Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
29. říj 2009

miradka: musela byt asi v nejakem pocatku tehu,protoze to na ni jeste neslo videt!!! Bylo me ji uplne lito

miradka
autor
29. říj 2009

Ja budem kupovať fusaky polar s barankom, ten predlžovací. Mali by ho dostať na budúci týždeň. Ten vydrží tiež na 2 zimy.

gabina79
29. říj 2009

je fakt, že ta zimní je asi nejdelší

miradka
autor
29. říj 2009

Taký pád može hodne uškodiť. Niekto ju potom odviezol?

gabina79
29. říj 2009

jo ten fusak od emitexu myslím taky ten prodlužovací 😉

miradka
autor
29. říj 2009

Gabi, asi záleží aj od mimča, ako rýchlo bude rásť...

lucka.adis
29. říj 2009

Mir, elektrickou ne... mám vyhlídnutou od Aventu tu ruční, k tomu dokoupím i dvě lahvičky-kdyby byli náhodou potřeba. Takhle si ji vezmu kamkoliv a nebudu muset hledat zásuvky nebo jak to vlastně funguje 😀

Gabčo, já mám tu přechodnou, protože v létě nebo jakmile se oteplí tak ji budu přikrývat dečkou 😉 každopádně ji budeme používat určitě do Dubna a potom ji vytáhnem až na podzim. A v autě budeme určitě topit, né moc ale budeme a to ji stejně asi budu odkrývat, protože bude navlečená tak aby nebyla spocená a já ji potom nevytáhla ven do té zimy.

lucka.adis
29. říj 2009

A do kočárku mám fusak ještě po bratránkovi s beránkovou výplní 😉 ty jsou prý nejlepší ze všech.

lucka.adis
29. říj 2009

Ywush, no to je teda něco... chuděra 😕 😔

miradka
autor
29. říj 2009
ywushka
29. říj 2009

miradka: to uz nevim jestli ji nekdo odvezl,uz jsem jen videla jak telefonovala,ty lekarnice ji hned posadili,vyhodili ji nohy nahoru jak se dozvedeli ze je tehotna a hned ji tam davaly obklady a tak!!!

lucka.adis
29. říj 2009

Mir, přesně tuto 😉

ywushka
29. říj 2009

To snad ani neni mozne,co je v kaufu tak dopoledne lidi!!! Jsou jak sileni s tema nakupama!!! Ja jsem tam jela dneska do te jedne prodejny pro podprdu si ji alespon odzkouset,ale nez jsem vylezla z kaufu s nakupem jsem byla tak unavena,ze me uz presla i chut!!!!

lucka.adis
29. říj 2009

Jinak kdybych ji nevyužila, tak ji potom můžu prodat... ale chci ji doma mít v záloze a neumím si představit, že pro ni budu posílat manžela 😝

ywushka
29. říj 2009

lucka: to zase manzel me rikal,ze v pripade pokud mi neco bude chybet (snad i poprodni vlozky😀) tak mi pro ne zajde🙂!!! Jsem se smala,ze uz ho vidim jak nakupuje poprodni vlozky!!🙂!!! Mamina je hotova z toho co vsechno mam na tom seznamu napsane co mam mit v porodnici,ze ona sla rodit s igelitkou😀

miradka
autor
29. říj 2009

kamoška mi hovorila, že ona si odstriekavala mlieko rukou, to by som sa chcela naučiť 😀

lucka.adis
29. říj 2009

Ywush, já budu používat normální klasické vložky s křidélky..měla jsem je v porodnici i před tím. Ty máš nějaké spešl?

lucka.adis
29. říj 2009

Mir, já to zkoušela, ale když to prostě neumíš, tak to šíleně bolí a trvá to děsně dlouho. Musíš mít tu techniku zvládnutou a naučenou..

ywushka
29. říj 2009

lucka: mam jeden balik vlozek nocnich s kridelky+baliky popordnich vlozek z lekarny!!!

miradka
autor
29. říj 2009

Luci, tiež si hovorím, že to musí bolieť, aj ona hovorila, ale naučila ju to mamka a potom to šlo..chce to prekonať prvú bolesť a trpezlivosť 😖
Holky, aký je rozdiel medzi šidítkom a dudlíkom? 😕

lucka.adis
29. říj 2009

ywush, já jsem v nemocnici nesnášela ty jejich vložky 😝 😝 jsou to takové ty vatové a hrozně naducané...fuj
Kdybych mohla, tak si dám klasiku tampón, ale ten se prostě nemůže a za druhé by se v té " velké díře " ztratil 😀 😀 (pardon za tu velkou díru, ale jak to má člověk jinak nazvat)

lucka.adis
29. říj 2009

Mir, šidítko a dudlík je to stejné 😀

gabina79
29. říj 2009

Luci 😀 😀 😀

lucka.adis
29. říj 2009

Gabčo, ??? 😅

gabina79
29. říj 2009

jj, někdo tomu říká dudlík, někdo šidítko 😀
Já si asi taky vezmu normální vložky s křídýlkama 🙂 nějaké poporodní nebo dokonce ty jednorázové kalhotky asi nebudu vůbec řešit 😉

ywushka
29. říj 2009

😀 Lucka 😀 😀

gabina79
29. říj 2009

já si hlavně nedokážu představit, že bych si nějak výrazněji na ono místo po porodu sahala, takže by mě tampon ani ve snu nenapadl 😀

ywushka
29. říj 2009

ja mam i kalhotky jednorazovky🙂!!! ted uz mi chybi jen prezuvky,ponoozky,podprdy

ywushka
29. říj 2009

Jooo jeste mi chybi pyzamo

miradka
autor
29. říj 2009

ahaaa, no myslela som si...že šidítko? to je teda názov 😖 Tak ja tomu hovorím dudlík 😀