Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
30. říj 2009

holky, já jsi také lehnout k telce, ted sedím u notase v kuchyni a mám zaplou telku, ale už mě bolí záda, tak notas beru a ukládám se do obýváku ke krbíku TV, zatím papík

ywushka
30. říj 2009

irm: tak hezky odpocivej s klukama

ywushka
30. říj 2009

jejda to jsou blbci ti lidi nkteri,me pohonili ted po schodech!! Nejdriv sem prisla nejaka zenska me nabidnout jakesi rolety ci co....tak jsme ji poslala s tim pryc,ze nemam zajem,az jsem si chtela zase sednout k pocitaci,tak me volala manzel,ze ten pan je pred domem kvuli te kabelovce,tak jsem zase sla dolu a na barak-jeste ze ho mame hned vedle a ted odesel!!! Kabelovka nam uz funguje!! Mamnzel si tam porucil to HBO,bez toho on by nemohl tam pry jit bydlet 😀 😀 😀 ,no snad uz mi da kazdy pokoj a nebudu muset zase nekam letet!!!

ywushka
30. říj 2009

Ja se z toho meho manzela jednou zblaaaaaznim!!! S epodivejte do albicka,co malemu stacil koupit v Brne v Olypii,jsem se malem vyvratila z te ceny za tu kozenou bundicku,ale je uzaaaasna!!!! kdybych byla s nim,tak bych mu to kvuli te cene nepovolila nikdy,ale je neodolatelna!!! je to velikost 3-6 mesicu!!!

miradka
autor
30. říj 2009

Ywush, fakt moc pekná bundička a koľko stála? Tvoj mužík je ten macher, keby som ja poslala muža do Brna, toho by ani vo sne nenapadlo, aby sa pozrel na nejaké mimiveci a nie ešte že by ho napadlo niečo kúpiť 😀

ywushka
30. říj 2009

😀 jejda na cenu se radeji ani neptej,jsem se malem i ja vyvratila😀 Jen ti reknu ze je z BRNENSKEHO NEXTU😀

irminka
30. říj 2009

Teo bude vypadat jak pilot profesionál 😀 ...je suprová

miradka
autor
30. říj 2009

Tak ak to bolo také drahé, tak by som mu to obliekala už skor, asi tak od ukončeného prvého mesiaca, nech sa to oplatí 😀 😀

ywushka
30. říj 2009

miradka: no on by to za ty penize (1350Kc) mel nosit uz asi ted v brise a minimalne do poberty 😀 😀 😀 aby se mu to trosku vyplatilo! No jo,to je tak,kdyz pustim manzela samotneho do Brna! ja kdybych tam byla,tak bych z ni sice asi byla unesena,ale nekoupila bych ji za ty penize!! Ale kdyz ona je tak uzasna!! manzel mi rekl,ze musi chodit nakupovat sam,ze ja mu pak vsechno zakazu🙂!! jel koupit botnik a pak nakonec z toho byla i bunda pro tea😀

Preju vam prijemny vecer,ja uz jsem v pyzamu a jdu se vyvalit do postele! pa pa zitra!
Jejda zitra ma manzeluv bracha narozky,pak jsou v nedeli dusicky,jejda to zase bude jezdeniho,musime zajet na hrbitov za manzelovym tatkou,zajdu rano do kvetinarstvi a necham mu uvazat alespon nejakou kytku,chtela jsem neco udelat sama,ale nakonec se mi nechtelo nikam jet pro zadne dekorace,tak jsem se na to vyprdla a udelam az na vanoce!!

ywushka
31. říj 2009

Dobre ranko🙂
Venku nam trosku prituhlo,z okna vidim,jak je vsechno uz ormzle-vinohrady,strechy---no jo co by jsme chteli vzdyt uz zacina listopad...!!

