Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
20. říj 2009

ne, je mi jasný, že má tvoje mamka strach a že ti chce pomoct, ale jsi už přece dospělá a určitě budeš vědět, jak moc malého obléct 😉
Já to mám v plánu tak, že malé dám bodýčko s dlouhým rukávem, na to dupajdy a teplé ponožky, možná nějaké tepláčky a mikinku s kapucí, aby to měla přes hlavičku i čepičku. Dám ji do fusaku a potom přes ten fusak přehodím tenkou dečku a ke všemu ten kočár má i takový ten návlek ne, takže je to vyřešené.

zabicka007
20. říj 2009

Ahojky,dneska jsem se na MK dostala až teď, byl náročný den, jelikož jsem vezla drahouška do nemocnice, protože ho už asi týden bolí záda, a až teď se konečně rozhod, že zajde za doktorem, protože už ho to bolelo dost...no a pochopitelně si ho tam nechali, prý min. 10 dní, každej den prý bude dostávat kapačku, aby se ty svaly uvolnili či co, no prostě je ze mě slaměná vdova, chjo ☹
Luci, s tím předčasným porodem jsem to myslela tak, že když mám pořád nějaké problémy /krvácení apod./ tak těžko můžu čekat, že bude vše v pořádku a mimčo donosím až do 40 tt, dokonce i gynekoložka mi potvrdila, že to bude spíš dřív při těchle problémech...
Mir, děkuju za receptík 🙂
K superstar se nevyjadřuju, já na to nemůžu ani koukat, protože mi to přijde strašně kýčovitý, jak se tam všichni před tou kamerou přetvařují když jde o to vyřazování, drží se za ruce apod. přitom jsou to přece soupeři...no asi na tohle nemám buňky
Tak krásné sny všem! 🙂

elennka
21. říj 2009

Pěkné raníčko 🙂)

ywushka
21. říj 2009

elen: dobre ranko😀!

Ja jsem si dneska prispala az do pul osme😀 za chvilku ze me bude asi rekordmanka ve spani😀!! Tatka muj je strasne nachalzeny,no snad to od nej nechytnu!!
Preju vam krasny den!!! Jdu snidat

irminka
21. říj 2009

ahojte,
holky: stalo se vám ted někdy , že jste po vyčurání pocítili velmi pulsující bolest jako kdyby v levém vaječníku a ta bolest trvala alespon hodinu, potom to přešlo a když jste šly zase na WC, tak jste vše normálně bezbolestně vykonaly a potom zase ta bolest?
Tak toto mám od včerejšího odpoledne, nechci plašit, ale je to velmi nepříjemné...takměř jsem vyřazená z provozu, protože na WC chodíme ted dost často .... 😠

miradka
autor
21. říj 2009

Irminko, tak to som ešte nemala, ale občas, keď nejdem včas na wc, tak potom ťažko spúšťam a dosť to bolí, ale je to len chvilkové. Možno by mohla poradiť Ywushka, ona je popredu trošku, aj keď s jedným mimčom 😒 Skús sa opýtať aj na diskusii o dvojčatách...

irminka
21. říj 2009

dnes jsem si řekla, že nebudu nic dělat, budu ležet a ped chvílí přišla tchyně, jesli bych ji nezavezla do druhého města na hřbitov vysadit macešky, takže tam pojedu, ale nevylezu z auta, budu čučet v teple....
Možná to mám nějak namožené z včerejšího uklidu , ale je zase blbé, že to bolí až po vyčurání, to fakt nechápu

miradka
autor
21. říj 2009

Irmi, je to fakt divné. Vezmi si do auta deku, aby si neumrzla...ja by som teda radšej povedala tchýni, že ti nie je moc dobre..ešte k tomu na hřbitově ani záchod nie je... 😖

gabina79
21. říj 2009

Ahojky maminy 🙂
Žabi a kdy si jdeš pro ty všemožné různé výseldky, jak tě ta Dr postrašila?
Irmi, takto fakt nevím...já to mám stejné jako Mir, když chvíli zadržuji, tak to jde hůř, ale jinak celkem OK...no ale kdyby ti to trvalo tak bys to asi měla říct Dr, aby to nebyl nějaký zánět 😕
Ywuš, krásná postýlka, kdybychom měli jen pokojíček, tak bych nad nějakou takovou taky uvažovala, ale v ložnici musíme být trošku střízlivější, i kvůli ostatnímu nábytku, takže budeme mít nějakou jednodušší 🙂
Mir, tak to budete mít taky krásný pokojíček...jak nám teď budou malovat, tak jsme nahlásili jen na bílo (i když teď máme ložnici zelenou), ale taky přemýšlím, že bych nakonec nechala jednu stěnu udělat zelenou....kolik těch jablek budeš ještě zpracovávat 😀
A Lucka je dnes na kontrole a ještě má ten 3D, že jo.....tak touž se těším na fotečky 🙂

