Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

emers
24. únor 2010

ahojky holky,
jen zdravím a přeju ať máte s mimísky jen samou pohodičku 😉
u nás nic nového, pomaloučku polehoučku střádám výbavičku a koukám co ještě by bylo tak potřeba 😀 ale už se vcelku orientuju 😀
mimčo kope o sto šest, někdy je to pěknej hip hop 😀
tak se mějte krásně, dneska bylo už vcelku jarní počasíčko a bude lépe 🙂

pilotkaanetka
24. únor 2010

Ahoj holky já jsem tak nasr..... 🙄 😠 přijeli jsme do nemocnice a bylo nám řečeno že paní doktorka má střevní potíže 😠 tak zase příští středu ☹

rioko
24. únor 2010

pilotko tak to věřím, že Tě naštvalo ach jo, taky Ti mohli zavolat že jo 😒

gabina79
24. únor 2010

Ahojte holky, jen v rychlosti - v poradně dobré (akorát byl trochu problém se tam vypravit - nějak to zesynchronizovat s kojením a tak 😅 ), Dr nám řekla, že se malý přepíjí - přibral na 3500g (za deset dní 600g), má 51 cm....akorát si fakt nevím rady s těmi prdíky - dneska od pěti ječí, za chvíli to vypadá, že ochraptí, v osm jsem ho nakojila, pak asi půl hoďky spal a od té doby je to nanovo, s manžou se střídáme...masírujem, nahříváme, nutím čajík, poprvé jsem dala Sab Simplex...vypadá to na krušnou noc 🙄 ...nejhorší je, že je mi to tak líto, že mu nedokážu pomoct, že bych řvala s ním 😢
Cin, tak to je super, že už budeš mít i klid od práce...teď si to pořádně užiješ 😉
Emers, to nakupování výbavičky bylo super, užij si to...i to kopkání 🙂

lucka.adis
24. únor 2010

Ahoj holky

Anet, tak to by naštvalo každého 😠 také ti mohli zavolat, aby jste tam nemuseli jezdit zbytečně!!!

Ahoj Gabčo, koukám, že máte krušné noci i dny.. prdíky jsou na dvě věci. Malou to začlo také trápit, ale vyprdí to. Sice se u toho kroutí jako had, ale hlavní věc je to, že prdí 😉
Koupila jsem ji dneska v lékárně Flatulín. Je to prý podobné jako mast Pupík a pomáhá to při nadýmání atd.tak jsem ji tím dneska namazala bříško a zatím je klid. Kapky jsem od dr.zatím nechtěla, tak to zkuste koupit a třeba to pomůže.
Hlavně si hodně dávej pozor na to co baštíš a piješ, i když ono ho může bolet bříško i ohledně toho jak se přepíjí ☹ a je fakt, že kluci na to šíííleně trpí. Náš Áďa s tím měl také problém a to jsem fakt pokaždé brečela s ním 😅

Jinak my dneska zase koupali, snad se ji to brzo začne líbit a nebude tolik hulákat 😀 teď je napapaná a spí v košíku. Akorát máme fakt jedině problém s tím spaním. Né že by nespala, to už se upravilo. Je schopná spát klidně 5hodin v kuse až ji musím budit na jídlo, ale dělá ji problém usnout a u toho se teda hrozně vzteká 😠 místo aby zavřela očička a spinkala. Takže ji nosím na rukou já nebo manža a za chvilku je klid.
Hodně se snažíme nezanedbávat Adíska, mám strach, aby se necítil odstrčený atd. chvílama mi tak připadne, ale potom je zase jako sluníčko, takže kdo ví.
Tak se mějte všechny pěkně a brou noc i ostatním holkám (Irmince, Mir a Ywushce 😉 )

irminka
25. únor 2010

dobré ránko,

jejda, tady už je miminéééék......

Nás trápí prdíky jen sem tam, ale máme teda pořád hlad.Vlastně Brunda ani tak ne,ale Bořek to je teda děs.....už ho ani nekojím, protože když si dal z prsu hrozně se u toho vztekal a stejně potom vypil 100 ml Nutrilonu. Ted , když mu dám jen Nutrilon, na noc dokonce Extra pro větší zasycení, tak se stejně budí každé 3 hodiny a dnes v noci vypil 160 ml...sem myslela, že se i poblije, ale byl "jenom 2 hodiny vzhůru" a potom se stejně za 2 hodky probudil zase hladný..já už prostě nevím, vo mu mám dát ☹

PORAĎTE...............