Preju vam krasny den

lucka.adis
31. říj 2009

Ahoj holky, tak venku je nááádherně...ale ty dva stupně 😅 brrrrrrrrrrrrrrrrrr

Včera to byla paráda, fakt super den.
Synátora jsme odvezli, pokecali a viděli i babičku, která tam také přijela... potom jsme jeli do toho města a koukli na postýlky atd. takže už máme jednu vybranou i s povlečením a mantineli okolo + matraci, ke všemu je ta postýlka na kolečkách, takže paráda.
(máme všude plovoučku bez prahu, takže kdybych ji chtěla převážet klidně můžu).
Akorát k té sadě by byli i nebesa (ale takové jednoduché)-což bych nad tu postýlku dala jako moskytiéru, protože bych ji stejně kupovala v Ikei 😉 takže by jsme to měli všechno v jednom. A ta postýlka je tmavě hnědá.

Potom jsme malé koupili deku do kočárku-růžovou se zajíčkovým obrázkem, jak ji vyfotím tak ji dám do Alba.

A pak už jsme jeli do toho kina, hooooolky, když jsem tam viděla tu frontu na vstupenky tak mě málem spadla čelist 😅 mno jo, to je ten Jackson v tom kině.. ale my byli na 2Bobule a perfektní, fakt doporučuju!!!!!!
Jen před tím, jak tam dávají ty reklamy, tak se to malé asi nelíbilo (hodně to řvalo) a kopala mě o 106... u filmu se potom uklidnila a sem tam mě kopla.
...... ale v jednu ráno, když jsem už spala mě probrala a bylo po spánku 😠

Ywush: ty boxíky jsem včera nestihla, tak se na ně chystáme zítra 😀 a stejně musím pořídit nějakou tu komodu, jelikož nemáme postel (spíme zatím na matracích), protože se dělá a neumím si představit, že když budu stávat k malé, tak že se budu pořád sklánět 😝

Mir, super, že kontrola dopadla v pořádku a děti pěkně rostou 😵 😵 a neboj, ty hraniční hodnoty nic neznamenají a možná ti třeba jenom omezí to sladké 😉

lucka.adis
31. říj 2009

.... to jsem se ale rozkecala. Hihi

ywushka
31. říj 2009

🙂 ja uz jsem dneska stihla zajet i tady na hrbitov za babickou a za dedou!! Manzel natira nejakou nadobu na vodu ci co!!! myslim ho to moc nebavi! Koupila jsem v kvetinarstvi takovou krasnou kytku na manzeloveho tatku na hrbitov!! Je moc pekna!! Kdyz jsem to nestihla udelat ja,tak jsem si ji musela bohuzel koupit! Jina odpoledne nas ceka navsteva hrbotovu na slovensku a asi jeste pojedeme ke svagrovi ma narozky dneska!

Lucka: to musim jit i ja na ty 2bobule,se na to tesim!!!

lucka.adis
31. říj 2009

ywush, my pojedem na hřbitov zítra 😉 snad bude fajn počasí a nebude pršet

ywushka
31. říj 2009

no jo,my by jsme jeli taky,ale manzel ma naplanovanych moooooooc navstev!!! Takze to musime behem vikendu vsechno stihnout!!! A nechci si to nechat na jeden den,to bych si z toho sla asi hodit!!!

miradka
autor
31. říj 2009

Ahoj holky, tak ja som zase KO a to sme boli ráno len na nákup a potom som asi ešte 2 hodiny stála na nohách a varila. Som úplne nemožná...nič nevydržím 😒 Ešte že mužík je šikovný a trochu vysal...
Včera som si preberala nejaké vecičky a zistila som, že toho nemám zase tak moc a blbé je, že mám skoro všetko v ružovej. Ja neviem čo všetky mamičky na tej farbe vidia...budem musieť ešte prikúpiť nejaké veci pre kluka, nech si ho ľudia nepletú s holčičkou 😅

miradka
autor
31. říj 2009

Ywush, niečo som objavila, aj by som prihodila, ale predpokladám, že prihadzuješ aj ty a máš o to záujem, pekne ma svrbí ruka 😀 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4231482

ywushka
31. říj 2009

MIRADKA: neee ze mi to preberes!!! Ja prihazuju jak silena na to!!! Ja ji straaaaasne mooooc chci!!! Ta pani ma krasneho oblecenicka na holcicky!!! Toto mi nesmis zebrat!! 😀

ywushka
31. říj 2009

miradka: ja tu budu u toho sedet az do konce!!!!

