Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
15. říj 2009

ja uz jsem konecne dokoncila vcerejsi patchworkovou hvezdu,jsem se u ni teda nastekala,ale stejne se mi nelibi!!

miradka
autor
15. říj 2009

Gabi, moc pekné vecičky si si poriadila. To jedno triko máš z betterfly? Asi si aj ja niečo takého objednám. Normálne trika mi vyskakujú nad pupok. Inak by ma zaujímalo ako sa nosí ten pás. Odfotíš sa v ňom 🙂

Tiež furt myslím na Sim, asi sa jej nechce vysedávať pri počítači...určite je v poriadku 🙂 a aj Peťa sa určo ozve..

miradka
autor
15. říj 2009

Ywush, ukáž hvězdu 😉

gabina79
15. říj 2009

tak to já jsem ještě s tím patchworkm nezačala...už mám koule, al eještě jsem nesehnala nějakou vánoční látku a čekám, až mi do švadlenky přijdou krátké špendlíky..ale nejpozději za dva týdny už to taky rozjedu...jsem zvědavá, jak mi to půjde 😀
Luci, jj, nákup dobrý...hlavně jsem spokojená s těma riflama, protože už jsem si jich všude vyzkoušela tolik a nic mi nepadlo a tyto jsou úplně super 🙂 ....já mám doma jeden trošku delší svetr, ten budu moct nosit ještě dlouho a pak jsem si objednala ten v Mamitati a je super, takže mám vystaráno...akorát nevím, co se zimní bundou, tu určo nezapnu. Včera, když byla taková kosa, jsem vytáhla kabát, ten možná zapnu i později, ale zase není úplně teplý, tak jsem zvědavá...a zase bunda na tři měsíce se mi kupovat nechce ☹

gabina79
15. říj 2009

Mir, díky za pochvalu..jj, to triko je z betterfly. Až mi ten pás dojde, tak udělám foto. Výhoda pásu je, že pak můžeš nosit svoje staré trička a na pupík ti nepotáhne 😀

cincolina
15. říj 2009

Ještě holky k tomu oblečení - mají těhu oblečení i v HM a CaA v Brně ve městě? Nebo jenom v Olympii nebo kde to je? Včera jsem prolítla HM a na první pohled jsem ho tam neobjevila...

gabina79
15. říj 2009

Já se dívala v H&M i C&A v Olympii...a teď se mi zdálo, že tam toho moc neměli 😒

miradka
autor
15. říj 2009

Gabi, tak to je asi lepšie než tehu tričko, ja si to rozmyslím a tiež si niečo objednám 🙂

miradka
autor
15. říj 2009

Gabi a koľko platíš za poštové z betterfly?

gabina79
15. říj 2009

Holky, co aukrujete...pochopila jsem to správně, že nepřihazuješ mechanicky třeba po dvackách, ale zadáš cenu, kterou jsi ochotná zaplatit a systém přihazuje za tebe?

miradka
autor
15. říj 2009

Gabi, to som práve ani ja nepochopila - tú maximálnu cenu, ja myslím, že to automaticky za teba neprihadzuje. Možno bude vedieť ywushka, on atu najviac aukrovala 🙂

ywushka
15. říj 2009

gabi: na aukru prihazujes cenou za jakou by jsi byla ochotna si tu danou vec koupit!!!

miradka: zkusim to odfotit!!!!

cin: v cacku v olmypii mivaji toho dost,hmko byva casto vybrakovane co se tyce tehu obleceni!!!

ywushka
15. říj 2009

miradka: mam to v albiiicku

ywushka
15. říj 2009

teda ale vam reknu od te doby co Teo objevil tu svou novou zalibu me kopat do zaludku a do zeber,tak to pekne boli!!!

gabina79
15. říj 2009

Ywuš, takže jsem to pochopila správně, zadám maximální cenu...díky 🙂
Mir, nevím, kolik má poštovné na větší balíčky, ten pás je složený úplně malinký, takže tam je poštovné nějak 37Kč...ale kukni na ty stránky - v obchodních podmínkách to tam má napsané přesně 😉

gabina79
15. říj 2009

Ywuš, vždyť je to všechno pěkné....srdíčko, koule i hvězda...ty si fakt šikulka 🙂

ywushka
15. říj 2009

gabi: jo presne tak-ta castka musi byt vyssi nez je ta dosavadni-takze kdyz je tam na te veci treba 123Kc,ty musis zadat alespon 127kc-pak ti to oznami jestli je ta tvoje castka nejvyssi nebo jestli mas jeste prihazovat dal!!! Na aukru ale neni zdaleka takovy vyber jak na mimibazaru a nebo na mimiaukce.cz-tam je to prihazovani zase trosku jinak-tam se prihazuje jen po nejake castce-to znamena treba po 10kc

ywushka
15. říj 2009

gabi: dekuju,ale nekdy se u toho strasne vztekam🙂

miradka
autor
15. říj 2009

Ywush, čo sa ti na tom nepáči? Veď to máš úplne krásne 😉

gabina79
15. říj 2009

na mimibazar taky občas kouknu, tak zkusím i mimiaukce...i když se mi zdá, že na to nějak nemám buňky, že nikdy nenajdu tak pěkné věcičky jako ty ☹

lucka.adis
15. říj 2009

Já jsem si teď zvykla být na mimibazaru, je to tam lepší a máš lepší přehled o cenách 😉

miradka
autor
15. říj 2009

Ywush, ja sa na mimibazare a mimiaukci vobec nevyznám, naviac mi nepripadá, že by tam mali nejaké skvelé ceny 😕

Gabi, ja si objednám ten tehu pás, obyč čierny. Aj tak na zimu budem musieť mať minimálne dve vrstvy na sebe, takže by sa nešlo pýšiť takým pekným tehu pásom 🙂

lucka.adis
15. říj 2009

...zrovna včera jsem vyhrála pro malou teplou deku do kočárku Hello Kitty jenom za necelou 100,-kč.. a úplně novou + dvoje polodupky na spaní, troje tepláčky.. 🙂

chrobacek
15. říj 2009

ywushko koukala jsem na výtvory nádhera..,, to budou krásné vánoce 🙂 .... kde nakupuješ ty krásné látky a stužky?

ywushka
15. říj 2009

Miradka: taky jsem zpocatku mela problem se tam vyznat na tech mimibazarech a aukcich,ale pak jsem na to prisla,jak to mam delat🙂!!! Ja si tam vetsinou napisu jakou chci velikost a pro koho to je....a to me vyjednou vsechny mozne nabidky!!! Ja nerikam,ze se me to nelibi,jen ta hvezdicka mela vypadat asi trosku jinak,jen tady v mistni galanterce nema takove veci co bych k tomu potrebovala!!!

lucka.adis
15. říj 2009

a nejvíc se těším, až dojde ten velký balík se značkovými věcmi jenom za 199 i s poštovným, to byl masakr to vyhrát 😀 😀

ywushka
15. říj 2009

lucka: a co tam bude vsechno v tom balicku???🙂 to je parada🙂

miradka
autor
15. říj 2009

Ywush, keby som chcela kúpiť tento pás, tak čo mám robiť? Už to nejde? Píše tam, že jeden človek odpovedal http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27265303&tab=4 😕

miradka
autor
15. říj 2009

Luci, to si vyhrala na mimibazare?

lucka.adis
15. říj 2009

ywushko, snad všechno..od dupaček, soupraviček, punčocháčky... rifličky, tričenka. Jak to dojde tak to nafotím do Alba 😉