pilotkaanetka
25. únor 2010

Ahoj Irmi já mám takovou zkušenost že když jsem ze začátku malou kojila a pak jsme přešli na nutrilon tak se taky budila po 3 hodinách a je to jen zvyk ze začátku jsem jí taky dávala po těch 3 hodinách v noci flašku a pak jsem zkusila ji nechat jestli neusne a ona zaspala a pak už se budila jen 2 krát a pak už jen jednou a ted chrupčí crlou noc.Neboj ono se to upraví jen mu vždycky tu flašku nedej oni to vypijou ale není to hlad ale opruz to mi řekla i doktorka pokud prospívá v noci bych to krmení pokud je na nutrilonu omezila chce to pevné nervy.Tak doufám že jsem ti alespon trochu pomohla 😉

pilotkaanetka
25. únor 2010

Lucko my jsme od začátku dělali stejný rituál kolem šesté koupání papání a pak jsme jí dali do ložnice spinkat taky se jí to ze začátku nelíbilo chvíli si pobrečela a pak usnula myslím že nošení na rukou není dobré oni si ty malý potvůrky na to rychle zvyknou,no a ted malá chodí spát uplně stejně chvíli si povídá a hned usne a spí do 7 někdy do 8 do rána.Jo a taky mají rádi plínku naše malá si sní šudlá po obličeji a za chvíli je tuhá 😀

pilotkaanetka
25. únor 2010

Jé tady nikdo není,asi jste všichni na procházce když je tak pěkně venku 🙂 taky jsme byli uvařili a malá ted spinká 🙂

rioko
25. únor 2010

Pilotko tak já jsem Vojtu dala spát skoro před hodinou a on tam pořád povídá a nespí potvůrka 😒
Jinak my ho máme taky naučeného usínat samotného, ale zase bych to nehrotila když je Verunka tak malá, asi do 5 měsíců jsme ho uspávali na rukách a potom v kočárku, pak jsem ho začala dávat do postýlky a nechala ho a zvykl si v pohodě, teď teda přes den spát nechce a je to vždycky o nervy, furt řve a ukládám ho třeba 5x ale večer usíná v pohodě, vykoupeme, dáme mlíko, pusinku a behěm 5 minut spí

lucka.adis
25. únor 2010

Holky, já nevím, ale Verča mi přijde ještě malinká na to, abych ji nechala v postýlce doslova vyřvat.. Až ji budou tak dva tři měsíce, tak proč ne, ale teď mě to rve srdce, když spustí. Samo že ji chvilku nechám, ale potom ji vezmu do ruky a je klid. To spaní nám dělá prostě problém-než zabere, potom je už klid a spinká.
Třeba teď spala od půl dvanácté až do teď (už se pomaloučku probouzí)... a je na ni fakt vidět, že chce usnout.

Tak jo, chystáme se ven, jdu nachystat věci atd. mějte se pěkně!!

rioko
25. únor 2010

Luc však ano já souhlasím s tím, že je ještě malinká na to abys ji nechávala plakat, my jsme taky hodně chovali a pak si zvykl v pohodě, ale až byl větší

pilotkaanetka
25. únor 2010

Lucko to je jasný my jsme ji taky nenechávali řvát jako tura ale neletěli jsme hned jak si uprdla šli jsme za chvíli a intervaly prodlužovali až usnula ale nikdy jsme ji nechovali aby usla 😉

pilotkaanetka
25. únor 2010

ono taky je poznat podle pláče jestli je trápěj třeba prdíky nebo jen pruděj 😀

zabicka007
25. únor 2010

Nazdar děvčátka, venku dneska bylo krááásně, byli jsme si zaplavat v bazéně s drahou polovičkou, to byla paráda. Ale koukám jaký vy máte trápení s těma drobečkama, na jednu stranu se těším, až budu mít ten uzlíček u sebe, na druhou stranu si říkám, dobře, že je ještě u mě, protože si můžu sníst co chci, spát kdy chci... 🙂 Zítra a pozítří mě čeká škola, 10 hodin tam prosedím, to bude nářez... ☹
Všechny Vás moc zdravím a prďolky taky

lucka.adis
25. únor 2010

Holky, u nás je ten hysterák opravdu jenom skrz to, že nemůže usnout 😠 😠 žádné prdíky, prdí jako starej chlap a ten smrádek 😀 ..ke všemu ji bříško mažu tím Flatulínem, kdyby náhodou, tak aby ji to pomohlo.

Jsems toho docela hotová ☹ ☹

pilotkaanetka
25. únor 2010

jojo Lucko jsou to nervy taky jsme si to zažili 😒 ale to k tomu všemu asi patří malá ted trošku prudí jak ji rostou zuby už má dva 🙂

lucka.adis
25. únor 2010

Anet, na to, že mám druhé dítě, tak je to docela síla... jsem na sebe pěkně naštvaná, že jsem s toho hotová ☹ 😔 chce se mi normálně i brečet 😅
Super, že má dva zoubky..

pilotkaanetka
25. únor 2010

Lucko to bude v pohodě až si doma zaběhnete nějaký režim u nás to šestinedělí byl největší blázinec ☹ mě se chce brečet někdy i ted 😅

rioko
25. únor 2010

Luci já jsem brečela celé šestinedělí, to dělají i hormony které se po porodu normalizují, tak si poplač no však co...a neboj, Verunka bude určitě spokojenější, taky potřebuje čas

lucka.adis
25. únor 2010

Tak mě to nedalo a použila jsem trubičku do zadečku a to jste měli vidět, se nedivým, že ji bolelo bříško.. toho teda bylo. A je fakt, že je teď spokojenější i když už je zase nabaštěná.
Akort já jsem s toho pořád tak nějak mimo, budu se muset dát pořádně dohromady než mi manža odjede do Egypta. Štěstí je, že ho tady teď mám, moc mi pomáhá.

