Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
8. únor 2010

Jejda, Ywuš, toto letí...tak už kontrola po šestinedělí 😉 ....tak ať má malý kyčle v pořádku 😉
Holky, jak je to se zdravotním pojištěním mimča - po porodu je automaticky u mojí pojišťovny a když ho tam chci nechat, tak to tam stejně musím jít nahlásit nebo bych to musela jít vyřídit, jen když bych ho chtěla dát k jiné...a za jak dlouho se tam musí jít?

cincolina
8. únor 2010

Hanuli,
velka ticha gratulace! To je parada, ze se povedlo "samo"!
Gabi, moc krasne brisko, 10 kg je krasnych, ja uz ted mam devet 😠 , ale v posledni dobe to neni takova rychlost v nabirani, tak treba do dostahnu jenom do 15ti 😎
Luci, tak porad se drzite v jednom? Jak se vlastne Ada tesi na sestricku?

gabina79
8. únor 2010

Cin díky....a kde to máš, těch 9kg? 😀 Na poslední fotce nemáš ani skoro žádné bříško 😉 ...to by chtělo aktualizovat 😎 😀

lucka.adis
8. únor 2010

Cin, Jj pořád jsem 2v1 😀 ale snad to nebude dlouho trvat a malá bude na světě. Přece jenom ta postýlka a košík jsou už dlouho prázdný a něco by to do nich chtělo 😵 😵
Nebudeš teď fotit aktuální foto bříška? Myslím si, že jsme tady všechny docela zvědavé 🙂 a synátor se na malou moc těší.

gabina79
8. únor 2010

Luci a už jste zkoušeli sexík, aby se to urychlilo??? 😎

lucka.adis
8. únor 2010

Gabčo, Jj zkoušeli, ale jenom teda jednou...asi to ale chce víc krát 😅 včera jsme to měli v plánu, ale k ničemu nedošlo, páč mě to zase chytalo samo od sebe, tak jsme doufali, že už pojedem a ono zase nic. Takže dneska na to určo vlítnem 😀 😀

lucka.adis
8. únor 2010

....a co ty, nebudeš rodit dřív? Kamoška která rodila KP tak rodila o týden dřív, nenechali ji až do termínu. Ale asi je to v každé porodnici jiné 🙂

gabina79
8. únor 2010

😀

lucka.adis
8. únor 2010

Jinak máš tu stejnou spirálku jako já a co ten hadřík usínáček, už ti došel? Já ho včera koupila v drogerii DM 😉

emers
8. únor 2010

ahoj holky,

hani: my se "neznáme" asi moc 🙂 ale taky moc moc gratuluju, je to super!!!!!!!! 😵

mně došly dnes 4 balíky - 3 pro mimčo a 1 pro psa 😀 se to tu sešlo dneska všechno, krása to rozbalovat! 😵

gabina79
8. únor 2010

Luci, právě že ona to každá porodnice bere asi jinak...známá bude rodit v Brně a taky měla malého KP a taky měla nástup do špitálu před termínem na vyvolávání 😉 (nakonec se ale otočil)...tady mě asi nechají až do termínu, neptala jsem se na to...ale v pátek jsem to stejně chtěla zjistit, jak to bude, tak uvidím 😉

gabina79
8. únor 2010

Luci, jj, dneska mi došla i ta spirála i ten usínáček...budu to akorát muset oprat 😉
Emers, jó to bylo vždycky něco rozbalovat ty pidi věcičky a ňuchňat se s nimi 🙂 ..takže už nakupuješ? 🙂

gabina79
8. únor 2010

Emers, taky by to chtělo fotečku bříška 😎 😀

cincolina
8. únor 2010

Gabi, Luci, az prijdu domu, tak vyfotim, slibuju.
Emers, jak ty to mas s praci? Uz jsi doma? Nebo od kdy budes?