miradka
autor
21. říj 2009

Ahoj Gabi 🙂 S jablkami som už skončila, celkom mám asi 5 litrov presnídavky, bol to mazec a to som ešte včera večer vysávala ten nový koberec 😀 Ale mám chuť ešte na jablkový koláč, od rána sa chystám, že s amrknem na recept a furt sa neviem odpútať od počítača. Práve mám takú dilemu, že neviem aký fusak poriadiť do kočárku. Uvažujem, či je rozumné kuvať len zimný alebo kúpiť ten špeciálny, čo je vhodný aj do zimy aj na leto. Chcela by som ten EMITEX. Keď sa dítka narodia v lednu alebo únoru, tak v lete by mali mať 7-8 mesiacov, tak neviem či ich mám dať ešte do fusaku alebo len pod deku... 😕 Ako to vyriešite vy?

miradka
autor
21. říj 2009

Holky, našla som zaujímavú akciu na zimný emitex fusak http://www.ski4u.cz/zimni-fusak-emitex-combi-20...

gabina79
21. říj 2009

Ahoj Mir, jeeee, jablkový koláč bych si dala 🙂 ...já už se týden chystám, že upeču štrůdl 😀 ..no dnes se mi nechce, tak to nechám na zítra 🙂
Ohledně toho fusaku....já jsem taky na vážkách...určo pořídím ten od emitexu (teď ještě ne, protože nevím, v jaké barvě bude kočár)...nejdřív jsem myslela, že ten dražší, kde je i "letní" fusak (ten stojí cca o tisícovku víc), ale teď si zase říkám, že v létě malého jenom přikryju nějakou dečkou nebo plenkou, podle toho jak bude teplo...ale zase co na přechodné období, kdy už nebude moc velká zima, ale nebude ještě ani teplo - to už mu bude v zimním fusaku horko...no to by asi měla stačit deka a vlastně je na kočárku i nánožník (jak na korbu, tak na sporťák).....no ještě pořád váhám,, ale spíš to vidím jen na ten zimní 😉

lucka.adis
21. říj 2009

Ahoj kočky, to je zase venku děs... dálnice zacpaná, protože tam hořeli kamiony a osobní auto, když jsem kolem toho projížděla, tak se mi udělalo normálně špatně, cesta do Brna trvala přes hodinu 😝

Jinak kontrola dopadla dobře, malá je v pořádku, porodní cesty jsou uzavřené, všechno pěkně roste 😵 a zrovna se hýbala, takže dr.poskakoval s UTZ 😀

Teď vás dočtu a potom popřípadě odepíšu.

Mir, k tomu fusaku, já mám zimní fusak-zavinovačku do autosedačky zn.Emitex a koupila jsem ji tady na koníkovi za pusu, mám obrázek v Albu 😉 a malou budu mít v kočárku v normálním zimním fusaku s beránkem.

miradka
autor
21. říj 2009

Asi aj ja poriadim len ten zimný a na ten prechod by možno šlo použiť toto http://www.dupydup.cz/emitex--fusaky--zavinovac... ale neviem do koľko mesiacov je to vhodné. Či to nie je moc malá veľkosť...
Štrúdl, mňaaaaaaaaaaam 😀 Jejda, musím sa mrknúť na ten recept 🙂

miradka
autor
21. říj 2009

Luci a čo budeš používať v lete do kočárku? Super, že výsledky vyšli dobre, gratulujem. Máš nejaké fotečky? 🙂

lucka.adis
21. říj 2009

Odpoledne tady potom nebudu, protože jak už psala Gabča, jedeme na ten 3D a doufám, že snad dojedem 😀

gabina79
21. říj 2009

Jj, takový fusak do autosedačky taky budu pořizovat 🙂 ....podle mě je ten fusak dělaný tak, aby se ti tam mimčo vešlo, dokud se vleze do "vajíčka" 🙂
Ahoj Luci, tak to je supr, že kontrola proběhla dobře, a že je vše OK....už se těšíš na odpoledne???? 🙂

