Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
12. bře 2010

Luci, malá je fakt zlatá 🙂
Holky, ptala jsem se manži na tu chatu a taky by jel 😉 ...záleží ale hodně na termínu, takže něco vymyslete...akorát bych to teda viděla na celou tu chatu...ono přece jen s tolika mimčama bude potřeba i hodně prostoru 😀...koneckonců můžeme říct i na snažilkách 😉
Žabi, ale pozor - hodně se ty chaty pronajímají na celý týden, co mám zkušenosti, tak je problém pronajmout si něco na víkend.
Jé Irmi, užijte si vítání, my ho máme naplánované na 3. dubna...jsem zvědavá, jak tam bude Oník pištět a vztekat se 😀
Ywuš a jak to děláš s kojením, když jedete takhle na delší výlet?....nedovedu si představit, kde bych kojila 😕
A mám dotaz ohledně přípravy "sunaru"...fakt se musí voda 5 min vařit, jak je napsané na obalu anebo stačí projít varem v konvici?.....zatím teda odoláváme, ale abych byla připravená, kdyby bylo nutné dokrmovat...

gabina79
12. bře 2010

Koukám, že mimo sezónu je nástup a počet dní libovolný, takže super....no a my určo nemůžeme ten poslední víkend v červnu 😉

irminka
12. bře 2010

¨holky, tak my jsme teda byli na tom veletrhu a byla jsem zklamaná. Čekala jsem tam toho víc pro děcka nebo já ani nevím co jsem si představovala co by tam mělo být....prostě samé kočárky a autosedačky, sem tam postýlka, nějaký hadřík
My jsme chtěli vozík za kolo croozer, na veletrhu stál typ pro rok 2010 9990,- a když jsme jeli zpět z Brna, tak jsme se stavili ve Starém Městě v Cyklo wordu a tam jsme si ho objdnali za 7490,-, takže jsem fakt byla zklamaná, no ale třeba vám se tam bude líbit 😉

Luci, malá je překrásná a ty vlasy, to je paráda, vypadá jak skřítek 🙂

pilotkaanetka
13. bře 2010

dobré ránko tak na veletrh nejedeme celou noc jsme byli skoro vzhůru malá má rýmu a hrozný kašel jsme poprvé nemocný 😠 ☹

ywushka
13. bře 2010

irm: jaj tak to je blbe,ale my si chceme udelat nejaky vylet,trosku se odreagovat.

Pilotka: tak at se mala rychle uzdravi!!

ywushka
13. bře 2010

taky jsme s manzelem navrhovali si vzit celou chatu!! Bude to lepsi!!! Sice nas to vyjde o nejakou stovku vic,ale to prece vubec nevadi!!! HLavne aby nam vyslo pocasi!!!

ywushka
13. bře 2010

gabi: normalne ho nakojim!! Vsude casto byvaji udelane mistnosti na kojeni a prebalovani!! ale on stejne zatim vsechny vylety prospal!!

zabicka007
13. bře 2010

Hani, tak to je škoda, mohly jsme poplkat, tak já na Vás taky budu myslet, ať jsou samý dobrý zprávy! 🙂
Cin, se ti nedivím, že už se těšíš, já bych teda takhle dlouho nevydržela asi v práci, sice jsem nějaký projekty dělala, ale sama jsem si určila kdy si k tomu sednu, nebo spíš lehnu, a to je něco jiného než každý den vstávat na určitou hodinu a prosedět tam 8 - 9 hodin...tě obdivuju.
Já byla včera a dnes ve škole, no bylo to utrpení tam sedět, ale musela jsem to vydržet, protože na další přednášky už se asi nedostanu, no já nechci vidět to zkouškový, to bude mazec...
Pilot tak jestli jste teď poprvé nemocný tak má asi malá dobré protilátky ne? Švagrová má tříměsíční miminko a už dvakrát byly nachlazení s rýmou i teplotou...
S tím termínem na tu chatu...hodilo by se Vám to všem předposlední víkend v červnu, tj. 18., 19, a 20. 6., že bych už poslala předběžnou objednávku a zjistila konečnou cenu za pronájem celého objektu?

ywushka
13. bře 2010

zabi: nam by ten termin i vyhovoval!