rioko
25. únor 2010

Luci já jsem trubičku používala i několikrát denně, někdo mě strašil že si udělá Vojta návyk ale je to blbost, kakal pak i bez trubičky a dr. mě taky říkala, aŤ ji používám klidně, Vojtíšek se pak taky vyprděl a vykakal, holt se jim musí někdy pomoct a je dobře, že to jde

hanulamarkova
26. únor 2010

ahoj holky dobré ráno teť tu svítí sluníčko ale bude určo pršet tak na to se fakt netěším!!! 😠 no neva uděláme si hezký den i tak 🙂

pilotkaanetka
26. únor 2010

krásné ráno doufám že bude slunečno jako včera 🙂 tak zub už se uplně prořezal až oba vyrostou tak budem mít doma veverušku 😀

ywushka
26. únor 2010

Gabi: zacatky jsou nejhorsi!!! Malemu delalo spatne uplne vsechno-dokonce i ryze,ale vcera jsem uz jedla ryzi a vypada to zatim v pohode! Takze s prdikama pevne nervy!!! Jo sab simplex uz muze a myslim ze i Lefax-na to by ses musela ale zeptat doktotky-ten je na to lepsi nez ten sab....my mame ted ten od te doby co se me dusil s tim baby calm tak je nedavam!! A na ten lefax reagoval rychle!!

Jsem se tu dlouho neukazala,no jo manzela nemam doma,takze ani notas nemam v obyvaku a denne mam nejak moc prace a jkeste prijela i segra,takze jsem i s nima. Zitra segra odjede,manzel se vrati a notas s nim🙂,pak pojede asi s mym tatkou na tri dny lyzovat,tak snad necha pocitac doma😀!!Maly me ted usnul,dneska mel uzasnou noc,krasne jsme se vyspinkali oba dva....jedl az v pul pate rano....ve ctvrt na jednu se vzbudil,jsem ho prebalila a hned zaspal i bez jidla tak jedl az rano🙂,takze super🙂´Preju vam prijemny den
Vcera bylo nadherne tak jsme trajdali po venku....dneska tam pofukuje,ale teplo tam je tak zese vyrazime! Mejte se krasne paaa

ywushka
26. únor 2010

Maly je dneska podezdrele hodny🙂!!! Uz spinka dve hodinky,v jednu ma jist,ja jsem si stacila mezi tim uklidit vsechno-UFFFF jeste ze tak....vzdycky jsem uplne na nervy z toho abych to vsechno stihla mohla s nim byt v klidu venku a tak.... Rano me ho segra s pritelem chvilku pohlidali nez jsem si vyzehlila zase dalsi silenou kopu pradla!! MATE TAKY PORAD DOKOLA TAKOVE SILENEHO HROMADY PRADLA SKORO KAZDY DEN??

pilotkaanetka
26. únor 2010

Ahoj Ywush jj taky mě příde že nedělám nic jinýho než jen peru žehlím a uklízím ☹

rioko
26. únor 2010

ywushko ani mi nemluv, já mám pocit, že z toho prádla nevyjdu, pořád mám kupu na žehlení, další v pračce a další se seší nechápu to

ywushka
26. únor 2010

jejda uz jsem myslela ze jen ja peru,susim a zehlim jak pako porad dokola! Dnesk ajsem pouklizela a pak jsme jezdili po venku i kdyz trosku poprchalo,ale co s malym sama doma mam delat,ze?? Tak jsme si nechali vysadit kyticky do kosicku jarni a koupili jsme si velikonecni dekoraci a dorazili domu🙂 Maly jeste vegeti,tak ja si jdu udelat neco na jidlo nez se vzbudi🙂

miradka
autor
26. únor 2010

Ahoj holky, vždy ako vám chcem napísať, tak sa niečo stane a aj rozpísanú správu nedopíšem...teraz mám chvíľku, tak snáď sa mžík postará keby dačo... 🙂 Dnes sme boli aj my na prechádzke, to už bola tretia naša výprava s kočárkom. No a začalo aj u nás poprchávať, tak sme vytiahli aj pláštenku. Kúpili sme salámy a tak..no a keď som nákup chcela dať do košíku v kočárku, tak som zistila, že je deravý 😠 Náš tretí výlet a už reklamujeme...zistili sme, že predné kolečká derú o košík 🙄 tak som volala pani čo nám ho predala a hneď zajtra sa tu staví a vezme tašku, teda košík na reklamačku, potešila ma jej rýchlosť, tak aspoň niečo pozitívne na tom je 🙂

Tiež sme kúpili tú rektálnu trubičku, ale neviem ako sa používa...to ju len tak vrazím do zadočku? Ako hlboko ju mám zasunúť? 😕

Ywush, u nás je to tiež tak nejako...aj keď mi teraz pomáha manžel, dá prať podľa inštrukcií a aj vešia. Dnes som akurát vyžehlila. Plienky mi žehlí tchýne, tak to mám aspoň nejakú pomoc 😉