Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
20. říj 2009

Jupiii🙂 uplna parada🙂,my jsme si v lednu koupili takovou obyc postel pres net do "pokoje pro hosty" kdyby ev. tam chtel nekdo prespat,je to nejaka 2.jakost,pri prevziti tenkrat balicku jsem hned volala tam,kde mame celo na tu postel,melo by pry byt ulozene v posteli,tak jak jsme ji ted rozbalili s tim ze si ji tam chceme pripravit,tak celo nebylo k nalezeni,nikde nebylo,postel je dotlucena trosku vic nez by mela,tak jsem tam volala a oni mi ho privezou a jeste k tomu na jejich ucet😀!!! Ti jsou tak hodni a ja jsem se bala,ze budou delat nejake problemy!!!!

miradka
autor
20. říj 2009

Luci, určo odfotím 🙂 No ja som tiež tipovala Paulínu, aj keď naposledy zaspievala celkom dobre. Mne nesedelá tá s tými aférami - myslím Aneta? No a toho Londýnčana tiež nemusím, nechápem prečo sa nacpal do československej superstar, nie je ani čech ani slovák, to ma najviac irituje a súhlasím aj s Hejmom. Leo fakt spieval falošne, to sa nedalo 😒

miradka
autor
20. říj 2009

Ywush, už rozumiem... 🙂 S tou postelou ste fakt dobre dopadli 😀

miradka
autor
20. říj 2009

Ja myslím, že vo finále bude bojovať Martin Chodur a Dominika Stará, tá bola fakt bombová v nedeľu. Moc sa mi páčila tá francúzská pesnička, zaspievala ju špicovo. Musím si ju znovu pustiť 😀

lucka.adis
20. říj 2009

Ajoj, tak jsem zpět... mám kadeřnici jenom přes silnic a bylo to ostříhané rychle 😉

Mir, Aneta Galisová včera vypadla 🙂 právě tam stála s Konvou a vypadla ona a já myslela, že ji pošlou dál, jenom skrz ty její aféry 😝 A ten Leo, neříkám, že zpíval dobře, ale bylo mi líto, že má tu vadu řeči a to mu dost uškodilo-ten stres, fakt to ten kluk jako jediný obrečel a já s ním 😅
A ta Dominika je super baba, pěkně zpívá.. líbila se mi také ta poslední, ale i ta před tím jak to roztočila, docela těm porotcům vyrazila dech 😉 začíná konečně ukazovat co v ní je a to je na tom ta bomba.

Co ten pokojík, už to máte nebo ještě nepřijeli?

miradka
autor
20. říj 2009

Luci, tiež som si hovorila, že Leo je fajný chalan. Viem že koktanie je hrozná vada...moj brat koktá úplne hrozne a nemože sa z toho dostať. Leo sa fakt vypracoval a spieva a dojíma tiež. 😉 Určite sa uchytí niekde, možno aj v tom modelingu ako hovoril...
No pokojík je hotový, idem sa pokochať a odfotím ho 🙂

lucka.adis
20. říj 2009

Mir, můj bratr s tím má také problém a i za sebe můžu říct, že se chvílama zadrhnu, ale není to vůbec poznat..proto je mi toho kluka fakt líto, protože vím co umí udělat stres a toho tam měli až moc, ale i tak klobouk dolů, že se dopracoval až tak daleko 🙂

Jsem na pokojík zvědavá 😵

miradka
autor
20. říj 2009

Tak už som prihodila fotky. To koktanie máme asi v rodine, babka z mamininej strany nehovorí moc dobre, nie je to úplne koktanie, ale má špatné vyjadrovanie, akurát neviem či je to tým, že raz hovorí slovensky a s kamarátkami maďarsky...ale nejaká porucha to určo bude.. 😕 Tak dúfam, že naše deti budú v pohode a keď budú mať nejaké problémy, určite to budem hneď riešiť...doležité je veľa sa s nimi rozprávať a nestresovať..

lucka.adis
20. říj 2009

Už jsem ti ho skoukla 😀 😀 moc pěkný koberec!!!
Bude tvůj manžel něco kreslit na tu zeď nebo koupíte tu foto tapetu?