ywushka
31. říj 2009

nemyslim na nic jineho cely den,nez jak musim dneska vyhrat tento overalek😀

ywushka
31. říj 2009

na nic jineho cely den nemyslim,nez jak to musim vyhrat

ywushka
31. říj 2009

miradka: http://www.mimiaukce.cz/seznam_aukci.php?user=1... tady mas odkaz na jine jeji aukce!!! Toto mi nesmiiis sebrat!!! Se na ni upne trepu

miradka
autor
31. říj 2009

Ywush, ja som aj tak hrozne nerozhodná, celé odpoledne tu surfujem a slintám, ale nikde som neprihodila 😀 Bolo mi jasné, že si to ty, next je tvoja značka 😀 😉 Si podarená 😵

miradka
autor
31. říj 2009

waw, teda ty si to pekne vyšvihla 😀 cena sa mi páčila do tých 75 Kč 😀 😀

miradka
autor
31. říj 2009

Dívala som sa na jej vecičky, ale ružovú už nemožem ani vidieť 🙄

lucka.adis
31. říj 2009

Ywush, tak jsi ji vyhrála... i když teda ya cena je fakt drsná 😀 😀 také by se mi to líbilo max do 15O,-kč 😅

lucka.adis
31. říj 2009

Jinak já mám teď od mimiaukce leháro...protože toho mám už fakt dost a potřebuju nejdřív zjistit co mi chybí atd.
... a ke všemu mám čas, nejsem ve 30tt jako ty 😉

Mám tu na dnešek bráchu s jeho dcerkou, v Lednu ji bude rok, tak jsem si s ní hrála a ona se na mě pořád smála atd. fakt super, ani jednou mi nezabrečela...pořád jsme něco vymýšleli 🙂
Začínám se moc těšit na to naše mimi, které mám zatím v bříšku a to jako fakt moc 😵 😵

Jo a dneska mrknem na kočár, složíme ho, aby jsme zjistili, jestli všechno funguje a potom ho zase uklidíme.. kdyby náhoudou tam něco chybělo, tak ať to můžeme reklamovat teď a né až když bude malá na světě.
Takže mě snad manža u toho vyfotí a já bych Vám napsala ať mrknete, než bych to potom smazala 😉

ywushka
1. lis 2009

lucka: ja jsem z te ceny uplne nadsena!!😀 V Nextu v Brne ten overalek stal 850Kc a ja jsem po nem uplne slintala kdyz jsme tam tenkrat byli a manzel rikal,ze kdyz tam ted byl,ze uz ho tam nemeli!! Ja jsem naprosto spokojena,jen to bylo obrovske umeni to vyhrat,se se mnou prehazovali porad dokola,jsem myslela ze se mi to snad ani nepodari!!! JUPIII

Miradka: no jo Nextove oblecky se nam straaaasne libi! Zitra jdu zaplatit jeden balik co mi uz prisel z te anglie a v polovine mesice by me mel prijit ten druhy balik!!🙂 Se na to uplne tesiiim!! Tady v Brne je to 2x tak drazsi nez v Anglii a porad se mi to vyplati,kdyz si to pres nekoho objednam a ten ma na tom nejaky zisk,tak je to porad levnejsi! A to co maji v na tech anglickych strankach,tak to v Brne nemaji!!! Jejda ani nevite jakou jsem mela radost,ze jsem to vyhrala🙂