My jsme byli na tom veletrhu,bylo to prijemne,ze jsme si tak nekam vyjeli!! Alespon jsme to meli jako takovy vylet!! Je pravda,ze tam byly spise veci pro maminky,ktere teprve porizuji vybavicky,kocarky a tak....pro ty starsi deti tam uz nic nebylo,ale koupili jsme alespon malemu jednu cepicku,to je problem tady nejakou koupit!! Musela jsem si dokonce u jedne pani objednat i uhackovanou,uz se tesim az nam dorazi!!!

irminka
13. bře 2010

ywus:my jsme také koupili čepičky pro kluky, jedna stála 190,-Kč je taková černá s bílým cosi, prostě taková prdácká 😉

Termín nám také vyhovuje, manža si vymění službu, aby mohl jet na celé 3 dny, tak to zkus zabi

Tak my jsme byli na vítání občánků moooc hodní, dostali jsme pamětní list, dřevěné hračky a kvítí, co kvítí, takový ohrabek, že jsem to musela celé ocvakat a z půlmetrové kytky je 10.ti cm kytička 😎 , potom jsme pozvali našich a našich 🙂 na obídek do restauračky, tam kluci spinkali jak belinky a potom jsme šli všichni ještě k nám, tam jsme si dali po slivovičce a ted už mám klídek. Tcjýnka si vzala kluky na procházku, já trošku poklidila a už můžu chvilinku relaxovat, aááááách, to je paráda

ywushka
13. bře 2010

irm: my jsme koupili takovou frajerskou s ksiltem!! Ale uz cekam na to az mi prijdou try hackovane!!!

irminka
13. bře 2010

jo, s tím šiltem byla také super 😉 . A máš kontakt na někoho kdo háčkuje i na kluky? já bych si předtavovala nějaké prdácké

emers
13. bře 2010

čaute holky,
zdravím!
já jsem se taky před chvílí vrátila z veletrhu, je spíš pro ty co toho ještě moc nemají, což já vcelku jsem
můj favorit kočárek - ta firma - tam teda taky bohužel nebyl.
Ale nakoupila jsem dost dobře některé hračky, co vím, že jinak stojí daleko víc + rychlozavinovačku, která se mi moc líbila a pak teda šusťákovou bundu, která nevím proč tam byla, ale outdoorová - membránová zlevněná z 1500,- na 300,- teď ji samozřejmě nedopnu ale pak se bude hodit... doufám teda, že pak se do ní vlezu
Takže já vcelku spokojenost... stejně jsem měla docela dost tam chodit, musela jsem na chvilku sednout na občerstvení, to teplo a vydýchaný vzduch, já mám teď nízkej tlak a dělá se mi šoufl, takže být tam toho víc, tak to stejně nedám

cincolina: díky za info! 🙂 tak uvidíš jak dál, určo ti to dá aspoň něco...

lucka.adis
13. bře 2010

Žabi, nám ten termín také vyhovuje 😉 akorát nezapomeň, že já mám ty děti dvě 😀 😀

Koukám, že jste si výlet do Brna holky užili a něco i pokoupili..
Mě uháčkovala jedna paní 2čepičky pro Verču tady na koníkovi, už se těším, až ji je budu moct dát.. teď je na ně ještě zima.

Irmi, vy jste už měli vítání občánků? Jéééé, já už chci takýýýý. A máš nějaké fotečky?

ywushka
14. bře 2010

irm: http://kubajda-hackovani.shop1.cz, email: hackovane.cepicky@seznam.cz!!! Pani je moc ochotna a cekaci doba (to je asi ta uplne nejkratsi co jsem od koho dostala) jsou cca 3 tydny

pilotkaanetka
14. bře 2010

Tak jsme včera v jedenáct večer vyrazili na pohotovost malá měla šílený kašek štěkala jak pes a má laryngitidu ☹

ywushka
14. bře 2010

pilotka: taaaak hlavne aby se mala brzo uzdravila!!!

lucka.adis
14. bře 2010

Anet, tééééda, tak to nezávidím. Adisek to měl před rokem a půl.. chudák malá.
Kde k tomu proboha přišla? Hlavně aby se brzo uzdravila a buď ráda, že můžete být doma, většinou nechávají takhle malé děti v nemocnici 😖

My máme celej víkend návštěvy, zrovna teď zase dělám jednohubky a chlebíčky. Malá je v lehátku a usíná.. ven dneska nepůjdem, páč u nás fouká šílenej vítr a ke všemu i prší 🙄
Zítra máme poradnu, tak jsem zvědavá, kolik ten náš trpaslík bude vážit atd. a v Úterý jí je už měsíc 😨 😵 pořád to šíííleně letí!!!!

