Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
15. říj 2009

miradka: tak normalne napis do te tabulky,ze by jsi o ten pas mela zajem,pak odskrkni Odeslat inzerentovi adresu a kontakty uvedené při registraci a ten clovek se ti ozve!!! Urcite jich bude mit na prodej viiic!!!

ywushka
15. říj 2009

vsechny si vkladate oblecenicka,tak jsem vlozila taky svoje posledni nakupy🙂!!

Ja porad nevim kolik mam nakoupit mikinek??!!

irminka
15. říj 2009

jejda holky: nové témátko, tak ahojte 😉
Ted jsem se vyspinkala a mám vyhaslé v krbíku 😉 , sakra.....

Pořád prší a prší, to je fakt otřes...

Ywus: ozdoby jsou supr, já bych na toto neměla, švihla bych s tím raz dva, kdyby mně to nešlo 😒

miradka
autor
15. říj 2009

Holky a čo znamená na mimibazaru keď je napísané pod obrázkom "15.10.2009 15:32 DNES" to znamená, že vtedy končí nabídka?? 😕

gabina79
15. říj 2009

no tak já jsem se teď nadchla na mimiaukci, už jsem chtěla přihodit na dvě, co končí dnes a napsalo mi to, že jsem registrovaná míň než týden, tak nemůžu....no to je ale na houby...to se jako teď týden můžu jenom dívat, jo? 🙄

miradka
autor
15. říj 2009

jejda gabi, tak to je blbé, ja sa zatiaľ len dívam a tiež ma svrbia prsty...

holky ja neviem, či mám kupovať dupačky bez rukávov. Vobec neviem ako mám to mimčo obliekať. Mám predstavu, že na zimu sa majú kupovať dlhé rukávy. Tzn. na holé telíčko dám bodyčko s dlhým rukávom a potom overal a zabalím ho do zavinovačky. Je to ok? Alebo som niečo vynechala. Nechápem na čo sú tie dupačky bez rukávov - to budem asi za paka 😅

miradka
autor
15. říj 2009

holky a ešte by som chcela vedieť, ako rýchlo rastie miminko, ono to bude určite individuálne, ale potrebujem byť v obraze...číslo 74 to je na koľko mesačné dítko?

gabina79
15. říj 2009

Mir, kukni mi do alba, dala jsem tam orientační tabulku s velikostma...a já bych zase koupila dupačky bez rukávků....malého dám do bodyčka nebo košilky s dlouhým rukávkem a pak do dupaček bez rukávků a kdyžtak kabátek na to.... ale to má asi každá mamina jinak...jak jí to vyhovuje

miradka
autor
15. říj 2009

Gabi, presne takú tabuľku som hľadala, díky díky díky 😵
Tvoj systém znie tiež logicky...ten kabátek budeš obliekať aj na doma?

ywushka
15. říj 2009

miradka: 74 velikost je tak na 6-9 mesicu

gabina79
15. říj 2009

na doma asi kabátek ne...záleží jak moc budeme topit 😀 😀 ..a navíc malé mimčo se prý líp cítí, když je v zavinovačce, takže to by mu asi bylo horko....no ale to jen jen teorie, praxe bude beztak jiná 😀

ywushka
15. říj 2009

bez rukavu mam asi jen jedny dupajdy!!!

irminka
15. říj 2009

já mám všeho chut...dnes je ještě jedna kamoška přivezla cestovní tašku hadříků po ročním chlapečkovi, takže já už mám utrum v kupování hadříků,, chlapečci můžou uprdkávát ostošest 😀

miradka
autor
15. říj 2009

Ywush a ty ho budeš ako obliekať? Napíš presne postup aj s dĺžkou rukávu, nie nepadla som na hlavu, teda zatiaľ 😅

irminka
15. říj 2009

teda, jestli mohu já tak: bud bodyčko s dl. rukávem na to dupačky bez rukávů a zavinovačka nebo overálek plus nějaký kabátek a zavinovačku, ale jak už psala gabi podle teploty v bytě

ywushka
15. říj 2009

miradka: ja nevim,my mame i kombinezku,premyslim o tom ze mozna koupim jeste jednu a asi jendu zavinovacku!!! Ted jsem objednala na mimibazaru novy set od Topolina kalhoty s mikinkou v 62 velikosti. Jinak jsme rikali,ze doma klidne muze mit i puncosky a bodycko a ev. zavinovacku a kdyz by byla moc zima tak nejake teplacky a mikinku,to jeste uvidime!!! neboj miminka nam daji vedet o tom,jestli je jim horko nebo zima!!! To umi pak pekne vriskat!!! 😀