lucka.adis
21. říj 2009

Mir, koupila jsem malé přes mimibazar teplou dečku, ale nééé zase extra teplou.. není to prostě taková ta látka, ale prostě dečka, abych to přes ni mohla přehodit, když by se ochladilo a jinak na nějaké pařáky (pokud teda vůbec budou, tak ji potom koupím nějakou tenkou..ale i tak ji nebudu přece přikrývat, když bude venku vedro k padnutí... 😉

gabina79
21. říj 2009

Jinak hlásím, že jsme včera opět zavrhli pár kočárků (na netu super, ve skutečnosti děs) a že jsem zase málem odpadla v obchodě...no prodavač ze mě nemohl 😀

miradka
autor
21. říj 2009

Gabi, tak to by bolo asi tak do 9 mesiacov, nie? Keby to tak bolo, tak to už by bol zase podzim a zimný fusak by to zmáknul 🙂
Luci, tak potom nech ti urobia krásne fotečky 😉

lucka.adis
21. říj 2009

Gabčo, no jasně že se těším ( i manža se synátorem ), akorát doufám, že bude malá spolupracovat, protože jsem přišla na to, že když jdu tak ji většinou uspím tím kolíbajícím pohybem 😀 😀

Dneska jsem měla konečně na sobě to pončo, dr.mi ho hrozně moc chválila a říkala, že jsem v tom jako méďa Kulička (pokud znáte ten večerníček) 😠 😀 😀 musím potom říct manžovi, aby mě v něm vyfotil 😉

miradka
autor
21. říj 2009

Gabi, vy si ale dávate záležať 😀 inak ani sa nečudujem, keď furt je počuť ako nekvalitne sa teraz kočárky vyrábajú a ešte k tomu niektoré ani neprešli tými testami....

lucka.adis
21. říj 2009

Jinak ten fusak je docela obrovskej, když mi to došlo, tak jsem se divila, že je to tak velké, že se v tom to miminko úplně schová a nebude v té autosedačce vidět 😀

gabina79
21. říj 2009

A včera jsme se ptali toho prodavače na ty autosedačky 0+, protože někde píšou, že jedny se upevňují po směru, jiné proti směru, tak jak to je...a on říkal, že tato nejmenší kategorie se vždycky musí upevňovat proti směru (že mimčo čučí i vzadu do sedadla), tak to mě docela překvapilo 😕

miradka
autor
21. říj 2009

Jj, nech ťa v ňom vyfotí 😀. Dnes je tak krásne, že asi aj ja na seba navlečiem pončo.

Asi som vám nehovorila, ale dnes máme veľký deň. V Třinci je deň otvorených dverí na porodný sál, tak sa ideme mrknúť ako to tam vypadá. Strašne sa už teším 😵 Práve ho rekonnštruovali. Chcela by som tam rodiť, tak snáď to vyjde.

lucka.adis
21. říj 2009

Gabčo, tyto autosedačky se musí upevňovat " vždy " proti směru jízdy!!!! Ať už tu autosedačku máš v zadu nebo na místě spolujezdce, kde samozřejmě nesmíš mít zabudovaný airbag!!!!!!!!!!

My budeme mít malou vzadu vedle Áďi, za manželem abych na ni viděla, ale když pojedu bez manži, tak si ji dám vedle sebe na místo spolujezdce.

miradka
autor
21. říj 2009

Gabi, to je vraj kvoli tomu, že deti ešte nevedia držať hlavičku a keď auto zabrzdí, tak to može byť nebezpečné, aspoň tak nejako som to počula..

lucka.adis
21. říj 2009

Mir, tak se v tom také nech vyfotit!!!!!! 😉

A dej potom vědět, jak se vám tam líbilo 🙂 mě asi opravdu čekají ty Bohunice, protože tam jezdíme na to všechno vyšetření atd. a mají tam i kartu se všemi zápisy. Tak budu jenom doufat, že to tam bude pohodě 😉

miradka
autor
21. říj 2009

Luci, tak tá zavinovačka by mohla byť dobrá do 1 roku? Možeš ju zmerať prosíííííííííííím 🙂

miradka
autor
21. říj 2009

Vlastne ja som blb, však aj ja mám už jednu takú zavinovačku, včera mi ju kamoška priniesla. mám ju požičanú, ale musím poriadiť ešte jednu. Tak nemusíš nič merať, hneď s ana ňu mrknem 😉