Ja uz jsm zase vyspana,usnula jsem v devet a ted uz mam ociska zase vyplestene!🙂
Jejda to vam teda reknu to bylo odpoledne vcera! Jeli jsme jakoze k tomu svagrovi,po ceste jsme vyzvedli tchyni a jeste ze se zastavime na hrbitove za manzelovym tatku a taaaak jsem se chytla s tchyni,ze ta se mnou asi nepromluvi dalsi dva mesice!!! Ale me nebavi si nechavat vsechno libit!! Ja jsem vzdycky ta,co je porad ticho,k nicemu s nevyjadrije,ale jakmile je toho na me uz moooc,tak vybuchnu i ja!! No manzel si pak doma uvedomil,ze jsem za tu hadku vlastne ja nemohla,ze to z velke casti vyprovokoval on (ze zacatku si to ale nemyslel,vzdycky mu chvilku trva nez si to uvedomi) a pak me tady objimal a ja jsem brecela jak zelva kvuli tomu,protoze jsem vedela,ze jsem to nezavinila ja a strasne me to sralo,jenze tchyne se vzdycky zastane sveho syna-je to jeji milacek. No a podstatou veci je jeste to,ze jsme prijeli k tomu svagrovi a oni nebyli doma,takze jsme 40km jeli jen tak,protoze to tchyne popletla a jeli jsme zpatky!! Ha ha ha! Na takze super odpoledne!! Pak ji manzel jeste volala a vysvetloval ji to,ze za to mohl on,ale ona si stoji na hlave s tim,ze jsem to rekla ja!!! NO PROSTE SE STALO TO,ZE JEDNOU ONA REKLA PREDE MNOU,ZE:" VY PORAD NECO NEMATE A JA UZ JSEM VAM TOHO TOLIK DALA....." Ja po ni nic nechci,ale me tak vytocily ty slova!! Sama vubec nevi,jake to je stavet barak!! A to co nam dala tak to byly hrnce a rucniky,ktere ONA SAMA DOSTALA A NIKDY JE NEPOUZIVALA A NEKOLIK LET JI TAM LEZELI DOMA V KRABICI!! No a pak nam teda dala penize na telku,ale ja jsem od ni nic nechtela a ona pak rekne takovy nesmysl! Snad jsem to napsala tak,ze jste to pochopili i vy....

lucka.adis
1. lis 2009

Ywush, co s tím naděláš... akorát se rozčiluješ a to ti moc klidu nepřidá a už vůbec né malému 😔 😔

Jinak my jsme dneska poskládali kočík a je SUPER!!!! Už bych tam měla nejraději to naše malinkaté stvoření, které mě kope v bříšku 😀 😀 nechali jsme venku autosedačku, korbu a k tomu ty adaptéry, jinak sporťák jsme schovali až dolů do krabice, protože to budeme potřebovat až za delší dobu 😉
Mno jo, už by mohl být Leden 😵 😵

Tak jo, mějte se pěkně a my jedeme na hřbitov do Brna, sice je tam kosa, ale co se dá dělat.
Zítra mám test na tu cukrovku, takže se fakt ohromně těším 😝 😝 a ve Středu máme kontrolní UTZ v Bohunicích, tak se na něho moc těším 🙂

miradka
autor
1. lis 2009

Ahoj holky, Ywush gratulujem k výhre. Teda ale tie nexťáčské vecičky sú poriadne drahé...ako si to objednávaš z anglie? Cez koho? 😕 To si ako sama vyberieš čo chceš a oni ti to pošlú?

Ja som včera do večera surfovala a dívala sa na vecičky na aukru a MMB a mimiaukcii, ale furt mám akúsi nedoveru, že tie veci budú poblinkané a žmolkované...tak som sa toho zase nezúčastnila. Mala som toho plnú hlavu, ale nakoniec som si povedala, že počkám ešte kým budeme mať šatní skříň z ikei a všetko vyperem a požehlím a až potom budem objednávať, alebo kupovať nové vecičky.
Tá tvoja tchýne je fakt "úžasná"...ešte že s ňou nebývaš v jednom baráku 🤐

No my sme dnes boli v kostole a bolo tam privítanie miminiek, zase dve pribudli..ja myslela že sa tam dojatím rozplyniem a čo nevidieť bude ďalšie prijatie, aspoň dúfam - tých našich a ešte švagrovej 😵 😵