ywushka
20. říj 2009

Jeee uz jsem po obede!!🙂Byli jsme s maminou jen tady v jednom obchodiku,chtela malemu koupit nejakou soupravicku do porodnice,tak nakonec koupila soupravicku,bodynko a jeste zelenou rychlozavinovacku!!! A jeste mi objednala postylku s kompletni vybavou😀!!! Jupiiii jeste ze ji mam

ywushka
20. říj 2009

ach jo,ale ja porad cekam na ty balicky co me maji prijit,tak to jsem opravdu zvedava kdy to vsechno prijde,protoze uz me to docela stve!!!

lucka.adis
20. říj 2009

ywush: tak to my máme ještě na postýlku atd.dost času, budem koukat až někdy kolem vánoc a kupovat až v Lednu, dřív to fakt nemá cenu a neměli by jsme to kam dát 🙂
Jinak mě dneska zase dorazili další dva minibalíčky s věcma pro malou a ještě by měli nějaké dojít, tak si potom už dám pohov, protože na oblečení toho bude mít dost, akorát potom něco pěkného na cestu z porodnice a nějaké ty dupky, ale to si řeknu k vánocům..

Noo, čeká nás toho docela dost, vymalovat, přestěhovat synátora do jiného pokoje (do naší ložnice) a my i s malou do bývalého dětského..koipt nějakou skříň atd. atd. 😝 😝 ale nevím to dřív jak v půlce Listopadu až konec Prosince 😉

Holky, budete kupovat výbavu do postýlky i s nebesama?
Já teda ne, protože mi to přijde jako lapač prachu 😝 akorát co je fajn je ten mantinel, aby se mrňous sem tam nebouchl 😉

ywushka
20. říj 2009

lucka: ja jsem si ji objednala kompletni tu postylku i s nebiskama protoze se me to strasne libi!!!Mam fotecku v albicku!!!

ywushka
20. říj 2009

lucka: ja se toho hned chytnu kdyz me to mamina nabidne ze mi ji koupi,tak se tomu nebranim 😀

gabina79
20. říj 2009

Ahojte holky 🙂
Luci, já taky nebudu mít nebesa, ale mantinel asi jo - i kvůli chladu 😉
Ywuš a kde jste ji objednávali a na kolik teda vyšla?

ywushka
20. říj 2009

gabi: objednavala jsem si ji na www.batoleshop.cz, jsou to cele komplety vcetne postlky,matrace,povleceni,drzaku,perinky+polstarku,spaci pytel+zavinovacka atd😀 a stoji 5000Kc!!!

irminka
20. říj 2009

ahojte babule,
tak já jsem až ted douklízela celý byteček, mají přijít kámošky na pokec, tak at se nemusím stydět, hlavně v Ríšovém pokojíku - teda, tam byl čurbes, dělám česnekovou pomazánku na jednohubky, bramboráčky a obloženou mísu at si děvčata dají.

S tím povlečením: koupila jsem si krémovo-prožkovou látku a tchýně mně ušije kjáááásné povlečení i nebesa budou, koupila jsem si na to šifon, jsem zvědavá jak to bude vypadat...až to bude, hodím to do albíčka 😉

miradka
autor
20. říj 2009

Luci, díky. Manžel hovoril, že rád by nakrelil na papier nejaké postavičky trebars pat a mat alebo bob a bobek, také detinskejšie obrázky a keď budú decká väčšie, že by skúsil aj tú džunglu, alebo by sme potom kúpili tú fototapetu. Uvidíme...teraz furt rozhadzujeme peniažky na iné veci, ale možno by sme si ju časom kúpili. Mne sa teda veľmá páči 🙂

My nebesá nebudeme mať. Vypadá to pekne, ale podľa mňa zbytočne.. 🙂

ywushka
20. říj 2009

ahojky holky🙂 Dneska moc nic nepisete!!🙂 Ja jsem byla na avon schuzce😀!! Ha ha ha😀 sem tam si tam zajedu🙂,vzdycky podostavam vzorecky a pak jedu domu😀!! Jejda ty jine avonlady to tak strasne prozivaji a to ja vubec,ja si to spis vsechno kupuju pro svou potrebu a ani se v tom tak nevyznam jak jine holciny🙂!!

