Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
1. lis 2009

ahojky holky,my jsme dnesni odpoledne ztravili u svagrove,melka svatek a uz jsme ji dlouho nevideli,tak jsme jeli na navstevu!! Po ceste jsme se ZASE chytli s manzelem,takze jsem ted zase vytocena!!! Na tchyni prdim!!! Ja jsem ji nic tak strasneho neudelala,aby na me musela byt nejak extreme nastvana a jestli se citi MOOOC dodcena,tak ja ji za to opravdu nemuzu,ale proste me nebavi porad jen poslouchta nejake narazky na me typu:" co sis vzal to mas" a podobne pripominky!!! A nebo:" ty jsi uplne bez rozumu" a nebo "ty se mas jeste hodne co ucit"!!! No jo synacka toho se ona zastane!Jeste muze dekovat ze si vzal takovou zenskou jak jsem ja,ktera s nim jeste neco dokazala neco udelat aby z nej byl i schopny chlap,ale to ona si o nem vubec nemysli,ze by pred tim byl nejaky divny!!! No skoda slov!
Miradka: taky jsem rada ze se mnou nebydli,bych si to sla asi hodit!!!

ywushka
1. lis 2009

Miradka: jinak ty oblecky z toho anglickeho nextu si vybiram na www.next.co.uk a na mimibazaru najdes spoustu zenskych,ktere se tomu venuji a objednavaji to-sice si misto 30Kc za libru pocitaji treba 35Kc za libru,ale i tak je to porad vyhodnejsi nez u nas!! Hlavne kdyz by sis chtela neco objednavat,tak si najdi nekoho,kdo je zodpovedny a kdo to ma za nejmensi kurz!! Jsou tam holciny,co maji kurz i 38Kc!!! Jinak pokud umis dobre anglicky,tak si myslim,ze nemuze byt zadny problem si to objednat i sama a nebo snad s tim taky zacit "podobne podnikat"!!!

miradka
autor
1. lis 2009

Ywush, počítajú si aj nejaké poštovné z Británie? Ty si vlastne vybereš na tej stránke, niekomu to nahlásiš a vieš presne koľko budeš platiť?

My sa s mužíkom teraz moc nevadíme, som rada, že si rozumiem s mojou tchýni. Teraz sme boli v OStrave v shopingparku a celú cestu sme sa rozprávali a bolo nám fajn... 🙂 Kúpila som si triko na kojenie, zajtra ho odfotím a hodím sem 🙂

ywushka
1. lis 2009

miradka: jo ja si vyberu na tech strankach a pak ta pani,ktere to zadam za ukol,aby mi to koupila,tak ta mi posle pred objednanim jeste potvrzeni i s caskou kterou chce pak zaplatit!!! Ty postovne neplatis z te britanie kdyz si to pres nekoho objednavas (ona to ma asi zapoctene uz v tom svem zisku),kdyz si bere tech 35Kc za libru!!!
Manzela to taky vzdycky prejde za chvilku!! Ted jsme povecereli a je nam fajn!!!

miradka
autor
1. lis 2009

Tak to je dobre že už potom neplatíš a koľko toho vezmeš na jeden nákup? Má tam nejaký limit koľko minimálne musíš objednať? Ale trebars ja nerozumiem tomuto: http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn... to je akože komplet za 15 libier?

ywushka
1. lis 2009

miradka: to je uplne jedno za kolik penez si udelas nakup!! Jo to by mela byt cena za cely kompletek!! Ja ti poslu odkaz na tu pani pres kterou jsem si ted objednavala ja,je straaaasne prijemna,klidne ji muzes zavolat nebo pouziva i skype!! Takze uplne bez problemu!! Ta cena by mela byt uvedena za cely kompletek,protoze kdyz se podivas do meho albicka,tak tam mam takovy kompletek hnedy a ten stoji myslim 12 liber a je to za cely komplet!!! tady je email na tu pani: liskova@inmoda.cz