ywushka
14. bře 2010

lucka: maly je ted venku na dvore v kocarku,jsme ho zababulali a jeste jsme mu na kocarek dali i plastenku,kdyz trosku poprcha. Taky nepocitam s tim,ze by jsme sli dneska ven,protoze mame taky navstevu. Jsem varila,trosku uklizela a delala chlebicky! Zakusecek jsem si udelala uz v patek-MUZU JEN DOPORUCIT naprosto jednoduche!!! 2x plechovka mandarinek+2x smetana na slehani+2x puding (takovy spesl od dr. "ektra-jmenuje se puding bez vareni maji ho na kaufu),vsechno slejes do mixeru i se stavou z mandarinek,vyslehas-je to hned tuhe a skladas na piskoty nebo korpus-ja jsem to udelala z piskotu,dala jsem piskoty,pak jsem tam na to uvarilo trochu pudingu vanilkoveho a zase piskoty a pak jsem vrtvila tuto smes!!! SUPER!! a nahoru jsem nastrouhala cokoladu!!! UPLNA MNAMKA

ywushka
14. bře 2010

ahoj holky,my mame asi uplne nejake divne dite🙂!!! Rano se budi kolem pul sedme a odmita spinkat,dneska abych mohla v klidu varit a delat chlebicky....tak ho manzel povozil v deset dopoledne v kocarku na dvore a on spi do ted🙂 Ve dvanact jsme ho dali na chodbu a on porad spi🙂,ani na prochazku jsem nemohla odejit s kamoskou😀 ha ha ha

pilotkaanetka
14. bře 2010

ahoj holky jo Lucko toho jsem se bála aby si nás nenechali v nemocnici ale už je to snad lepší uvidíme až pujde spinkat začne vždycky kašlat až večer a začne ji to budit ☹

zabicka007
15. bře 2010

Dobré ráno, nebo spíš noc, nějak nemůžu spát, ten konec těhotenství už je fakt otravnej, navíc venku napadl nový sníh a fučí tam jak na horách, to nám ten pracovní týden pěkně začíná (teda pracovní nám ani tak ne, spíš těm našim vydělávajícím polovičkám 😀 )
S tou chatou teda oficiálně bychom měly jet v této sestavě, pokud si to teda pamatuju správně, když tak se přihlašte prosím kdo by chtěl jet ještě:
Já: 2 dospělí + 1 prcošek
Irminka: 2 dospělí + 2 prcošci
Lucka: 2 dospělí + 2 prcošci
Pilotka: 2 dospělí + 1 prcošek
Doufám, že je to tak, nějak mi to nemyslí...občas...raději mi to potvrďte ju? 🙂 😝

ywushka
15. bře 2010

zabi: Ywushka: 2 dospeli+1prcosek!!!

irminka
15. bře 2010

zabi: Irminka: 2 dospělí ,1 puberták a 2 prcošci

ywushka
15. bře 2010

ja jsem vcera mela silenou migrenu,jeste v noci me to budilo!!! Budu si muset uz asi jet na neurologii pro ty prasky co jsem brala pred tim,ale to asi nebudu smet kojit!! Tak nevim co mam udelat! Vcera jsem snedla 3 paraleny (snad se muzou kdyz se smi v tehu) a v noci jeste jeden ve dve rano....!!! Uz jsem myslela ze se zblaznim.

Zabi: Tak kdyz je nas tolik to by jsme si klidne mohli vzit celou chatu,at mame dostatek prostoru!😀

ywushka
15. bře 2010

haliii halooo probleeeem!!! CHATA JE V TOM NASEM TERMINU UZ OBSAZENA!!!!! UZ JSEM TAM ZAVOLALA!!! JE VOLNA TEN VIKEND PRED TIM!! V tom nasem terminu je volna jen jedna pulka!!! Jsem pani rekla,at si tam udela poznamecku na ten vikend pred tim!!! Tak aby jste vedeli! Jsem slibila ze se ozvu

irminka
15. bře 2010

ty jsi ale rychlovka, snad teda pojedeme, musím se optati manžílka, jak má služby

lucka.adis
15. bře 2010

Ahoj kočky,

jéééjda, no a kdy by to teda vlastně bylo volné? Jsem ten termín nějak zapomněla a kalendář nemám po ruce, abych se mrkla kdy jsem to tam napsala 😅
Jinak jsi Ywush pěkná rychlovka, ale super, dík za info!!!

U nás byla ale noc, jsem se normálně zbalila a spala jsem v obýváku.. no, spíš jsem jen tak ležela, páč jsem nemohla pořád ně usnout. Malou jsme probudili po půlnoci na jídlo a od té doby až do 4hodin čučela a pobrekávala. Nemohla zase usnout 😠 tak jsem ji vzala k sobě k nám do postele a taky nic, takže jsem ji vrátila zpět do postýlky a tam spustila hysterák jak svi*** ☹ tak jsme ji dali najíst a od té doby spí až do teď.
Ona je fakt zlatíčko, ale chvílama to nějak nezvládám 😔

irminka
15. bře 2010

to chce hold pevné nervy..... 🤐

pilotkaanetka
15. bře 2010

ahoj holky jj 2 dospělí a jedna malá raubířka marodíme spolu já mám chřipku je to tu jak v lazeretu ☹