Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
26. únor 2010

miradko: i nám košíkšoupal o kolečka a manža to hezky opravil....celé to nějak posunul a je to ok, prostě šikulka

Jinak se mějte pěkně, nestíhám, chlapáci dávají zabrat 😉

snahapada
26. únor 2010

nove foto

irminka
26. únor 2010

snaho: no holky jsou překrásné......fakt paráda 😉

snahapada
26. únor 2010

irmi diky

rioko
27. únor 2010

Mirando pořádně tu trubičku namaž krémem na zadeček nebo olejíčkem a zasuň optarně, neboj se zasunout dál, můžeš s ní trošku i hýbat, neublíží, je ohebná, mimčo se vyprdí, je to duté a tím vychází prdíky a pomůže se i vykakat

miradka
autor
27. únor 2010

Snaho, moc pekné dievčatká, aj Nikolka, obe sú pekne baculaté, vidieť, že im chutí a krásne prospievajú 😉
Moja holka je stále tintítko, ešte nemá ani 3 kg a začínam mať obavy, že dr mi nanúti nutrilon...resp. že mám málo mlieka, ale skor som prišla na to, že dudlíky mi urobili paseku ☹ Holka sa naučila špatne sať, aspoň si to myslím, pretože najprv pije normálne, asi tak 4-5 minut a potom sa odťahuje, hľadá bradavku a pritom ju má v puse...mlieko už nejde z prsu samo od seba, ale je treba silnejšie potiahnúť a to akoby nevedela ☹ Som z toho zmätená...už som to riešila aj s laktačnou poradkyňou, ale na dudlíky som sa jej nepýtala, to ma napadlo až včera.

Irminko, to máš fakt šikovného chlapíka, až budeme mať nový košík, tak sa na to mrkne aj moj, snáď na to príde, aj keď nechápem prečo z výroby posielajú kočárky s takýmto problémom. 🙄

Rio, díky za vysvetlenie, až bude fakt špatne, tak ju vyskúšam. Posledne sa mi pravidelne stáva, že kluk sa mi pri prebalovaní vyprdí a ešte aj pokaká, už asi 3x som to zachraňovala rukou, inak by kaka bola na parketoch 😀 a keď sa vykaká, tak na 100% sa ešte stihne pocikať, takže mením aj oblečenie, pretože to sa mi väčšinou nepodarí vystihnúť. No dnes som si dala bacha a pekne som s ním najprv zacvičila, pootáčala som ho do strán a pekne poprdkal ešte do plienky, ale cika išla von až keď som poutierala zadoček 😅 to sa proste nedá ustrážiť...

ywushka
27. únor 2010

miradka: tu rourku kdyz pouzivam tak asi 4cm zasun ja ji natiram trosicku bepanhenem....trosku s ni i potoc....klidne ji tam nechej do te doby dukud si nebudes jista,ze je dostatecne vyprdeny...maly ji tam mival i deset minut kdyz jsme meli ty nejhorsi stavy!! A je pravda ze zabiraji ty probioticke kapky-uklidnilo se to potom....a ten lefax vrele doporucuju-dava se pred kazdym kojenim,ma bananovou chut a ten se mi zda ze vsech tech kapicek nejlepsi-i kdyz i ten baby calm je dobry!!

Ja mam uz manzela doma,maly byl uknuceny,dopoledne jsme sli do obchpdu pre chleba a spinkal v kocarku jen po ceste asi 20minut a chtel zaspinkat ted a nevedel jak....ted uz chrni....pak pujdeme na prichazku kdyz je tam tak nadherne!!

ywushka
27. únor 2010

snaha: holky jsou nadherne!!

ywushka
27. únor 2010

miradka: tak ji zkus davat male i prikrm nutrilonu po kojeni....treba to potrebuje!! Bude vam obema lip a ty budes klidnejsi!!! Maly je pres den a pres noc plne kojeny...ale jen vecer pred spanim ho nakojim a v klidu vypije i 70ml nutrilonu (davam ten extra) a je spokojeny....dokonce ted posledni dva dny krasne spinka,tak snad mu to vydrzi!!! Jinak co se tyka tech dudliku-to neni tim,maly ma dudlik porad,dokonce pije i z flasky a z prsa taky....TEDA ZATIM.

lucka.adis
27. únor 2010

Ahoj holky, tak u nás noc byla celkem OK. Jakmile se najedla po 21hodině, tak klid a spala až do 3hodin, to už jsem ji teda vzbudila, nakrmila a spala dál do půl sedmé, takže znovu nakrmit atd. a spala do 11hodin. To už jsem ji potom zase vzbudila, dala najíst a šli jsme nakoupit. V kočárku pěkně chrupčela, ale potom jsem ji blb vytáhla a dala do košíku s tím, že jsem si naivně myslela, že bude pořád spát a ono neeee 😀 😀 tak na mě teď huláká.