miradka
autor
1. lis 2009

Díky Ywush, ale neviem či sa aj ja pustím do takéhoto nakupovania 🙂
Holky čo máte tehu pás. Chcem sa opýtať, toto bolo v inzeráte Velikosť: univerzální (rozměry: šířka min 36cm, max 55-60cm; výška 30cm) Najširší obvod obrucha mám 102. Čo máte uvedené u vašeho tehu pásu? Mne v ňom fakt nie je príjemne, hrozne sťahuje a uľaví sa mi, keď si ho dám dole☹

lucka.adis
1. lis 2009

Ahoj kočky, jestli chcete, tak můžete mrknout na nás byteček 😉
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

ywushka
1. lis 2009

Jejda ted zazpivala dominika stara,je naprosto dokonala a ten trefeny hejma co tam rekl,jsem myslela ze ho plestim snad i pres tu telku: "moje favoritka si nikdy nebyla,ale dneska ti ta pisnicka sedla a myslim ze se ZACINAS radit mezi favority"! A neni on nahodou naprosty DEBIL s prominutim??!!

ywushka
1. lis 2009

Lucka: bytecek mate mooooc pekny!!!!

lucka.adis
1. lis 2009

Hodně foteček budu ještě přidávat 😉

Mir, tebe opravdu tak moc tlačí ten těhu pás ☹ 😕 ?????

lucka.adis
1. lis 2009

Ywush, Jj..já také koukala jako kdybych spadla z višně. Je to fakt IDIOT a nevidí si s prominutím do huby 😠
Jinak to zazpívala perfektně!!!!

miradka
autor
1. lis 2009

Jj, zaspievala perfektne. U mňa bola favoritkou už od prvých kolov v semifinále spolu s Chodúrom. 🙂

Luci, moc pekný byt. Ako budeš využívať predzáhradku? No nie je mi príjemné ako ma sťahuje, myslela som, že bude viac elastický 😒

lucka.adis
1. lis 2009

Mir, já si myslela, že by to mělo růst s bříškem a nééé, aby to někde tlačilo 😕 takhle ti to rozhodně nepomůže ☹
Jinak předzahrádku využíváme od Jara, jsme tam venku, máme tam menší posezení, grilujeme tam a když přijdu z procházky, tak tam můžu nechat malou v kočárku a přitom ji budu mít pod kontrolou 😉

miradka
autor
1. lis 2009

Luci, ja ho asi hodím na mmb alebo aukro...ešte sa opýtam švagrovej či ho nechce, ale používať ho nebudem..
Fajn, že budeš mocť dať malú von, aj ja to tak budem robiť 🙂

lucka.adis
1. lis 2009

Tak snad si ho někdo koupí, je to lepší než aby jsi ho měla zbytečně doma, když ho nemůžeš nosit.

ywushka
2. lis 2009

krasne dobre ranicko preju a prijemny den🙂

pilotkaanetka
2. lis 2009

Ahoj holky koukám že se vám to už taky blíží co 🙂 už se nemůžu dočkat dalších miminek 🙂 😉

ywushka
2. lis 2009

piltka: taky dost ze ses tu ukazala🙂!!! Amalka urcite roste jako z vody!!🙂

miradka
autor
2. lis 2009

Dobré ránko holky, zdá sa, že dnes bude vonku pekne, ale asi kosa a to nás čaká výmena vchodových dverí..to bude mazec. Dúfam, že to zvládnu za jeden deň. No a musím ešte zavolať do materského centra a opýtať sa na predporodné kurzy. Vraj majú začať túto stredu, tak sa asi prihlásim, nech viem ako mám tlačiť 😀

pilotkaanetka
2. lis 2009

jj už nám budou 3 měsíce 🙂

miradka
autor
2. lis 2009

Ahoj Anetka, aj ja ťa zdravím, aj Amálku 🙂

irminka
2. lis 2009

dobré ránko,
o víkendu jsem vás jsem jenom dočítala, byla jsem unavená jak pes...opět fotbal a hokej 😅

Dnes jsem s Ríšánkem doma, má asi chřipku, včera večer měl 38 horečku, je zasoplený a chrchlá jak tuberák,,,hledíme na Jetix 😠 a pijeme čajík

Luci: byteček máte překrásný, je to fajn, že jste dole, alespon nemusíš lítat po schodecha předzahrádka je perfektní...hodíš malou do kočárku a budeš mít super přehled 😉

