Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

monterka
8. únor 2010

Holky teď mi psala Gabča sms že jí odtekla plodová voda ale zatím nemá kontrakce. Je v porodnici a zvažují co a jak dál a jestli neudělat císaře.

lucka.adis
8. únor 2010

Montérko, jaká Gabča? Myslíš ta naše? 😕 😕

cincolina
8. únor 2010

No teda, Gabi nakonec porodi driv nez ty Luci 🙂 . Tak snad vsechno probehne vpohode.

irminka
8. únor 2010

ywus:to je divné, že tento Nutrilon v lékárně neznali. je to uplně to samé, jen místo zelené barvy je oražová a je tam napsáno Extra pro spokojenost dětátka.........
dávkování: 30 ml převařené vody 1 odměrka Nutrilonu
60 ml 2 odměrky
90 ml 3 odměrky ....atd

jééééé, že by gábi už rodila? Jsem napnutá jak kšandy 😕

pilotkaanetka
9. únor 2010

krásné ráno a vypadá to na další miminkooooo 🙂

hanulamarkova
9. únor 2010

jééé tak to se těším na správy... 🙂 gabi drž se
cin ten pupík je tak akurát pěknučký tak co...nemáš se za co stydět je to paráda...
dneska jsem byla na krvi, no mám 10 vpichů a krev nechtěla vůbec téct buď jsem byla studená nebo nevím ale se sestrou jsme se nasmály ona teda moc ne byla uplně mimo že mi z žíly nic neteče... ale nakonec jsme nakapali 4 z 5 ampulet tak výhra 😀

hanulamarkova
9. únor 2010

jé změnila jsem si profil snad to nezakřiknu ale je tam 8tt 😵 😀

lucka.adis
9. únor 2010

Ahoj kočky, tak já ještě nerodím..
Dneska sem byla zase na kontrole a na monitoru, tak jsem dopadla dobře(aspoň teda co se monitoru týče) a kontrola byla stejná jako před týdnem. To znamená, že to prostě může přijít kdykoliv...už mě s těma řečma docela nervují, páč se pořád nic neděje, krom toho, že mám chvílama dost šílené poslíčky 😠 akorát se dr.nelíbili moje nateklé nohy, jsem musela jít v podzimních botech, páč se do kozaček ani tenisek nevlezu 😝 takže říkal, že pokud by se to horšilo, tak honem dojet na kontrolu.

Jinak je u nás šílená zima, to počasí si fakt nedá pokoj!!!!!!!!!!

A co teda ta Gabča? Jak to s ní vypadá, jsem nervózní!! A stejně jsem ji říkala, když se mi smála, že porodí dřív než já a ono je to tady 😀 😀

ywushka
9. únor 2010

lucka: taky jsem to tak mela ze me posilali domu i kdyz na monitoru byly i male kontrakce az potom si me tam nechali a vyvolali to......tak snad te nebudou drzet moooc dlouho!

jejda to jsou me novinky,tak myslime na gabcu a drzime palusky!!! Snad uz to ma holka za sebou,no uvidime!!!
My jedeme dneska na ty kycle,alespon nejaka zmena,ted jak mrzlo porad ani jsem s malym nechtela chodit ven,tak alespon dneska ho trosku provetram po meste.

irm: tak nakonec jsem si tam dneska zajela sama do lekarny,tak ten extra opravdu neznaji a ani ho nemivaji,ale rikali me ze neni problem ho objedant,ale vymenila jsem usi ten nutrilon za nutrilon comfort,to je pry proti tem kolikam. Zatim maly spi,az nad ranem vzdycky knuci,neplace,proste jen tak poknurkava,ale nevim nikdy proc. Zatim mam nutrilon nachystany v zaloze,ale dneska jsem mu dala najist z prsa a za hodinu znovu,protoze mel hned hlad,tak jsem zvedava jak dlouho takto vydrzime,koupila jsem si homeopatika na podporu laktace,treba to pomuze. Ale zase se kvuli tomu nebudu trapit donekonecna....!! Moje mamka nekojila nikdy ani den....a ja uz sest tydnu,tak jsem dobra🙂

monterka
9. únor 2010

Holky předávám sms od Gabči! Hurá!Tak už konečně vím jak vypadá mamka z venku. Jmenuji se Ondra,narodil jsem se v 8:42,vážím 3kg,měřím 50cm.Mamka to přežila a taťka taky 🙂

lucka.adis
9. únor 2010

Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, tak supéééééééééééééééééééérrrr!!!!!!

Gabčo, velikáááááááááááááááááá a óóóóbrovská gratulace k Ondráškovi 😵 😵 a prý že bude mrňousek, náhodou má krásnou váhu a velikost 🙂

Montérko, moc ji pozdravuj!!!!!!!!

cincolina
9. únor 2010

Gabi, moc velká gratulace! 😀 Monterko prosim alespon pozdravuj.
Hanuli 😵 . A uvidíš jak ti týdny budou krásně přibývat.

rioko
9. únor 2010

taky moc blahopřeji Gabi, to je krásná zprává a krásné míry 🙂

monterka
9. únor 2010

Holky,Gabči pozdravy a gratulace vyřídím!