Odpoledne vyrazíme zase ven... je tam suprově 😵

Snaho, holky jsou nááádherné!!!

Mir, co jsi včera potřebovala?

lucka.adis
27. únor 2010

Jinak já malou přes den kojím, ale na noc ji dávám Nutrilon1. Potom vždycky odpadne, po kojení ne, takže toho moc nemám. Dneska zkusím odstříkat, kolik tam toho můžu tak mít, páč mě to docela zajímá.
Na prdíky máme koupený Sab simplex, sice jsem ho nechtěla, ale dr.mi nic jiného nechtěla povolit, takže dávám aspoň to.

cincolina
27. únor 2010

Holky ahoj při sobotě!
Je super tady číst jak postupně řešíte "problémy" je to lepší než předporodní kurz 😉 . Mimochodem já teda na jeden budu chodit, začínám v úterý, tak jsem zvědavá. Je to 6 teoretických lekcí a dvě praktické, z toho jedna i s tatínkama.
U nás nic moc nového, moruška myslím stále hlavou dolů, ale to zjistím def. až za 14 dní na ultrazvuku. Ve středu mně sklátila taková ta jednodenní viróza, u nás v práci ji má teď skoro každý, zvracení a průjem, príma. Naštěstí opravdu jenom jedno odpoledne.
Přeju co nejmíň bolení bříšek a spokojená mimča.

emers
27. únor 2010

ahojte holky,
krásný víkendík! 🙂

snaha: holčičky jsou fakt kočky!!! 🙂

cincolina: jé, můžu se zeptat kam budeš chodit na ty kurzy? Já jsem si pár "agentur" našla na netu a furt nevím pro kterou se rozhodnout a z doslechu znám akorát Větrník... Někam bych vyrazit měla, protože fakt nic nevím. Že by jsi mi pak doporučila anebo nedoporučila ten svůj... 😉 Díky předem! 🙂

cincolina
27. únor 2010

Emers,
budu chodit do CENAPu. Získali na ty kurzy peníze z EU, tj. je to zadarmo... Ještě mají volný jeden kurz a myslím, že by byl termínově akorát pro tebe, takže rychle se přihlásit 🙂 . http://www.cenap.cz/p-terminy.php. Ale reference zatím nemám, kdyžtak v úterý napíšu.

pilotkaanetka
27. únor 2010

Holky zdravím,zítra jedem na výlet do Brna tak se stavíme asi na obi 😉

zabicka007
28. únor 2010

Cin, taky si pročítám příspěvky a fakt by to chtělo dělat si poznámky, protože tolik užitečných rad si nemám šanci zapamatovat...já teda na žádný předporodní kurs nechodím, něco jsem si přečetla na netu a hold do toho skočím po hlavě rovnýma nohama, ono už to nějak dopadne. S přítelem jsme se domluvili, že se mnou bude u kontrakcí a po porodu, ale přímo u porodu ne - nějak se na to ani jeden necítíme... 😅 Tak doufám, že nebudu litovat. Jinak definitivně jsem se rozhodla rodit na Obi, protože Bohunice skončili jako nejhůř hodnocené v celé ČR
Jinak už mi začali otíkat kotníky, každou chvíli mi rejpne v podbřišku, v úterý jsem měla jet na kontrolu na gyn,ale bohužel musím pracovně do českých Budějovic, tak doufám, že je to poslední, co musím před porodem absolvovat...ještě že už mám vše nachystané 🙂
Všechny maminky a dětičky a nastávající maminky moc zdravím, prcoškům pusinku na čelíčko 😀

pilotkaanetka
28. únor 2010

ahojky,tak jsme doma a na obi dnes nebyli ☹ tak jsme byli v ikei 🙂

ywushka
28. únor 2010

ahojky holky! maly si podezdrele odpoledne vyspaval,pak se vzbudil,vyrazili jsme v pul ctvrte na projizdku a v kocare ne a ne usnout a ted chrupka na chodbe🙂 usnul az jak jsme prijeli domu. Ve stredu jdeme do poradny,dostane i ockovani-mam nahlasene i prever i ten rotarix nebo jak se to jmenuje a jeste si nahlasim to proti meningokuko (nebo jak se to pise)!! Manzela mam doma,konecne🙂

zabicka007
28. únor 2010

Pilot, a nakoupili jste něco v ikei? Já tam strašně ráda courám, je tam tolik věcí co by se mi hodili do baráčku, ale ty penízky...a taky dobrý obchod je kika, je to v olympii, tak se taky vždycky kochám 🙂
Ywuš, hlavně ať to doktor napíchne pořádně, jestli je to to očkování do ramínka tak švagrové kluka teď očkovali před cca 14 dny a špatně mu to napíchli a teď mu to chudáčkovi hnisá a musí s ním chodit na vymačkávání, no děs... 😒

pilotkaanetka
28. únor 2010

Zabi jj to zase peníze lítaly 😀 ale skoro všechno co jsme koupili je pro malou 😉 a bylo tam lidí jak......