Ywusko: nic si z té tvojí užasné tchýně nedělej..... s prominutím je to zamindrákovaná kača (sorry)..neví si rady sama se sebou, tak chce dělat peklo ještě mezi váma 😠

Pilotko: také vás moc zdravím a když tak přihod nějaké fotečky at se můžeme pokochat

Jinak chlapečci kopají jak o závod a snad mám na žebrech i modřiny 😅 , nejlépe je jim, když já si seknu či lehnu k TV večer a kolem 22:00 hodiny začnou, že moje břicho už nepřipomíná břicho, ale nějakou směsku čehosi, vypadám jak vetřelec 😀 .
16.listopadu jsem objednaná na poslední velký ultrazvuk, tak už se těším na hochy a počítám s tím, že se budou na ultrazvuku usmívat a mávat do kamery 😉

ywushka
2. lis 2009

irm: asi tak nejak,ja ji rikam,ze je to takove pretvarovaci "herecka"!!!

irminka
2. lis 2009

Ywus: takové typy dobře znám...jsou neštastní v životě a potom dělají peklo jinde, nesnesou, když je někdo štastný a nebo si to vůbec neuvědomuje a tím svým užasným chováním se chce jen zviditelnit, třeba,aby jste na ni nezapomněli 😀

miradka
autor
2. lis 2009

Holky, chcela som sa opýtať, ako ste na tom s vlasmi? Už asi 2 týždne pozorujem, že mi hrozne padajú, pritom sa hovorí, že v tehotenstve sú väčšinou hustejšie vlasy ☹

irminka
2. lis 2009

tak mně všichni chválí, že mám super vlasy, normálně jsem si je musela umývat 3x týdně a ted klidně jenou, nanejvýš 2x, vůbec se mně tak nemastí jak před těhotenstvím....ale počítám , že po porodu to bude uplně jiné, kamarádka měla normálně holá místa v hlavě, jak jí vlásky vypadávaly 😠 ...Hormony jsou hormony

ywushka
2. lis 2009

Ja mam naopak porad silene zmastene,pokud si je neumyju kazdy den,tak na nich muzu pak smazit rizky a vypadavji me uplne hrooozne!!! Takze asi tak

Ja jsem byla uz v obchode,na poste a zaplatit obedy!!🙂 Jupiii🙂 mam to za sebou

irminka
2. lis 2009

já také půjdu do obchodu, malý chce nutelu a já ji s manžou v pátek popapkali, takže musím dokupit novou 😀

Ještě zaletím do lékárny malému něco do frnáku, koupila jsem si ten sprej s mořskou vodou a vůbev to nepomáhá, sto korun v čoudu...Olynth to jistí 😉

gabina79
2. lis 2009

Ahojte holky 🙂
Tak já jsem dnes byla u dr pro lístek na peníze a ukecala jsem ji, tak mi prodloužila odpolední vycházky o dvě hoďky, tak aspoň něco 😉 ...jinak poslední dny se Oník ozývá spíš až tak kolem jedenácté, dvanácté v noci, tak jestli takto ude vyvádět i až se narodí, tak to bude něco 🙂 ...co se týče těch vlasů, řekla bych, že se mi trochu víc mastí, ale zatím nevypadávají 😉
Mir, s tím pásem ti neřeknu, ještě nedorazil, musím se té paní ještě jednou ozvat 😒 ....ale pokud tě stahuje a necítíš se v něm dobře, tak ho určo pošli dál, nemá cenu, abys ho nosila a případně se koukni po jiném typu, ale asi spíš v obchodě, kde si ho budeš moct vyzkoušet 😉
Luci, držím pěstičky na tu cukrovku, ať to tam dneska zvládneš 😉 ...a jinak máte supr bejvák 🙂 a ta předzahrádka je opravdu ideál 😉
Ywuš, já se koukala na MMB a našla jsme tam jen kurz 36 (teda při objednávce do 100 liber) 😉 ....a tchýni máš koukám super...to ta moje už se smířila s tím, že si mě její synáček vzal 😀
Irmi a co ty, copak děláš, abys to od synátora nelapla???
Anet, ahoj, co malá? Nezlobí a je jen pro radost? Přihoď nějaké fotečky, ať se pokocháme 🙂