ywushka
20. říj 2009

me prisla uz ta puntikata deka,tatkovi to dala rano postacka a tak to cely den vozil v aute!! A mamina me zase rikala,ze stoji za prd....tak by me zajimalo,jak budete davat miminko do kocarku v zime? Ja jsem uvazovala o tom ze asi-normalne ho tepljsi oblecu,pak ho hodim do fusaku a pak ev. prikryju dekou (mamina me porad rika ze tu co jsme koupili je asi 90x130cm ze je mala a ze je nepouzitelna)! Tak by me zajimalo jako jak velkou deku mam koupit (jestli je to teda jeste potreba mit vetsi??) ??

lucka.adis
20. říj 2009

ywushko, já budu mít malou normálně oblečenou a v zimním fusaku a ten budu mít přikrytý nějakou tenší dekou, aby malé nebylo moc teplo. Kombinézu bude mít jenom do autosedačky, do kočárku ne e...

miradka
autor
20. říj 2009

No ja dnes fakt nestíham koníka. Mala som tu návštevu, kamoška s mimčom. Priniesla mi nejaké vecičky na zimu a potom som pokračovala v jablečnej presnídavke. Dnes som robila ďalšiu dávku. Strašne sa tie jabĺčka vyparia. Dnes sa mi podarilo urobiť 3 litre a včera len niečo cez 2. Ale už končím, už toho mám dosť...
Ešte som chcela povysávať ten nový koberec a dať tam už nejaké haraburdy, čo nám v obývačke a v spálne zavadzajú.
Ywush, dívala som sa na tú postielku a je fakt krásna 🙂

lucka.adis
20. říj 2009

Mir, za ty penízky je fakt super.... ukazovala jsem ji hned i manžovi, tak doufám, že potom něco takového i my seženeme za rozumnou cenu.

Já také nemám moc času, vařím roštěnou s rýží 🙂 mňam.

ywushka
20. říj 2009

lucka: ja jsem si rikala,ze bych ev. davala nejakou deku treba pod nej,pak ho do kocarku obleceneho vlozila do fusaku a pak treba prikryla touto dekou,je dvojita a neni tenka,ale mamina me porad tvrdi,ze je moc mala a tenka,prece nebudu kupovat nejakou deku 150x180cm abych ji musela na 5x poskladat,to je prece nesmysl!!!

lucka.adis
20. říj 2009

ywushko, no to teda nesmysl je... přece nebude v kočárku malej navlečený jako na Severní pól 😅 myslím si, že ta deka bude určitě stačit.

ywushka
20. říj 2009

lucka: taky si myslim!!! Na co by jsem teda pak mela asi ten fusak,ze??? Ja se nekdy z te moji maminy co se tyce techto vci asi zblaznim!!!

lucka.adis
20. říj 2009

ywush, nezapomeň, že oni nás měli v jiné době, moje máti mi nutila ty pletené oblečky-od čepiček až po svetříky, ale už nechápe, že teď jsou mnohem hezčí věci a z bavlny, která miminka nekouše jako vlna 😠 😀 😀
Malé bych to na sebe nedala a už vůbec ne na cestu z porodnice 🙄 prostě ne...ale vezmu si to od ní domů, aby neřekla.

ywushka
20. říj 2009

mamina me koupila takovou peknou bavlnenou soupravicku,ale porad si stezuje,ze je to vsechno strasne tenke,ja proste nevim co si predstavuje pod pojmem teple!! Ja ho nechci mit zase plne potnicek a podobne!!! Snad mi da maly vedet kdyz mu bude zima a nebudu ho zbytecne navlekat!! Dokonce me mamina rikala,ze doma musi mit bavlnenou cepicku,to si taky myslim ze je naprosta zbytecnost prece....!!! Doma mame teplo,tak nechapu proc by mel byt v cepici i doma

lucka.adis
20. říj 2009

ywush, tak když doma čepici tak i tenké rukavice, ne 😀

ywushka
20. říj 2009

lucka: to jako fakt??🙂

Jdu hledet na ordinaci!! Tak dobrou noc