Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
30. říj 2009

jeee taky bych potrebovala jet do brna,ale uz si na to vubec netroufam tam jet!!! Prece je to 50km a ja jsem z toho unavena jak nikdy!!! Manzel tam ted bude muset jet a koupit nejaky botnik do predsine!!! Pojede zase sam!! ted musi na delsi cesty jezdi vsude sam!!! Ja jsme z toho uz uplne umordena!! My pujdeme na 2 BOBULE pristi tyden tady v Hodonine,hned po nedeli pujdu zarezervovat vztupenky!!! protoze tam bude urcite naval!!!

ywushka
30. říj 2009

No jo taky rikala,ze se snazi na to nemyslet,ale i tak ma urcite hlavu plnou jen toho!!! Znam to u sebe

gabina79
30. říj 2009

Ahojte 🙂
Cin, super, že moruška tak krásně roste a že je vše v pořádku...tak ještě nám sem hoď nějaké ty fotečky 😀
Mir, ať dobře dopadneš v poradně 😉
Já jsem dneska spala do desíti, nějak jsem se nemohla probrat...to se zase dneska v noci budu převalovat ☹ ...a jinak se mi naprosto nic nechce...měla bych žehlit, konečně jsem si koupila všechny věci na ty patchworkové koule, tak bych si měla připravit látku, ať můžu dělat...ale jsem dnes nějaká shnilá 😒
Podívám se asi na netu na Ordinačku (včera u nás byli známí, tak jsem ji nestihla) a nevím, co dál...
Irmi, to je vlastně pravda, že když máš zimní kombinézku, tak ti pak stačí do vajíčka už jen deka - tak to asi tu zavinovačku taky nebudu kupovat 🙂
Ywuš, tys kupovala rychlozavinovačku z Kojenecke.eu? Jaká je? Není to něco tenkého? 😕
Jinak koukám, že už máte skoro všichni pořízeno oblečení, takže trošku zaostávám, co? 😀
No, taky jsem přemýšlela nad Žabkou a Sim, jestli je vše OK....tak snad jo

lucka.adis
30. říj 2009

Gabčo, to všechno snadno doženeš...neboj 🙂 (myslím to oblečení pro malého)
Já jsem si teď dala voraz, protože je toho docela dost a musím mrknout na to, jestli se mi to vůbec někam vleze 😀 Něco dám do komody co koupíme (i když tam budu mít většinou kosmetiku tak jak to má ywushka), ale převážně ty věci budou u Áďi ve skříni. Je půlená, takže každý bude mít svou půlku...ale jak říkám, ještě uvidíme, jestli se tam všechno vleze a nebudu muset pořizovat novou skříň, což by také nebylo k zahození, protože my si s manželem musíme určitě nějakou pořídit.

Dneska budeme mít bramborovou kaši a rybu, mňam... se na ni docela dost těším 🙂 a potom odjíždíme do toho Brna, se fakt bojím toho nááávalu těch lidí. Nemám to ráda, když je někde přelidněno.

Holky, co ten sraz? Potřebovala bych to vědět, písnu i žabce na mobil.

ywushka
30. říj 2009

jo tu zavinovacku do autosedacky musis vybrat tu zimni verzi!!!

lucka.adis
30. říj 2009

ywush, kde jsi kupovala ty boxíky co máš v komodě a máš v tom tu drogerii pro mimčo?

irminka
30. říj 2009

tak děvčata, už jsem to vyskadnila, babička si toho vzala mraky dolů k sobě a mně tu nahoře něco zůstalo, už jsem to dala do albíčka 😉

lucka.adis
30. říj 2009

Irmi, tééééda to je věciček 😅 😅

ywushka
30. říj 2009

lucka: v Ikeii

ywushka
30. říj 2009

jejda jsem uplne nastvana,od srpna jsem mela z anglie objednane nejake veci pro maleho pres jednu pani je to z nextu a dneska mi poslala mejl ze neprisly ty teplacky co patri k tem mikinkam,tak zese jsem to musela objednavat pres jinou pani!!! me z toho asi klepne za chvilku!!!