emers
28. únor 2010

cincolina: díky moc za info, Cenap znám z netu, dívala jsem se na ně už dříve kdysi skrz ty plodné/neplodné dny... jen mi přijde jestli nejsou moc křesťansky založeni, nějak mi to z toho vyplývá, ale třeba se pletu. A třeba to taky v předporodním kurzu vůbec nemá vliv, zda jsem křesťan či ne, že jo. To spíš u té antikoncepce, početí hraje roli asi. 😉 Každopádně budu ráda, když mi pak napíšeš jak se ti tam líbilo 🙂

ostatní zdravím, pěkný nedělní večer!

hanulamarkova
1. bře 2010

Krásné sluníčkové ráno, holky ráda by jsem se zeptala jestli jste pili kávičku v těhu mám moc velkou chuť na ni ale normálně jsem se jí vzdala jsk jsem se dozvěděla že jsem těhu
tak teť nevím...

pilotkaanetka
1. bře 2010

Hanul kávu jsem pila ale slabší a ne každý den myslím že to až tak nevadí 🙂

zabicka007
1. bře 2010

Hani, já piju kávu celé těhotenství, prakticky každý den, ale slabou rozpustnou a napůl s mlékem a nemyslím si, že by to mělo ublížit...

hanulamarkova
1. bře 2010

Děkuji holky mám totiž ráno motáky a mžitky před očima, tak si myslím, že by mi káva pomohla... 🙂

ywushka
1. bře 2010

Ahojky vsem🙂
My uz jsme byli na kratke prochazce,ted varim,v pet nam prijde navsteva,tak jsem udelala jednohubky. Maly jeste spinka v kocarku,jeste pujdeme na jednu prochajdu,sice venku vyfukuje,ale sviti slunicko,tak se to da,je to takove prijemnejsi,uplne me nastvala ta dlouhodoba predpoved pocasi,ze ma pry zase snezit!!! Se z toho pocasi uz zblaznim!! Koupila jsem si konecne dva kvetinace na kvitka a doma jsem zjistila,ze ten jeden je uplne maly,musim ho zajit vymenit! Uz mam velikonocni vyzdobu😀,no jo🙂,alespon nejakou radost si musim udelat🙂 Preju vam prijemny den

emers
1. bře 2010

hanul: já ze začátku nepila neb jsem neměla na ni chuť, ale pak od 3. měsíce zase jo, ráno vždy rozpustnou s mlíkem neb mám hrozně nízký tlak a už jsem na ni měla zase velikou chuť. Prý 1 káva denně vůbec neškodí 😉 Já navíc občas piju kofolu, kolu, pepsinu, snažím se méně pít, ale dám si.

ywushka
1. bře 2010

ahojky holky! Ted jsem se podivala na jedno album tady na konikovi,je tam holcicka ktere se vratila leukemie,jsem z toho uplne hotova!! Muze mi nekdo vysvetlit,proc to maji a hlavne z ceho to maji takove malicke nevinne deti?? Pomalu ze tady ted nebrecim!!! Kdyz jsem ji videla bez tech vlasku....To si prece nikdo nezaslouzi.....

maka123
1. bře 2010

ses tu ivi jeste,no otevrena jsem uz dva tydny v patek mi na kontrole doktor rekl ze uz nema kam sestoupit hlavicka,jsem se ho zapomnela zeptat jake ma vlasky 😀 😀 😀 jinak monitor mi teda lital zitra jdu na kontrolu do bohunic myslis ze by si me tam mohli nechat a vyvolat mi to kdyz jsem otevrena ty jsi to taky tak nejak mela ne

snahapada
1. bře 2010

ahoj holky tak vas zdravim dekuji za pochvalu ale i vy mate moc krasne miminka vsichni dneska jsem byla na kontrole na kardio s nikolkou tak vse je ok ale v pondeli musi jet do PRAHY na kontrolu tak jsem se nasrala predstavte si ze mala pojede sanitkou do te PRAHY a ja musim autobusem nebo autem pry nemam narok abych jela s nj v sanitce to je bordel ze to neni ani mozny to ze ju kojim je nezajima co to zase vymyslely to nevim tak ja se tak nastvala ze jsem je malem poslala do pr. ale jinak holky pribyraji dobre jenom NATALIE porad rve jak tur chce se porad chovat uz nevime co s ni mame delat NIKOLKA je zase tak strasne hodna ta se naji a spinka asi je to tim ze nabira silu holky musim jit nat. rve jak tygr zatim pa