gabina79
8. únor 2010

Cin a už máte vymyšlené jména?.....no už se na tu fotečku těšíme 🙂

cincolina
8. únor 2010

Zatím pořád ne, ale už máme domluvené půjčení takové té knížky "jak se bude jmenovat vaše dítě", tak jsem zvědavá, co tam vykoumáme 🙂

irminka
8. únor 2010

Ywusko: my máme na den Nutrilon 1 a na noc Nutrilon 1 Extra, jde o to, že je nějak zahuštěný a prý děcka potom lepší a déle spí 😉 . Ale zkus si koupit menší balení,mohlo by se stát, že vám to nebude vyhovovat a bylo by škoda tolika peněz za velké balení.....

hani: tak to je supeeer, přirozená těhule......držím palečky, at vše dobře dopadne a za 9 měsíců máš v náručí malého drobečka či drobečky? 😉

Miradko: to je fakt blbé,když jde manža do práce a vstává tak brzy, to musí být spráskaný jak pes, lituji ho. Manžel je hasič, takže má šichty jednou za 3 dny, takže je doma 48 hodin, tak mně mooc pomáhá 🙂

ywushka
8. únor 2010

irm: dekuji za radu,musim si pro jistotu neco koupit,jsem cetla i na naetu ze kolem te sestinedelky spouste zenam ubyva to mleko. Tak ja ti nevim!!! Kdyz se ho snazim odstrikat,tak tece,ale nevim kolik ho tam maqm,protoze treba leve prso se mi zda na pohmat uplne prazdne a je oproti tomu pravemu uplne mensi,tak ja nevim co si o tom mam myslet!! A nechci aby se mi stalo,ze me tu bude pak maly nejak rvat! A malemu,ktereho kojis i nejak dokrmujes tim nutrilonem nebo jen plne kojis?

hanulamarkova
8. únor 2010

Jé holky moc vám děkuji...doufám, že se udrží a nestane se nic negativního, irmi mám tam jen jednoho prďoška viděla jsem ho ráno na UTZ u dr. a vše bylo zatím v pořádku jen se pan dr. ptal " a jak si to vysvětlujete? " no byla jsem z něj vykulená a já že co já vím pán bůh dal 😀 ale pak jsem to s mamkou probírala a u nás je taková trochu pověra nebo jak to mám říct, že je dušička za dušičku. On nám totiž v listopadu umřel tchán a tak za 2 měsíce jsem počala no uvidíme jak se to vyvine dál.

ywuško s tím mlíkem si opravdu starosti nedělej dodržuj jen to aby jsi po každém kojení se dobře napila ono to má takovou tndenci 6x6 já to taky měla v 6 týdnech a v 6 měsících, kdy jsem si myslela že malá má málo mlíka a nebylo to tak. Prsa jako kdyby prázdná ale malá si stačila vysát co potřebovala tak se neděs a když tak pij i čajík pro kojící ženy a upraví se to jen žádný stres 😀

emers
8. únor 2010

gabina: jo jó, už cosi mám a taky od mamky budu mít po známé bo co, taky ještě po nás pár krásných věcí, jsem se divila, tak toho moc kupovat nemám, už tak toho mám habaděj 😀 ale ty oblečky hlavní jsem si chtěla koupit sama, aby se mi líbily, jinak utrácet moc nehodám, se držím vcelku... no i když... 😀

jó a břich jsem říkala že nafotím, ale on je furt takovej trapnej 😝 že ani nemá cenu fotit, jsem přibrala 1 kilo, ale prcek je velký, teda velká dost naštěstí 😵

ale si představte, že holky v tématu červen 2010 kam patřím 😉 mají nakoupeno už téměř vše 😲 takže já jsem hóóódně pozadu, já až teď se začínám teprve rozkoukávat co jako se tak kupuje většinou, cha cha!!!

cincolina: nevím od kdy budu 😕 nějak totiž mi není moc na co vystavit neschopenka prej 😠 no jo no, to jsem samozřejmě ráda, ale prostě mám dr. co nechce dávat neschopenky "jen tak", ale už mě ta práce zmáhá docela, nevím, asi se půjdu přeptat co jako, zas nějaký malý problémy mám a v prdeli záda, už bych i šla na PN...jsem totál nevyspalá a docela vyšťavená, možná taky proto nepřibírám, že jsem furt v letu 😠
a ty jdeš kdy? 🙂 ty chceš myslím pracovat co nejdýl ne? anebo jsem si tě s někým spletla... 😉

irminka
8. únor 2010

Ywusko: Brunda je UM uplně a Bořka kojím, ale tak 2x za den mu dám trošku Nutrilonu a na noc, teda kolem té deváté večer mu dám také Nutrilon 1 Extra a je spokojený, jinak řve jak hysterka 🙂

