Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
24. bře 2010

Ahoj kočky, jsem tu dlouho nebyla... to jsem ale ostuda, že 😀 😀 jenomže s naší malou treperendou se to moc nedá.
Trápí nás kolika bříška, i když teda je to už lepší a myslím si, že zabírají ty probiotické kapky a hlavně rourka 🙂 🙂
Zrovna dneska dojela tchýně a vzala si malou do 15hodin ven, takže mám aspoň na něco čas a hlavně můžu něco uvařit, páč to absolutně z malou nestíhám a večer padám s malou za vlast, páč spí u nás v posteli a ke všemu na mé půlce, takže se stejně ani moc nevyspím..
Noo, je to zajímavé mít dvě děti, ale nestěžuju si 😅 😅

Manža dneska volal na tu naši dovču a poptal se na všechno co ho zajímalo a už to máme zaplacené, jenom musíme dneska hodit tu druhou smlouvu na poštu aby se jim to poslalo 😉

Gabčo, já malé dávám Fenyklový čajík, ale fakt jenom trošinku a hlavně před jídlem... no a i ty probiotické kapky, ale ty teda můžeme jenom jednou denně.

Jinak já už holky nekojím... malá je na Nutrilonu a je to fakt lepší, než abych ji trápila hlady. Teď v Pondělí jdeme na převážení, tak jsem zvědavá, co nám dr.řekne.
Tak se mějte všechny pěkně!!!!!!!!!!!!!!!!

A Žabi, ty dej určitě vědět, až se malinká nerodí 😵 😵 😵 😵

pilotkaanetka
24. bře 2010

žabi držím palce at je malá venku co nejdřív 🙂

pilotkaanetka
24. bře 2010

hurá bude další miminko 🙂

ywushka
24. bře 2010

Gabi jo mam lefax,tro je aleko ucinejsi nez sab i nase mudra to rikala a nam nejvic pomahal,urcite vyzkousej!

Nam prisla ted cestovni postylka,jsem se u ni uplne vztekala nesla mi porad poskladat,ale zvladla jsem to. Porad se mi ty boky sklapely! Jo abych nezapomnela,my si na tu dovcu budeme brat cestovni postylku,ten pan rikal,ze tam maji cca 4-5 postylek a celkem nas jede 7 miminek,tak si ji muze vzit nekdo z vas!!! Treb s dvojcatkama irmi,at nemusi tahat dve postylky sebou

hanulamarkova
24. bře 2010

Ahoj holky jsem tu z NT screeningu až na to že se prdolkovi nechtělo a spinkal všeeechno dopadlo na 1* a čekám jen na potvrzení krve nová fotečka je v albíčku projasnění šíje bylo 1,4mm takže super i nosní kůstka tam byla vidět.
Uf jsem si oddechla jen mi posunuli termín na 30.9 jsem momentálně 12+6 tt tak uvidím jestli nenadělím manžovi dáreček on je 2.10 😀

gabina79
24. bře 2010

Hani, super, gratuluji 🙂 Jen tak dál....to by byl krásný dáreček 🙂...stejně jako u Žabky 😀
Ywuš, teď doužíváme ten Sab a uvidíme, pak zkusím ten Lefax. Akorát tam v tom příbalovém letáku to zní, jako bych mu to měla skříknout zrovna do pusinky, když nedávám flašku s příkrmem 😕
My taky budeme pořizovat cestovní postýlku, zrovna dnes ji půjdu objednat, až půjdu s malým ven...takže ji určo taky budeme brát na tu dovču sebou 😉
Teď jsem ho nakojila a spinká beruška, jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží 😅
No nic, mám chvilku, tak jdu žehlit, mám tady kopy prádla a plenek a nejhorší je, že už mu pomalu nemám co oblíct - buď je to na žehlení nebo ve špíně 😀
Tak se mějte 🙂

emers
24. bře 2010

hani: velká gratulace! 😵

jinak jsem vytočená, ta má gyndařka mě poslala blbě - do jiné nemocnice do rizikové poradny kvůli té cukrovce, tak jsem pak už jen volala do té správné na objednání, tam zas řekli, že je to nějaký divný, že bych měla jít napřed do té diabetologické, jenže to mi ona nenapsala říkala, že teprve odtam mě pošlou
no a objednaná jsem až na 6.4. a to nevím jestli jsem vůbec dobře u té pí. doktorky a pak teprve mě budou objednávat na tu diabetickou nebo já nevím!!!!
takže jsem nebyla daleko od pravdy, že pak pomalu budu rodit ne?!
chjo, jsem nasr... to je péče, proč mě tam teda tak hnali na tu cukrovku když to teď nikdo neřeší.