irminka
30. říj 2009

fakt jsem moc ráda, ale ty dva kufra si také nechám a zrovna to tam budu skládat, např. malých tepláčků do 3. měsíců jsem napočítala 17 ks, bodyček s dl. rukávem 43 ks, zimních bundiček 8 ks a overalů na zimu 5 ks atd.....takže uplně brutus...a to už jsem si nakoupila sama a potom mně ješta ta druhá kamoška nechala tu velkou cestovní tašku, takže já už se v šatně ani nepohnu 😉 ...hadry už nechci vidět 😎 jo a ještě: zvinovaček mám od ní 5 ks...no chápete to, pro jednoho mimíse? Já jsem si´myslela, že mně budou stačit 4 ks rychlozavinovaček pro dvojčátka 😉 ....tož, kdyby vám něco pochybělo, půjčím a ráda 😀

Ywus: mně se také moc líbí ty tvoje futrálky či co na tu kosmetiku, vypadá to moc hezky 🙂

ywushka
30. říj 2009

irm: ty mas o oblecky postarano!!! Parada!! Mas nejhodnejsi kamaradky!!

irminka
30. říj 2009

ywusko: to mám hodné kamarádky, to si piš...je nás asi 5, co se známe už od děcek, navštěvujeme se i s děckama, právě , že už všechny mají dvě dětičky, jen já jsem byla furt s jedináčkem a ted je přeskočím všechny 😉 ....Ale je tam i jedna kamoška, s kterou vycházím fakt moc dobře, nikdy jsme si nic neudělaly, ale ona raději věci po malém dá do bazárku než , aby mně je půjčila...a já si potom v bazárku koupím krásný svetřík a ona na mě: jééééé, to je našeho Adámka.....takový malý trapasík, ale co, každý je jiný 😉

ywushka
30. říj 2009

irm😀 to je dobre😀

lucka.adis
30. říj 2009

ywush, super.... takže je tam dneska také koupím, jestli je teda v Brně budou mít a jestli se můžu opičákovat 😀

ywushka
30. říj 2009

no jejda😀 a proc bys nemohla?😀!!! Maji je tam u tech komod v tom patre!! pred tim detskym oddelenim-jsou zabalene v takove igelitu a jsou poskladane

gabina79
30. říj 2009

Irmi, to je teda věciček 😀 ...to neodnosí ani ti tví dva raubíři 😀
Ywuš, asi se taky budu opičit a pořídím do jednoho šuplíku ty boxíky 😅 ....akorát budeme muset nějak vymyslet místo na všechny ty věci, protože už teď mám skoro plnou komodu a máme jen jednu skříň na naše oblečení (plus vestavěnou na chodbě, ale tam místo není, tam je všechen zbytek) a další skříň kupovat nebudeme, bo bychom ji neměli kam dát 😀

ywushka
30. říj 2009

gabi: tak porid jeste jednu komodu

miradka
autor
30. říj 2009

Tak už som tu holky ☹ Mám hraničnú hodnotu glukózy, takže ma dr objednal do rizikovej poradny v Ostrave. Asi mi nasadia nejakú diétu, nebudem mocť sladké 😢 Našťastie je to hraničná hodnota...inak mimča rastú hrozne rýchlo, holka má 720g a kluk 780g. Pritom na nete som sa dočítala, že mimčo v 25tt má zhruba 660g. Tak sa mi to zdá docela dosť, keďže tam mám dva bobky, ale dr hovoril, že je to normálna hodnota. Tak keď on je spokojný, tak aj ja 🙂
Teraz prišla k tete návšteva, má tam svoju neter s dvomi holkami, tak mi hovorila ako jej pomohol koupací kyblík ten tummy tub. Mladšia holka mávala koliky v brušku a to bol jediný sposob ako sa jej uľavilo. Tak znovu som sa rozhodla že si ho poriadim. 🙂