Já se prostě nebudu nervovat s kojením. Také jsem chtěla co nejvíc kojit, ale asi mně to není souseno ☹ , hlavně, že jsou kluci spokojení,no ne?

cincolina
8. únor 2010

Emers, já už budu v práci jenom 6 týdnů, půjdu klasika těch 8 týdnů před porodem. Ale přiznám se, že už stříhám metr. Když sedím v práci, tak už mi začínají otíkat kotníky, když jsme byli včera na výletě a chodil jsme tak nic, nožky jako laňka 😠 . Tak až budu doma, tak teprve začne to pravé nakupování. I když hodně věcí jsme dostali a ještě dostaneme, tak už dokoupím jenom zbytky (matrace, přebalovací podložka, plínky, kosmetika)

ywushka
8. únor 2010

irm: manzel uz mi pro nej jel,tak to mozna zkusim!!

hanu: no jo ten pocit,ale caj pit nemuzu maly po nem trpel jeste viiic na prdiky,cetla jsem o tom i na netu a nekdy se to tak stava

ywushka
8. únor 2010

irm: tady v lekarne nutrilon extra neznali,privezl me jen nutrilon 1 a je zeleny. a jak se to vari?? pripravuje??

miradka
autor
8. únor 2010

No holky, je to boj, ale časom sa nám to určite vráti 🙂 O pol 12 som si s deťmi na hoďku schrupla a asi to skúsim znovu, musím byť fit na noc...no neviem či sa mi to podarí...

Ozaj, kúpete ich každý deň? Dr hovorila, že sa nemusí, že pokožka stráca svoju elasticitu, takže keď budem KO, tak sa na to vybodnem a umyjem ručičky, tváričku a zadoček...ten utieram furt pri prebalovaní a až sa dáme trochu dokopy, tak si to kúpanie snáď začneme aj užívať. No mňa u toho strašne bolí chrbát, musím byť trochu sklonená 😖
Hani, moc moc gratulujem, hlavne nech sa u teba drží ako kliešť 😉

Gabi, ten vyvolávaný porod je fakt mazec, jedna holka v porodnici (síce 10 dní prenášala) trpela teda poriadne...ja som bola na ozvách a ona skoro liezla po stenách...ale bola statočná 😉

rioko
8. únor 2010

ywushko ještě potřebuješ kojeneckou vodu, na krabici s Nutrilonem máš návod, vodu převaříš, schladíš aby byla tak na pití a pak nasypeš podle počtu odměrek - máš tam podle věku kolik vody a kolik odměrek dát, ale já bych být Tebou ještě počkala, můžeš fakt mít jen přechodně ten poci, zeptej se radši dr. bez její rady mu to nedávej
já jsem taky chtěla kojit co nejdýl, ale jak měl Vojta reflux, šlo to do 3 měsíce a pak jsem taky najela na UM a byl klid

ywushka
8. únor 2010

miradka: ja jsem mela taky vyvolavany a byl to mazec...🙂 ale vydrzela jsem to a jsem tady🙂 tak se to zvladnout da

rio: ok dekuji za radu

zabicka007
8. únor 2010

Jaj, děvčata, se teda porodu zatím nebojím, ale jak to tady čtu tak se začínám malilinkato děsit... 😖 No budem to muset vydržet, jako všechny před náma 🙂
Haňule, super, že to přišlo takhle samo, jen ať všechno dopadne v pořádku, buď na sebe opatrná 🙂

cincolina
8. únor 2010

Hlasim ukol splnen 😎 .

lucka.adis
8. únor 2010

Cin, no vidíš jak to jde.. foto supééééérrr 😵 😵 pěkně nám rosteš.