ale jinak nám svítí sluníčko, tak užívejte prochajdy s mimískama
😉

irminka
24. bře 2010

ahojte,
u nás spadla bomba..jsme si totiž smysleli, že budeme mít větší kuchyn, tak manža dnes ráno nastoupil s kangem a probourával díru do špajzu....já jsem byla objednaná ke kadeřnici a to jste měly holky vidět ,když jsem přijela 😝, centimetr prachu naprosto všude, ale opravdu všude...jestěže mám ty babičky 😉..chodí celý den po procházkách a já to tady všechno šudlím, fuj, to je humus, pořád se ten hnusácký prach převaluje..budu to snad umývat do půlnoci 😠. asi budeme v duchnát papkat písek nebo co 😅

Jinak, chlapečci jsou mooc hodní venku v kočárku, ale doma pořád tak nějak poknurkávají, takže furt jezdíme a jezdíme 🙂

majte sa děvčice, jdu pokračovat

zabicka007
24. bře 2010

Gabi, tak ten doktor se teda s tebou moc nemazlil, tak přece žádnej učenej z nebe nespadl a věřím tomu, že co doktor, to názor, takže kdo ví, co by ti řekl zase jinej...ale seš dobrá, že to tak všechno zvládáš 🙂
Luci, tak super, že už se Vám ta kolika uklidňuje, je to určo úleva pro všechny včetně malé, to je hrozný, co kolikrát ty miminka musí vydržet...a o maminkách ani nemluvím 😉
Pilot díky, doufám, že to bude rychlý, ale snad jo, porodní cesty jsou už teď pěkně připravený, takže by to snad neměl být nějaký komplikovaný porod, i když v mém případě by to bylo dost překvapivé po tom všem... 😀
Hani tak to vypadá všechno skvěle, jen tak dál, moc ti držím palce!!!
Emers, to tak bohužel bývá, co si člověk kolikrát doslova nevydupe, to nemá...hlavně se nenech odbýt, jde přece o tvoje zdraví a taky zdraví miminka!
Irmi, ty máš teda smůlu, onehdá to bylo něco s těma fialovýma kapkama, teď zas tohle... 🙂

hanulamarkova
24. bře 2010

Novinka i z krve nám vyšel Dawnův syndrom 1:43 000 takže oslava veliká už si říkám, že to opravdu dopadne dobře 😀

ywushka
24. bře 2010

Gabi: ne proste dvakrat striknes na uzicku a das mu to do pusinky,je to bananove,tak mu to bude chutnan!!!

hanu: velka gratulace!!!

zabicka007
25. bře 2010

Dobré ránko, Hani, super zprávičky, jste šikulky!!!!!!!! 😀
Mě dneska ráno pěkně způsobně na záchodě odešla hlenová zátka, tak jsme zase o krůček blíž...zeptám se ale zkušenějších, pokud si to dobře vybavuju tak ani jedné z Vás se nestalo, že by odešla zátka a ve stejný den byl i porod, nebo jo?

pilotkaanetka
25. bře 2010

dobré ráno zabi mě odešla hlenová zátka ale jen trochu a to bylo ve 36 tt myslím a porodila jsem až ve 38 tt a to mě to ještě vyvolávali hlenová zátka ůže odcházet i měsíc před porodem ale u tebe si myslím že to je dobré znamení 🙂 a ža by jsi mohla porodit normálně a ne aby ti to vyvolávali tak držím palce 🙂

zabicka007
25. bře 2010

Pilot taky bych to tak viděla, dneska umyju okna tak tomu trochu pomůžu a na sobotu mám naplánováno hrabání trávy, to prej taky dost zabírá... 🙂

cincolina
25. bře 2010

Hanuli, moc gratuluju, ze vsechno je tak jak ma byt. Ted uz jenom pohyby a budes klidnejsi (i kdyz jak to pozoruju na sobe, tak uplne klidna asi nebudes nikdy 😢 ).
Zabi, ty jo, uz to zaclo. Tak at vsechno klape podle planu... 🙂

ywushka
25. bře 2010

Ahojky🙂!! Ja jsem tu jen na skok! Maly usnul,dala jsem ho do jeho nove cestovni postylky do jeho pokojicku a zapla jsem mu tam chuvicku,tak uvidime jak dlouho tam vydrzi spinkat🙂!!! Moc mu to uz neslo spinkat doma dopoledne...🙂,jsem si ho naucila na kocarek a to je chyba velika🙂!!!