miradka
autor
30. říj 2009

jo a cvičenie mi dr moc nedoporučoval - ako som predpokladala...ale ten moj chlapík to nemyslel zle, ale povedal to blbo, čo sa ma tak trochu dotklo...tak som sa hneď išli osprchovať a keď som vyliezla z vane a videl že si dávam na seba župan, tak mu to došlo...zase som požehlila (to robím vždy keď sa na neho hnevám alebo sa mi chce plakať 😅) Tak mi vysvetloval, že však on nás má rád, že to tak nemyslel...nj, tomu sa nedá odolať, ale aj tak som požehlila 🙂

irminka
30. říj 2009

miradko: určo bude stačit jen nějaká dietka bez moc sladkostí a teda dětičky jsou velké, mooc gratuluji.....A nic si toho nedělej, chlapi fakt nic nechápu, chtěla bych je vidět, kdyby oni měli nosit miminka,cha, to by jsme asi brzy vymřeli 🙂

miradka
autor
30. říj 2009

Irmi, díky 🙂 Snáď to zvládnem bez nejakého zložitého váženia potravín, na to fakt nemám energiu. Keď vidím tie holky v relácii Jste to co jíte ako všetko vážia, tak mám dosť. Toto by som ja nemohla...tak snáď to zmáknem obmedzovaním cukru a sladkostí.... 🙂 Chlapi to nikdy nepochopia, nedokážu sa vcítiť do tela ženy a psychiky...njn...musíme to vydržať. Inak dnes sa mi snívalo, že som mala tak šialené pohyby, že som holké nahmatala kľúčnu kosť a potom som videla ako uškom tlačí na brucho, normálne presvitalo uško 😀

gabina79
30. říj 2009

Mir, to je super, že dětičky tak krásně rostou 🙂 ...a z té cukrovky si nic nedělej, jenom trochu upravíš jídelníček a bude to ok 🙂 ...a z chlapa si taky nic nedělej - pořiď si třeba ten velký balón a když nemůžeš cvičit, tak to zkus aspoň s ním 🙂

ywushka
30. říj 2009

miradka: ta vyssi vaha myslim muze byt zpusobena i tou cukrovkou,to kdyby tak rostly dal,tak potom budou driv venku

Ja si jdu chvilku lehnout

miradka
autor
30. říj 2009

Gabi, ten balón mám doma, akurát naň padá prach, tak ho oprášim a budem sa aspoň húpať 🙂 Ono asi že furt sedím za počítačom a to nejde s balónom 😅

Ywush, tiež ma to napadlo...keby to tak pokračovalo, to by nebolo dobré

gabina79
30. říj 2009

Mir, a proč to nejde? Já když jsem psala bakalářku a měla jsem problém se zádama, tak jsem u počítače seděla na balonu 😉 Právě, že je to dobré....pomáháš svalům, aniž bys o tom věděla a nějak cvičila a přitom děláš něco jiného 😉

miradka
autor
30. říj 2009

Gabi, to bude asi tým, že ja mám notebook a mám ho vždy na doske a dosku na kolenách a pohodlne sedím vo fotelke a pritom sledujem aj telku, ale väčšinou ani neviem čo tam dávajú 😅 To by som musela do kuchyne a to sa mi moc "nezamlouvá" 🤐

ywushka
30. říj 2009

manzel me odjel pryc 😒 ,jel do brna koupit nejaky botnik do predsine!!! Tak jsem zase sama

miradka
autor
30. říj 2009

Tak si predstavte, máme objednané vchodové dvere už viac ako 6týždňov v Obi a oni drzáci sa vobec neozvali, že už ich tam majú a my furt čakáme a čakáme a dnes už som si hovorila, že tam zavolám 😠 Hlavne že si napísali naše číslo s tým, že sa ozvú. Zima za dverami a my furt s tými starými s fugami 🙄

miradka
autor
30. říj 2009

Ywush, ten moj dojde až okolo 7, majú audit a inventarizáciu, počítajú súčiastky 😒