ywushka
15. říj 2009

irm: ty se mas kdyz ti kamaradky a ev. pribuzni nanosi takovych veci,jak uz jsem to jednou vzpominala,v rodine mame momentalne nekolik takovych prdousku a nedal nam zatim jeste nikdo nic a az se maly narodi tak pak si na nej mozna nekdo vzpomene,pritom my jsme vzdycky nanoseli vsem spoustu veci! Jak rikala mamina,kdyby ti mel kazdy prinest to co my jsme se uz druhym nanosli tak budes potrebovat dalsi skrin nebo komodu

irminka
15. říj 2009

jasně, Ywus má pravdu, prostě podle situace

Ted mně volal malý z autobusu, že si přeje 2x topinku s česnekem, volské oko a plátkový sýr..ta valím smažit...chcete někdo?

ywushka
15. říj 2009

irm: nemam rada topinky 😀 jednou jsem se z nich pozvracela a od te doby je nemuzu ani videt!🙂

irminka
15. říj 2009

ywus: je to fakt nekde blbé, mně se to ted vyplácí, já jsem po malém všechno porozdávala a ted mně to holky půjčují...říkala jsem, že jim to zaplatím, ale nechtějí...mají totoiž další sestry a bratry a já nevím koho ještě, takže to potom budou předávat dál...jsem za to moc ráda, miminka to nezničí, takže hned jak to bude malé, tak vrátím, přihodím kafčo nebo tak, co zničíme, tak se domluvím, co s tím a hotovka
V tomto by mě to také mrzelo, že máš příbuzných a prd z toho......alespon víš, jak se máš chovat příště, at si to narvou do špic 😠

irminka
15. říj 2009

topinky dělám sice na oleji a to hned je dávám na ubrousky a ten olej vysuším......já je také ted moc nemůžu, bylo by mně asi špatně, ale jednu zvládnu, neobedvala jsem, teda jen ty rohlíky s e šumnkou a už mám hlad

lucka.adis
15. říj 2009

Irmi, dala bych si, ale asi by mě odvážela znovu rychlá, takže ji oželím 😀

ywushka
15. říj 2009

no jak mluvis o tom jidle,musim si jit uvarit caj a 2 chlebiky s rybickovou pomazankou co jsme dneska udelali🙂

lucka.adis
15. říj 2009

Jinak koukám, že sse tady rozjela debata o bodýčkách a dupačkách...
No, já to doma budu hlavně řešit bodýčkem a na něj dám ty polodupky.. a ohledné té zavinovačky, na to holky bacha, néé každé miminko má rádo být v ní uvázané, aby se nemohlo hýbat, takže doporučučju vyzkoušet a popřípadě potom ještě nějakou dokoupit 😉 Vím to z vlastní zkušenosti!!!!!

miradka
autor
15. říj 2009

Tak už rozumiem, budem to riešiť ako vy. Takže musím zohnať ešte ďalšie body s dlhým rukávom, potom dupačky bez rukávu a na to buď nejakú mikinku alebo rovno do zavinovačky. No a v overaly budú spinkať, prípadne body s krátkym rukávom a na to overal... 🙂

ywushka
15. říj 2009

a jak mate ty zavinovacky velke?? Me se ta nase zda dost dlouha a v chiccu v brne meli takovou kratsi!!!

miradka
autor
15. říj 2009

Luci, jejda čo sú to polodupky 😨 😅

Ywush, tomu kriku sa chcem teda vyhnúť 😀 som optimistka 😅

miradka
autor
15. říj 2009

Ywush, ja ešte nemám zavinovačku, len takú tú klasickú, 30 rokov starú po mojom chlopíkovi 😀 To budem mať do rezervy...

ywushka
15. říj 2009

miradka: no snazim se byt taky optimistka a rikam si ze trebas nebude plakavta,ale nevim po kom by mel byt hodny🙂!!! Manzel byl pry strasne orvany a ja taky🙂,tak jedine ze by se to tak nejak prekombinovalo a byl by z toho uplny andilek 😀

lucka.adis
15. říj 2009

Mir, polodupky jsou něco jako dupačky od pasu dolů akorát bez vrchu..snad jsi to nějak pochopila 😅
Většinou je mají na tom mimibazaru za super ceny, zrovna včera jsem koupila přes mimibazárek troje za 60,-kč 😉