zabi: super,zatka je dobre znameni🙂 drzime palecky a hlaaaaaavne se uz tesime az nam napises miry miminka🙂

lucka.adis
25. bře 2010

Ahoj holky

Žabi, mě odešla pár dní před porodem..takže je to u každé úplně jinak. Třeba se ti to dneska rozjede 😅 a když ne, tak je to každopádně dobré znamení, že se něco začíná dít 😉

Ywush, naše malá se taky neučila na kočár a doma je to problém, aby usnula 😒 budu to muset ještě nějak vymyslet, čím ji ošálit, aby přes den spinkala i jinde než v kočáře 🙂 Teď ej zatím v lehátku, ale nic tomu nenasvědčuje, že by měla spát.
Ještě že jedeme do Brna, to usne na 1OO% v autosedačce.

Jinak jsem si četla o vašich příspěvcích ohledně sexu po porodu.. no, já nevím čím to je, ale já s tím vůbec žádný problém nemám. Zrovna včera jsme si s manželem udělali pěknou chvilku a bylo to v pohodě. Užili jsme si to na 1OO%, aniž by mě něco bolelo atd. Měla jsem s toho sice strach, ale potom jsem to vypustila z hlavy a nemyslela na to. Třeba by vám to také pomohlo, kdyby jste se uvolnili a nemysleli na to, jestli vás to bude bolet nebo nebude, 🙂 😉

hanulamarkova
25. bře 2010

Ahoj holky no dneska jsem měla šoky vedla jsem malou do školy a na schodech dolů upadla a já jsem ji stihla chytnout jen za tašku i tak sjela po kolínkách asi 3 schody no teda myslela jsem si všelicos nakonec se jen oklepala, že ji nic nebolí a že můžeme jít. Jen já jsem si musela sednout na schody a vydýchat to no šoky strašný... 😵 ale hlavně že ona je ok. Uf.

zabicka007
26. bře 2010

Hani, tak to musely být šoky, úplně si to dovedu představit, já jsem na tohle takovej srabík, že za každým pohybem dítěte vidím několik verzí a variant úrazu, takže tohle zažít, tak to prodejchávám ještě minimálně týden...tak hlavně že jste to v pořádku ustály obě, vlastně všichni tři 🙂
Já zase nemůžu spát, tak tady čumákuju do tmy, jo, včera mi psala Muschka, nevím, jestli si ji pamatujete, chvilku tady s náma plkala (nebo spíš na starým koníkovi na snažilkách) tak včera byla na t ransportu - dvě blastocysty, tak doufám, že jí to konečně vyjde, moc bych jí to přála... 🙂
Luci, to jsem včera ještě měla průjem, tak jsem si říkala, že už teda fakt pojedem, a ono nic...asi mi malá chce udělat radost a narodit se přes to všechno opravdu až v neděli 😀

miradka
autor
26. bře 2010

Ahoj holky, tak tento týždeň som bola na kontrole a dopadlo to celkom dobre. Ešte trochu budem špiniť, vraj tam mám nejaké hematómy...Dr zavtipkoval a pýtal sa, kedy plánujeme ďalšie miminko 😀 No ja na to, že máme ešte 2 embryá na mraze 😀 😀 Keby boli dvojčátka, tak ušetríme na kočárku 😀 Neviem si predstaviť po tých všetkých peripetiách, že by som mala mať ďalšie mimčo a čo dve 😅 Pýtala som sa na tú moju endomrchu, ako to tam vypadalo a vraj je to lepšie, ale že tehotenstvo nie je adekvátne na posúdenie endomrchy, pretože je to všetko zastavené...takže prirodzene otehotnieť je veľmi malá šanca.

No a aby som sa nenudila, tak zase máme problém s kočárkom. Máme defekt 🙄 Tak som hneď ráno volala do cyklo opravy a ten pán je taký šikovný, že mi to na počkanie opraví 😵 Tak tam zajdem aj s podvozkom. Zrovna dnes to tak blbo vyšlo, pretože potrebujem kočár prv než dojde moj chlapík a aj keby...tak kým by to opravil, on aj ja by som pri tom zošedivela 😀

Detičky som vystrčila von na slniečko, dnes je tam úplne skvelo, krásne počasie, len škoda, že sa má zase ochladiť 😒 Včera mi tam spali skoro celý deň a podarilo sa mi čosi aj upratať 😵

Emers, s tou cukrovkou som na tom bola podobne, tiež ma moj dr poslal hneď do rizikovej poradny ešte k tomu do Ostravy a to som mala hodnotu po 2 hodinách 7,8 - hraničnú. V Ostrave sa na mňa dívali, že čo tam chcem...že sa mám objednať do diabetickej poradny u nás v Těšíně..Doktori sa asi chránia, hlavne keď sme z umelého opl.

miradka
autor
26. bře 2010

Ja si pamätám na Muschku, držím jej palce 🙂

Holky, dívate sa na ten nový seriál na Prime? Zázraky života...pekne pri tom spomínam a dojíma ma to... 😅

lucka.adis
26. bře 2010

Ajoj kočky...

venku je bááááááááááááááájo počasí, fakt paráda. Dojela jsem z obchodu a malou jsem nechala v kočáře na zahradě, tak snad bude ještě nějakou chvíli spát. Čekáme dneska návštěvu, takže potřebuju udělat jednohubky atd.

