😉

betys
26. únor 2011

@vodni -to je dobrý nápad.Mě to pak pěkně studilo. 😖

lucifirek
26. únor 2011

@mrkvicka28 kluci jsou šikulky. My nelezeme,ale snaha je veliká,už se odráží a staví na špičky,zvedá prdelku a už se párkrát přitáhne rukama. Na břiše se hbitě otáčí kolem dokola. A alergie pořád je,ale dostali jsme ekzem jakž takž pod kontrolu. syrovátkou a probiotikama. A to chodíte na vojtovku?Strašně to letí vid. Se těším na ten sraz. Jestli tam všichni dorazíte.🙂

mrkvicka28
26. únor 2011

@lucifirek luci a kdy má být sraz to mi nějak uniklo a kde

mrkvicka28
26. únor 2011

Jo chodím,ale jen jednou za měsíc jinak cvičíme doma

lukza
26. únor 2011

@lucifirek jj je to super jak tapká i když přimo nechodí trvale ale jak sme psala už ten metr ujde ale s toho se mu nechce a to víš po 4je to jistější.

@vodni já měla onlečené kalhoty a tričko a kalhoty sem musela sešunout co nejníže a pak mě teda doktro na okraj kalhotek zašunul ubrousek takže naštěstí ten gel se na kolhotky nedostal.

@mrkvicka28 a co starší syn jak to všechno bere tedka se to točí jen okolo mrnat že? i kdyxž to už nejsou zrovan mrnata🙂))

lucifirek
27. únor 2011

@mrkvicka28 kdysi jsme se tu domlouvali,že bychom mohli udělat srazík v Brně. Ale zatím termín domluvený není.Musíme něco namyslet. 🙂

@lukza Lukynekje šikulka,oni to ty děti tak mají,že když se jim nechce,tak se jim nechce. 🙂