pilotkaanetka
9. únor 2010

Gabi moc gratulujuuuuuuuuuuuuu 🙂

pilotkaanetka
9. únor 2010

Ywush a ptala si se doktorky jestli malému mužeš dát ten nutrilon?Mě ho v lékárně nechtěli skoro prodat a musela jsem se domluvit s doktorkou,a určitě je dobré jestli začneš přikrmovat začít normálním nutrilonem,ono pak děti mívají dost samé alergie.Naše malá měla nejdřív sunar po tom blinkala tak nutrilon proti blinkání jenže ten ji už pak nezasytil dak jsme dali sytící nutrilon do toho ten na koliky a ejhle alergie a ekzém jako prase ☹ a máme alergii na kravskou bílkovinu to taky není žádná sranda a ještě jsme měli problémy s refluxem.Dneska jedem na naušničky 🙂

hanulamarkova
9. únor 2010

gabííí téééda tak to ti fakt gratuluji k Ondráškovi je to chlapík jako buk tak hodně zdraví a ať už jste v klidu doma 😉 ale šlo to rychle co?

ywushka
9. únor 2010

obroooooovska gratulace obema GABI!!!! Hlavne ze jste oba v poradku! Jinak je to sikovny chlapecek!!! Jeste jednou gratuluju!

Pilotka: jeste jsem se na to neptala,do poradny jdeme ve ctvrtek,ja mam ten nutros prichystany zatim kdyby nastala nejaka "krize"!!! Zatim ho jen kojim,treba mleko mam a je to jen muj pocit!!

My jsme byli na kyclickach a pak jsme se projeli i po meste,zastavili jsme se v DMku a jeli jsme domu🙂

hanulamarkova
10. únor 2010

dobré ráno všem přeji ... 🙂

zabicka007
10. únor 2010

Další miminko, huráááááá 😀 😀 😀 Až jsem slzu zamáčkla, je to tak dojemný 🙂
Hanuli gratulace k oficiálnímu 8 tt, teď to povalí...nevíš jak je na tom Saj? Měla teď někdy stimulovat, nebo si to pletu?
Dneska jedu s drahým na výlet do Brna dokoupit zbytek věcí, na to se móóóc těším, utrácení to je moje. A hlavně už pak budu mít všechno v cajku doufám, takže si i všechno vyperu a tak a doufám, že do konce osmého měsíce mám od chystání pokoj a už budu jen čekat a těšit se na prcka 🙂

lucka.adis
10. únor 2010

Brý ráno všem maminám i těhulkám 😉

cincolina
10. únor 2010

Ahoj Luci, co ty ještě tady? 😉 Jak je?

lucka.adis
10. únor 2010

Ahoj Cin, no jo no, ještě tu straším a možná tu budu strašit ještě nějakej ten týden 😅 na malou totiž absolutně nic nezabírá 😠
Jinak je mi celkem fajn, pokud mě to zrovna nechytne, ale to břicho už mi fakt překáží. Radši bych ten obsah měla v postýlce nebo v košíku 😀

cincolina
10. únor 2010

Jo Luci, tak to myslím zcela chápu 😀 . A oficiální termín máš tedy příští úterý? Jak často chodíš teď do poradny?

lucka.adis
10. únor 2010

Jj, oficiální termín mám v Úterý. Teď chodím po týdnu, ale od toho Úterka bych měla chodit ob den...nebo jsem tak aspoň chodila před pár rokama, když jsem čekala Adiska, jak je to teď netuším.

lucka.adis
10. únor 2010

....jenom doufám, že nebude chtít ven na Valentýna 😠 to bych ji tam snad i zadržela 😀 😀

sajmona
10. únor 2010

ahoj holky 😉
Hanul 😉 já pořád čekám,jak ji nedávno psala,že se chystáš na KET a ty si tady klidně těhulkuješ 😉 no to je paráda,super gratuluju 😉
Moc moc gratuluju Gabi 😉
Luci co ty,už jsem napnutá jak kšandy..ale náhodou kdyby měla na valentýna narozeniny tak by to bylo moc pěkný ne 😉 ?
žabi ahojky;) nechystám se zatím stimulovat,musím si dát pauzu a navíc čekám na výsledky genetiky,to chanelka bude stimulovat co nevidět.Koukám,že tobě ty týdny narostly..to to letí 🙂
jinak já jsem doma,dala jsem výpověd v práci a tak aspon dělám ty nehty abych se nenudila a jsem v pohodě.

lucka.adis
10. únor 2010

Ahoj Sajmonko, jsem si říkala co ej s tebou, že jsem tě na diskuzi dlouho neviděla. Takže si teď dáváš klid a potom na to teda ještě vlítnete nebo jak?
Nehtíky děláš moc pěkný, se potom domluvíme a já si je za tebou přijdu nechat udělat.

Holky, co ta chata na víkend v tom Červnu (s dětma i s chlapama), budeme teda něco vymýšlet nebo ne? Se to nějak zastavilo na mrtvém bodě..
Jinak doufám, že by se přidali i holky z druhé diskuze 😉

sajmona
10. únor 2010

luci ahojky...to víš že tě ráda uvidím a nehtíky udělám;) no chtěla jsem na to vlítnout na jaře...uvidím co ta genetika ale tak nějak se mi ted nic nechce ale možná je to tím počasím a tak,tak snad až bude líp,tak mě to chytne...ale to víš mám strach 3 IVF:(( co když to nevyjde..co pak???

lucka.adis
10. únor 2010

Saj, je to hrozný, já vím.. sama si pořád říkám, že jsme měli s manžou štěstí, kdo ví jak bych to teď měla já.
..ale tak snad by to mohlo už konečně vyjít. Hlavně nemysli na to, že to zase nevyjde atd. potřebuješ myslet pozitivně a né negativně 😉