Mir, uvažujete o dalších dětech, jo 😀 tak to teda klobouk dolů... jinak vy s námi nepojedete na tu dovču, jak jedem tady s holkama? Nějak jsem nepostřehla, jestli si se k tomu vyjadřovala.

Žabi, no jo no... vzpomeň si na mě, třeba malá opravdu vyleze v Neděli 😵 😵 😵 určitě se už těšíš!!!
Kdyby něco, tak volej nebo piš kdykoliv!!!

Hani, tak hlavně že je malá v pořádku 😉

pilotkaanetka
26. bře 2010

Ahoj maminy tady je taky krásně ted jsem převlíkala peřiny tak doufám že až je pověsím že ještě uschnou 😉

ywushka
26. bře 2010

pilotka: ja jsem vcera prala malemu celou postylku!🙂HURAAAA MAME TATKU DOMA🙂 JUPIII jsem myslela ze se snad ani nedockam! Maly tady usinal pod hrazdickou a byl pokadeny,tak jsem ho sla prebalit a supla jsem ho do postylky do pokojicku a dala jsem mu tam plenku na hrani😀 a uz slysim jak si tam vyklada,ten spinkat ted nebude🙂,nevadi chystame se na prochazku,tak bude spat snad tam....dopoledne jsme byli nakoupit ja jsem rychle uvarila a nachystala jsem si obed na nedeli (budeme mit ptacky)

pilotkaanetka
26. bře 2010

taky jsem ty peřina vzala s povlečením z postýlky takže převlíkám peru teda pere pračka a le někdo to musí pověsit uklízím vařila jsem rajskou polévku hovězí na smetane se žampiony a knedlík a ještě jsem dělala manželovi ¨puding s jahodami 🙂 takže se dneska opravdu nenudím
jo a máme cestovní postýlku jupííííí je skvělá a malé se tam líbí 🙂

pilotkaanetka
26. bře 2010

manžel jde zítra makat 😠

ywushka
26. bře 2010

maly taky vypada spokojene v cestovni postylce,dokonce v nic uz dvakrat spinkal pres den,tak tam vydrzi alespon spinkat hodinku-hodinku a pul. Tak nevydrzel v obyvaku ani deset minut a pak jen plakal!!! Jsem zvedava jak moc se zitra ochladi...!! My jsme byli ny prochajde,jsme se zase suprove prosli!!! Nachodime vzdycky par kilometru🙂! Dneska jsem rano v obchode potkala kamaradku a ta me rikala,at ji vezmu nekdy sebou,ze chce jit na prochazku tak jsem ji dneska zavolala a sla s nama a pak byla uplne vyrizena🙂 rikala ze se snad ani na nohy nepostavi🙂

zabicka007
27. bře 2010

Mir, u Vás byl problém ,,jenom,, kvůli te endomrše že? Ty jsi myslím taky měla čtvrtého stupně jak já, zkusím se na to taky po porodu zeptat, jestli je to lepší či co a dám vědět, i když u mě je to vlastně jedno, protože na neplodnosti to nic nemění... ☹
Ještě že máme zázraky medicíny 😎
Luci, to víš že dám hned vědět jak se začne něco dít, dneska na tom zapracujem s drahouškem, už jsem mu to rozplánovala, jednou tomu pomůžeme odpoledne a pak znovu zítra ráno, taky dneska doumývám okna v druhém patře a shrabu trávu a jestli to zvládnu tak vytřu celej barák, což je taky docela mazec při šesti místnostech + chodby a dvě koupelny... 😝 Včera jsem proseděla celej den ve škole, dneska už jsem se na to vyprdla protože to už se vážně nedá...

pilotkaanetka
27. bře 2010

Dobré ráno tady je zima a hnusně bude pršet 😒 😠 ta naše cácorka od večera ještě spí 🙂

pilotkaanetka
27. bře 2010

zabi jsem zvědavá co s tvých metod na porod pomuže 😀 nebo jestli si malá ještě počká